24 jún 17, 14:39:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 509505 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2640 Dátum: 13 feb 27, 16:06:47 »

én azt nem értem hogy Madara-nak mért nem a suusano az aeakeningje mert ez a rinnengan aktiválás elég snassz bár a movesettjei jók
az edo kagék 100% hogy benne lesznek valahogy vs módban is szerintem pts karaktereket énis tudnám nélkülözni de ha már berakták üsse kő elférnek a 7kardforgatót nem hiányolom semmit nem mutattak szinte kin meg gint ugy megoldhatták volna mint pain 6útját
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2641 Dátum: 13 feb 27, 16:21:14 »

Hála a szentséges szűz máriának, hogy Madarának nem a Susano'o az awakeningje. már így is több mint bőven elég volt a Susano'o awakeningekből Sasukéval meg Itachival, pláne, hogy az utóbbiból már kettő is van. Ha meg a perfect susano'o-ra gondolsz, az meg 1: túúúúl nagy. 2. Addig nem hiszem, hogy elmegy a sztori.
Naplózva

Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2642 Dátum: 13 feb 27, 16:34:51 »

Kicsit ütközik a véleményünk, de ez így van rendjén.

Amúgy pont goku naruto-t emeltem ki mert neki van kamehame-s rasengan-a, de lehet hogy csak félre néztem volna valamit?

A szavaidból ítélve, nem nagyon szimpatizálsz velük, de amennyire bemutatták őket, annyi elég is lett volna (megint fel van hozva, de karin-tól sem láttunk semmi érdemlegeset mégis kapott jutsu-kat!) Mindegyik megkapta volna a kardokat és azok alapján támadásokat, meg tudjuk hogy mind Kirigakure-ből származik így esélyesek a víz jutsuk is, mangetsu  a hözuki klánból való így megkapta volna a vízipisztoly támadást stb..

Az gondoltam hogy benne lesznek, csak akkor nem kellet volna ennyire "reklámozni".

Tudom hogy nem 2 hét megcsinálni, egy játékot, nagyon sok erőfeszítés és munka, de a nagyja már meg volt csak csiszolni kellet rajta, + olyan 60-65 százalékot hozzá adni. Gondolom nem 1 ember dolgozott\ig rajta!

(Ez mind magány vélemény, akinek nem tetszik az...)

Tovább nem ragozom ezt a témát, már csak 8 nap van hátra és minden kiderül.  Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2643 Dátum: 13 feb 27, 16:51:29 »

Én meg a két soros szabály betartását illetően vagyok csalódott. Komolyan, nem lehet ezt ésszel felfogni?

Moderátor

Szerk.: ha nem látok jelentős javulást a két soros szabály betartása terén, a téma ideiglenesen le lesz zárva egy kis időre!

« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 16:55:10 írta Aes Sedai » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2644 Dátum: 13 feb 27, 17:25:49 »

Ezzel a két soros szabállyal csak annyi a baj, hogy egy-két kommentre baromira szivesen válaszolnék, csak itt ott igazi kis költőmüvesség kell, hogy összehozzak rá két sornyi mondatot. Például arról, hogy valami nem lesz benne és miért, nem is mindig igazán lehet 2 sort írni, csak 1-t vagy másfelet, de ha meg nincs meg a kettő, akkor már mindjárt nem jó.... Értem, hogy mért lett bevezetve, de néha tényleg egyszerűen nem lehet annyit írni, csak fölöslegesen húzom a mondatokat a végtelenségig, mint például ebben a kommentben.

ugyan ez normális esetben:
Értem mért kéne 2 sort írni, de néha egyszerűen nem lehet, ha nem írok fölösleges részeket.

Ezért is szoktam odaírni, hogy bocs h nincs meg a 2 sor, de nem jön ki, de attól még a válasznak lenne jelentősége vagy értelme.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 17:27:24 írta Exkirion » Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2645 Dátum: 13 feb 27, 17:58:18 »

Nagyon is jó, hogy Madara (ezekszerint) nem a Susano'o-t kapta awakeningnek. Először is az övé kb. 5x-6x nagyobb mint pl.: Itachi-é, már Deidara agyagsárkánya is alig fér el a mapon  Pojén. Másrészt én amúgy is utálom az ilyeneket, mert egyszerűen elkezdenek ütni és onnantól szinte nyert ügyük van a hatalmas sebzésük miatt meg, mert nem lehet védekezni a támadásuk ellen (viszont ha véletlenül sikerül kikerülnöd a combojukból és folyamatos chakra dash-elések közben elkezded ütni őket, akkor meg neked van előnyöd, mert nem tudnak normálisan "elkawarimizni" előled, de ez elég ritka eset, vagy csak én vagyok balf*sz Nyelvesít).
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2646 Dátum: 13 feb 27, 19:21:35 »

Az óriások kawarimi bugját kijavították a generations óta, mostmár rendesen balra jobbra lehet velük kawarimizni szóval ez a hiba többé nem áll fent. De amúgy valóban nehéz ellenük harcolni, bár most nerfelve lesz az awakeningek védelemtörése.
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2647 Dátum: 13 feb 27, 21:10:33 »

Ezt nem is tudtam, köszi. Végül is ez számomra jó hír is egyben, mert Bee-vel viszont sűrűn voltam Genben online, mert nagyon tetszik a movesetje és így akkor az awakeningjével sem lesz baj.
Amúgy, jó lenne, ha a következő Storm játékot (ha lesz) már csak a manga végeztével adják ki. Bár igaz az még elég sok időt is jelenthet, remélem minél többet Mosolyog.
A Generations-höz egyébként voltak kiadva DLC-k? Ha igen milyenek?
Naplózva
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2648 Dátum: 13 feb 27, 21:21:09 »

Hírek!!! az edo kagék nem játszhatóak a namco bandai games eu honlapja válaszolt itt a kép róla http://i2.minus.com/jzVmr4IrLdOrq.png xDD hát igazuk van de én csalódtam még jó hogy nem rendeltem elő annyit nemér Nevet idáig a gen kivételével mindegyik narutot eredetibe vettem meg de ezen mst erősen gondolkozok hogy eredetibe legyen e meg
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2649 Dátum: 13 feb 27, 21:35:10 »

De ez nem igaz... Komolyan, azért a kagékkal már bőven lehetett volna kezdeni valamit. Nem hiszem el, hogy így, sima Naruto-s karikkal meg kétféle Choujival kell elérni azt a 80as létszámot... Ez így már azért tényleg kicseszés, oké hogy sztori mód meg minden, de azért ettől ez még egy vs játék is. Számomra például eléggé fontos rész az online mód is Szomorú.
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2650 Dátum: 13 feb 27, 21:38:22 »

oo.. akk mi a p*csának dolgozták ki őket?-.- igazán betehették volna őket

Szomorú(( Ha nem az edo kage-k és nemis a 7 kardforgató, akkor vajon mi az a 7 karakter nemtom kiklesznek ott :/
Az b@szna be ha még több pts karakter lenne :DD
Nemtudom kit gondoltak oda mind1 majd kiderül Nevet

Am csak nekem nem hozza be a sayan island holnapját?
Naplózva
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2651 Dátum: 13 feb 27, 21:49:02 »

Valyon milyen meglepetések lesznek még?  Gondolkozik

Élőszőr jön a scan, aztán a csilli villi trailer, mindenhol azt cikkezik hogy játszható karakterek lesznek, aztán kijön a roster, sehol semmi, és jön a mentegetőzés hogy ők nem mondtak semmi olyan hogy játszhatók lesznek, elég rossz a marketing\kommunikációs részlegük, mert ezt mindenki benézte.

Mik fognak még kiderülni a megjelenésig? Egyre jobban kezdem meggondolni hogy visszamondom az előrendelést. (Én nagyon vártam hogy játszható legyen a 2. Mizukage, és a trailer alapján eléggé ki vannak dolgozva)


cimpeti : szerintem túl van terhelve s sayan island  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 21:50:45 írta Ice007 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2652 Dátum: 13 feb 27, 21:50:42 »

A ninja timeline mód miatt lesznek PTS karakterek, ugyan nem mind de lesz 1-2. Valójában soha nem is mondták, hogy ne lennének, csak egy félrefordítás volt Ichiraku tv részéről a dolog.

A generations-höz nem voltak DLC-k de ehhez mondták, hogy lesznek. Bár nem tudom, hogy a ruhákra gondoltak-e csak.

Amúgy emberek, azt ne felejtsétek el, hogy hiába hiányoznak karakterek, kevesebb karakter nincs mint az előzőben, sőt több van vagy 15 el, szóval az semmiképp sem igaz, hogy "mert vs mód" és kevés karakter stb.

Neketek is ugyan azt tudom mondani, mint a külföldi fórumokon, ha vissza akarjátok mondani az előrendeléseteket, hát mondjátok, de kicsit nevetséges, hogy azért megy a sírás mert MI A FANOK félreértettünk dolgokat és mert nincs benne 5-6 karakter.

A játék ettől nem rosszabb, nem a karakterek teszik a játékot, azok csak bővítik tovább. és azért ne felejtsük el őket:
6 Jinchuuriki
Mifune
Hanzou
Darui
Tobi
Nagato
Új Naruto és új Sasuke
Madara
Samehada Bee
stb

Ezek mind új karakterek akiket a fanok kértek.
Ezen kívül:
Javított support rendszer
Új awakening rendszer awakening jutsukkal
Új mapok
Ring out egyes mapokon (Ami igenis egy jó dolog, mert több dologra kell figyelni)
Ultimate factor
stb stb


Ezek mind új dolgok, a sztori módot már nem is említem (pláne az ultimate decisiont). Ha 5-6 karakter miatt nekiálltok sírni és nem veszitek meg/nem játszotok vele az a ti bajotok, én biztos fogok.

A kimaradt karakterek bőven jöhetnek késöbb DLC gyanánt és egyes dolgokat csak az előrendelők kapnak.
Szóval ti tudjátok.

Én is szivesen toltam volna TrollKagéval de ez van, nem halok bele ha nem lesz benne, ettől a játék nem rosszabb.
Meg már megszoktam, hogy olyan úgy sem lesz, hogy valami miatt nem lesz sírás egy Naruto játék kapcsán. A generationsnél a hang 5 miatt ment a sírás meg Ankoék miatt, most úgy látom a kardforgatók meg a kagék lesznek soron.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 22:02:50 írta Exkirion » Naplózva

Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2653 Dátum: 13 feb 27, 22:27:44 »

Csak elfelejted, hogy "mi" síros fanok fogják megvenni a játékot, nem pedig a kiadó.

"A játék ettől nem rosszabb, nem a karakterek teszik a játékot"
Ezzel kicsit vitatkoznék, igenis a karakterek teszik ki a játék jelentős részét, ha nem így lenne akkor akár  pálcikaemberekkel is lehetne harcolni, igenis rosszabb lesz tőle a játék, elején avval reklámozzák a játékot hogy 80+ karakter lista? igen van kb 15 új, de van egy csomo fölösleges karakter is, meg 2-3 féle 1 db-ból. Sokkal több újat belepakolhattak volna a játékba, mert sokkal több új karaktert ismertünk meg.

"Sírás" nem szeretem ezt a kifejezést, a játékot "fanoknak" csinálják, és ők a fő bevételi forrás, igényeket kell kielégíteni, bár olyan játékot soha nem fognak csinálni ami minden igényt kielégít.

Ha később kiadnak dlc-ket ingyen akkor, természetesen vissza szívók minden negatív gondolatot. Nevet

Csak hogy írjak egy kis pozitív gondolatot is: a minap végre sikerült kipróbálnom a demot, a látvány világ nagyon meggyőző, nagyon átadja az érzést amit kell neki, tetszett hogy be lehet vonni a többi konohai lakost is a támadásba, a harcrendszer dinamikusabb, és tetszik hogy ki-be kapcsolható az awakening. Ez alapján tuti vétel. (de azért vannak még fenntartások) Nevet

Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2654 Dátum: 13 feb 27, 23:29:57 »

Ezzel kicsit vitatkoznék, igenis a karakterek teszik ki a játék jelentős részét, ha nem így lenne akkor akár  pálcikaemberekkel is lehetne harcolni, igenis rosszabb lesz tőle a játék...

Erre annyit mondanék csak, hogy nézd meg a Mortal Kombat szériát 1-2 kitekintgetéstől eltekintve kb ugyanazzal a 15-20 karakterrel operál a játék kb 15 éve, összesen annyit csinálnak, hogy fejlesztik a grafikát meg a harcrendszert és a játék ettől még jó marad.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!