24 szep 27, 20:22:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 546405 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
Yondaime
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14


« Válasz #390 Dátum: 10 júl 12, 08:31:41 »

én számítok arra hogy a sage naruto eldobja a rasenshurikent :jaja:hiszen a naruto shipuuden-ben is megcsinálja.
Naplózva
Mursa-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 113

nagyon bölcs.


« Válasz #391 Dátum: 10 júl 12, 12:27:15 »

Ha korán szeretnél a demóval játszani

Ugyebár tudni, hogy az UNS2 demója japánba jön először. Namármost ha PS3 ad van elég szar japán accot csinálni hacsak nem tudsz Japánul, de

http://www.gtplanet.net/guides/index.php/Create_a_Japanese_PS3_Account

Itt egy kis tutorial Nevet. ugyan a felület egy kicsit már máshogy néz ki, de lényegében a regisztrációs folyamat ugyan az, nem kell megijedni ha nem teljesen.
Csak kövessétek a képeken leírtakat, mindegy mit írtok csak ahol direkt oda van írva a boxba, hogy mit írjatok (fehérrel,pl: 123) oda nyomjátok be ugyan azt.

--Működik most próbáltam ki :3, jó regelgetést

De ugye a PS3 menüjének a nyelve nem változik meg ettől igaz? Gondolkozik mert utána kicsit gázos lenne vissza csinálni, amúgy téll nagyon ütős game, nekem már csak az 1-is nagyon bejött nem hogy a 2 Ördögi alap, hogy előrendelem Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 12, 12:28:34 írta Mursa-kun » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #392 Dátum: 10 júl 12, 12:35:44 »

őőő az nem, de ha csinálsz új usert akkor nincs ilyen gáz, mer csak az a user fogja kapni a beálításokat. Amúgy a PS menüje nem változik csak a netes felület lesz japán, szóval pl a store (vagy a reklámok amik onnan jönnek ha on line vagy), de maga a menü nem ne aggódj :3

Korábban belinkeltem egy oldalt ahol már elő lehet rendelni és megkapod a megjelenés napján. Magyarországon máshol még nem lehet, legalábbis olyan oldalon amiben megbízom.

A Minato-s collector's edition kapcsán már írtam nekik, hogy tudnak-e róla valamit, hogy magyarországon lesz-e vagy sem, ezt a választ kaptam:

"reméljük lesz, de még biztosat nem tudok mondani."

Szóval aki feltétlen collector's edition-t akar az még várjon egy kicsit.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 12, 12:40:32 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #393 Dátum: 10 júl 12, 23:16:14 »

http://www.bandaigames.channel.or.jp/list/naruto_storm2/blog/

Megint frissült az oldal, csak kár, hogy nem értek belőle semmit. Nevet
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #394 Dátum: 10 júl 13, 00:54:22 »

Igen azt én is néztem, nekem kb annyi jött le, hogy fosik a csóka aki írta, hogy nem lesz balacos (kiegyensúlyozott-erőviszonyokban) a karakterlista, mire a benfentes megnyugtatja, hogy már a karakterek finomhangolásánál tartanak, és nem lesz olyan, hogy béna sem olyan, hogy legyözhetetlen karakter (elvileg Nevet)

-azért örülök, hogy már legalább foglalkoznak a weboldallan valamicskét, újabban egész sűrűn volt frissítés

EDIT:

Ez futott össze velem, a narutopedián (Naruto wiki), illetve annak is a játékra vonatkozó részén:

Players can access multiple online features; quick matches have opponents chosen at random, ranked matches with leaderboards, match customization, as well as the availability to host matches. The game will also feature a 4-players online battle mode

Hogy a kiemelt részt honnan vették azt nem tudom! De azért klassz lenne

Emellett ugyan azon az oldalon a megerősített karakterlistában szerepel 2 név ami felkeltette a figyelmem:
(Killer Bee egy dolog, mert az simán ott is maradhatott de...)

Hinata Hyūga
Madara Uchiha(Tobi)

Az az érdekes, hogy Minato is ott van, szóval ez a kettő mikor lett hivatalos? Tud róla valaki valamit?
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 13, 17:19:47 írta Exkirion » Naplózva

Mursa-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 113

nagyon bölcs.


« Válasz #395 Dátum: 10 júl 13, 19:08:22 »

Amúgy olvastam a weboldalt google fordítóval, valami eszméletlen hülyeség jött ki, de azt kivettem, hogy az eredeti harcra lesznek a harcok rámintázva. (nah ezt jól leírtamOo) de ez szerintem 100%-ig igaz, elvégre az a videó amikor Sakura&Naruto harcol Kakashi ellen, akkor Kakashi ugyan úgy beveti a jutsut amit az animeben/mangában is, szerintem nincs olyan aki ennek ne örülne  Ördögi
Naplózva
balon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 131



« Válasz #396 Dátum: 10 júl 13, 20:37:23 »

Exkirion onnan szerintem h xboxban max 4 karral lehet játszani, szóval annyi lesz a max, persze mind a négy kar +2 support az már szép.
Naplózva


ssj2reno
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #397 Dátum: 10 júl 13, 21:07:19 »

Írtátok, h a demo 17.-én jön. Ennek menyire lehet hinni?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #398 Dátum: 10 júl 13, 21:20:19 »

Akkor jött ki az 1. rész demója és még asszem az UNH3 meg még valami Naruto-s demó korábban is emelett a héten jelentik be, hogy mikor jön a demó, vagyis lehet akár 17.-e is.
De valójában nem nagyon ez csak az én tippem
Naplózva

ssj2reno
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #399 Dátum: 10 júl 13, 23:48:20 »

Aha, értem. Hát remélem bejön a tipped. Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #400 Dátum: 10 júl 15, 01:12:50 »

Demo

Nah szal az van, hogy úgy tűnik a Demo a comic-con nevű Otaku (mondja a manga geek)) rendezvényen lesz bemutatva, ami isten tudja mikor indul asszem 21. én, szóval szerintem azzal egyidejúleg jön ki a PSn re is a demó, szóval a napokban várhatjátok a bejelentést a megjelenési dátuma legkorábban 21.-e szerintem és legkésöbb 26.-a (a comic con utáni első nap) legalábbis saját spekuláció szerint szóval lassacskán jön

EDIT:

Hivatalos infó érkezett a demóról, a megjelenése dátuma 29.-e a PSN ön és az XBOX live-on is

"The world shall know Pain"

Egy új scan került ki a youtube-ra a játék utolsó arc-járól "devastating attack on the leaf village" vagy röviden a Pain arc-ról, azaz Pain vs Sage Naruto fight ról Kakashi vs Pain fight-ról stb.
http://www.youtube.com/watch?v=s2IzSg_7Az8
és ittvan a képes scan verzió is:
http://www.imagebam.com/image/8e0fdd88797361

Emellett a következő karakterek lettek hivatalosak a scan nek köszönhetően(írom is át a listában a thread 1. oldalán)
-Choji (Kakashi supportja az első kinagyított képen)
-Konan (Pein -||-)

Valamint a következő pályák lettek leleplezve:
-Konoha romok
-Konoha kráter (azt nem tudni, hogy ez az elöbbi jobban szétrombolt változata vagy esetleg ugyan az más nézőszögből)

--Habár mind az animlben mind a mangában Pein inváziója verőfényes nappal zajlott, úgytűnik a CC2 es srácok adtak az egésznek egy borongós/szürkületi beütésű designt, hasonlót mint amit az openingben látunk. Nemtudom ti hogy vagytok vele, de szerintem bejövős, így valahogy tényleg kicsit komorabb/sötétebb a dolog mégha nem is teljesen eseményhű

-Megj: ugyan picit ködös/pixeles a kép de az in game Sage Naruto iszonyú faszán néz ki, külön plussz pont, hogy ott a tekercs a hátán

Ezenkívül egy hatalmas 10.21 virít a scannen, ami valószínűleg a japán megjelenési dátum, ami szopacs mert egy hónappal az európai után van.

--Sajnos ha épp én vagyok az utolsó kommentelő akkor nem kaptok értesítést, hogy változás van, vagy van új hír mert nemlehet duplapostolni. Nem örülnék túlságosan, ha a thread eltünne a sülyesztőben szóval ha van megjegyzésetek, kommenteljetek Nevet

Tsüsz
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 16, 19:03:39 írta Exkirion » Naplózva

Black Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 50


« Válasz #401 Dátum: 10 júl 16, 16:13:14 »

Én már olyat is hallottam hogy december végén kapjuk a játékot ami eléggé kiábrándított abból a tudatból hogy szeptember október között. Technikai KO
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #402 Dátum: 10 júl 16, 16:23:37 »

Már csak az Európai megjelenés nem hivatalos, az Amerikai igen ami szeptember 28, szóval annál csak elöbb jöhet mert Európában jelenik meg elsőnek.
Az Európai megjelenés szept 24.-e jelenleg ami valószínűleg már hivatalos csak még nincs bejelentve úgyhogy nem tudom hol hallottad de japánba megy utoljára a játék ezekszerint október 21. én szóval akárhol is láttad azt a decembert, az marhaság.

Szóval rest assured még szeptemberben jön kis hazánkba a game Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 16, 17:38:14 írta Exkirion » Naplózva

Black Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 50


« Válasz #403 Dátum: 10 júl 16, 19:03:06 »

Szerencsére. Ahogy jön egyre több infó a játékról egyre jobban várom. Pojén
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #404 Dátum: 10 júl 16, 23:34:48 »

The sleeper has awakened/Az alvó felébredt

A jelek szerint mindenféle okosságokkal fog bővülni a közeljövőben a játék hivatalos weboldala
http://www.bandaigames.channel.or.jp/list/naruto_storm2/index.html

Ha benéztek meglátjátok, hogy értem. Már most kinnvannak a cuccok egy-egy nyitási dátummal, az új menüpont valami játék-előzeteses képregény féleség izé

----Huhh és most a rossz hír

Black Dragon sajnos féligmeddig bocsánatot kell kérnem tőled ugyanis itt:
http://www.bandaigames.channel.or.jp/list/naruto_storm2/blog/

Megjött a belentés, hogy csúszik a játék megjelenése, egy fél hónapot egyenesen október közepére. Még a végén bejön az a karácsony amit valaki emlegetett korábban Nevet Szomorú
A dolog oka, hogy a fejlesztők úgy tűnik egy időszakban akarják megjelentetni a játékot az online funkció miatt, a japán megjelenés pedig okt 21., ami azt jelenti, hogy a játék előre láthatólag október 15.-e körül fog megjelenni európában ha azt vesszük, hogy a megjelnések közt csak 3-3 nap az eltérés.
ÉS EZ HIVATALOS ÉS VÉGLEGES!
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 16, 23:46:00 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!