24 szep 29, 04:23:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 546922 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
ggeerryy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #2550 Dátum: 13 jan 16, 22:15:49 »

Gondolkodom a játék megvételén nagyon de nem tudom még Nevet Azt szeretném megkérdezni hogy Itachi-ról nem tudok valami infót lesz új mozgása vagy valami ??? ultimate jutsuja fog változni vagy valami ??? mert a gen.-ben semmi újítást nem láttam az ő részéről :S nem is vettem meg, amit nem is bántam meg de most ezen a storm3-on nagyon gondolkodok ... azt láttam hogy naruto végre át tud menni kyubi formába bármikor ez nagyon tetszik csak arra lennék kíváncsi még hogy vajon csak egy mozgása van ilyenkor úgy mint anno a storm2-ben hogy mindenkinek volt awaking /vagy nem tudom hogy kell mondani / formája és akkor tudott egy mozdulatsort meg volt egy másik jutsuja és kész vagy végre van normális kombo úgy mint egy normális karakternél ???? a válaszokat előre is köszönöm és bocsánat ha egy kicsit érthetetlenül fogalmaztam Nyelvesít :S
Naplózva
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2551 Dátum: 13 jan 21, 10:01:40 »

Igazi vagy Fake? Most jött egy új scan ami EDO Madaráról szól és a jutsu összecsapásról free battle módban! Sokan mondják hogy FAKE de remélem hogy igazi és akkor egy újabb karakterrel bővülhet a karakter listánk itt a scan http://images.saiyanisland.com/showphoto.php?photo=11465
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2552 Dátum: 13 jan 21, 13:05:11 »

Sajnos nagy valószínűséggel kamu.
Ha megnézed a jutsu clash-os képet Naruto egész baloldala fekete.
Ezenkívül CC2 nél már mondták h nem lesz jutsu clash a játékban.

Szóval valszeg csak valaki unatkozott és marha jó a photoshop skillje.
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2553 Dátum: 13 jan 21, 18:22:22 »

Ez viszont nem kamu :´) Nevet itt a 4. trailer egy kis meglepetéssel a végén! a teljes kurama mode naruto szerintem nem csak ultimate jutsu mert azt irja az angol szöveg hogy harcolj csapatként kuramával és hozd el a csatamezőre a jincuriki modot xD bocs lehet nem jól forditottam nem vagyok jó angolos jah és az első napos true despair edition és a will of fire edition új boritót kapott itt a trailer https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aJ6puRpDhpA#at=249
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2554 Dátum: 13 jan 21, 18:34:06 »

Ja amúgy tutira nem csak ultimate ne aggódjatok ez miatt. Már lehet írtam, de ultimateknek nincs saját artworkjük. Még valszeg dolgoznak a karakteren ezért nincs mutatva belőle gameplay.

A true despair változat nagyon csinos, de egy borító miatt nem akarok 5 ezerrel többet kiadni érte.
Minden más előrendelői cucc jár a simához is.
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2555 Dátum: 13 jan 23, 16:32:15 »

Sasuke fanok most a gatyátokba sz*rhattok mert EMS Sasuke megerősitve és KCM narutó kapott egy új jutsut angolul planetary rasengan japánul rasengan rankaiten de m1 Nevet EPIC!!!! it a scan http://www.saiyanisland.com/2013/01/naruto-storm-3-scan-22-new-susanoo/
Naplózva
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2556 Dátum: 13 jan 24, 15:08:15 »

Madara MEGERŐSÍTVE!!! az új true despair edition boritóján tobi fölött bel oldalt ott van madara is hahahah Nevet ezaz van minden kurama naruto, ems sasuke, új tobi/obito, Edo Madara Nevet tuti első napos vétel http://www.youtube.com/watch?v=CJS_ZKolBKw
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2557 Dátum: 13 jan 24, 18:22:19 »

Reméljük ezúttal nem photoshop.

És ha lehet ne duplapostolj. Ha újat akarsz írni adj neki valami címet és szerkeszd hozzá az előző postodhoz.
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2558 Dátum: 13 jan 24, 19:52:25 »

okés bocsi Mosolyog és nem photoshop egy ausztriai webshop-oldalán van fönt  egész pontosan ezen az oldalon https://ebgames.com.au/ps3-160523-Naruto-Ultimate-Ninja-Storm-3-True-Despair-Edition-PlayStation-3
szóval 100% hogy nem photoshop
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2559 Dátum: 13 jan 24, 20:03:33 »

Aham. Mindenesetre én semmilyen Madarával kapcsolatos hírt nem hiszek el, amíg enm látok róla egy gameplayt vagy egy hivatalos scant.
Az a baj, hogy annyi nyáladzó madara fanboy van, hogy az csak na, és az utolsó scan róla is elég profi volt, hogy mindenkit átverjen 1 teljes napig.
A webshop meg nem a kiadótól kapja ezeket a képeket, hanem a netről szedi, szóval az, hogy egy webshopban volt fönt az nem bizonyíték, főleg h a zene cd papirtokján még tobi régi maszkja van az új helyett.
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2560 Dátum: 13 jan 24, 23:40:59 »

Jogos a kijelentés de én ugy gondolom hogy madara mindenféleképp benne lesz hiszen a sztory minimum a itachi sasuke VS kabutoig tart amit abbol gondolok hogy van uj sasuke és ha addig elmegy  akkor tuti madara is benne van mert amikor kabutonál tart a sztory én ugy tudod hogy akkor madara már jócskán darálja az 5kagét
Naplózva
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2561 Dátum: 13 jan 25, 10:50:12 »

Frissítették, azt írták hogy ez nem azt jelenti hogy benne lesz a játékban, csak nagyon valószínű, bár nekem is kicsit gyanúsak ezek az új borítok, de kitudja lehet hogy valósak.

Továbbá 5 új dlc ruha jár az előrendelőknek (egyenlőre nem tudom hogy Európában is)
samurai ruhás naruto, road to ninja ruhás sasuke és hinata, fürdőruhás sakura, valamint egy új anbu kakashi.
Képek a ruhákról:
road to ninja hinata
új anbu kakashi
fürdőruhás sakura
samurai naruto
kép az összesről
+
Vannak képek a karakter és pálya választó felületről is, és ebből ki lehet sakkozni hogy mennyi is lesz benne!
karakter választó
pálya választó

Bár nekem még mindig nem testszik a sztori módban a mozgás egyik helyszínről a másikra, jobban szerettem volna hogy ha olyan szabad mozgást tesznek lehetővé mint a storm1-ben vagy a broken bond-ban.

Kíváncsi lennék hogy most milyen játékot dobnának össze az Ubisoft-os srácok a Namco helyett, mert személy szerint nekem a broken bond jobban tetszett mint a storm 2.

Frissítve:
Felfedték az első dlc-t amit az Európaik kapnak (elméletben csak az európaiak), eltekintve a samurai naruto és a goku  naruto-t, mert ezeket mindenki kapja aki előrendeli a játékot.
fürdőruhás tsunade
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 25, 20:30:08 írta Ice007 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2562 Dátum: 13 jan 25, 22:32:05 »

Ice, gyanítom te se játszottál a Storm1 el.
Az a fajta sztori mód katasztrófa volt, soha többet még egyszer egy olyat. Az egész mászkálós részének semmi értelme nem volt azon kívül, hogy videón jól néz ki.

A broken bond stb játékok sztori módja egész pofás, csak a harc benne csapnivalóan pocsék, volt szerencsém hozzá havernál. A Storm harcrendszere lényegesen jobb és nálam valahogy a harc fontosabb mint az ugrabugrálás, de izlések és pofonok.
Egyébként overall a Storm 2 minden kritikus szerint jobb volt, de amint mondtam, ha neked az tetszett jobban, felőlem ok.

A fürdőrucis karakterek jópofa fanszervizek, de mért pont tsunade kellett? Bazz az egy 50+ éves nyanya. Sakura mért nem volt jó, vagy akárki más? pfff...


Amúgy, ha már fürdőruha. Úgy látom lesz itt egy séma, szóval íme a tippjeim a többi európai dlc rucira:

Fürdőruha: Tsunade (Ezt ugye tudjuk)
Anbu: Vagy Itachi vagy Yamato, de sztem Itachi > Yamato

A maradék két karakter szerintem Konoha gakuen den-es ruhát fog kapni.
Aki nem ismeri esetleg, a Konoha gakuen den egy 10 perces mangaszerű mini ova, ami az egyik ending alapján készült, és gyakorlatilag a valódi világba ülteti át a Narutos karaktereket ilyen iskolai élet anime szerűen.
(Mondjuk ha lehet ne Orochimarut, mert azon meg fogok szakadni a röhögéstől Nevet,
de a baseball rucis Sasuke se lenne piskóta)

Fan art róla: http://rivansyaharik.files.wordpress.com/2012/01/konoha-high-school-5.jpg
Az ova: http://www.youtube.com/watch?v=l1_2AsZQERQ

Most, hogy így megnéztem újra Nevet Nevet Nevet
GAARÁ-t pleaze Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 25, 22:51:45 írta Exkirion » Naplózva

Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2563 Dátum: 13 jan 26, 11:58:34 »

Igen, nem játszottam a storm 1-el, de broken bond-al igen, amúgy a storm 2 harcrendszere jobban tetszik, mint a broken-é, de úgy összességében a broken jobban bejött, mert a storm 2-ben voltak érdekes kamera kezelési megoldások, amik nekem nagyon elvették a kedvem a sztori módtól, így csak bunyóztam benne.Én úgy mondanám hogy legyen egyensúlyban a verekedős rész a mászkálóssal, de tény és való, hogy ízlések és pofonok.
A kettőt kéne összegyúrni és a naruto elejétől a végéig csinálni egy játékot amibe minden benne van Nevet, de kétlem hogy ez valaha is megvalósul.

Bár szerintem a Storm 3 jobb lesz mint az elődje, de majd kiderül.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2564 Dátum: 13 jan 26, 18:22:39 »

Itt a 2. dlc ruha

http://images.saiyanisland.com/data/598/Kimono-Sasuke.jpg

Ami nem más mint Sauke a 6. Shippuden endingben látott szamurály ruciban. Kicsit fura választásnak tartom, de összességében tetszik a ruci.

6. ending:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6gAXYqCoVjs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6gAXYqCoVjs</a>

Muhahaha, mostmár mehetek a szamurály csapatommal:  Mifune + Szamurály Naruto + Szamurály Sasuke Nevet

A 3. dlc ruha

Örülök, hogy bizonyos mértékig bejött amire számítottam Nevet
A 3. EU dlc ruha nem más mint Konoha gakuen Sakura, íme:

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/792243_465539133504276_175447714_o.jpg
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 27, 16:15:25 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!