24 jún 16, 01:11:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Haki  (Megtekintve 93932 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #120 Dátum: 12 feb 10, 18:37:13 »

Ha jól emlékszem Enel mantrája folyamatosan aktív volt, és így figyelte meg skypieát. Mondjuk megnéznék egy alvó hakihasználó vs. őt leszúrni akaró orvgyilkos meccset, hogy vajon alvás közben is tudja, hogy jön támadás, vagy hogy honnan jön. A fegyverzet színét illetően azt szerintem nem használják folyamatosan.

Shirohigét alvásközben akarta megölni Ace és ott is működött a képessége. Szóval az orvgyilkos vs alvó haki használóból az alvó haki használó kerül ki győztesenxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #121 Dátum: 12 feb 10, 18:42:04 »

Hacsak nem nagyobb vagy erősebb hakival rendelkezik az orvgyilkos. Ördögi
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #122 Dátum: 12 feb 13, 20:34:59 »

Enel nem "csak" a hakijával hallgatózott,valamit még zsonglőrködött a villámaival is. 
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #123 Dátum: 12 feb 13, 20:58:05 »

Enel "csak" felerősítette a haki képességét a villámaival. Ha jól emlékszem a szigetet a papok is meg tudták figyelni, Enel pedig a villámainak hála ki tudta terjeszteni a tartományt. Legalábbis nekem így rémlik. de alapból a haki képesség volt az, amivel "hallott".
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #124 Dátum: 12 márc 24, 01:42:30 »

Éppen most nézem vissza a filmeket és elértem addig a részig ahol Zoro Dazzal harcol (118. résznél kezdődik). Azért Zoro elég érdekes dolgokat mond amikor Dazz beleállítja a betonba és rászakítja az egészet. Dazz kérdezi, hogy kikerülte a köveket? Zoro gondolataiban. Nem kerülte ki, csak tudta hova esnek. A kardja a szikla alatt van. Csak úgy tudja. Ő a "halál szelének" nevezi azt az állapotot amikor úgy érzi mintha a kövek, tárgyak lélegeznének. Mintha beszélnének hozzá. Szerintem ez is valami haki féleség csak másnak nevezi.
Naplózva
ZakuroMaiAyame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #125 Dátum: 12 márc 24, 14:29:44 »

Az én vélemény az, hogy Sanjinak és Zoronak muszáj megtanulni a hakit. Hogy fognak harcolni majd logia használók ellen? Sehogy. Nem lehet Luffyra támaszkodni állandóan logia használók ellen, mi van ha nincs ott a többiekke,l mi van ha épp haldoklik, mi van ha több logia használo ellen kell épp harcolni? Zoro Sabaody szigetnél használta a legerősebb hakit ( nem jut eszembe a neve ) remélem Mihawk hakit is tud használni és észre vette, hogy hakit használt edzés közben véletlenül, és megtanította neki az alapot. Az egész mugiwara csapatnak nagy az akaraterejük nem tartom kizártnak, hogy bennük is felfog ébredni a haki.
Szerintem nem lenne kötelező hakit használniuk, ugyanis Crocodile is logia használó volt mégis le tudta győzni Luffy holott akkor még a haki létezéséről se tudott. Ha találkoznak valami logia használóval megkereshetik a gyengepontját. (úgy mint a krokinak a víz, Enelnek a Gumi)
Persze semmi sem lehetetlen szóval ki tudja, lehet hogy lesz hakijuk, de szerintem max egy tagnak lesz még, mert ha mindenkinek hakija lenne akkor nem is lenne olyan különleges.
Naplózva

"Ha még a kapitányodat sem tudod megmenteni, akkor a célod értéktelen! Luffy lesz a következő kalózkirály!"
/Zoro/
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #126 Dátum: 12 márc 24, 14:38:57 »

Szerintem előbb-utóbb a legtöbbüknek lesz hakija, minimum megfigyelés színe, inkább az a kérdés, hogy mikor. Újvilágban haki nélkül mászkálni nem túl biztonságos dolog. A Zoro-Sanji duónak tuti lesz, fegyverzet színéig biztos. A király akarata jó kérdés, Zoro lehet már használta is. A Nami-Usopp féléknek meg mehet a megfigyelésig.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 24, 16:38:00 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #127 Dátum: 12 márc 24, 15:35:24 »

Zoro biztos, hogy használ valami haki féleséget még ha nem is annak tarja vagy nevezi. Most is amikor kikerülte Hodi támadásait/vízlövedékeit erre utal. Az csak egy dolog, hogy másnak nevezi.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #128 Dátum: 12 márc 25, 00:03:49 »

rini67: igen? és konkrétan megneveznéd, hogy hakinak mely fajtáját/formáját használta? mert én nem láttam volna, még a mangába se hangzott el, hogy hakit használna  Hümm-hümm
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #129 Dátum: 12 márc 25, 00:21:57 »

Mondtam olyat, hogy hakit használ? Azt mondtam, hogy valami olyasmit. Azért ez a kettő nem ugyan azt jelenti. Amúgy az észlelés színére gondoltam, hogy hasonló. Tudta, hogy hova esnek a kövek, tudta, hogy hol van a kardja és kikerülte Hodi vízlövedékeit. Ezek pedig az észlelés színének jellemzői. Zoro a "halál szelének" hívta ezt a képességet amikor megérez valamit. Azért írtam ide mert szerintem semmi különbség nincs a kettő között a nevén kívül. Persze amíg hivatalosan el nem hangzik addig csak találgatás marad de máshogy megmagyarázni egy csomó képességet szerintem nem lehet.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 25, 00:32:43 írta rini67 » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #130 Dátum: 12 márc 25, 00:56:41 »

Figyelj, szerintem várjuk meg, mikor a mangában elhangzik, addig sajna csak találgatni lehet, hogy haki vagy olyasmi-e.
(bár titkon remélem, hogy az egész Szalmakalapos banda rendelkezni fog mind a három hakival ikszdé)
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
renato
Vendég
« Válasz #131 Dátum: 12 márc 25, 10:14:28 »

Szerintem elég Luffynak Haki, a többiek kaphatnának alternatív megoldásokat a logiák ellen. Például Sanji szerintem többre menne még 4-5 Rokushiki technikával, és kairouseki talpú cipővel, mint egy Busoshoku+Kenbushoku-val.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #132 Dátum: 12 márc 25, 10:51:42 »

Figyelj, szerintem várjuk meg, mikor a mangában elhangzik, addig sajna csak találgatni lehet, hogy haki vagy olyasmi-e.
(bár titkon remélem, hogy az egész Szalmakalapos banda rendelkezni fog mind a három hakival ikszdé)

Azért 8 Király akarat durva lenne ikszdé
Én meg abban reménykedem, hogy minden Szalminak lesz egy-egy hakijas Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #133 Dátum: 12 márc 25, 12:58:45 »

De, ha csak Luffynak van hakija, akkor az erősebb haki használók ellen megint csak ő lenne képes felvenni a hacot, nem?
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
renato
Vendég
« Válasz #134 Dátum: 12 márc 25, 13:19:08 »

Mért? A Haki használók teste is csak megkeményedik, mint a Tekkai esetében a Rokushiki használók teste. Ha valaki elég nagy ütést visz be, gondolom az is áttörik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!