24 júl 01, 10:35:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 519049 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2775 Dátum: 13 ápr 04, 15:43:15 »

Szerintem,az elhangzottak alapján inkább valami olyan haveroddal kéne játszani akivel egy szinten vagytok és úgy még izgalmas lenne Nevet!De am még annyi hogy van ez az úgy nevezett "instant aweking" mód,azt csak x karakter tudja használni mint pl naruto a KCM módot vagy pl a Jinchuurikik is tudják?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2776 Dátum: 13 ápr 04, 16:13:41 »

Nem ezt csak 1-1 karakter tudja, kb a karakterek fele, viszont hátrányai vannak. A maximális chakra szint folyamatosan csökken amíg az awakeningben vagy, vagy Gai és Lee esetén az élet. Ezenkívül hat ellenük a fogás is.

Ellenben a régi fajta awakeninges karaktereknek valami előnyük van pl: kevesebbet sérülnek awakening formában vagy van olyan is aki gyógyul. Megint mások tudnak supportot használni awakeningben stb.
Nagyon eltérőek lettek.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 04, 16:15:33 írta Exkirion » Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2777 Dátum: 13 ápr 04, 18:43:51 »

Hmm,érdekesen hangzik Mosolyog!És még mindig bugosak a méretes awekingek?Mint pl a susanoo,mert gen-ben elég nagy szívás volt hogy az ellenfeled awekingolt és ha pl sasukéval voltál akkor rendesen meg tudott szivatni,mert mikor nyomtál egy kawarimit akkor berakott ugyan úgy elé és ütött tovább :/!Sajnos ezt igen nagy problémának vettem!Meg már most is igen nagy erőkről van szó,ezen mit fognak tudni újítani vajon Mosolyog?Mert szerintem megint csak az lesz hogy ugye elég sok karaktert átraknak,majd ha nem is sokat de változtatnak és megint vitázni fognak a fan-ok.Meg azt nem értem hogy eddig 3 darab sage naruto készült és mindegyikbe új combókat kapott xdd!Meg hogy valaki észre vett valami idegesítő tényezőt vagy ilyesmit??Itt nem karakterekre gondolok hanem hogy,hogy változott pl a spamnolás mennyisége,vagy hogy melyek azok a karakterek akiknél ez jellemzőbb!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2778 Dátum: 13 ápr 04, 18:51:44 »

Nem igazán. A játék lényegesen balance-osabb mint az elődei. Most már nincsenek nagyon olyan karakterek, akikkel alig lehet nyerni.
A nagy awakeningek meg nem bugosak, sőt azok is és a kicsit is kaptak egy olyan funktciót, hogyha kawarimizel és nyomsz hozzá irányt, akkor arra kawarimizel el. Szóval pl Kawarimi+balra = balra kawarimizés.
Így lehet kilőni magad az űrbe seccperc alatt Nevet

Az miatt meg ne aggódj, hogy mit fognak újítani, azok mindig elég jópofa dolgok. A ring-out-ot is szídták, mint a bokrot, pedig egy tök jópofa funktció és nem is olyan könnyű kiesni, sőt kifejezetten nehéz, ha nem töketlenül játszol.
A supportok életcsíkja a másik, amit imádok. Tudnak a supportok egy pár új dolgot és ha nem vigyázol rájuk meghalhatnak, ami így első re idegesítőnek tűnhet, de valójában nagyon jót dob az összképen.
Az összes új funktció egyébként marha jó móka.

Egy bajom van csak a játékkal, de ezt okozhatja az is, hogy öreg a PS3-am és haldoklik, mégpedig az, hogy mintha a vs kicsit többet laggosodna egyes pájákon, mint a generations.
Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2779 Dátum: 13 ápr 04, 20:44:08 »

Értem,elég szuper lehet akkor a játék,sok hibát javítottak,látszik hogy apait anyait beleadtak Mosolyog!Am meg azt nem értem hogy miért dicsérik a garfikát holott szerintem a Naruto Ultimate Ninja Storm 1 óta semmit nem változott na mindegy rájuk bízom xdd!Szegény Jugoo még a pizsamáját hordja ikszdé?Neki pl el lehetne képzelni egy akatsukis ruhát,szerintem legalábbis!És végül megkapta azt az awekinget amit még a five kage summiton is használt?Amikor teljesen átalakul!De úgy is most jönnek az akatsukis dlc-k hátha ő is kap Mosolyog!Meg amúgy jogos a feltevés,nem tudom ki emlékszik hogy még mikor a Generation megjelent akkor mindenki a + ruha dlc-ért rinyált most már azért "cseszik" le a készítőket hogy miért ilyet csinálnak!Emberek hol itt a logika Hmm??Tisztelet a kivételnek bow!De ez néha már felháborító esküszöm!
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2780 Dátum: 13 ápr 09, 16:47:43 »

Megint lehet csodálkozni mert van egy rakat új DLC , nagy meglepetést nem okoz persze egyik sem. Várakozáson alul teljesít mindegyik az én szemszögemben . http://www.saiyanisland.com/2013/04/naruto-storm-3-matador-gondolier-kimono-lederhosen-dlc/
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2781 Dátum: 13 ápr 09, 16:56:45 »

Remélem külön külön is le lehet őket szedni nem csak pakkban, mert a Kimonós Naruto kéne, mert ugye az a Broken youth-ból a Sasukés pre-order DLC párja. A matadoros amúgy nagyon faszán néz ki, csak az vele a bajom, hogy semmi köze a sztorihoz. A Napoleon kori Sasukével ugyan ez a helyzet, jópofa csak nem autentikus.
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2782 Dátum: 13 ápr 14, 08:51:40 »

Tegnap vettem meg a játékot, most tartok az Edo Itachi-Nagato vs. Bee-Narutonál. Nekem eddig nagyon bejön, bár a karakterek terén kcisit lehetett volna változatosabb. Ja és nekem valamiért néha úgy késik a karakter választás, hogy az csak na :DD Viszont ha ultimate jutsuval győzünk tetszik, hogy van ilyen kis képecske ami bejön. Én is hiányoltam néhány karinál awekeninget...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2783 Dátum: 13 ápr 17, 18:41:51 »

Elérhető és megvehető a kiegészített japán pre order kosztüm DLC pakk, vagyis azok a ruhák és pár bónusz melléjük, amiket a Japánok kaptak az előrendelés mellé (kivéve fürdőruhás Sakura, ami majd egy késöbbi fürdőrucis pakkban lesz benne gyanítom). Csomag tartalma:

-ROAD TO NINJA Sasuke
-ROAD TO NINJA Hinata
-Anbu kakashi
-Sannin Era (2. Ninja háborús) Tsunade
-Sannin Era (2. Ninja háborús) Jiraya
-Sannin Era (2. Ninja háborús) Orochimaru
-Anbu Yamato
-Madara (Még életében)

És ez össz-visz 1,5$ ért, vagyis 300ft-ért. Szerintem remek rucik, bőven megérik az árukat.
Videók róluk, itt:
http://www.saiyanisland.com/2013/04/naruto-storm-3-road-to-ninja-madara-sannin-dlc-north-americaeurope/

-----------

Viszont a Narutos costume packot ne vegyétek meg. 100-300 ft-ot még megérne, de a 900 sok érte. 1 értelmes ruci van benne, a broken youth-os Sasuke ruci párja, a kimonos Naruto, de 1 ruháért sok az.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 17, 18:44:54 írta Exkirion » Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2784 Dátum: 13 ápr 17, 19:08:02 »

Én azért kicsit csalódott vagyok ezek iránt a DLC-k iránt. Tudom, hogy már lerágott csont a téma, de ilyen kosztümök helyett nyugodtan fektethettek volna energiát új karakterekbe is. Szerintem lett volna azért bőven lehetőség. De mindegy felejtsük el...
A lényeg, hogy hosszas tépelődés után valószínűleg csak nem tudok meglenni Ninja Storm nélkül Nevet, sőt erre még rátesz egy lapáttal, hogy azóta megnéztem egy Madara-s gameplay-t és az a nézés, amikor benyomja az awakeninget/rin'negant egyszerűen nem hagy nyugodni Nyelvesít. Egyszóval akkor, aki szeretne majd online játszani ps3-on az nyugodtan vegyen fel a következő néven: HUN-Gaburieru. kacsint
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #2785 Dátum: 13 ápr 19, 11:59:15 »

van olyan aki játszana velem párat online? Nevet nem tudom, hogy számít e de nekem ps3-am van. ha van akkor írjon üzit, meg akár máskor is harcolhatunk majd egymással. Meg majd akár tournament is mehet valamikor mert van pár ismerősöm is aki játszik
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 19, 12:07:38 írta Hidetada » Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2786 Dátum: 13 ápr 21, 12:22:37 »

Mostanában nem nagyon játszottam online semmit inkább gép elött ültem (lusta voltam modemet átkötni ps-re)  de a héten kaptam 1 rooter-t szóval nincs ilyen gondom már :DD már pár napja online-ozok néha néha szóval aki akar 1-2 privát meccs-re jönni vagy tournament-re az vegyen fel Nevet  ID: godizsolti
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2787 Dátum: 13 ápr 22, 13:08:04 »

Na ma jó napom volt, elmaradt a 7. órám, hazajövök és ott pihen az asztalon a frissen megjött Storm 3-mam Nevet. Bontatlan, fóliás, goku dlc-vel és 2000 forinttal olcsóbban, mint akárhol máshol Mosolyog. Délután ráadásul nem lesz semmi dolgom úgyhogy bele is vetem magam a játékba Nevet.
Naplózva
mr subarashii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #2788 Dátum: 13 máj 06, 13:10:41 »

sziasztok! sejtem, hogy a kétsoros szabály áldozata lett az első hozzászólásom, már ezért megérte Nevet
kb fél éve nagyon megtetszett az uns 2. része és beszereztem xboxra, persze miközben vártam a postást gondoltam jobban élvezném a játékot ha tudnék akármit is erről a sorozatról, pár torrent varázslat és már néztem is az első részt, másodikat, harmadikat Nevet
gyorsan szenvedélybe csapott át a dolog, minden sorozatom ment a levesbe. most járhatok a shippuuden 250. része körül, szóval lassan utolérem a dolgokat. a barátnőm nagyon örülne már neki Nevet
és amikor nem csak nézem, akkor játszom is vele. cod-os és mortal kombatos múltamra tekintettel itt sem szeretek gépek ellen harcolni, online csatázok főleg (már csak azért is mert a story mód lepojlerezné az egész sorozatot...)
gyakran elkenik az arcom, elvégre évekkel vagyok lemaradva, de narutós fordulattal élve én sem adom fel Nevet
bár nagyon élvezem, mikor ázsiai, francia vagy épp vizigót fiatalok üvöltenek a fülembe, mégis szívesebben játszanék magyar honfitársaimmal. ez az indíttatás fajult el odáig, hogy megosszam az xbox live gametag-em a fórumon. aki szeretni pár meccset játszani és hasonló cipőben jár, mint én, az nyugodtan vegyen fel, örömmel venném Mosolyog

xbox live gametag: mr subarashii

ui: amikkel játszok: uns 2, uns 3 bármilyen cod és mortal 9

 
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2789 Dátum: 13 máj 12, 19:19:20 »

Egy kicsit késve akkor én is leírnám a véleményemet a játékról.

A sztori móddal kapcsolatban egy kissé másra számítottam, elég sok a mászkálós rész, rengeteg töltőképernyővel. A harcokról én úgy gondoltam, hogy majd mindegyik tele lesz QTE-vel vagy más színesítéssel, ehelyett a legtöbb csak egy sima vs meccs, mintha a generations sztori módjával játszottam volna, a bossharcok viszont tényleg epikusak lettek, a mob battle-ok pedig egész szórakoztatóak, bár nem annyira mint vártam volna.
A történetbeli változtatásokról: Néha eléggé úgy éreztem, mintha kicsit lusták lettek volna a készítők pl.: mikor Naruto megszökik Yamatotól ott én szívesebben néztem volna meg akkor már egy cutscene-t minthogy, Naruto be van zárva egy faketrecbe és le kell nyomni Yamatot, hogy tovább juthassunk, vagy mikor Naruto találkozik a jinchukkal és a bijuukkal. Ott is teljesen kihagyták a yonbis részt, meg ahogy Naruto "kiszabadítja" a bijuukat. Ezek úgy nem tetszettek, meg a vége sem... Nagyon jól nézett ki ahogy Naruto betörte Tobi maszkját meg minden, de ezt most miért így kellett (persze itt Madara legyőzésére is gondolok)? Ha már úgyis akarnak csinálni Storm 4-et akkor miért ne lehetett volna egy ilyen félbeszakított befejezése a játéknak? Nem sok értelmét látom, hogy ilyen gyorsan lezavarták a Háborút, ha egyszer úgysincs vége teljesen... Mi lett akkor az edo zombikkal?  Pojén

A harcrendszerről: Én négyféle játékost utálok a storm 3-ban: Akik Madarával vannak, akik Yondival mást sem csinálnak mint Hiraishin no jutsu lvl 2-t nyomnak, akik Deidaraval spammelnek és akik Kimimaro-t használják supportnak. Nem értem, hogy ezt az agyagbombás k*csögöt miért nem tudják végre normálisan megcsinálni, meg Kimimarot is úgy megcsinálni mint Hidant (<-őt bezzeg most már senki nem használja supportnak).  Még ami nem tetszik az az, hogy egy-két kari elég nagy előnyt kapott az instant awakening bevezetésével, lásd: Kyuubi chakra mode Naruto. Persze tudom, hogy a nem instant awás karik is kaptak ezért valami kis vigaszdíjat pl.: supportok használata awakeningben, de néha azért elég nehéz így is instant awás karik ellen (vagy csak én vagyok nagyon béna Nyelvesít).
Ami viszont nagyon tetszik az EMS Sasuke Nevet, nem is tudtam egy jó ideig, hogy benne van a játékban, úgyhogy elég nagy meglepetés volt mikor vele jöttek ellenem. Rögtön meg is kerestem hogy' kell feloldani, és nagyon szívesen tolom vele bármikor Mosolyog.
Annak a sárga aurás chakra dash szerűségnek, ami után valami supportos kombót lehet nyomni, milyen gyakorlati haszna van? Érdemes használni?

Na de a lényeg, hogy összességében nagyon jó kis játék lett, jobb mint a Generations (lehet, hogy a sztori mód miatt ez egyértelmű kéne, hogy legyen, de az nálam csak egy kis pluszt nyújtott).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!