24 jún 17, 16:13:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 509600 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #2670 Dátum: 13 márc 03, 18:20:25 »

Normális esetben gameplay szempontjából soha nem szoktam ilyen hasonlítgatást én se elfogadni vagy felhozni, de arra vonatkozólag, amit mondtam teljesen valid a dolog, függetlenül attól, hogy játék volt-e alapból vagy sem.

A lényeg az, hogy nem csak a karakterek összessége adja ki a jó játékot, hanem más játékelemek fejlesztése is bőven javítja azt.

Ha már itt tartunk a nem történetalapú MK is mivel rukkolt elő legutóbb? Sztorival ha jól emlékszem, úgyhogy innentől nincs miről beszélni.

Egy szóval se mondtam hogy 'csak a karakterek összessége adja ki a jó játékot', azt mondtam hogy ha egy hasonló kollektívát nézünk mint az hogy Naruto, a karakterek a legfontosabbak. Persze ha szegmensekre osztanánk, hogy egy kiváló játék miért is kiváló, százalékosan elenyésző lenne ez a darab, az 'egészhez' képest, ezért természetes, hogy megannyi módon lehet javítani egy játékon.

Amúgy meg nem értem, mi ki köze az utolsó mondatodnak ehhez az egészhez:D
Naplózva
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2671 Dátum: 13 márc 04, 00:44:08 »

tudtommal ez nem egy 24órás hiradó hogy csak hír értékű bejegyzéseket lehetne irni! bárki leírhatja saját véleményét, és az egészben az volt a vicces hogy a legelső kommentemre úgy adtál választ mintha nem lennék tisztában a játék opciói-val és funkciói-val ezért is irtam hogy hogy ezt nem én mondom hanem olvastam egy bejegyzésben. kacsint az hogy idősebb vagy 5évvel az egy dolog nem jelent semmit
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2672 Dátum: 13 márc 04, 10:27:20 »

Na jó, tényleg kezd a topic veszekedésbe átmenni, szóval elnézést mindenkitől, akit esetleg megbántottam stb, és álljunk vissza a normálisabb discussuon jellegre, mert így csk egyrészt magamat másrészt titeket is felbosszantalak.

A játék elvilega  héten kijön,ha minden jól megy 7.-én el tudok menni érte, akkor kipróbálom, amit mondtál lemler és választ adok, rá, hogy igaz vagy sem.

Obi_Wan, igen értem a te álláspontod is, reménykedjünk, hogy DLC-k formájában megkapjuk a kimaradt karaktereket a késöbbiekben, elvileg valami petíció forog is ez ügyben a neten, talán jutnak valamire vele. CC2 arról híres, hogy hallgat a fanokra, ha nagy lesza  követellődzés szerintem beadják a derekuk, vagy lehet, hogy eleve így tervezték, mert kifutottak az időből, majd kiderül....
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2673 Dátum: 13 márc 04, 13:33:48 »

Én is elnézést kérek az esetleges sértésekért és ne OFF-oljuk tovább a topicot!
És igen én csütörtökön már beszerzem a játékot és remélem hogy lesz minimum olyan jó mint a storm 2 bár a videók alapján sokkal jobb lesz eltekintve minusz 1-2 karaktertől akiket nem kaptunk meg egyébként valaki nem tud eladó xboxot? mert az enyém haldoklik xD kellet nekem az elit-et ealdnom és most hejette meg maradt a régi fehérem

Ui.: azért jobban örűltem volna ha nem DLC ként jelenik meg mert nem fogom tudni letölteni az xboxommal
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 04, 13:35:10 írta lemlermark » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2674 Dátum: 13 márc 04, 14:02:53 »

Nem baj, ha törött az Xbox-od, a DLC-k, amennyire én tudom fent szoktak lenni torrenten is valahogy. Azt meg ne kérdezd, hogy, hogy csinálják, vagy, hogy hol lehet őket megtalálni, de ha emlékeim nem csalnak ismerősöm szedett már le valamihez DLC kontentet PC-n netről.
Naplózva

Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2675 Dátum: 13 márc 04, 16:27:20 »

Én is már túltettem magam azon a néhány karakteren és most már gőz erővel várom a játékot. (Remélhetőleg később dlc-ben megoldják), de nekem amúgy is hiánypótló lesz, mert a storm2 már nincs meg a gen-t nem vettem meg és már kell egy verekedős játék, plusz még messze lesz a kövi naruto-s játék is ami már szerintem a következő generációkra fog jönni.

Xbox az más tészta, a dlc-k profilokhoz vannak kötve, amin neten vannak fenn azok az RGH xbox-hoz valók, ami kizárja a multi lehetőséget és a netezést is, mivel illegális. Legálisan csak a neten tudod őket letölteni, ha van live profilod, (vagy neten vagy a box-on lehet beváltani és automatikus letöltődik.)
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2676 Dátum: 13 márc 04, 16:34:32 »

Kérdezték őket a kövi Storm játékról pár hete és azt nyilatkozták, hogy elvileg a kövi generációra IS jövvi fog, szóval a következő még erre a generációra is ki lesz adva. Egyébként állítólag már tervezés alatt van, vagyis még messze nem kezdték el, de a brainstorm már megy, hogy mit is kedjenek vele, és nyilvány a temérdek fan levél olvasása is közrejátszik majd..
Naplózva

sasuke_1994
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 31



« Válasz #2677 Dátum: 13 márc 05, 17:38:49 »

Online szintén lehet játszani a DLC karakterekkel, ha akarjátok az alábbi linkeken még meg is nézhetitek.
Am ki rendelte elő a játékot ps3-ra? Nem lenne rossz minél több magyarral játszani online Mosolyog
Van aki a gyűjtőit választotta?

http://www.youtube.com/watch?v=d4m3BQ3-X_4
http://www.youtube.com/watch?v=kuUvbPjYZUI
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 05, 17:41:59 írta sasuke_1994 » Naplózva

geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #2678 Dátum: 13 márc 05, 19:20:26 »

Nekem nagyon tetszik! A 2-t is imádtam, csak amiatt vettem PS3-at. A generations nem tetszett, nem is vettem meg. De ez nagyon jól néz ki! Most sajnos nem tudom megvenni, de amint alkalmam lesz rá beszerzem. Nekem a legjobban az tetszik, hogy a játékban eddig nem láttam töltőképernyőt, vagy csak minimálisat. A demóban se volt csak nagyon kevés és azok is rövidek, és az eddig kijött gameplayekben sem láttam. Ez nagyot dob a játékon. A 2-ben is ez volt csak az idegesítő. Nagyon várom , csak félek  hogy mielőtt hozzám eljutna megnézek mindent a youtube-on, ahogy a 2-nél is tettem.
Naplózva

PSN név: gerykelf
koszta13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #2679 Dátum: 13 márc 05, 20:17:35 »

Èn előrendeltem ps3-ra Nevet
Gyűtjői és a Sasukés pakkot Mosolyog
Pènteken jön *.*
Psn id: radar711c
Ez aszem a japán accontom id-je Mosolyog
Ezt használom mindig

a játék idő kb mennyi lesz?? Mosolyog
Az biztos, hogy Sasuke-val fogom online tolni Nevet
(Remélem a 2 sor meg van (telóròl írok ) )
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 05, 20:25:06 írta koszta13 » Naplózva
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #2680 Dátum: 13 márc 05, 20:38:53 »

Ez lehet egy kicsit off lesz de nem teljesen. Szóval én most fogok venni xbox360-at és ha nem vesz az ember goldot vagy live feltöltőt az nem gond? attól még lehet játszani a neten? A játékhoz meg annyit. Hogy nem tudom miért ekkora probléma, hogy nincsenek benne a kage-k meg a hét kardforgató, ja meg kinkaku és ginkaku. A kagek valszeg kövi játékban benne lesznek.  A kardforgatók nem mutattak semmit szintúgy a kin-gin testvérek. Mellékesen kinek lesz meg xboxra a 3? ÚÚÚ nagyon várom h játszhassak Nevet
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2681 Dátum: 13 márc 05, 20:49:10 »

pappsebi: pár oldallal ezelőtt már említettem, de le írom most is, csak akkor tudsz xbox-on neten(multiba) játszani, ha GOLD előfizető vagy, ezt levetítve havi 500-600-700 HUF\ hónap.

A legtöbb embernek az a problémája hogy benne vannak az edo kage-k, csak éppen nem tették őket játszhatóvá, pedig 90-100% készen voltak. A többi viszont stimmel.

Nekem meg lesz xbox-on  Nevet
Naplózva

pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #2682 Dátum: 13 márc 05, 21:05:02 »

Ice007: köszi lehet elsiklottam mellette pedig pont most olvastam végig :S. Igen a kages dolog igaz de én attól még amellett vagyok, hogy így is nagyon jó lesz úristen nem lesznek benne ajjaj szerintem túlélhető. És ha belegondoltok mivel ugy jóba vannak a kagek Kishivel lehetséges, hogy tudnak bensőséges infókat (pl: a kagek még fognak mutatni többbet háború alatt/után) úgyhogy szerintem megvan az okok arra, hogy ne rakják be őket. Ha meg a fanok nagy "izélnek" akk még arra is meg van az esély h berakják őket egy idő után DLCként azt kész.
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
sasuke_1994
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 31



« Válasz #2683 Dátum: 13 márc 05, 21:29:11 »

én a simát rendeltem elő konzolokszervizéről, így kapok hozzá goku / 5 másik costume DLC-t, 200 oldalas Artbook és exkluzív prémium gyűjtőkártya.  Nevet

eleinte még én is sasuke gyűjtőit terveztem, de nem változott a sztriptízelős sasuke bábú, és a poszter jobban tetszett a naruto pack-hoz, de sok számolgatás után még is csak a simára esett a választásom.
sajnos a gyűjtőihez nem adnak annyival többet, hogy nekem megérje.  Szomorú
(1 két oldalas A2-es poszter,1 zene lemez, 1 szobor)  Gondolkozik
Naplózva

Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2684 Dátum: 13 márc 05, 21:50:13 »

pappsebi : nincs mit  kacsint, igen már én is túlléptem ezen, és már várom!, úgy mielőtt megtudtam volna hogy nem lesznek játszhatók.

sasuke_1994 : általában ahol én néztem, a webshopokat, ott mindenhol ezek voltak az ajándékok, mivel a one day edition tartalma a 200 oldalas képeskönyv + goku ruha + gyűjtőkártyák, a 5 ruha dlc előrendelői ajándék, kivéve az általad említett oldalon ott még mangafan jóvoltából egy naruto mangát is lehet választani.

Én is sokáig gondolkoztam, hogy a sasuke-s gyűjtői változat lesz-e, de tényleg változtathattak volna más milyen sasuke-t is, mint a mostanit. A szobor kb 6000-7000 HUF érték között mozog.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!