24 szep 22, 09:36:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 417510 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2100 Dátum: 10 okt 06, 14:24:02 »

lájkos ez a szám *-*

hmm am ha suli téma akkor suli: miért hiszi minden tanár, hogy az ő tantárgya a világon a legfontosabb? most is minenki állandóan cseszeget, hogy semmit se csinállunk pedig 7felé is szakadhatnék se bírnék minndent megcsinálni amit elvárnak most tőlünk úgyérzem... kajak szakmunkásba kellett volna menni ikszdé vagy nem bio-kémiát választani választható éretségi tárgynak mikor mellette az angollal is meggyűllik a bajom...
másrészt vki magyarázza már meg nekem hogy éretségi tárgyakon kívül 12.ben minek kell még a 2.idegennyelvet is a fejünkbe nyomatni? (példának okáért)
tavaj annyival egyszerübb volt minden -.-"
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #2101 Dátum: 10 okt 06, 18:20:10 »

Szakközépbe örülnek, ha 1 idegennyelvet "beszélünk" 12. végére Nevet
Nálunk is ez van, de ezért kell (aztán ne legyen megint vita Mosolyog ) puskázni. Nekem ameddig nem volt semmiböl könyvem összeszedtem v 7-8 1-est (most lehet szidni Nyelvesít ). De amiota vannak könyveim, kitudom dolgozni a puskát sokszor nem is kell használnom, mert mindenre emlékszem.
És mijen meglepö töri témazárora nem tanultam semmit, atlaszt lehet használni doga közbe és 2 pont kellett volna a 4-eshez (eddig mindig épphogy 2-est kaptam)

És most kérnék 1 tanácsot: hogy tudnám az agyamat arra birni, hogy tanuljon?
Kicsit fura kérdés, de mostanába nem birok tanulni mindig 10-15 perc után elkezd (szoszerint) kattogni az agyam és fél ora után már nem is birok koncentrálni. Ez kezd elég idegesitö lenni.
Néha megijedek magamon. Matekbol szinte csak 5-öseim vannak és most irtam egy 3-mas témazárot, eddig ijen sose fordult elö. Alig emlékeztem a képletekre.
Valami baj van velem lehet, hogy az öregedés Nevet.
Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2102 Dátum: 10 okt 06, 18:27:49 »

Csak eltökéltség kérdése.

Amúgy kérj meg valakit, hogy adjon 10 korbácsütést, ha nem tanulsz. Szerintem ez majd motiválni fog. Ördögi
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2103 Dátum: 10 okt 06, 18:34:49 »

tanulással mostanság nálam is ugyan ez a helyzet pl. most is épp elvben biotételt jegyzetelek (L) de nemmegy xD ráadásnak (nálunk fordított osztájzás van - SR) tavaj tiszta egyes voltam bioból meg mindig isaz voltam xD most meg 4esel kezdtem a szemináriumot (L) ugyérzem nemtanulok eleget de ha meg igen akk asszem nem is élnék xD de lehet ez csak amiatt van hogy túl parás emberke vok egy szent ikszdé mostmár egyrenagyobb kétségeim vannak arról h felvesznek egyetemre de ha netán sikerül én ott megfogok zakkanni xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #2104 Dátum: 10 okt 06, 20:21:02 »

laci próbálj meg úgy tanulni hogy első nap keveset és minden nap egyre többet ameddig elég nem lesz. egy idő után már ugyanannyit sokkal röviddebb idő alatt meg fogsz tudni tanulni. viszont ha nem akarsz mindenáron tanulni olvashatsz is attól is fogékonyabb az agyad. én már olyan szinten vagyok hogy ami érdekel (matek kémia gyaksza) annak a felét már órán megtanulom.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2105 Dátum: 10 okt 06, 20:55:13 »

Nekem e téren nincsenek gondjaim... nincs különösebb módszerem. Nem állok neki úgy tanulni, hogy "úú ezt úgy se tanulom meg mert k*rva nehéz". Akkor tanulok, amikor kedvem tartja. Nem azért, mert kell (persze ez is közrejátszik). Kikockultam, kiszórakoztam, kisportoltam magam, leülök tanulni zenével a háttérben, mindig teljes nyugodtsággal. Vagy lefekszek aludni az ágyba, majd átolvasom a leckét... De este 7 óra előtt elő nem veszek egy könyvet se.
Első a munka, aztán a szórakozás... én ezt picit felcseréltem, így cseppet se érzed azt, hogy kényszerből csinálnád azt, amit Nevet Nevet
Naplózva



CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2106 Dátum: 10 okt 23, 09:51:27 »

http://index.hu/belfold/2010/10/22/uj_felsooktatasi_torveny/

Ha ebből törvény lesz...
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #2107 Dátum: 10 okt 23, 10:25:23 »

Folytaom a mondatod:
  • besz-pjuk
  • tüntetések lesznek
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2108 Dátum: 10 okt 23, 21:52:35 »

Vagy inkább egyik sem.
Egy ilyen törvénynek az átfutási ideje 2 év és nincs is benne tisztázva, hogy a törvény azokra is vonatkozik-e akik már elkezdték az egyetemet vagy csak azokra akik majd az életbelépése után kezdik.
Ráadásul sem a rektorok sem a HÖK nem arról híres, hogy nagyon szeretik mikor piszkálnak a költségvetésekkel.

Másrészről mivel ez a törvény a jelenlegi alkotmányra épülne az sem biztos, hogy az elkövetkező 1-2 évben életbe lép-e majd, tekintve, hogy új alkotmányt is akarnak és azt is, hogy mindez még csak nem is javaslat hanem egy ócska vitairat.

De bizonyos szempontból tényleg eléggé sz@rul jönne pár embernek az biztos.
Viszont a magyar törvényhozást figyelembe véve ez még arra sem vonatkozik majd aki most fog felvételizni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2109 Dátum: 10 dec 20, 17:07:02 »

hát tanulásban éppen nem vagyok egy penge, és a sikerélmény híján tanulni sem vágyom, de hát muszáj ikszdé
a tesit viszont szeretem, éppen ahogy az infót vagy a kémiát  Pontosan
Naplózva

Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2110 Dátum: 10 dec 20, 17:18:47 »

HÁT KI MEHET TOVÁBB MÁSODIK FÉLÉVRE SVÉDBŐL? HÁT KI??!! KI, HA NEM ÉN??!!

------

undorító dolog, hogy így tudok örülni egy kettesnek Szomorú
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2111 Dátum: 10 dec 20, 18:02:33 »

én meg egyre inkább gondolkozom azon hogy előbb talán OKJzni kéne ikszdé
szemét egyetemisták megrémisztenek... ráadásul egyre csak azt hajtogatják, hogy az éretégi milyen sima ügy hát én ennek ellenére sz*rok-fosok az angoltól és a kémiától na mega a magyartól meg kb mindentől
az egyetemisták szemetek Durci
de legalább végre megvan h mikor milyen éretségim lesz <3
március 15. <- szlovák írásbeli
március 16. <- angool írásbeli
március 18. <-magyar írásbeli
május 23. <- magyar szóbeli
május 24. <- biológia és kémia szóbeli
május 26. <- szlovák és angol szóbeli

Szal ezeken a napokon kérem a drukkolást *-*
 
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 20, 18:03:05 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #2112 Dátum: 10 dec 20, 19:26:46 »

Előző tanévben még olyanokat is olvastam h beakarják szünentni a középiskolákban a kéttant =/ mert hogy sokba kerül az államnak a +1év .. közben vannak olyan ismerőseim akik nem kéttanosak de van +1 évük, azmi??! Ezt kéne beszüntetni ...
Vizsgák... örülök ha évvégégén átmegyek a német vizsgámon ami olyan lesz mint egy középfoku nyelvvizsga.. hozzáteszem h szeptember óta tanulok németet Nevet:D
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2113 Dátum: 10 dec 20, 19:47:14 »

Túl vagyok az első fősulis vizsgámon pszichológiából. Olyan büszke vagyok magamra. Egész évben semmit sem tanultam, csak egyszer belenéztem a metrón pont abba a részbe amelyik tételt kihúztam és ötös lett. Így kell ezt csinálni.  Nevet
Mondjuk az tényleg érdekelt szal könnyű volt megjegyezni. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 20, 19:48:07 írta Gdat88 » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2114 Dátum: 10 dec 23, 16:59:11 »

huhúúú jön a felvételi  >.<# ha egyáltalán felvesznek a révaiba  Gondolkozik hanem akkor mi marad még..? a jedlik is elég kemény, a kazinczyhoz nem fűlik a fogam. szakközép? nos át kéne alaposan gondolnom, hogy mihez kezdjek...persze azt az uncsi továbbtanulásos könyvet nem tudtam elolvasni  xD protekcióhoz nem folyamodnék, viszont tanulni nincs kedvem...ez olyan kellemetlen  Noexpression ööööö
Naplózva

Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!