24 szep 28, 04:12:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 198
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Iskola, továbbtanulás és munka  (Megtekintve 419532 alkalommal)
0 Felhasználó és 51 vendég van a témában
Shadow
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1455 Dátum: 09 ápr 23, 18:59:29 »

Tesin a tanár egész órán futott,nagyon átbasztuk Nevet
A többi órán csak termet cseréltünk ,de nem nagyon díjazták a tanárok.
Naplózva
Han-Joe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 160

Hivatásos fórumleső xD


« Válasz #1456 Dátum: 09 ápr 24, 14:04:41 »

Nah, asszem megtaláltam azt a topicot, ahol kijelenthetem: Az iskolám szavalóversenyén 1. helyezést értem el! Nevet
Naplózva

Aysee kutyája^^ | A világ egyetlen és igazi kedvesköcsögje | NHFK Tag és Mottókitaláló^^ | Idegbeteg álmodozó
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #1457 Dátum: 09 ápr 24, 14:16:12 »

Gratulálok xD
na most : én sosem szoktam ide beírni de nem bírom ki h ne örüljek mindenhol: 4nap a sulibóóól xDDDD jeeeeee(ballagással együtt)
~közérdekű közleményünket hallhatták~
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1458 Dátum: 09 ápr 24, 14:20:42 »

Gratula Nevet
am Aya ha majd nekem is ennyi lesz éretségi előtt nem biztos hogy ennyire fogok örülni xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Shadow
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1459 Dátum: 09 ápr 24, 15:19:58 »

Grat
Engem egyszer küldtek el a tanárok akk is utolsó lettem, annyira nem szeretem az ilyen dolgokat föleg akk ha akaratom ellenére küldenek.
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1460 Dátum: 09 ápr 24, 16:17:22 »

Grat Hanjoe-chan  Mosolyog
Ayának meg dájó már =(... na majd jövőre nekem is :/ na nem minthogyha megszakadnék idén xD

a hátralévő időszak már nagyon lazsa lesz, jövőhéten pl egy egésznapunk azzal fog telni hogy elmegyünk és virágot szedünk... (lopunk magyarul xD) aztán másik nap meg megyünk margitszigetre meg stb.. - gimnázium powa xD
szóval túlélhető ^^
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 24, 16:20:52 írta seiri » Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1461 Dátum: 09 ápr 24, 16:19:45 »

Áh Érdekes hogy A legtöbb ált iskolában nem kell vizsgázni év végén.. nálunk igen... Hmm? Namost ez olyan mint egy érettségi csak sokkal könyebb mer ugya mégis csak 8 általáns és Itt csak magyarból meg mtaekból kell .... de Akkoris... ezmiezmá? :'DD Szünet előtt még tanuljam szét az agyam? Anyátokat x"D
Jah és hogy tanuljak matekra amikor abból még meg se kaptuk a tételeket X"D
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #1462 Dátum: 09 ápr 24, 16:45:13 »

Én nemtudok segíteni. ^^'
De egy sulival kapcsolatos kérdés. Nemrég volt április elseje..Ki, hogy szivatta meg a tanárát? A tanárok már szivattak vissza?Nevet
Na mi például az osztályal úgy akartuk megszivatni az ének tanárt hogy elbújunk a klotyón csak az volt a gond hogy nem mindenki volt benne a buliba, de persze akik benne voltak azokal elbújtunk mondhatni elég kényelmetlen volt ott  össze is préselődtem egy kicsit, aztán egy idő után benyit az egyik oszt.társam hogy aki nem húzz vissza a terembe az igazolatlant kap mondom anyád úgy hogy aztán vissza kellet menni, de meg is lett a jutalmunk valamelyik zeneszerzőről kellet leírni dolgokat aféle felmérő volt na mondhatni nem sokan tudtuk. De mondjuk elég nehéz esett is a tanár, például az egyik gyerek felidegesítette az meg hozzá vágta a földhöz az elektronikus zongorát aztán még ő panaszkodott hogy nem megy. 
Naplózva
Shadow
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1463 Dátum: 09 ápr 24, 16:56:16 »

Ja nálunk is az volt,hogy a jobb ötlete nagyon kevesen voltak benne.
pl: pont április 1-én irtunk tőriből és abba h kimegyünk óráról vagy ne vegyünk elő lappot vagy a klotyo is szóba jött az osztály negyed nem ment bele ped ha bele mennek megúsztuk volna az írást.
Meg tesi is csajoknak akartunk öltözni de abba is alig mentek bele.
Naplózva
peti93
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #1464 Dátum: 09 ápr 24, 17:21:32 »

nekem 1 elmebeteg az angoltanárom  Szomorú , tegnap bejelentette, h hétfőn az egész éves anyagból írunk (áhhhhh), és a legrosszabb, h le se szarja h irodalomból is tz-t irunk, arra meg megint készülni kell, mer a magyartanárom is...  Sír
Naplózva

Sensei: pintermate */_\*
Shadow
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1465 Dátum: 09 ápr 24, 19:20:03 »

 Szomorú
Nekünk meg a régi angoltanárunk volt nagyon sz** mert amikor ő hozzá kerültök 3 évre semmit nem tanított mert bejött leült és mindig kente magát valami krémmel meg újságot olvasott kiadott mindig vm egyszerű feladatot és ennyi volt az óra.
Ami higgyétek el h nem volt jó h nem tanított semmit mert később nagyon sokat kellet pótolni, és még elég sokat felejtetem is.
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #1466 Dátum: 09 ápr 24, 19:43:16 »

Nekünk meg a biosz tanár egy nagyon érdekes esett. Egyszer volt egy olyan esett hogy: várunk hogy jöjjön a tanár hogy bemehesünk a biosz terembe, jön is a tanár és mondja nincs meg a terem kulcsa, már egy csomó tanár kereste azt a fránya kulcsot aztán végül meglett, bemegyünk a terembe a tanár már nagyon pipa volt erre elkezdi hogy biztos mi voltunk a tolvajok és ezért irrat egy dolgozatott, erre mi mondjuk neki hogy ezt miből gondolja ÉS válaszul azt mondta "mert mi jártunk a terem környékén". Na most tudni illik hogy a terem környékén még van egy csomó terem úgy hogy azon a folyosón biztos nem csak mi járkáltunk. De persze ez nem érdekelte és meg is irrata velünk.
 
Naplózva
Shadow
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1467 Dátum: 09 ápr 24, 19:58:21 »

Elég szemét egy tanár .
De ha a terem be volt zárva akk h vehettek el a kulcsot ?
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #1468 Dátum: 09 ápr 24, 20:11:14 »

Mert pár hülye tanár néha benne hagyja az ajtóban a kulcsot, aztán gondolom valamelyik észlény heccből eldugta csak az a gond hogy mi szivtuk meg és nem ő.
Naplózva
Shadow
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79


« Válasz #1469 Dátum: 09 ápr 24, 20:13:43 »

ja értem
am a legtöbb tanár idegbeteg vagyis nekem ez a tapasztalatom nagyon kevés rendes tanár van.
Meg néha elég f***** is.
pl a töri tanárom azért iratot le velünk vagy 20 oldalt Rómából mert ö szereti.
De az a vicc , h ugyan azt diktálta ami a könyvbe van.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 198
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!