24 jún 26, 13:22:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 516539 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2610 Dátum: 13 feb 18, 19:07:54 »

Exkirion:

(túl hosszú volt a kommented, hogy beillesszem, ezért így jelölöm)

Sajnos bármennyire nem akarod elhinni, de beleszámítják a Support Only karaktereket is a teljes létszámba, lásd generations, ahol a kb 87 karakter pont úgy jött össze, hogy volt kb 50 valóban eltérő karakter, a többi mind "átváltozás", "fiatalabb/öregebb énje" vagy "alternatív ruha" karakter volt, pont mint a Dragon Ball játékokban. Így jött össze a 72 karakter + 15 Support only, akikből nyugodtan lehetett volna full karaktert készíteni. Szóval igen, csalnak, mert nem mondja nekem senki, hogy nem, ahol a karakter választó képernyőn Naruto-ból vagy pl Sasuke-ból 3-3 + 1-1 "másik énje" van.

Az egy dolog, hogy egyszer harcolt, de legalább 4-5 jutsu-ja van + a sima Ultimate Ninja sorozatban is voltak mozdulatai, amiket röhögve átadaptálhattak volna. Szóval ez nem magyarázat, hogy "mert 1-szer harcolt", mert ennyi erővel akkor Shino sem lehetne full karakter, mert az ő harcai olyan rövidek voltak, hogy az animésoknak kellett külön jutsu-kat generálni.

Ráadásként akkor mivel magyarázod, hogy a Ninja Storm játékokon kívül mindegyik más Naruto játékban benne volt Kurenai, Shizune, a Hang Négyes, mint játszható karakter (lásd Ultimate Ninja + Xbox360 exkluzív címek)?

Karin? Ő kicsoda? Ja, az a jellegtelen Sasuke fangirl Tenten mellett a sarokban, aki megígérte, hogy többé nem megy vissza Sasuke-hoz miután 2-szer megpróbálta megölni, s szerepe a nyáladzáson meg a "bumm a szívbe chidori a szívbe" mutatványon kívül semmit nem tett (ja, de, ott lapult fedezékben mint Sakura általában s felrugatta magát Danzo-val), de "tagja" egy jellegtelen group-nak ami helyett akár vissza is mehetett volna Sasuke Konoha-ba? ikszdé

Na és Kinkaku meg Ginkaku milyen jutsu-kat nyomtak? Kyuubi átváltozás oszt rampage. 7 kardforgatónak is csak az animáésok készítettek jutsu-kat + utóbbiaknak ő nekik is kellett személyiséget kitalálniuk mert Kishi le se tojta őket, szóval ők pont "Shizune és Anko szindromák".
Naplózva
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2611 Dátum: 13 feb 18, 19:27:15 »

most mindenki üljön le a seggére készítsen valami rágcsát mert itt az új trailer :DD nekem összeségében nagyon tetszett Nevet bár azért mutathattak volna kicsit többet de azért ígyis király lett http://www.youtube.com/watch?v=wnydd6hOM6M&feature=youtu.be
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2612 Dátum: 13 feb 18, 19:32:12 »

Amúgy ha már itt tartunk, akkor lehetne egy olyan újítás, mi szerint egy karakternek több jutsuja is lehet (most a sima jutsura gondolok nem az ultimate jutsura vagy a team jutsura). Így változatosabbak lennének a meccsek is és nem lenne sírás azoktól, akiknek nem tetszik, hogy 3 naruto vagy épp 3 sasuke van a karakterválasztó képernyőn.

Szvsz engem nem zavar, hogy Anko, Shizune vagy akár Kurenai nem rendes játszható karakterek. Meg engem Genben is eléggé untatott, hogy Orochimari, Kabuto és Anko is ugyanazokat a jutsukat tolták.

most mindenki üljön le a seggére készítsen valami rágcsát mert itt az új trailer :DD nekem összeségében nagyon tetszett Nevet bár azért mutathattak volna kicsit többet de azért ígyis király lett http://www.youtube.com/watch?v=wnydd6hOM6M&feature=youtu.be

Elképesztő (és egyúttal szomorú is), hogy mennyivel szebb/epicebb ez a játék, mint maga az anime.  Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 18, 19:38:56 írta Gaburieru » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2613 Dátum: 13 feb 18, 19:59:24 »

Cö, megelőztetek a trailerrel, no sebaj. Őőő először is,
NAGATOOOO! Nevet Lézert neki ne sajnáld Nevet

Húha, halljátok ezentúl lehet fogok onlineozni, az a war map mode nagyon meghozta hozzá a kedvem, az új tournament mode is nagyon fincsinek néz ki.

A trollkage nagyon faszántos karakternek tűnik, GaarapapaKage meg olyan mint Gaara csak csilivilibb Nevet

A Tobi vs Konan harc nagy pozitívum, nagyon féltem, hogy kihagyják, plusz jópár korábbi hiba javításra került. Pl: Gaara és Kakuzu ruhája mostmár piros az átvezetőben, Tobi maszkjáról pedig eltűnt a glitch.

Amúgy ez még nem a launch trailer, mert madara és Tobi teljesen hiányzott belőle. Szóval a megjelenés előtt még 1 trailerre számítani lehet legalább.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 18, 20:02:52 írta Exkirion » Naplózva

Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2614 Dátum: 13 feb 18, 20:05:35 »

Elviekben azt írták, hogy ugyan akkor jön az eu-s és  japán demo is, xbox-ra 19. eu-s psn-re meg 20. szerda.

Szerintem kár ezen vitatkozni hogy ki lesz csak támogató karakter, ezt a készítők döntik el úgyis hogy teljes karakter lesz avagy sem, ők tudják ki a fontos és ki a jelentéktelen karakter, meg találnak-e ki új jutsu-kat vagy sem.

Igen én is megnéztem, a 6. trailer-t,csak néztem, hogy ezek alapján milyen jó is lesz átélni a 4. shinobi háborút. Nagyon jónak ígérkezik a játék, bár most már egyre kevesebb esélyt látok hogy a köd hét kardforgatója játszható lesz, mert őket is csak a hack and slash módba mutatták, mint ginkaku és kinkaku.
Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2615 Dátum: 13 feb 18, 22:02:49 »

Ne idegesítsetek hogy nagato jutsuja a robotkéz lézer lessz :oo, azthittem vmi shinra tensei vagy vmi.Nevet
remélem használja majd a shinra, banshou, chibakut, meg a többi testet is:D

Am madara awakeningje/jutsuja szerintetek mi lesz? mert nemhiszem h 1 kilóméter magasságú susanoot betesznek:D
Tobinak mi lesz az awakening/ jutsu?Nevet
Nagato gondolom awakeningbe kéken világít mint mindíg:D:SS
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2616 Dátum: 13 feb 18, 22:47:28 »

Az Nagatonak Awakening action jutsu valószínűleg, mert ha megállítjátok és megnézitek látható, hogy ott van a kék áram Nagato körül, ami csak akkor van a karakter körül, ha awakening action jutsut használ, amúgy nincs. Szóval a sima jutsuja jó eséllyel nem ez lesz.
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2617 Dátum: 13 feb 19, 16:20:14 »

jött 2új scan amin nagato itachi meg tobi/obito látható http://www.saiyanisland.com/2013/02/naruto-storm-3-scan-26-rinnegan-tobi-nagato-itachi-jutsus/

de engem ami foglalkoztat az ennél a képnél az hogy gui sensei ikonja alatt van a két extra awakening jutsu jel és az ikonon egy lefele mutatni nyil  a másikon meg egy felfele mutató nyil hogy vajon mi lehet szerintem az hogy gui awakening módban tudja a 8kapu szintjét lejjeb vagy feljebb kapcsolni szerintetek? legelső kép a videóban http://www.youtube.com/watch?v=CUVoaN8bBVI
Naplózva
sasuke_1994
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 31



« Válasz #2618 Dátum: 13 feb 19, 17:02:03 »

Sziasztok!

szerintem is így van, és ha jól megnézed el van használva az R1 és így nem viszi le a chakra szintet hiába van átalakulva (szerintem) Nyelvesít
SŐT itt: http://images.saiyanisland.com/data/598/Naruto-Storm-3-Scan-26-2.jpg
szintén nem lehet használni, és arra gondoltam, lehet, hogy alapból nem is lehet R1-et csak ha már feljebb léptél és így nem veszi a chakrát le.

am tölthető a japán psn-ről a DEMO, usa psn-en jelenleg még nincs fent...
akinek van ps3-ja és lenne kedve játszani vmelyik narutoval jelöljön
PSN ID: Landro666
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 19, 18:04:56 írta sasuke_1994 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2619 Dátum: 13 feb 19, 23:12:11 »

No végre hazaértem és vigigszánkóztam a demón.

Először is az átvezetők rohadtul szépek, még szebbek mint a 2-ben, a szinkronhangok remekelnek, szokás szerint. Külön öröm volt, hogy a harcok alatt nem instrumental, hanem rendes japán számok mentek, énekkel meg minden ami sokat dobott az egészen, valami elképesztő apokalipszis hangulatot teremt a Kyuubi bossharc alatt.
Maga a boss harc, szerintem azt leszámítva, hogy rettenetesen könnyű és a kamera néha furán kezeli a kíuubi méretét nagyon szuper, egyes QTE-k csak akkor jönnek be, ha interakcióba lépsz az adott karakterekkel a páján, de ha hősnek érzed magad szólózhatod is a rókát. A házról házra ugrálás jópofa, az egész valahogy iszonyúan dinamikus.

A minato vs Tobi is elég könnyű, de kit zavar, így legalább volt alkalmam kipróbálni az új mehanikákat.
A mozgás és az egész valahogy kicsitt tisztábbnak hat, és a karakterekre mintha közelebbről nézne a kamera, az új in game secret facot mókás, eleinte nem tudtam, hogy csak egy idő után jön be és próbáltam tank módjára menni neki szegény tobinak Nevet A régi fajta képes secret factor is megvan, ah elég csillagot szedsz a bossharc alatt.

Az életcsík a chakra és sub bar sokkal jobban ki van emelve, letisztultabb és külön öröm, hogy a sub bar töltődésének színe mostmár jól elüt a háttértől, így azonnal fel fog tűnni, ha töltődik. Az awakening ugye a jobb analóggal most már bármikor aktiválható és kikapcsolható, amit igencsak szokni kell majd, tekintve, hogy eddig semmire sem használtuk, ugyanakkor nagyon szexy dolog, Minato awakening action jutsuja kb a fogásához hasonlít: eldob egy kunai-t ha az betalál, akkor nyom egy hiraishint, de simán kivédhető mint a sima kunai. Ezt az új jutsut ugye a két hátsó flippergombbal lehet aktiválni és úgy működik, mintha a supportjainkat akarnánk használni, külön külön 1-1 van belőle és nem kerül chakrába.

Az egész demót egyébként Sarutobi helyett Kushina narrálja, ami kellemes meglepetés volt, a két harc alatt tökéletesen odaillő, amint már mondtam rendes vokális számok szólnak, amiket magukban is szivesen elhallgatnék pár Naruto anime jelenet alatt.

Összességében nem sok ez a demó, de kedvcsinálónak remek, nem nehéz de arra épp elég, hogy az ember kipróbálja milyen lesz pár új dolog. Akinek van japán PSN-je vagy XBOX live ja, annak csak ajánlani tudom, veszteni nem veszthettek vele.

Ha rám hallgattok amúgy a többi boss harcot ha kijön ne spoilerezzétek le magatoknak, mert ha csak fele ennyire interaktívak lesznek, akkor már megéri a meglepetést.

Ja igen, a demó közel 1.5 gigsz, szal keressetek valami újságot vagy nézzetek Tv-t amíg lejön Nevet

EGY KIS AJÁNDÉK:

A zene, ami a Kyuubi támadása alatt megy a demóban

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=cU5Pwe9XceM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cU5Pwe9XceM</a>
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 19, 23:22:39 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #2620 Dátum: 13 feb 21, 19:06:19 »

Én is kipróbáltam a demót, nagyon tetszett, csak sajnálom, hogy egy részről túl könnyű, más részről meg rövid. :/
Egyébként Kinkakut/Ginkakut belerakják úgy is, hogy free battle karakterek? Kinkakut még talán el tudnám képzelni (awekening: kyuubi palást), de Ginkaku már neccesebb. Nagyon egymástól függő karakterek...
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2621 Dátum: 13 feb 21, 21:20:59 »

Ezt sajnos nem igazán tudni. Mindkettőre vannak jelek, de egyenlőre kb 50-50, hogy csak sztori mód only-k lesznek vagy free battle-ben is elérhetőek. Ez szerintem már nem fog kiderülni megjelenésig, mivel addig már csak 2 hét van, az max 2 scan, abból egy valószínűleg Madara, a másik meg ki tudja, talán Tobi vs Naruto harc, úgyhogy ez meglepi marad a játékra.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2622 Dátum: 13 feb 23, 00:24:00 »

Csak mielőtt itt is elkezdődik a móka leírom.

A karakter képernyő a vidi elején valószínűleg kamu, okok:

*1 es kurzor hiányzik
*A korábban látott képernyőn lévő Sasuke képe nem egyezik a mostanival, pedig egyeznie kéne
*Akatsukis karakterek képei a Storm 2 ből vannak copy-paste elve
*A már konfirmált karakterek száma miatt kevés a hely ha a kis karakterek is felkerülnek
*A kép egy tv ről van, a vidi többi része projectorról
*Matsuyama-san már rég megmondta, hogy nem lesznek PTS karakterek

stb, had ne soroljam, tudnék még vagy 6-ot 7-et írni.

Ráadásul ha esetleg igaz lenne, akkor elfelejthetitek, hogy Madara játszható lesz, nem fér a rosteren.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 23, 00:24:57 írta Exkirion » Naplózva

Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2623 Dátum: 13 feb 23, 14:15:15 »

A demoval kapcsolatban: én még nem tudtam kipróbálni max 26-a után, de amit leírtál nekem tetszik, főleg hogy bármikor lehet aktiválni az awakening-et, pont hogy ez volt egy kis negatívum eddig, hogy csak akkor lehetett aktiválni mikor az élet már elért egy fázist.

A videóval kapcsolatban: amit kivetítenek, annak elején a trailer-ben láthatjuk madara-t, 1:43-ben, ahol éppen a meteort rázúdítja a népre és onoki néz meglepetten, hogy ez most mi? Nevet

A videó elején a karakter választó kép, hát igen elég érdekes, pont azok a karakterek nincsenek rajta amit megerősítettek, (pl.: Hanzo, Mifune, Nagato és még utalást sem nagyon látok rájuk a kép alapján), igen a pts karakterek is fölöslegesek + 3-4 féle naruto(sima itt szerintem már nem kéne, elég lenne a sage meg a kurama kombós) meg 3-4 féle sasuke(itt meg a kigyós, elég lenne az ems meg az akatsukis) , de ha tényleg így lesz, akkor ez kicsit csalódás.

Szerintem most már biztos, hogy a köd hét kardforgatója, ginkaku és kinkaku is csak a sztoriban tűnik fel.

Akit érdekel a doboz kép hátoldala: Katt!

Akit a doboz kicsomagolása érdekel, erre tessék: Katt!
Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2624 Dátum: 13 feb 23, 20:28:21 »

Valakinek hogy van meg már ilyen hamar a storm 3? már teljesen befejezték?

valaki légyszi egy karakter listát nyomjon: 7 kardforgató , kin/ginkaku / kabuto sage mode, madara,

Ezekközül ki játszható fixen és ki nem?Mosolyog köszi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!