24 okt 02, 03:35:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 548227 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
mr subarashii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #2805 Dátum: 13 máj 26, 20:53:09 »

deidara klasszikus, én egyre kevesebb deidarással találkozom, rohadt idegesítő, egyszer-kétszer sikerült elkennem a száját, gyors chakra dash-al kezdeni, aztán leverni a faklónjait. a dash-t nem állítják meg az agyagbombái, csak a nagy Nevet

az én főellenségem mostanában sasuka, 10-ből 6szor ellene kell játszani, pedig nem hiszem h mindenkinek az lenne a kedvence, csak nagyon táp, mimás lenne. persze nem mindenki olyan mint én, hogy a kedvenceivel szeret lenni.

story módot abbahagytam, mert félek, hogy lespojlerezné az egész sorozatot. Nevet



Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #2806 Dátum: 13 máj 27, 20:44:30 »

Hát ha nem olvastad/olvasod a mangát akkor igazad van  Nyelvesít Sasuke nekem a kedvencem a mangában is de még sem vele szoktam lenni legtöbbet Nevet szóljatok le de a klasszikus Narutot választom (Tailed Beast Bombos verzió persze) és tökéletesen tetszik Nevet Azt nem mondom h nem választanám Sasukét de az már nem olyan nem élvezetes...különben meg mint mondtam nem szoktam használni az online módot tehát gondolhatjátok egyáltalán hány karaktert választottam már online játékom során és hányszor (!) Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2807 Dátum: 13 jún 02, 18:28:54 »

Hírek!!!! (vagy egyenlőre csak pletyka)
2013 novemberére az Amazon.com megjelenési oldalán van egy olyan cím hogy Naruto S. Ult. Ninja STORM 3: Full Burst
Platformok: X360,PS3,PC hmmmm ez érdekes PC re ultimate ninja játék Nevet bár azóta a cím eltűnt az amazonról a Bandai Namco megy csak annyit mondott erre hogy: "most még nem mondhatunk semmit de remélhetőleg hamarosan többet mondhatunk" érdekes én kiváncsian várom Nevet
Naplózva
zsottlee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2808 Dátum: 13 jún 18, 22:14:16 »

sziasztok , nem tudom ... hogy szabad e ide írni ilyet ha nem akkor elnézést...

nekem lenne ps3ra egy naruto ultimate ninja storm 3 true despair edition pack minden tartozékával ..dlc-k,játék,soundtrack,kártya ,sasuke bábu akit érdekel írjon egy emailt : konzolplanet@gmail.com
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2809 Dátum: 13 jún 27, 17:52:01 »

http://www.saiyanisland.com/2013/06/naruto-storm-3-dlc-sage-kabuto/

Egy kis friss infó Mosolyog kellemes meglepetés azoknak akik még játszanak.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2810 Dátum: 13 jún 27, 19:05:53 »

Jaja már láttam. Mondjuk azt még nem tudni, hogy ez csak a sztorit fogja expandolni egy boss erejéig, vagy Sage Kabuto ténylegesen is játsztható lesz-e vs ben online is. Azt viszont jó ötletnek tartom, hogy nem újabb játékokat adnak ki, hanem ezt expandolják, ahogy engedik nekik. Olcsóbb és lényegesen okosabb megoldás.
Naplózva

sasuke_1994
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 31



« Válasz #2811 Dátum: 13 jún 29, 11:13:32 »

itt a frissítés:
http://i.imgur.com/avvbPwm.jpg
ha végignézitek, lehet olvasni pár érdekeset, sajnos csak télen jön ki és még az se biztos, hogy ingyenes lesz.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2812 Dátum: 13 jún 29, 12:01:48 »

Teljesen biztos, hogy nem lesz ingyenes. Egyik előző DLC sem volt, mondjuk nem kerültek túl sok pénzbe, szóval szerintem ez sem lesz túl derága, max ilyen 1000Ft körül, viszont a leírás alapján úgy nézem kabuto Sage módja használható lesz VS és ONLINE módban is.
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2813 Dátum: 13 jún 29, 12:08:03 »

Az az alap ha beteszik a karit, nem úgy mint a kagekat. De remélhetőleg jól meglesz csinálva. Aon filózok , hogy extra kari lesz e vagy awakening, de remélem akkor olyan awaken mint Narutonak. Ha extra kari akkor meg mégjobb Nevet Gondolom azért télen mert próbálják az animéhez időzíteni kicsit vagy valami mint annó az ultimate ninja storm 2-t a Pein részekhez.
Naplózva
Kiru Hoshino
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1094


Tanulj a múltból! Élj a jelenben! Álmodj a jövőről


WWW
« Válasz #2814 Dátum: 13 júl 04, 18:23:36 »

PC-re érkezik a Ninja Storm 3

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9Q6BlXY9Rms" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9Q6BlXY9Rms</a>
Naplózva



Pólófelirat: 'Bombaszakértő vagyok. Ha futni látsz, próbálj meg lépést tartani velem...'

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2815 Dátum: 13 júl 04, 19:51:30 »

Ne röhögtess , hogy csinálnak egy új storm 3at csak azért hogy beletegyék Kabutot ? -.-
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?action=post;quote=829319;topic=3856.2805;num_replies=2815;sesc=2ae41aa4999115a75e4067e909b6f433

Remélem akkor már letölthető DLC-ként is lesz majd PSN-en mert ha egy külön játék akkor az már nagy gáz lenne, mind nekünk , mind nekik.
Noha tény ami tény a Sennin Kabuto átkozottul jónak tűnik Mosolyog Mennék már vele egy pár kört, és nem csak Awakening lesz hanem full karakter NevetNevet:D:D
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 04, 19:55:52 írta dosreis » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2816 Dátum: 13 júl 04, 22:52:14 »

A sage kabutos rész az DLC. A full burst az amolyan game of the year edition féle kiadás, amiben benne van minden dlc, ami eddig kijött, kivéve a goku ruha, ami csak az első kiadásokkal volt elérhető. Szóval nem kell aggódni. AMúgy az se valószínű, hogy drága lesz, az eddigi dlc-k se voltak azok és hülyeség lenne drágán adni, hamár az újonnan jövők ingyen kapják a dobozoshoz. Max 1000Ft lesz, vagy 1-200 ft al drágább, ha saccolnom kéne.
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2817 Dátum: 13 júl 05, 12:09:16 »

szóval ha én PC-re meg veszem a NUNS3 Full Burst-ot akkor abban nem lesz benne a extra story meg a játszható Sennin Kabuto, le kell töltenem hozzá majd steamen? m1 xboxra meg van az alap storm 3 de gyanítom hogy PC-én szebb grafika lesz neki mint 360-on
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2818 Dátum: 13 júl 05, 20:12:08 »

Nem nem nem. Pc-re már a full burst jön ki, abban benne lesz minden dlc stb. Csak azoknak kell letöltenie, akinek eleve megvan a játék konzolra és nem akarja újra megvenni az egészet. Szóval röviden

PC -> Full burst minden dlc-vel
Akinek megvan a sima -> DLC
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2819 Dátum: 13 júl 05, 20:39:25 »

Zsír , máris jobban tetszik. Tuti megszerzem a DLC-t . Kíváncsi leszek lesz a dlc-ben más is az adott tartalmon kívül valami kis meglepi vagy tudom is én bármi amit bele lehet tenni Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 186 187 [188] 189 190 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!