24 szep 28, 13:53:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Haki  (Megtekintve 96092 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #75 Dátum: 11 szep 16, 19:44:17 »

Hat mikor lattam azt a jelenetet gyanus volt, aztan itt olvastam, h haki de szerintem nem az.
Zoro a  technikaiba rejt valami demoni erot, nem csak salapal a kardal. Benne sok demon lakozik es egyszeruen csak nagyon stronger a csavo Nevet. Nagyon imadom, de attol az a Sabaodys jelenet gyanus marad es Zoronak mindenfele keppen adnek hakit hiszen a Mugiwara kalozok elso tisztje es mindig fel tudott noni Luffyhoz szoval haki szintre is fel kell neki.

Jol mondja Hiei inkabb az mint haki azert megis csak 120 millas a gyerek Nevet.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #76 Dátum: 11 szep 16, 19:46:26 »

RoronoaZoro: sztem Gyojin arc után több lesz 120 millánál, legalább is remélem, hogy megnő Mosolyog
Hiei: Az lehet, tényleg valami Haki hibrid/korcs fajtája lesz Zorónak Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #77 Dátum: 11 szep 18, 15:07:03 »

A mestere mondta vannak kardforgatók akik semmit nem tudnak átvágni a kardjukkal. Mondja Zoro, hogy hallja a kövek lélegzését mintha élne. Az acél lélegzését is.

Ezzel eszembe juttattad, hogy Roger is hallotta a dolgok hangját, így volt képes megérteni a poneglyph-eket. Már régen láttam, ezért nem emlékszem arra, hogy Zoro hallja a dolgok hangját, de biztos így van. Szerintem a két képesség azonos, vagy hasonló  Nevet
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #78 Dátum: 11 szep 26, 21:45:30 »

Ezt a fejezetet a Mangában is meglestem és akkor is erős volt a gyanúm, de most már biztos vagyok benne, hogy elvileg Bármelyik szalmakalapos képes lenne a Megfigyelés és a Fegyverzet színére. 

Én leginkább Zororól tudnám elképzelni, Ördögi de Sanji is sokat nyerne belőle és neki is jól állna. Nevet

Mekkora lenne már, hogy utaznak a tengeren és Luffy ezerrel magyarázza, hogy hogy kell használni ( persze nem értené senki, mert nem érthetően mondaná) és ő bizonygatná, hogy az öreg is így tanította neki  ikszdé

Amúgy mivel Roger legénységében is többen tudták használni így nem tartom lehetetlennek, hogy valamilyen módon szert tennének rá.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Putir
Vendég
« Válasz #79 Dátum: 11 szep 27, 13:17:03 »

a megfigyelés és a fegyverzet színét bárki megtanulhatja úgyhogy akár még az egész banda is mindkettőt
egyedül a király akaratát nem tanulhatja meg bárki mert azt csak 1millió emberből egy szerencsés tanulhatja meg
u.i.: igazad van átírtam köszi:D
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 27, 14:58:50 írta Putir » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #80 Dátum: 11 szep 27, 14:47:21 »

Ellentmondás van a mondat második felében.  Nevet A lényeg, hogy nem tanulhatja meg senki sem a királyi hakit, hanem ahhoz adottság kell annak megszerzésére. Az irányítás már tanulható, de a megszerzés nem.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #81 Dátum: 11 nov 19, 10:52:33 »

 Szerintem a fegyverzet színét mindenképpen meg fogja tanulni Zoro meg Sanji. Ha nem akkor a logi-használó ellen csak luffynak van esélye, ami azért elég gáz lenne egy nagyobb hirignél, ahol akár több is jelen van. Meg az admirálisok ellen is csak így van lehetőség fölvenni a harcot eredménnyel.
  A megfigyelés az Usopp-Nami-Chopper triónak lenne jó, mert ők úgy is gyengébbek, így legalább kevesebb esélyel sérülnek meg.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #82 Dátum: 11 nov 19, 12:57:19 »

Ussop nincs benne a gyenge trióba már ő is mondta és szerintem is most már harcokban is kaphat komolyabb ellenfeleket mint eddig.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #83 Dátum: 11 nov 19, 13:36:40 »

Dehogy nincs benne. A csapaton belüli helyzetén ez semmit sem változtat. Láthattuk, hogy amennyit erősödött, úgy a többiek is erősödtek vele együtt. Így a helyezése tulajdonképpen semmit sem változott. Ha viszont a más, csapaton kívüli személyeket vesszük alapul akkor tényleg előrelépett. Viszont most olyan helyre érkeznek, ahol lehet, hogy megint csak elveszettnek fogja magát érezni. A haki mindegyiküknek jól jönne, de mindegyik olyat tanult ami a legjobban megfelel a természetének. Ha ezt folytatja tovább akkor lehet, hogy sokkal erősebb lesz mintha hakit tanult volna. Annak elsajátítása amúgy is hatalmas akaratot, kitartást és sok időt venne igénybe. Másrészt szerintem fokozatosan így is kialakul bennük valami hakiféleség. Ha Ray-san beszédére gondolunk akkor azt mondta, hogy minden élőlényben megvan ennek képessége és az emberek azt erősítik akaratlanul is amire legnagyobb szükségük van.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #84 Dátum: 11 nov 19, 19:39:37 »

Zoro 'hakija'
http://www.youtube.com/watch?v=U4XN70obwxM
a videó..... vajh haki-é, vagy nem?
  Ugye mivel Zoróról van szó, azt is mondhatnánk erre, hogy halálra ijeszti, ami az ő esetében egyáltalán nem minősülne csodának. Mert mind tudjuk, ha akarja, neki van a legijesztőbb aurája a bandában, és még a kalóz-korszaka előtt is volt akkora hírneve ahhoz, hogy csak azzal megfutamítsa az ellent. Meg miért használna csupán 15 kishal ellen hakit, amikor kevesebb, mint két másodpercébe kerülne deportálnia őket a túlvilágra?
  Viszont, a halálra rémítés ez esetben szerintem nem stimmel, mert aki annyira idióta, hogy a nyilvánvaló, ránézésre megmondható tény ellenére, hogy Zoro erősebb nála (látszik: kisugárzás, hírnév, vérdíj), megtámadja, akkkor arra nem hat az egyszerű ráijesztés. És ha megfigyeljük a szemét, akkor látjuk, hogy a pillantása túl rövid és hirtelen az egyszerű visszariasztáshoz, mert mivel már emelte a kardját a csávó, ezért már automatikusan befejezte volna a mozdulatot, ha valami 'nem löki hátra'. És akkor csak az ijedt volna meg, akinek a szemébe nézett, és az nem akinek háttal állt.
  Tehát szerintem benne is megvan a király akarata, mert az a techinka úgyis főleg a kisugárzáson múlik (ez tudnátok képzelni buggyt, aki mindtől fél, ezt használni?), és ha Mugiwaráékat /jövendőbeli Kalózkirály, és csapata/ a Roger-kalózoknak feletetjük meg, akkor szerintem Zoro számít az elsőtisztnek, már csak erő, csatlakozási sorrend, és szerintem hűség szerint is (sosem kérdőjelezi meg Luffy döntéseit, akkor sem tette, amikor hagyta magát szó nélkül összeveretni Bellamyékkal. Persze mindenki az életét adná Luffyért, de Nami pl nem értete akkor, hoyg a fiúk miért hagyják magukat). És a Rogerék elsőtisztje, Silver Rayleigh ugye ebben a hakiban is járatos volt.
  Bocs a hosszú okfejtésért, de elejét szerettem volna venni a legtöbb ellenérvnek :'D
szerk.: jah, és biztos vagyok benne, hogy a fegyverzet haki előbb utóbb megtanulja, de ezt fentebb már leírtam.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 19, 19:41:46 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #85 Dátum: 11 nov 19, 19:44:56 »

Szerintem haki mert haki effectje meg a hang is olyan.
Egyébként amikor zoro magyarázta mr. 1. ellen hogy van egy olyan kard ami a papirt se vágja el és van olyan ami az acélt is vagy valami ilyesmit magyaráz olyankor hakit használt?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #86 Dátum: 11 nov 19, 20:05:44 »

Amíg nem mondják ki, hogy amit használ/használt az a haki, addig nem is lehet azt állítani. Magad részéről utalhatsz rá, hogy esetleg az, de addig amíg ez meg nem történik biztos nem lehetsz benne és nem kezelhetjük tényként. Ezek lehetnek a kardforgatók speciális képessége is. Én is inkább csak sejtem, hogy valójában a haki egy valamilyen formája amit használ mind Zoro és Sanji is. Zoroban biztosabb vagyok. Ő valahogyan az akaratát sugározza vagy kiterjeszti a kardjába és ezért képes átvágni mindent vagy éppen semmit. Hasonlóan gondolom mint a Narutoban történik, amikor a chakrájukat belehelyezik a kunaiba vagy más fegyvereikbe. Márpedig a haki ha jól tudom valamilyen akarati tényező. Ezért van az, hogy a papírt sem tudja átvágni de a vasat igen. Röviden ha nem akarja akkor nem is tudja elvágni a papírt, ha viszont nagyon akarja akkor az acélt is elvágja. Legalább is én így gondolok erre.
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #87 Dátum: 11 dec 17, 14:23:18 »

Mivel Zoro az elsőtiszt ezért neki mindenképp illene  megtanulnia a hakit és szerintem mihawk megtanitotta használni a király akarata meg szerintem felébred benne (vagy már felébredt) és talán rájött hogyan kell irányitani.
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #88 Dátum: 11 dec 19, 21:09:22 »

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor láthatunk majd egy Haki vs Haki mecset illetve kik fogják vívni.

Mondjuk az sem mindegy, hogy milyen haki mert az lenne legjobb ha mind két fél legalább 2 fajtát tudna. Vagy mind a hármat. Ördögi  Biztos érdekes meccs lesz/lenne. Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
renato
Vendég
« Válasz #89 Dátum: 11 dec 19, 21:16:49 »

Mitől lenne Zoro az elsőtiszt? Én úgy emlékszek, hogy Usoppal beszélte meg Luffy, hogy ő lesz a kapitány, ha vele bármi történne az út során. Lehet, hogy poénos párbeszéd volt, de akár komoly háttere is lehet..
Szerintem a 3 legerősebbnek lesz Hakija, és még talán Franky is képes lesz a Logiák ellen harcolni, ki tudja mit ki nem talált Vegapunk, lehet akár Haki borítású acél is Franky kezén.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 19, 21:17:53 írta renato » Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!