24 szep 22, 10:31:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 417533 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2115 Dátum: 10 dec 27, 22:22:53 »

Hát az tényleg felettébb kellemetlen.. akkor bocsáts meg hogy nyers leszek, de akkor tedd azt ami a leírtakból nekem első elolvasásra lejött: tegyél rá magasról továbbra is hogy mi lesz ha esetleg nem vesznek fel oda ahova leginkább szeretnéd
Elnézést ha rosszul alkottam véleményt
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
vzsombi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #2116 Dátum: 10 dec 28, 13:33:31 »

Én is most fogok felvételizni. Én is be vagyok sz*rva úgy mond ! De ha nem vesznek fel ahova menni akarok az az ő bajuk, elszalasztani egy olyan tehetséget mint ÉN!:D

Csillagozd a káromkodásodat.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 10, 18:21:23 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Ne becsülj le! Nem félek!
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2117 Dátum: 11 jan 19, 12:38:30 »

Mindenkit felvesznek valahova, a lényeg, hogy jelentkezésnél kevésbé erős iskolát is be kell jelölni a legutolsó helyen.
De mivel tanköteles vagy, felvesznek. Ne aggódj.  kacsint
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2118 Dátum: 11 jan 19, 17:07:31 »

Az a vicc hogy ez kb még az egyetemeknél is elmondhtó nekem már kb most megvan a pontszámom az egyik helyre ahovajelentkezni fogok xD
csak ottutánna bennmaradni kérdéses ikszdé
ismerősöm pl debrecenbe matekra pontszám alapján akár 2x is felvehették volna és még marad pontja ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2119 Dátum: 11 jan 22, 21:44:10 »

Nahhh hát ezen az írásbelin is túl vagyunk...Akik most írtak,nem tudom hogy vannak vele,de szerintem nem volt ez olyan nehéz..SŐT!!!Most a magyart nehezebbnek éreztem mint a matekot...s bármilyen furcsa be tudtam fejezni azt is... Pirul Ohh My God
 Pedig gyakorláskor sohasem, és a max. is csak 35 pontos lett...(ha tavaly írtam volna kkor 28 pontosra sikeredett volna  Neeem )
Most talán megvan a 40 pont minimum..de a többiek szerint is könnyű volt...
De ez azt jelenti hogyha a többiek jobban megírták mint én, akkor nem fognak felvenni??? Gondolkozik
(persze ez elég sok mindenen múlik...)

Mindegy majd elválik...addig is már nincs min parázni ( csak a szóbelin  Nevet )
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2120 Dátum: 11 jan 23, 09:23:38 »

Nézd Luna, nem kell aggódni.
Az iskolák is arra hajtanak, hogy elég diákuk legyen, mert akkor ők is kapnak szép summát az államtól.  kacsint

Ami pedig a vizsgákat illeti: az ezelőtt 5évvel írt érettségi sokkal nehezebb volt, mivel folyamatosan könnyítik. smirksweat
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2121 Dátum: 11 jan 23, 09:46:18 »

Javítanék, eddig könnyítették, idéntől új csapat csinálja a feladatokat és nehezebb lesz.
2013-tól meg már hat tantárgyból kell érettségizni, ebből kettő természettudomány.
Sőt, úgy néz ki, hogy 50 óra kötelező önkéntesmunka is lesz (ami ugyan szép dolog, de elég hülyén hangzik).
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2122 Dátum: 11 jan 23, 10:37:54 »

Hajaj mi vár rám.... smirksweat
Nem túl bíztató jövő  Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2123 Dátum: 11 jan 23, 10:50:44 »

Önkéntesmunka?  Ohh My God
Na erre kíváncsi leszek. Mert tuti, hogy sok diáklánynak letörne a körme egy kis mosogatástól, vagy szemétszedéstől.  Pojén (tisztelet azoknak, akik nem olyanok)  Mosolyog

Mondjuk a 2 kötelező természettudományi vizsga szerintem hülyeség.  Hmm?
Inkább a nyelvtanulást tennék kötelezővé. Az mégiscsak hasznosabb.
Mert aki meg természettudományból vizsgázik, tudatosan teszi.
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2124 Dátum: 11 jan 23, 10:59:06 »

A nyelv már kötelező.
A két természettudomány meg biztos: az osztályfőnökünk mindíg kirakja a faliújságra a legfrissebb törvényeket.
A közmunka meg nem csak szemétszedés lehet, hanem mondjuk segitség az idősek otthonában, vagy meseolvasás az óvodában.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2125 Dátum: 11 jan 23, 11:00:37 »

én szívesen veszek részt közmunkában ikszdé am egy kis off: mire jó a műköröm?? lány létemre utálom a pipere cuccokat, persze az alap dolgok, a minimális higiénia az megvan, fürdés fogmosás fésülködés stb. de a smink meg ilyenek nemtom. nemtetszenek. aremélem az új osztályom normális lesz valamennyire, nem akarok még egy ilyet Szomorú
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2126 Dátum: 11 jan 23, 11:05:22 »

Szerintem messze a legjobb dolog lesz a közmunka. Ha rendesen betartják és nem csak az igazolás kérés fog menni. Mivel a családon belül sem olyan idilli már a kapcsolattartás és a kellő intimitás (ha néhányan félreértenék, nem csak a párkapcsolatokban van intimitás), egymás megértése, ezért kell az, hogy kényszerből emberközelben legyenek a kamaszok. Ez egy kicsit embert csinál mindenkiből sztem. Szal szupi. Kár, hogy nálunk nem volt...
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2127 Dátum: 11 jan 23, 11:24:04 »

Szerintem meg igen alantas dolog kiskorúakat fizetés nélküli kényszermunkára befogni.
Az értelmes megoldás az lenne, ha 50 óra közmunkáért járna 20-30 felvételi pont.
Csak hát odafent nem szeretnek gondolkodni, mint tudjuk.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2128 Dátum: 11 jan 23, 11:27:48 »

Szerintem inkább a bűnözőket kéne közmunkára befogni. Ne csak a lábukat lógassák a sitten.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2129 Dátum: 11 jan 23, 11:39:19 »

Ugyan már, nem csak lógatják a lábukat. Páran tanulnak is, ingyen, bármit amihez kedvük támad, és van ahol dolgoznak, és szépen kapják is érte a fizetést.  Hümm-hümm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!