24 szep 28, 23:51:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 546765 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2580 Dátum: 13 feb 01, 13:27:17 »

Ha a dlc ruhákra gondolsz akkor azok nem lesznek benne alapból, mivel letölthető tartalom formájában kapod meg, mint általában szokták kapsz egy kártyát amin van egy kód (nekem xbox-m van, így azt mondom), ezt interneten vagy az xbox-on tudod beváltani amit automatikusan letölt neked a rendszer.

A képeket a demo-ból vágták ki, így lehet hogy kicsit változni fog, de olyan 80% hogy marad ez.

Szerintem a Storm 4-et már most biztosra vehetjük, mert még nem ért véget a manga.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2581 Dátum: 13 feb 02, 23:10:20 »

20 percnyi gameplay

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=OQ9sh_X33To" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=OQ9sh_X33To</a>

Itt egy jó 20 percnyi storm 3 gameplay (Jichuurikik stb), ehhez nem nagyon fűznék kommenteket Nevet.
Amik feltűntek:

1. Mi az, amikor Sasuke véd és elborítják a csontokat az amaterasu lángok? Mert amikor Naruto hozzáér, megég. Valami új védekezési rendszernek tűnik.
2. Utakata bazze... Azok a bubik a pokolba is követni fogják a célpontot. Kb 1000x idegesítőbbnek néz ki mint Deidara Nevet
3. Han mekkora már??? Van vagy 2.5 méter és olyan gyors mint a villám.
4. A fogások hosszabbak lettek, és látványosabbak is.
5. A két awakening típus látszólag jól kiegészítik egymást, ha jól láttam, akkor a régi fajtába gyógyul a használó szép lassan.
6. A Bijuuk elmebtegek Nevet Erősek mint az állat és nem is lassúak.
7. Bijuu mode Naruto valszeg csak ultimate lesz, bár nem innék előre még semmire.
8. Roushi jutsuja, nos, veszélyes... nagyon...
9. Juugo tele van átokpecsétekkel amikor üt, gyanítom kapott új awakeninget (full CS2 forma)
10. Mondtam már, hogy Utakata bubijai nem normális iramban követnek a pokolba is? Nevet
11. Yugito és Yagura különösen erősnek tűnnek, Yagura kicsit Gaarára emlékeztet, Yugito, pedig picit kibás.

Najó, mikor jön mááár kii Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 02, 23:11:31 írta Exkirion » Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2582 Dátum: 13 feb 08, 13:11:15 »

Nekem idáig összességében nagyon tetszik a játék remélem a story mód is ien jó lesz! Az új Narutó moveset-jei nagyon tetszettek kár hogy a rasen rankaitent(planetary rasengan) nem láthattuk hogy mien az animációja, Nem vagyok Sasuke fan de amit mutattak az új Sasukéból az nagyon jó volt főleg az új fogása tetszett Nevet alig várom már!!!
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2583 Dátum: 13 feb 08, 16:50:57 »

Most néztem ide hosszú ideje először, és meg kell mondanom elég ígéretesnek tűnik a játék. Jobb lesz mint az eddigiek ebben biztos vagyok, de azért érdekelne , hogy van e egy hivatalos lista a játszható karakterekről, vagy van e még olyan ember akire esetleg számíthatunk még a játszható szereplők közt.
Ezek a Jinchurikik tényleg nagyon durvának tűnnek, érdekes harcoknak lehetünk majd részei Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2584 Dátum: 13 feb 08, 23:28:10 »

Hivatalos és teljes játszható karakterlista nincs, viszont a feltehetőleg végleges karakter képernyő már kijött és 80-81 játszható karakterre lehet számítani, köztük az EDO kagék (Mármint, nem a mostaniak, hanem akikkel Gaara harcolt), valamint Madara bisztosan játszható lesz.

Ha lesz végleges karakterlista akkor azt majd úgy is beírom ide.
Naplózva

Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2585 Dátum: 13 feb 09, 09:25:22 »

Egy újabb scan, amin a két különféle döntéshozatal, a hack and slash és a jinchuurikik vannak rajta.
Katt

Csak kérned kell és már itt is van  Nevet
Planetary Rasengan  akcióba! (0:56-tól, ha nem akarod végignézni)     
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-OMizbcUO4g" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-OMizbcUO4g</a>   
EMS Sasuke Ultimate Jutsu
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=SzjVA5IAUb0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=SzjVA5IAUb0</a>




Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2586 Dátum: 13 feb 10, 15:30:58 »

itt van egy moveset yaguráról(3tailed) + egy 20 perces jinchuriki fightokkal teli videó http://www.saiyanisland.com/2013/02/naruto-storm-3-yagura-moveset-20-minutes-of-jinchuriki/

Itt van nartuo, sasuke yugito killerbee-ről videók meg moveset.. http://www.saiyanisland.com/2013/02/naruto-storm-3-bee-sasuke-naruto-yugito-combos/ am mi ez a secretes ultimatejutsu?

Am a Shukaku(1tailed) az bennelesz vagy felejtős?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2587 Dátum: 13 feb 10, 18:41:42 »

Na ez egy remek kérdés good sir. Én személy szerint nem vennék mérget rá túlságosan. Tekintve, hogy Shukkakuval sosem harcoltak rendesen, a shippudenben pedig egyáltalá nem, így nagy valószínűséggel ő nem lesz benn a bijuuk közt.

A gameplayekkel meg csak óvatosan, minél tbbet láttok, annál kevesebb marad a megjelenéskor, az meg már úgy is csak kb 3 hét.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 10, 18:42:23 írta Exkirion » Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2588 Dátum: 13 feb 10, 20:21:18 »

Tudom hogy nem harcolt még a shukaku, bónusz vagy vmi formájában.. de a többi jinchuriki se harcolt.. meg amúgyse lenne nehéz moves-t csinálni neki szerintem.

Ja és még aztakarom kérdezni hogy kabuto(bölcs kígyó módxd) benne lesz? + ilyen itachi edo nagato stb?
Madara mondtad hogy 90% de a maradék edo-s karakter meg amiket még nem mutattak kik esélyesek játszhatóként?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2589 Dátum: 13 feb 10, 20:43:44 »

Edo-s karakterekből?

Madara, Kinkaku, Ginkaku, 7 kardforgató, Nagato, Itachi.

Sage mode Kabutot szerintem el lehet felejteni.

Amúgy a jinchuurikik MÉG nem harcoltak, de a mozdulataik és a képességeik 1-1 ben a mangából vannak kiemelve. Szóval a játék, amikor Európában kijön, akkor az anime még nem fog a jinchuurikiknél tartani, hanem valszeg az első Madarás rész lesz akkor.

Nagy eséllyel ez az oka, hogy japánban 1 hónappal késöbb jön ki a játék, mert így mondhatják, hogy "mi nem spoilereztünk az animéből" Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 10, 20:44:49 írta Exkirion » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2590 Dátum: 13 feb 10, 21:25:31 »

Amúgy a jinchuurikik MÉG nem harcoltak, de a mozdulataik és a képességeik 1-1 ben a mangából vannak kiemelve. Szóval a játék, amikor Európában kijön, akkor az anime még nem fog a jinchuurikiknél tartani, hanem valszeg az első Madarás rész lesz akkor.

Nagy eséllyel ez az oka, hogy japánban 1 hónappal késöbb jön ki a játék, mert így mondhatják, hogy "mi nem spoilereztünk az animéből" Nevet

Február végén jelenik meg a Második Mizukage elleni harc utolsó része, aztán a japáni megjelenésig még ott van 7 epizód, melyekből az első 2 (március) Madara lesz, a többi meg a Bijuu harcok. Szóval igen, valóban furcsa, De hogy miért jelenik meg előbb európában mint japánban, amikor az anime alapján is haladnak, passz. De ha jól emlékszem ők csak japánnak mondták, hogy az anime alapján mennek. Szóval szavukat nem szegték. ikszdé

A hét kardforgatóra amúgy ne vegyél mérget, mivel őket eddig csak hack'n slash-ben lehetett látni, s a hack'n slash-ben lévő zetsu katonák sem játszhatóak.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2591 Dátum: 13 feb 10, 22:04:02 »

Igen tudom, tisztában vagyok vele, de a kérdés az volt, hogy "kire van esély", és tulajdonképpen van rájuk esély még ha nem is nagyon sok... Mondjuk én azért még nem írnám le őket, mert a rooster amit láttunk még szerintem nem a végleges. Mármint nem a mostani demoé, hanem a korábbi.
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2592 Dátum: 13 feb 11, 22:36:49 »

Egy újjab FAKE gyanús kép érkezett!! a képen az állítólagos boritónak a hátoldala látható amin Madara is rajta van szerintetek Fake vagy Igazi??? Igazából akár fake akár nem madara az archiavementek alapján sztem 10000% hogy játszható lesz! itt a kép http://www.ps360hd2.com/2013/02/back-cover-of-storm-3-box-art-madara.html
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2593 Dátum: 13 feb 12, 01:03:56 »

Fake, szinte biztos.
Először is az összes eddigi storm játék hátsó borítóján keretes képek voltak, benne gameplay elemekkel, plusz jópár karakter artwork.
Arról nem si beszélve, hogy a hátsó borító soha ismétlem SOHA nem szokott kijönni képben.

Csak egy újabb hírhajhász Madara pózer hír, ne is nagyon figyeljetek rá.

Azt már meg sem említem, hogy ultimate jutsut még SOHA nem ábrázolt ultimate ninja játék borító és, hogy gusztustalanul egyszerű és összecsapott ez az állítólagos hátlap.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 12, 01:06:13 írta Exkirion » Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2594 Dátum: 13 feb 12, 06:23:14 »

xDD még jó hogy fake.. a gabonapelyhes doboz hátulja ilyen kb..

Am nagyon kár hogy nem lesz benne kabuto sage-ba :S, pedig ő előbb harcolt mint madara úgyhogy benne kell hogy legyen. Meg azis benne volt obito-ról egy kép h megvanrepedve a maszkja és az a naruto harcnál van, ami újabb a kabuto-s harcnál. Szóval lehet hogy beteszik, mert a generations-ba is utolsó pillanatba jelentették be.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!