24 jún 26, 14:19:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Démongyümölcs - Logia  (Megtekintve 35246 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #45 Dátum: 12 jan 04, 18:10:00 »

tévedés. Volt már hang gyümölcs. Jaya szigetén a két salvage majom közül aki a hajából készült trónon szokott ülni, neki volt a hang gyümölcse. Amikor elkezdte tolni, a hajó elkezdett repedezni, na meg a víz alá vezetve szonárnak használta.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #46 Dátum: 12 jan 21, 12:57:09 »

Elkészült a démongyümölcsök rész is.
Itt meg is tekinthetitek.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #47 Dátum: 12 jan 24, 19:40:47 »

Kedvenceim:Tüz-Sötétség-Magma-Fény- és füst/felhő-gyümi  Mosolyog Ha lenne víz gyümi akkor az is megtudna fulladni
vajon?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 24, 19:41:25 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #48 Dátum: 12 jan 24, 19:54:38 »

Szóval minden logia a kedvenced? Szerintem mindet illetve közel mindet felsoroltad...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #49 Dátum: 12 jan 24, 20:02:12 »

Hát, majdnem mind  Nevet
de ott van még Enel gyümije, a jéggyümi, Kroki-jé, Caribou(vagy hogy irják)-jé... van még bővel Hiei D. Legend-Sama  Nevet
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #50 Dátum: 12 feb 03, 14:45:25 »

a jeget üti a tűz
a tüzet a magma
Elvileg a fényt a sötétség
a homokot a víz
a villámot pedig a gumi.
De akkor mi üti a magmát a sötétséget és a vizet?(Már mint hakin kívül) 
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
renato
Vendég
« Válasz #51 Dátum: 12 feb 03, 15:01:26 »

Ez a fény-sötétség párhuzam nem igaz. A fény is eltüntetheti a sötétséget, viszont a sötétség is elnyelheti a fényt (lásd: fekete lyuk). Viszont az egyedi képessége miatt a sötétség gyümölcs üt mindent.
A másik kérdésedre a következő a válaszom: kairouseki Nevet Bár a vizet talán még ütheti a föld, vagy a villám.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #52 Dátum: 12 feb 03, 15:11:47 »

Szerintem szinte mindegyik hat a másikra vagy kölcsönhatásba tud lépni vele, így mindenképpen lesz hatása a másikra nézve. Két dolog viszont mindegyiket üti. A haki és a kairoseki kő. Ez ellen a kettő ellen a sötétség gyümölcs is tehetetlen, ráadásul van egy gyengéje is a sötétség gyümölcsnek. Ez pedig az, hogy nem tudja a használója felvenni a formáját. Ezért minden ütés teljes hatással csapódik be és fejti ki a hatását. Mondjuk ennek kiküszöbölésére Kurohige begyűjtötte Shirohige gyümijét is. Mondjuk azt nem tudom, hogy a rengés milyen hatást vált ki a gumiból mert elég jól ellenállhat neki egy bizonyos szintig az adottságából kifolyólag.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 15:44:33 írta rini67 » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #53 Dátum: 12 feb 04, 11:45:21 »

A Fairy Tail-t ne kavarjuk bele a one piece-ba Nevet

Szerintem nem kell keverni az elemeket. Így is elég erősnek ábrázolja Oda mindegyiket, és megmutatja még a legbaromabb képességnek is a használható   oldalát.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #54 Dátum: 12 feb 07, 17:33:32 »

Az biztos. Ki gondolta volna, hoyg teszem azt a gumigyülölcs milyen hasznos tud lenni.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #55 Dátum: 12 márc 25, 13:08:27 »

de,azért ace sem panaszkodhat a tűz gyümivel.Dai enkei:entei.(azt hiszem így hívják azt a bazi nagy tűz gömböt amit használ fekete szakáll ellen)
Ez nem biztos hogy ide tartozik de,sanji diable jambe módban letudná rúgni aokji veséjét?
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
renato
Vendég
« Válasz #56 Dátum: 12 márc 25, 13:17:54 »

Szerintem Aokijit bárki le tudná rúgni/ütni/vágni, csak nem érne vele semmit, mert visszatérne az eredeti formájába az admirális. A világ legnagyobb hülyesége volt a jéggyümit logiává tenni, Parameciaként több értelme lenne..
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #57 Dátum: 12 márc 25, 13:36:41 »

Haki ellen semmit nem érne Aokiji jéggyümije ^^ Egy fegyverzet színe elég hozzá, hogy az ember a földbe gyepálja a logia gyümölcsét Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #58 Dátum: 12 márc 25, 15:53:19 »

Tudtommal Aokiji is használ haki-t. Úgy már azért nem olyan egyszerű lerugni a veséjét.
Naplózva
Reagens
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #59 Dátum: 12 máj 22, 12:19:17 »

Többeknél olvastam, hogy Magellán méreggyümölcse azért nem logia mert meg lehet ütni. Szerintem ez hülyeség mert pl a jeget is és a magmát is meglehet ütni (bár az utóbbit nemigen tanácsos). Logia gyümölcs használonak szerintem azt tekinthetjük az anime illetve a manga alapján akinek az ereje közvetlen a földön is megtalálható "erő" az eddigiek pedig ilyenek: felhő, tűz, homok, villám, jég, fény, sötétség, magma, láp, gáz remélem nemhagytam ki egyiketsem  Nevet és e szerint a teória szerint sincs pl méreg mert azt valmi kibocsátja vagy viasz amihez már az ember kellett, szerintem ez valahogy így lehet ha nem akkor meg tévedek. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!