24 jún 23, 02:33:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Haki  (Megtekintve 94264 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #90 Dátum: 11 dec 19, 21:21:09 »

Zoro az első tiszt! Olvass utána One Piece wikin vagy nézd meg az első részeket Nevet valamint Zoro az aki amikor Usopp kilépett ideiglenesen mindenki naiv volt de Zoro volt az egyetlen aki megmondta hogy nem játszanak már ez is elég de rengetegszer bizonyított. VAlamint ő a legénység második legerősebb tagja ő volt az aki osztozott Luffy szenvedésein (Thriller Bark) Tudnék még pár dolgot mondani az már nagyon off lenne ezért egy kicsi ON: Én is nagyon várom hogy Luffy összeütközzön egy Haki használóval.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #91 Dátum: 11 dec 19, 21:24:30 »

usopp? mint kapitány? fejezetet tudsz mondani? Nevet
szerintem is Zoro az 'elsőtiszt'. nem írom le még1x, hogy szerintem miért, le van írva fentebb.
szalamandra-kun: ha két olyan ember harcolna, akinek van király akarata is, az a másikra nem hatna ^^ az csak a gyengékre hat, király akarata sem kell,hogy immunis legyél.

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #92 Dátum: 11 dec 19, 21:26:49 »

One Piece wiki? Szerkeszti azt boldog-boldogtalan...
Második legerősebb tag? Mondod te... gondolom te is tipikus "Sanji csak rugdos" nézeteket vallasz..
Most az, hogy egy harcot elemzett, már második tiszté tette? Akkor meg Sanji megmentette Usopp becsületét azzal, hogy Choppert beleépítette a Merrybe...
Hát.. először illene tökéletesítenie Luffynak is a Hakit, ne emberkedjen már egyből az első Haki használó ellen... Nevet

http://i36.mangareader.net/one-piece/42/one-piece-2421249.jpg - itt mondja, hogy ha megfutamodna Luffy, akkor azonnal átveszi az irányítást, Luffy pedig elfogadja. Amúgy én nem emlékszek, hogy valahol is mondták volna, hogy a kapitány utáni legerősebb tag az elsőtiszt...
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 19, 21:37:54 írta renato » Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #93 Dátum: 11 dec 19, 21:32:42 »

Nem tudom feltűnt e hogy ki harcolt először Kumával majd amikor vállalkozni kellet arra hogy ki tapasztalja meg Luffy szenvedéseit Zoro kicsit leütötte Sanjit. Rendben Sanji nagyon erős de Zoro erősebb ha nézzük a vérdíjakat ha nézzük a harcokat és nézzük hogy ki hányadik emberrel harcol. (ezzel ismétlem hogy Sanji is nagyon erős de Oda érzékelteti a vérdíjjal az erőviszonyokat [Robin kivétel]) A One Pice hivatalos Wikijét pedig nem szerkeszti mindenki Nevet
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #94 Dátum: 11 dec 19, 21:34:59 »

OFF: Ehhez a Zoro az elsőtiszt témához inkább nem szólok bele, azt hiszem egyértelmű Mosolyog
És, hogy Luffy után ki a legerősebb, arról megint nem írok, annak van más topicja, meg jobb, ha nem írok inkább erről Nevet

ON: Én Luffy vs. Akainu harcot néznék meg, mindkettő Haki használó és elég erős. Erre látok is esélyt a közel jövőben, hogy összecsaphatnak. Akainu nem kicsit lepődne meg azt hiszem, ha Luffy a fegyverzet színével indítana Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #95 Dátum: 11 dec 19, 21:36:45 »

Bocsi nekem tényleg nem világos (nem szarkazmus) akainu mikor használt Hakit vagy csak írnak róla valahol?
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #96 Dátum: 11 dec 19, 21:41:27 »

Akainu admirális (most már Flotta admirális), és ahhoz, hogy admirális legyél, ahhoz tudnod kell Hakit használni. Ergó a Haki alapvető elem ahhoz, hogy admirális légy Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 19, 21:42:44 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
renato
Vendég
« Válasz #97 Dátum: 11 dec 19, 21:42:36 »

Akainu kérlek szépen csinált egy lyukacskát egy Logia használó hátába. Ez elég Haki gyanús dolog Mosolyog
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #98 Dátum: 11 dec 19, 21:43:26 »

Na meg igen, jól mondja renato (épp akartam írni ikszdé), hogy átüttöte Ace-t és Luffy-t is megsebezte.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #99 Dátum: 11 dec 19, 21:45:38 »

Nem azért de amikor Ace be ugrott Luffy elé akkor védeni akarta tehát kellet valami ellenerőt kifejtenie (ezesetben a testét használta védőfalnak) ha engedi hogy átcsusszanjon rajta akkor hiába ugrott oda nekem ezért nem tűnt haki használónak. Valamint Luffy Paramencia típusu gyümölcsöt használ shanszos hogy nem vitt bele abba az ütésbe hakit. Ettől függetlenül jogos a felvetés.
Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #100 Dátum: 11 dec 19, 21:50:21 »

Tudtommal Akainu mondott valami olyasmit, hogy a láva forróbb, mint a tűz, így üti is azt, vagyis haki nélkül is meg lehet sérteni a tüzet lávával.
Meg a haki használatára szerintem jó példa, hogy a 3 admirális együtt védte ki a Jozu által dobott piciny jégdarabot a háborúban, "szimplán előre tett kezekkel".
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 19, 21:51:01 írta CsiziDani » Naplózva

Rub
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 15

The magican


« Válasz #101 Dátum: 11 dec 19, 21:56:56 »

amikor Coby a balesetin volt az orvosa mondta, hogy minden al-admirális rendelkezik hakival akkor miért ne lehetne egy admirálisnak, persze azért nem mindegy melyik fajta, azért érdekes lenne ha mondjuk Kizaru széjjel lőné Smokert ő meg lazán tűrné.
Naplózva

"I don't see your death in the cards"
renato
Vendég
« Válasz #102 Dátum: 11 dec 19, 21:57:59 »

Meg mellékesen összeverte Aokijit Mosolyog Az Ace-es dologért meg már szólt haverom, eszembe is jutott, hogy Akainu a gyümölcsök közti különbségre hivatkozott.
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #103 Dátum: 11 dec 19, 22:13:46 »

Az összeverést szerintem simán gyümölccsel is megtehette, a láva elolvasztja a jeget.
Naplózva

Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #104 Dátum: 11 dec 19, 22:21:02 »

100 szónak is egy a vége úgy tűnik használ Hakit nagyon helyes igazából így csak izgalmasabb! Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!