24 szep 23, 14:13:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 418217 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #1710 Dátum: 10 jan 03, 01:48:08 »

de jó nektek, ti már a reccséginél álltok, nekem még 5 év addig, de már el is terveztem, hogy hová fogok menni, ha azt megszűntetik, én öngyilkos bombamerénylőnek megyek amerikába, tessék ezám az életcél  >.<# na szóval szeretem az idegennyelveket és ha sikerül le tenni az angol-német nyv-t akkor már felvételizhetek az egyetemre itt szegeden, v pesten japán szakra. ha azt kilőtték jöhet a kínai, ők most úgy is feltörekvőben vannak.
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #1711 Dátum: 10 jan 03, 13:48:53 »

Hát boci te sem panaszkodhatsz mert túl vagy már egy idelye a felvételin én meg már most szenvedek tőle  smirksweat
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1712 Dátum: 10 jan 03, 19:57:21 »

Érettségivel és tanulmányi eredménnyel 400 pontot tudsz csak összeszedniXD
a többinek nyelvvizsga, szociális körülmények, tanulmányi vagy sport versenyen elért nagyonjó helyXD

Igen a max pontszám a 480 szóval csak két 90%-os érettségi (2x180=360) és a két nyelvvizsga kell hozzá.  kacsint kacsint
Naplózva


 
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1713 Dátum: 10 jan 03, 20:28:28 »

Nekem meg idén kell döntenem h. melyik szakírányra megyek tovább... Végül nem úsztam meg azt az érzést h. izgulni kell azért h. felevsznek-e...Mert ügye az első 2 féléves kredites átlag alapján vana  afelvételi van egy adott keretszám az adott szakirányra több más szakról is jöhetnek emberkék...Pl. geofizikára háromszakról jelentkezhetnek sé összesen 10 embert vesznek fel...Mérges vagyok tavaly olyan jó volt h. nekem annyira egyértelmű volt h. felvesznek,,, Hát igaza a mondás ami késik az nem múlikXD De egyébként most már megerősítem az érettségi röhejes így visszanézve pedig még hátra van 5 vizsgám...De azért érdemes próbaérettségiket írni na meg én is paráztam szóval hiába mondják h. könnyű én is azt hittem ez életem legnehezebb vizsgája...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 03, 20:30:15 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #1714 Dátum: 10 jan 06, 19:41:30 »

Kevesebb, mint 3 hét a központiig  Technikai KO Utána meg a szóbelik  Szomorú
Félek, hogy rosszul fogok lenni, elrontom, és nem vesznek fel  Szomorú
Nem tudtok valami tanácsot adni, hogy ne izguljak ennyire?
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1715 Dátum: 10 jan 06, 19:59:31 »

Sok sikert! ^¸^

Nem nagyon tudok tanácsot adni, vegyél valami apróságot előtte, ami boldoggá tesz, esetleg vigyél majd valami kabalát. Egyél csokit is. Mosolyog

Igazából bármit csinálsz, szerintem úgyis ideges leszel.
Velem az érettségin volt úgy, hogy hiába mondták, hogy egyáltalán nem olyan vészes, sőt... Akkor is ideges voltam, egészen addig, amíg be nem ültem a magyar írásbelire (az van először), és meg nem kaptam a feladatlapot. Utána rájöttem, hogy nem is olyan nagy dolog az egész. Persze, a tétje nagy, de arra nem szabad gondolni.

Neked is, ez egy akadály lesz, valami olyasmi, amin túl kell esned. Elkerülni nem fogod tudni, így hát hozd ki magadból a legjobbat, más nem számít, csak hogy magadnak megfelelj, hogy a végén elégedetten távozz, mert minden Tőled telhetőt megtettél. Fogd fel így, hátha könnyebb lesz. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 06, 20:00:04 írta Nikkie » Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1716 Dátum: 10 jan 06, 21:19:33 »

Tuti módszerem van, próbáld ki te is. Mielött indulsz, a kedvenc animédet nézed...ikszdé Minél elmebetegebb anime, minél poénosabb annál jobbXD  Aztán miután elindulsz, a kedvenc zenéid hallgatod folyamatosan a lapok kiosztásáig^^
huh... megtudtuk, hogy az szakmai infó érettségi 150 pontos, és  ha jól emlékszem ebből harminc a szóbeli? vagy nem tudomXD az írásbeli fele tippelgetős tesztfeladat, a másik fele programozásiXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #1717 Dátum: 10 jan 07, 13:08:48 »

Köszi Nikkie ezek jól jöttek/jönnek.  Próbálom majd a legjobbat kihozni magamból  Mosolyog
Dancsa ezt ki fogom próbálni ikszdé Csak ha ott elröhögöm magam, a többiek hülyének néznek ikszdé De legalább elvonja a figyelmem az izgulástól Mosolyog
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1718 Dátum: 10 jan 07, 19:59:07 »

Dancsa nekem a te módszered nem jönne be...Aza  abaj h. én akor elkezdek gondolkodni h. mi történt hogyan történhetett volna másként milyen király támadása is van...És elfelejtek mindent és nem tudok koncentrálni rendesen.

Hát én úgy szoktam h. egyszerűen nem gondolok semmire, csak arra h. én nem szeretnék többé itt ülni szóval vhogyan sikerülnie kell és képes vagyok rá. Mostanság már halált nyugodt vagyok bármilyen vizsgáról is van szó, mert végülis mi veszteni valód van? A lényeg h.a amaximumot kihajtsam magamból h. ami munkát belefektettem azt visszanyerjem s mivel tanultam rá azt tudni fogom ami pedig olyan kérdés h. nem tanultam meg azt meg úgy sem fogom tudni. Én vhogy így szoktam vizsga előtt elmállázgatni és teljességgel üveges szemekkel nézni magam elé...Egész jól bejön mert megkapoma a feladat lapot tudok blőle vmit akkor meg jön az önbizalmam na meg teljes egészében lefoglal és elfelejtek mindent ami körülöttem van sőt élvezem h. végre vmi történik és nem halálraunom magam mint pl. most is....
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 07, 20:00:17 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1719 Dátum: 10 jan 07, 21:57:05 »

Angolra szóbeli érettségire tökéletes volt ez a módszer... feljöttünk 3an hozzánk azt animéztünkXD (és rohantuk vissza a suliba hogy ne késsünk el, és a villamosok baleset miatt nem jártak, az osztálytársam elvesztette a bérletét, az ellenőrök nem engedték le a metróbaXDXD
És hát sikerült 86%osra, szóval tuti módszer ezXD  Az a lényeg, hogy az anime megnyugtat, ellazít, eltörli az aggodalmat^^
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1720 Dátum: 10 jan 08, 00:57:14 »

Megyek ma Írországba fél évre, angolom gyenge, jómagam erős. Lesz munkahelyem de azért kemény. Bele a vak világba, ahogy azt szoktam. wooooooo
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1721 Dátum: 10 jan 08, 09:59:50 »

Sok cseresznyét! Nevet Adjál majd néha hírt magadról! bye bye
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #1722 Dátum: 10 jan 08, 10:22:12 »

Jajj! A központi felvételi :| Én is 8.-ba járok, és már szétaggódom a fejem xD Vasárnap megyek matek tanárhoz, 5ezer Ft-vel, és addig maradok ott amíg nem tanít meg mindent. Azt mondta, hogy hülye vagyok xD Na mindegy.  Nekem már csak a geometriát kell átismételni :S
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1723 Dátum: 10 jan 08, 12:36:46 »

Kösz Gabesz. Mosolyog Lesz ott is netem, szal ezzel nem lesz gond.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #1724 Dátum: 10 jan 08, 15:56:43 »

Egy magyar billentyűzetet vigyél magaddalXD

Tsunade, ne aggódj, a középiskolában továbbhülyül az ember, amíg elég hülye nem lesz, hogy felnőtté lehessen, ekkor leéretségizikXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!