24 jún 26, 12:35:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 516444 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #405 Dátum: 10 júl 17, 09:22:15 »

Októberi megjelenés??? Nah,addigra már lehet,hogy slim boxra fogok váltani  Nevet
Naplózva

kazu2
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 36

A sharingan mestere.


« Válasz #406 Dátum: 10 júl 17, 18:48:29 »

én slim-re csak akk váltok ha kintec-el együtt adják (de a sima boxot már eladtam szal remélem előbb lesz kintec mint uns2 xD)
Naplózva

vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #407 Dátum: 10 júl 17, 21:14:10 »

hát én nem a kinect miatt váltok majd,engem annyira nem is izgat,csak a kinect miatt biztos nem cserélném le a mostani boxom,ami csábító,az a megbízhatósága,a wifi és a 250gb hdd,persze az is nagyon jó,hogy méretileg is csökkent és ami talán a legfontosabb,hogy nagyon halk! Mosolyog
Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #408 Dátum: 10 júl 18, 08:16:48 »

Lehet hogy hír, lehet hogy nem. De ha a google jol fordított akkor a demo 29.-én jön ebben a hónap ban.
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #409 Dátum: 10 júl 18, 10:45:51 »

Tudjuk. Ami nagyon érdekelne az az, hogy miből fog állni a demó?
-mert tutira nem E3 demót kapunk (az már jóval előbb megjelent volna...)
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #410 Dátum: 10 júl 18, 11:06:05 »

Azt fogjuk kapni asszem ezt fordítota a google!
Naplózva
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #411 Dátum: 10 júl 18, 13:10:41 »

99,99%,h E3as demó lesz! Nah,most kivételesen örülök,h ilyen későn 29.én jön a demó,mert a boxom olvasója pont most mondta be az unalmast,hát 2,5év alatt jó pár lemez ki lett rajta pörgetve így nem is csoda,hogy elfáradt,de még mindig inkább az olvasóval legyen gond,mint a túlmelegedéssel,bár hála az overcool hűtésnek,eddig nem lehet erre panaszom,hétfőn megy szervízbe,remélhetőleg gyorsan cserélik majd.^^
Ha október végén lenne esetleg egy Naruto:US2 Xbox360 Slim pack,akkor az nálam viszont tuti vétel lenne! Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #412 Dátum: 10 júl 18, 13:19:30 »

hát a 2,5 fél év az nagyon karcsú, a ps2 őm már vagy 6 éve megvan és még szinte le sem fagyott.
Amúgy azthiszem az E3 demó lesz, azt nem tudom, hogy annak van-e multis része vagy nincs
UNS2 es bundle meg nem hiszem, hogy lesz, az ilyen fanrétegeknek készült játékok, legyenek bámilyen jók is álltalában nem kapnak bundle csomagot, csak az ilyen agyonhypolt sz*rok

EDIT:

Emlékeztetőül, holnap után után azaz szerdán nyílik meg a játék hivatalos oldalán(http://www.bandaigames.channel.or.jp/list/naruto_storm2/) az új lehetőség, nem várok tőle túl sokat mert nem értek japánul, ha valaki véletlenül igen akkor írja meg mi az. Remélem ezútal valami hasznos nem pedig könyvbemutató, pl egy hivatalos karakterlista jó lenne azokkal a karakterekkel amiket már felfedtek scannben és bővülne minden héten 1-1 karakterel mint ahogy a Raging Blastnél is volt.

Ó és korábban valaki írta, hogy szülinapos volt és nem jött a demó aznap, neki üzenem, hogy hát látod, az enyémen se Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 18, 13:30:42 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #413 Dátum: 10 júl 18, 14:14:56 »

Ha az E3 demót kapnánk már régen ki is adhatták volna, mert az KÉSZ!

Nagyon remélem, hogy nem azt kapjuk. Naruto vs Kakashi, és ennyi(!)... Szerintem ez azért így már ahogy van gáz lenne. :/
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #414 Dátum: 10 júl 18, 14:28:49 »

Hát általában a boundle-t azt mint mondtad nagyob közönségnek szánják. Egyébként én uncharted2-t vettem így és szerintem nem sz*r Nevet azé adnak melé jó játékokat is... de tény el kell ismerni a töbi játék nem csábított.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 18, 14:31:27 írta Adam32 » Naplózva
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #415 Dátum: 10 júl 18, 16:03:30 »

Az én ps2-m is benne van már jócskán a korban és tény,h eddig 1x sem kellett szervízbe mennem vele,hasonlóan a 6éves psp slimem-hez,viszont azért az x360-at ne hasonlítsuk már egy ps2-höz Nevet az viszont tény,h a sony gépei nagyon is tartósak,bár én ennek ellenére boxot vettem annó és nem ps3-at,mind a két konzolnál hasonló arányban álltak az exkluzív címek,de végülis a box nyert nálam és nem is bántam meg ^_^

De azért,h a témánál is maradjunk az október 29.ei megjelenést nézve biztosan számíthatunk érdekes scanekre illetve talán még jó néhány gameplay vidire,szóval következő scannek egy Sasuke vs KillerBee-t tudok elképzelni!
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #416 Dátum: 10 júl 18, 16:27:26 »

Egy dolgot most és itt 100% ra megígérhetek, és bármilyen mérget beveszek ha tévedek.
--Egy trailer még mindenképp lesz, mégpedig azért mert minden játék kiadása elött kb 1 hónappal szinte kötelező módon kijön egy "Launch Trailer" ami álltalában bő 5 perc szokott lenni kb, a lényege kb az, hogy ha valakinek elkerülte volna a figyelmét a játék az is tuti, hogy lásson belőle legalább 1 trailert, ezekkel álltalában teleszórják a netet szal ilyen biztos, hogy lesz.

Összefoglaló az eddigiekről

A boss fightokkal kapcsolatban eddig már leleplezték:
Naruto/Sakura vs kakashi, Gaara vs Dei, Sasori vs Sakura/Chio, Itachi vs Sasuke, Orochim vs 4tK Naruto, Naruto vs Sasuke, Naruto vs Pein, Jiraya vs Pain, Naruto vs Kakuzu. Szal ha tényleg 10 boss fight lesz akkor az uccsó dönt Killer Bee felől, amiről még nem jött scan.
(illetve szerintem ebben lesz leleplezve Tobi is)

Arénákról:
sivatag, mező, tréning mező, akatsuki bázis, eső falu, Konoha, Konoha romjai, Konoha kráter, Halál erdeje, Leégett erdő, mező2. Orochimaru rejtekhelye, Uchiha erőd, kanyon(új konanos/Gaios scannben)
15/18
--ha kihagytam valamit írjátok meg (ezeket fejből írtam Nevet, de mindről volt már kép)

A karakterekkel kapcsolatban a Thread 1. oldalán van egy pontos lista

@Vixio
Igen szerintem is az lesz, "elvileg" 10 boss fight lesz és eddig mindegyik scan 1-1 boss fight ot mutatott be, illetve a jórészük. Ha igaz a pletyka akkor K.B. is boss lesz, szóval logikus az mint kövi scan (plussz szerintem üdvrivalgás lesz a fanok közt, mert a fórumokon amiket ismerek van ilyen téma, hogy lesz K.B.?, plusz szerintem ez miatt még logikus is, hogy ezt hagynák uccsó scannek, mint curtain riser, hogy még rágjuk kicsit a lábunk h mivan már ezzel Nevet)
--Viszont ha ez így van akkor Dei vs Sasuke nem lesz boss harc, ami kár.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 19, 14:54:14 írta Exkirion » Naplózva

balon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 131



« Válasz #417 Dátum: 10 júl 18, 21:56:39 »

Exkirion a jiraya vs pein az nem boss fight lesz? azt nem láttam  a te felsorolásodba.
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #418 Dátum: 10 júl 19, 01:02:12 »

Igen köszi elírtam, de nem csak azt...
kihagytam a Kakuzu vs Naruto-t is viszont utána néztem és nem 8 hanem 10 boss fightot emlegetnek, volt erről szó korábban a topicban, szóval a lényeg nem változik
Naplózva

Yondaime
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14


« Válasz #419 Dátum: 10 júl 19, 07:55:07 »

én elhivatottan keresem és meg is találom hogy honnan lehet letölteni torrentel a demót jelenleg csak az xbox 360-próbálhatom ki mivel ps3-ra nem lehet másolni
Ui.:MEGTALÁLOM A DEMOT!!!!!!!![/size][/font][/color]

Legközelebb ne írj pirossal! Az az Adminisztrátorok színe!

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 19, 08:41:48 írta Aes Sedai » Naplózva
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!