24 jún 02, 07:28:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 501359 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2565 Dátum: 13 jan 28, 05:08:42 »

Szvsz nekem csak eggy bajom van, hogy ezek csak skinnek. Ahogy láttam goku naruto  tol egy kamehameha rasengant és ennyi változás az animációja terén, lehetett volna bővíteni, a többiekekkel is ez a véleményem.
Másik dolog hogy ezek a skinnek csak dlc formában lesznek elérhetőek, vagy idővel az alap játékban is unlockolhatóak lesznek?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2566 Dátum: 13 jan 28, 12:31:16 »

Valószínűleg csak DLC formában, de ha úgy csinálják, mint a Storm 1 esetében, akkor ingyenesek lesznek.
Illetve, ha előrendeled a játékot, akkor megkapod őket hozzá ingyen. Szóval, ha eredetiben meg akarod venni, akkor nincs miért nem előrendelni.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 28, 12:32:07 írta Exkirion » Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2567 Dátum: 13 jan 28, 16:21:42 »

takarodj... itt is van az anbu itachi costume.. http://www.saiyanisland.com/2013/01/naruto-storm-3-anbu-itachi-confirmed-europe-dlc/
 Valaki léci segitene hogy hogy tudok majd hozzájutni ehez a costumhöz.. csak ez kell, nekem nem kell goku naruto meg furdo rucis ven szatyor csak anbu itachi..
Ez alapból meglesz a gam-eba? vagy mit kell hozzá csinálni majd? köszi
Naplózva
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2568 Dátum: 13 jan 28, 16:24:14 »

Bejött a spekulációd Exkirion   Nevet

Itt a kövi eu-s dlc :
anbu itachi

Továbbá az is hivatalos hogy japánban február 19 jön ki a demo psn-re, ami tartalmazza a sarutobi vs kurama, minato vs tobi harcot, de ez minket nem nagyon érint.

Úgy jutsz hozzá hogy előrendeled  kacsint , mert ezeket a dlc-et csak az előrendelők kapják meg.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 28, 16:25:47 írta Ice007 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2569 Dátum: 13 jan 28, 16:30:31 »

Playstation 3 tulajdonosoknak ha van japánba regisztrált PSN ID -jük akkor gond nélkül le tudják tölteni a demót 19. én. Nekem pl van, de még alszom rá egyet, hogy leszedjem-e vagy sem, mert rá 2 héttel úgyis jön a teljes játék szóval igazából nem tudom minek szedjem le, de ha végül letöltöm, akkor írok majd róla egy rövid véleményt.

Amúgy ezen az Anbu Itachin egy picit meglepődtem, már nem a ruhán, hanem, hogy lényegesen jobban néz ki mint amire számítottam.

Ha valaki elő akarja rendelni a jétékot akkor ezt az oldalt tudom ajánlani: http://konzolokszervize.hu/
Megéri amúgy mert egy halom extra ketyerét kapsz és még ingyen házhoz is hozzák, vagy ha elmész érte és személyesen veszed át, akkor olcsóbb.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 28, 16:32:17 írta Exkirion » Naplózva

Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2570 Dátum: 13 jan 28, 18:52:35 »

Tény és való hogy eddig ez az ajánlat a legcsábítóbb amit láttam, itt adnak eddig a legtöbb mindent az előrendelőknek és még olcsóbb is mint a többi helyen, bár ha előrendelem még nem tudom hogy melyik mert a True Despair Edition jól néz ki, de 7000 forint egy 16 cm szoborért kicsit drágának tartom ha mondjuk 15000 huf-ért adnék akkor még lehet de így, szerintem ebből a sima verzió lesz.

Amúgy hol van fel tüntetve hogy ingyenes a házhoz szállítás az előrendelőknek a konzolszervize-n? Mert én nem láttam, lehet csak átsiklottam rajta.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2571 Dátum: 13 jan 28, 19:20:38 »

Január óta úgy van, hogy fizetned kell a házhozszállításért, viszont a játékok a házhozszállítás árával olcsóbbak. SZóval, ha ott személyesen veszed át akkor olcsóbban jössz ki, ha pedig házhoz kéred, akkor ugyanott vagy. Régen úgy volt, hogy drágábbak voltak a gamek a házhozszállítás árával.
(Bár még mindíg olcsóbbak mint máshol)

Szóval ha most előrendlesz akkor annyit fizetsz, mint amennyit tavaj fizettél volna ingyenes házhozszállítás mellett.
Másszóval most is ingyenes csak feltüntetik, de csak ha előrendelsz.
Naplózva

Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #2572 Dátum: 13 jan 29, 10:52:45 »

Konzolvilágnál rendeljetek!
 Van sima játék extra kártyákkal: http://www.konzolvilag.hu/xbox360/naruto-ultimate-ninja-storm-3/9743

Collectors edition mind 2 kiadás:

http://www.konzolvilag.hu/xbox360/naruto-ultimate-ninja-storm-3-true-despair-edition/10300

http://www.konzolvilag.hu/xbox360/naruto-ultimate-ninja-storm-3-will-of-fire-edition/10172


A DLC ruhák elvileg MS pontokért megvehetők lesznek XBOX live on.. de PS nél nem tudom hogy működik az online fizetés.
Reményeim szerint.. én berendeltem egy Collectors edition, mert összességében olcsóbb mintha utána online rendelném meg a kiegészítőket.. plusz nem biztos, hogy ennyi lesz csak.

Esélyes, hogy a nagy siker miatt év közben is kidobnak pár új DLC kártyát amit vagy boltban vagy egyből netről tudsz majd megvenni így ha az is kellene akkor kis következtés, hogy mennyi pénzt elkérnek most akkor később se lesz ez kevesebb Mosolyog
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2573 Dátum: 13 jan 29, 15:55:37 »

Á, Storm játékok... rövid véleményem mindegyikről.

Storm 1

Pro:
- Hosszú
- Jók a mellékküldetések/minijátékok (fára mászós verseny, fákon ugráló verseny, hide and seek, gyűrűkön átjutás stb...)
- Szép grafika
- Szépen megalkotott Open World
- Shukaku és Manda Boss fight
- Lehetett cserélni a jutsukat
Con:
- Nem volt jól kihasználva az Open World s béna volt a kamera
- Nem volt benne Haku, Zabuza, Dosu, Kin, Zaku, Mizuki, Hayate és Baki.
- Anko, Shizune, Kurenai és Asuma csak Support only-k voltak, de hogy miért, amikor több technikájuk volt mint pl Sakura-nak...
- Kevés Boss fight
- Kb volt 3-4 átvezető film, s a történet 3/4-ét szövegben mondták el.

Szóval olyan 7/10.

Storm 2

Pro:
- Még hosszabb.
- Harc rendszer csiszolása.
- Még több Boss Fight.
- Rendesen kidolgozott sztori mód.
- Jobban megalkotott "open world"-os játékmenet.
- Kellően nehéz.
- Rengeteg titok (jelenetek a Boss Fight-oknál, firend event-ek, madár vadászat, cursed doll vadászat, reguest-ek, challenge-k stb...).
Con:
- Hiányoltam 1-2 minijátékot az első részből (pl fára mászós), szerintem bele lehetett volna még rakni.

Kb 8-9/10. Amúgy tudtátok...

1.Ha az Itachi Boss fight-ban Sasuke-val akkor dobtok "chakra shuriken" kombót, mint Itachi, akkor egy QTE jelenetben lejátszhatod a shuriken párbajt, s ezt többször is megcsinálhatod?
2.Amikor az Itachi Boss fight után Itachi közelít Sasuke felé a Susanoo-val, akkor ha nem hátrálsz, hanem a támadó gombbal egy ideig támadod a Susanoo-t, újabb titkos jelenetet kapsz? Valamint ezután lesz egy eldobható tárgyad, ami egy újabb titkos jelenettel ajándékozz meg?
3.Amikor a Pain Boss fight-ban a Kyuubi Naruto-ra összegyúrt kő "lasztit" dob feléd s nem menekülsz előle, akkor egy újabb QTE jelenettel visszadobhatod rá?

Storm Generations

Avagy a játék, mely olyan rossz lett, hogy még a fejlesztők is letagadták, hogy tényleg erre pazaroltak 1,5-2 évet - "jaj, mi csak úgy készítettük ezt a Storm 3 mellett, csak nem hitték hogy erre pazaroltunk ennyi időt"...

Pro
- .... gyakorlatilag semmi, max a Substitue Jutsu Bar, de az olyan bénán működött, hogy kínszenvedés volt.
Con
- Egy kb 2 órás, "sztori módnak" nevezett "csak csata aztán diavetítés alámondott szöveg" mód, melyben nem elég, hogy kihagytak pár igen fontos harcot, de volt, hogy 2-szer ugyanazt kellett játszanunk csak a másik oldalról (Zabuza & Haku), olyan csatákat is beleraktak, amik soha nem is történtek meg és az animből összevágva próbálták hülyíteni a népet (lásd Minato sztori módja a Harmadik ellen... Part 1 anime képkockák + Shippuuden Kakashi Gaiden képkockák).
- Monoton, csak bunyó, semmi más, nincsenek challengek vagy hasonló (survival mód nem számít challenge-nek sehol).
- Support karakter olyanokból, akiknek több technikájuk volt mint pl Karin-nak vagy Sakura-nak (lásd Darui, Shizune stb...).
- Nem voltak Boss Fight-ok.
- Nem voltak titkok.
- Gyenge és elfuserált online.
- Ugyanazok a karakterek 3-szor is benne voltak külön karakterenként (pl Naruto 5-ször, Sakura 2-szer, Sasuke szintúgy 5-ször stb...)

S mindezt úgy akarták eladni, hogy "anime jelenetek az Pierrot által", hova ne "sz"-jak, kb minden 5-ik játékban egy-egy anime stúdió készít átvezetőket, s ott nem csak ritkán.

Szóval 3-4/10, azt is csak azért, mert legalább az audi-vizuális szintet hozták.

Storm 3

Eddig csak jókat láttam/hallottam róla, végre visszatérnek a Storm1/Storm2 szintjéhez, újra Boss Fight-ok, lényegesebb csiszolások a harcrendszerben, kaland mód stb... Egyedül csak ez a "ring out" nem jött be eddig, de majd elválik.

Mindenesetre előfizettem egy Will Of Fire Edition-re, mert ez legalább nem annyira "búzás", mint a másik (sztriptízelő Sasuke figura + egy poszter a Naruto 3 legjobban eltrollkodott emós szereplőjével... kösz nem).

Nem szeretem a DLC-ket, jobb lett volna eme "ruhákat" titkos nyereményenként belerakni (pl vidd végig hard-on, teljesítsd eme challenge-ket, vidd végig így-úgy a sztori módot stb...), de ezek a ruhák... Az egy dolog, hogy mindenhol más lesz, de miért pont ezek? Az egyedüliek, amik tetszenek, az a Naruto Samurai és Road To Ninja ruhát. De pl Bikini meg ANBU? Mi a francnak? Lehetett volna jobb ruhákat belerakni! Pl Naruto Konoha Gakuen, további Road To Ninja ruhák, ruhák Movie-kból vagy poénos ruhák, pl Shino Kullancs/Pók jelmezben!
Naplózva
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2574 Dátum: 13 jan 30, 15:17:26 »

Újabb infók csöpögnek az éterből  Nevet

Felfedték az xbox-os Achievement-ek listáját. Valószinű hasonló lesz a ps-é is.
VIGYÁZAT SPOILER VESZÉLY !!!!!!!!!
Itt olvasható a teljes lista ---------------------> Ebből nagyjából lehet következtetni hogy meddig fog tartani a storm 3.

Továbbá most hogy az anime-ben szerepelt a 2.Tsuchikage a 3.Mizukage a 3.Raikage és a 4. Kazekage így megerősítették hogy játszható karakterek lesznek a játékban.
Kép róluk
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2575 Dátum: 13 jan 30, 15:23:48 »

Ó a scant még nem is láttam.
Amúgy az öcsik közt a figyelmetekbe ajánlom azt, aminek a neve: "Uchiha vs the five kage", az nem Sasuke vs Kagék, az már a Madara vs Kagék harc.
A játék vége vagy a Tobis jinchuurikis harc, vagy a Kabutos harc mert az öcsi cím "The hero of the ninja world" az utalhat arra is, amikor azt mondják a mangában h akárki oldotta fel az EDo-t az a ninja világ hőse.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 15:33:33 írta Exkirion » Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2576 Dátum: 13 jan 30, 15:37:39 »

Van egy olyan Archiavement aminek egy Fragment fejezet mint a storm 2 ben a sasuke vs killer bee a neve az hogy  Avenger on the Move szóval gondolom ez azt jelenti hogy a sztory a kabuto legyőzéséig megy Nevet egyébként én nagyon örülők a kagéknak főleg a 3.raikagénak nekem nagyon tetszett az a karakter a mangában is hogy olyan szívós hogy még a messiásként istenítő rasen shuriken sem tudta meg sebezni

jah és a Hero and Avanger archiavement is arra utal hogy kabutóig megy a sztory
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 15:38:55 írta lemlermark » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2577 Dátum: 13 jan 30, 15:47:02 »

Én személy szerint a trollkagét szeretném rohadtul kipróbálni Nevet
Mármint itt a második Mizukagéra gondolok itt ha valaki esetleg nem értené Nevet
Ezesetben ajánlom figyelmébe az olkövetkezendő havi animéket. Nagyon nagy arc az a krapek Nevet
Naplózva

Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2578 Dátum: 13 jan 31, 15:29:30 »

Én is nagyon örülnék hogy a storm 3 addig tartana amikor sasuke és itachi legyőzi kabuto-t, de elnézve a következő részek címét az anime max. addig megy el hogy legyőzik a Mizukage-t és  Raikage-t +-1-2 rész (értem én március 8-ig), régebben azt mondták hogy addig fog tartani a játék ameddig elér az anime a játék megjelenéséig. Ezért érdekes, de az acsik másról árulkodnak. Hivatalosan is bejelenthetnék hogy meddig is fog tartani, mert ha a kabuto-s meg a jinchuurik-is harc is benne lesz akkor még tartalmasabb lenne a játék, de valamit tartogatni kel a következő játékba is.
Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2579 Dátum: 13 jan 31, 17:51:57 »

Én előrendeltem a storm3-at arról az oldalról amit linkeltetek.. A játékban alapból benne lesznek a costume-ok?
Am a strory sztem madara-harcig sztem biztos elmegy.. értelmetlen lenne ha nem.
Am is azt ígérték hogy a storm3 a story végéig elmegy és midnen egyes shippu-s karakter bennelesz.
Aztán most lehet hogy a végén lesz storm4 is.. persze nem most

Az már fix hogy 87 játszható karakter lesz a játékban? meg ennyi  map lesz?  mert ittvan a kep a character selectrol :  http://www.saiyanisland.com/2013/01/naruto-storm-3-stage-character-select-screen-new-footage/
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 31, 18:50:37 írta cimpeti » Naplózva
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!