24 szep 28, 23:45:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 546734 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #435 Dátum: 10 júl 20, 16:51:06 »

Nemnem, Blackfirenek van igaza az Tenten csak a konoha sempu-nak a ködje eltakarja a fejét, és ő van közelebb a kamerához ezért nagyobbnak tűnik mint a többi karakter
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #436 Dátum: 10 júl 20, 16:55:25 »

És ráadásul tőle jobbra ott a feje... nem tom ti hol láttatok rajta csukját... vagy miért láttátok jiraiyanak, mikor tök egyértelmű hogy tenten az. mind1.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 20, 16:56:23 írta Suigetsu » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #437 Dátum: 10 júl 20, 16:58:54 »

A holnapi site updattel kapcsolatban...

Azt csiripelik a madarak, hogy egy hosszú gameplay videó-trailer szerűséget kapunk holnap.

Hát majd meglátjuk
Naplózva

kazu2
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 36

A sharingan mestere.


« Válasz #438 Dátum: 10 júl 20, 17:15:38 »

jahh már látom Tentent xD csak úgy elbujt Nevet (am azért lehet Jiraiyanak nézni mert az a köd mintha a haja lenne de most nagyon kinagyítottam és így látom Mosolyog
Jó lenne ha a Sasuke vs KillaBee nem egy scan-t kapna hanem a holnapi gameplay vidit Mosolyog
néztem vidiket az uns1ből,és a  2ből is és ez sokkal szebbnek, kifinomultabbnak tűnik Mosolyog, egyre jobban érti a dolgát a NamacoBG
Edit:

Am azt nehezen tudom elképzelni hogy hogy lesznek benne megcsinálva az erőviszonyok a karakterek között,
mert pl az se lenne jó a valós erőviszonyok mert akk neten eléggé szar lenne v vikinek pl sakura a kedvence de mindenki sz**rá veri, v hogy egy full power nem félvak, nem beteg Itachival mész akkor eléggé könnyű (v egy rendesen megcsinált madarával, sage narutoval peinel, mangekyou sasukeval)
de az se lenne jó ha pont ugyanolyan erősek mert akkor az nem olyan "valóság" hű , nah majd meglátjuk Nevet
(meg én még azt egy kicsit sajnálom h ilyen hosszú lett mert így sokkal később jön a következő[de akkor viszont nagyon jó h hosszú ha jó ideig nem jön kövi de jönnek DLC-k Mosolyog])
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 20, 17:26:02 írta kazu2 » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #439 Dátum: 10 júl 20, 17:40:47 »

Nem hiszem, hogy mostanában lenne következő rész.  Az előző is 2 éve jelent meg. Szerintem a 3. kb megint 2-3 év.
A gameplay-trailer vidi az már nagyon ránk férne... Nevet

Kíváncsi vagyok, hogy az előző részben mennyire lehetett taktikázni az item-ekkel. Pl füstbomba, vagy valami. Elterelni a másik figyelmét, vagy csapdát állítani... ilyenek.

Az ultimate jutsukat pedig csak úgy lehet kivédeni, ha jó időben jó gombokat nyomsz??? Vagy elég egy egyszerű védekezés gomb is?

Most 1 picit felpörögtem, bocsesz. X)
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #440 Dátum: 10 júl 20, 18:06:36 »

Az én játék stílusom nem a taktikára ment....(főleg item-ekel) bár használtam kombókat.
Kevés a chakrád? ha van itemed azt használsz. ha van supportod azt használsz (idő nyerés adig töltesz)
itt a kedvenc kombom a neji-volt le hívtam csinált védő gömböt és be áltál( középre) meg nem lehetet sebezni, vagy itachi supportnak a robbano klón. Itachival könyű tolni csinálsz robbanó klónt és bele álsz és követed. hogy mért jó? a surikeneket védi... a fizikai támadástol fel robban... de ultimate jutsu-val meg lehet kerülni meg a robbanó itemel de az el fogy.  Még volt egy nagyon hasznos item az a tekercs amivel sebezhetetlené váltál szinte.

Védekezést nyomod kivédi ha még is elkapot akkor meg reflex harc (massh és a töbiek)
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 20, 18:09:20 írta Adam32 » Naplózva
kazu2
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 36

A sharingan mestere.


« Válasz #441 Dátum: 10 júl 20, 18:36:05 »

"Kíváncsi vagyok, hogy az előző részben mennyire lehetett taktikázni az item-ekkel. Pl füstbomba, vagy valami. Elterelni a másik figyelmét, vagy csapdát állítani... ilyenek."
Azt nem tudom de remélem ebben a taktikán is nagy hangsúly lesz , mert úgy elég rossz lennem Multizni hogy ▬> + B ▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B▬> + B YOU WIN

« Utoljára szerkesztve: 10 júl 20, 22:34:54 írta kazu2 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #442 Dátum: 10 júl 20, 18:53:56 »

Tévedés

Ha kivéded a találatot ami bedobja a cinematic ot akkor el sem indul.

Amúgy iszonyú köcsög taktikák vannak az 1 ben, ha rendes player ellen tolsz olyan szivatásokat lehet tolni, hogy hihetetlen.

Edit:
Nem tudni, hogy a 21.-e a hivatalos oldalon mit takar lehet, hogy délutánt lehet, hogy hajnalt, csekkoljátok indőnként.
Nyilván én is kipostolom ha megnyílt.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 20, 21:01:33 írta Exkirion » Naplózva

kazu2
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 36

A sharingan mestere.


« Válasz #443 Dátum: 10 júl 20, 22:44:01 »

jahh tényleg Pirul igazad van, az uns1-ben is úgy volt, ha jól emléxem a broken bonds-ban volt ugy h csak ha jókor nyomsz jót akkor véded (töröltem is a HSZ-ből a hülyeséget Nevet)

és itt egy számomra újj blog post google fordítóval :

"A kedvelt legenda tervezés Narutimettosutomu előző
"V közös projektje Narutimettosutomusupesharu kép ugrik" a
"2" kiadás, megjelent július 21.

Nekem: "Sasaki Cápa" és V. Jump Vezércikk, Mr. Aikawa, "és
2 vezet be különleges video-és Narutimettosutomu Mattari.
Első szakasz nyílik ellen játszani a világ első videó! !
※ A fejlesztés és a kiskereskedelmi kissé eltérő.

És minden hónapbanV WEB ugrikvideó korlátozott
Titkok teszik közzé Narutimettosutomu 2.

Kérjük, figyelje, hogy a meleg szemét.

És V. hónapban közzétett legújabb számában a karakter ugrás szeptemberben.
Gyere és vásárlás kérem."

Tényleg egy izgalmas vidinek hangzik Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 20, 22:44:45 írta kazu2 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #444 Dátum: 10 júl 21, 00:21:23 »

Kicsit ködös a karakter ugrás az a shounen jump abban biztos vagyok, valami olyasmiről van szó, hogy vegyük az újságot mert minden hónapban kapunk tájékoztatást meg, hogy valami videót kell várnunk.

Nah mindegy lényeg ami lényeg, reggelre kiderül.
Naplózva

kazu2
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 36

A sharingan mestere.


« Válasz #445 Dátum: 10 júl 21, 10:48:31 »

már elérhető az új menüpont Mosolyog csak olyan gépnél vagyok ahol nincs chrome, japánul meg nem nagyok tudok Nevet de összevissza kattintgatással eljutottam egy (valószínűleg) regisztrációs űrlapig de japán tudás nélkül ez sem volt túl sikeres Nevet videót nem találtam :S
Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #446 Dátum: 10 júl 21, 10:56:49 »

Én videó helyett arcon röhögést kaptam. Nevet


....legalábbis a hivatalos oldalon!

(A kép sok mindent elárul a a lentebb linkelt videó tartalmáról:)
Mit szólnátok, HA...
http://vjump.shueisha.co.jp/battle-survivor/007/index.html
...ezt néznétek meg!

DE! Nem csak Naruto vs Sasuke van...
Nézzétek végig! Lehet köszönni! kacsint

MIUTÁN VÉGE A VIDEÓNAK SENKI NE LÉPJEN KI! UTÁNNA MÉG VAN GAMEPLAY. PL: Orochimaru vs Jiraiya...

Miért nincs már egy normális 1v1? Tönkreteszik a harcokat ezek a support karakterek. Szomorú Mondjuk ha haverral játszunk 1 gépen, akk le lehet beszélni, h nem használjuk őket, de akkor is.


EDIT:
Itt vannak a gameplay-ek külön-külön is.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-PI94-hqijY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-PI94-hqijY</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=47xferd5uQE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=47xferd5uQE</a>
<--- Itt a support veri le végül az ellent. Ez nem tetszik nekem már! :S Néha semmit se látni tőlük.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=UDHo3RiUL-8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=UDHo3RiUL-8</a>

Most aztán már egy szavatok nem lehet rólam srácok! kacsint
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 21, 12:12:31 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #447 Dátum: 10 júl 21, 12:22:07 »

Akkor a máról

Először is a hivatalos oldal egy k*rvanagy csalódás volt jah.

@Blackfire

Először is kösz, hogy bepostoltad a videókat viszont...

...A videóid rengeteg infót adnak, szóval elemeznék kicsit.

1. videó
Először is a játék istenien néz ki, gyönyörű akatsuki feelinges a load screen, és Sasuke CS2 je végre már tuti, valamint az is, hogy akik tudnak valóban visszaváltoznak az awekeningből(tehát jól gondoltam), ahogy Sasuke példája jól muatatja.
2. videó
Asuma awakeningje iszonyúan feelinges, és szerintem ez jól muataja, hogy elég esélyes, hogy mindenkinek lesz normális awakeningje.
3. videó
A konohai pálya nagyon szupin néz ki, és egy remek példát mutat a vidi a drive gauge-es support kombó attack-ról amiről már korábban volt szó, kár, hogy félúton váltanak jelenetet. Szerintem a karakter barján a kép mellett lévő csík lesz a drive gauge ahol az 1 ben a storm gauge volt.

Végül, is úgytűnik akkor mégis megjött a gameplay videó amire vártunk még ha a fordítási bajok miatt nem is ott ahol vártuk. A hivatalos oldalon az szerintem nem regisztráció hanem előrendelés, szóval ne babráljatok vele amig nem tuti mi az Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 21, 12:56:29 írta Exkirion » Naplózva

kazu2
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 36

A sharingan mestere.


« Válasz #448 Dátum: 10 júl 21, 13:12:08 »

nagyon jók a videók, köszi hogy megosztottad velünk Mosolyog [úgy látszik közel sem tökéletes a google fordító Nyelvesít] Orichimaru mozdultai, és kígyóvá alkulásai nagyon feelingesek Mosolyog az animében utáltam (mert meg akarta ölni Itachit Nemyóó)  de ebben a játékban lehet az egyik kedvenc lesz(de mit keres mellette Itachi O.o, lehet nem lesz kabuto?/ v aki játszott vele ezt választotta és kész NevetNevet, és Asuma awakeningje is nagyon jó ^^ minél többet látom annál jobban várom a játékot Mosolyog
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #449 Dátum: 10 júl 21, 13:21:56 »

Én az Onlinera vagyok nagyon kíváncsi, biztos jó lehet. Csak nem tudom, hogy minden karakter benne lesz -e alapból az online modba, vagy nekem kell azokat singleban külön megszereznem..  Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!