24 szep 27, 22:28:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Démongyümölcs - Logia  (Megtekintve 36074 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #30 Dátum: 11 szep 16, 19:36:14 »

ez a logiat megutunk hakival azert santit 1 par jelenetben. amit renato felhozott + en azt figyeltem meg, h miutan Aokiji megfagyasztotta Shirohige cunamijat nekiment. Emlegszunk erre ugy, na utanna Letamadta 3 jegdardaval Shirohige pedig hasznalta a kepesseget es mivel tudta, h 1 admiralissal all szemben biztos tett bele hakit. Aokiji szettort aztan osszeallt es ment minden tovabb aztan par resszel kesobb ugyancsak Aokiji tamad Shirohigere aki atszurja a dardajaval, annal a jelenetnel tobben meg is jegyzik, h hasznalt hakit de Aokiji akkor is meguszta. Szoval ezekbol ugy tunik, h hiaba a haki mert ezek ugy is osszeallnak utanna es harcolnak tovabb.

Meg 1 eszrevetel mikor eloszor tunik fel Aokiji es megfagyasztja Robint, Luffy harcol vele 1v. 1-be es ott felrugta 1x... erdekes es ha megjobban visszanezunk meg Smokert is megutotte 1x Loguetown-ban... Szoval en azt gondolom, h  jol ki van talalva de azert nem mindig figyelnek oda es ezek vagy bakik vagy nem vagyok eleg figyelmes.

Persze kell a haki az oleshez, nelkule az utes semmit sem er Akainu v Ace.. Nyelvesít de azert vannak am bakik.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #31 Dátum: 11 szep 16, 19:41:34 »

Smokert sosem ütötte meg Luffy.
Shirohige azért nem használta a hakiját mert nem tudta. Mivel már a halálán volt. Értsd öreg volt már. Mondja is valamelyik, hogy ha csak kicsivel fiatalabb lenne. Minden másképp lenne.
A másik érvedet pedig nem értem hiába nézem azt a harcot újra és újra...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #32 Dátum: 11 szep 17, 02:45:06 »

Olyan egyszerű dolog lehetséges, hogy Akainu is hakit használt, kikor Vista leszúrja? És ezáltal a két haki üti egymást. Mosolyog
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #33 Dátum: 11 szep 17, 08:47:17 »

Ha ennyi lenne, akkor szerintem Luffynak nem érte meg megtanulni a Hakit, úgyse fog egy admirálist se legyőzni.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #34 Dátum: 11 szep 18, 11:24:48 »

magellán gyümije nekem nagyon fura mert amikor pisztolyokkal lötték akkor a töltények nem értek semmit
azért mert a mérge olyan erős hogy mielőtt eltalálnák elolvad vagy mert logiája van?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #35 Dátum: 11 szep 18, 11:33:39 »

Magellán gyümölcse nem logia típusú. Inkább szétmarta a sav vagy méreg. Sok tulajdonságban hasonlít a logiához mint a viaszgyümölcs, de mégsem az.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 18, 11:35:05 írta rini67 » Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #36 Dátum: 11 szep 18, 12:42:37 »

Sok a választék, de nekem legjobban a villámgyümölcs és a fénygyümölcs jön be.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 14:16:25 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #37 Dátum: 11 szep 18, 12:45:53 »

A fény gyorsabb a hangnál. Nem is kicsivel... amúgy ez itt már Off. Van külön témája annak, hogy te milyen gyümölcsöt szeretnél.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #38 Dátum: 11 szep 18, 19:43:33 »

Es azt meg ki mondta, h nincs viz gyumolcs? En nem zarnam ki, a lehetoseget.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #39 Dátum: 11 szep 18, 21:26:49 »

M.Bogi: villámgyümölcs igen erős és gyors meg minden, de xart se ért Enel Luffy ellen, ugye a gumi az gumi Mosolyog
Szerintetek Luffy tudja a gumigyümölcsét még tovább fejleszteni? (Gear Second és Third után lesz még vmi? (first? Nevet) )
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Keva
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 126


« Válasz #40 Dátum: 11 okt 08, 09:03:25 »

Off: samdav: Szerintem a "Gear first" az az alap formája Luffy-nak. A sima Gomu gomu támadások. Én inkább negyedikre, ötödikre tippelnék.
On: Meg ugye a villám... Ha elképzeljük azt, hogy enel lemegy a "lenti" tengerre harcolni, akkor előbb-utóbb szembe kerül a tengerészekkel, és kizárt, hogy nekik nincs gumijuk. Akkor már a fény gyümölcs jobban megéri, mert akkor csak a sötétség gyümölcs van ott, ami le tudna győzni.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #41 Dátum: 11 okt 08, 09:28:58 »

villám gyümölcs ellen elég egy jó vastag gumicsizma és nem lesz bajod
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #42 Dátum: 11 okt 08, 14:28:57 »

Ráadásul mindenki ellen tökéletes a tengeri kő háló. Lehet az Enel vagy bármilyen gyümölcs használó. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #43 Dátum: 11 okt 29, 23:14:17 »

Nekem az a démongyümölcs-képességtípus jön be a legjobban. Egyrészt nagyn hasznos, mert véd a fizikai támadások ellen, másrészt még nagyon látványos is. Mint pl smoker meg ace harca az arabastás részekben. Nekem eddig a kedvenc démongyümölcs-képességem Ace-é :"D mondjuk még csak 195nél járok ^^"
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 31, 18:45:38 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
vegyisz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #44 Dátum: 11 nov 08, 21:36:31 »

Ha jobban megnézed a rengésgyümölcs is lényegében hang mert a rengés és a hang is hullámjelenség ugyanúgy van frekvenciája hullámhossza Nevet Egyébként olyan mint hanggyümölcs még nem volt de a hangot használó gyümölcs van Scratchmen Apoo által használt paramecia gyümölcs.Hangszerré változtatja részeit nem ahangszerrel támad hanem a hanggal hoz létre pl robbanást.
 
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!