24 szep 28, 23:54:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Démongyümölcs - Logia  (Megtekintve 36077 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #75 Dátum: 12 máj 26, 16:47:10 »

Hát elég necces lenne az a magyarázat, hogy előre látta, hogy ilyen időjárás lesz, csak megmutatkozott a káoszban. Amúgy vegyük úgy, hogy nincs neki, de ha még is ő tette volna, akkor sztem éles vita bontakozhat(ott) ki belőle, hogy paramencia típusú irányítás, vagy esetleg ő maga a szél logia.  (A szelek sok fajta időjárást tudnak okozni).
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #76 Dátum: 12 máj 26, 16:59:56 »

Szél logia volt már egy fillerben, ráadásul pont Lougetown után. Valószínűleg nem engedélyezte volna Oda, ha ez így keresztezné egymást.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #77 Dátum: 12 máj 26, 17:19:06 »

Erik "a Forgószél" van a fillerben akinek gyümölcs képessége van. 56. rész 17:17. Az ő gyümölcse pedig a kaszagyümölcs. kamatachi - scytne weasei. Nincs köze  a logiához. 18:21-nél meg elmagyarázza(fenti szöveg)

Szerk. : http://onepiece.wikia.com/wiki/Eric
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 26, 17:20:57 írta Duuu » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #78 Dátum: 12 máj 26, 17:52:37 »

Furcsa, nekem úgy rémlett, hogy a szelet irányította. Igazad van, valóban a kasza gyümölcsöt birtokolta.
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #79 Dátum: 12 okt 24, 19:50:13 »

Nos igen ha elemek nézük ami eddig hiányzik,kö,viz,szél,lehet hülyén hangzik fa,.Többi fö elemek már voltak.
Nos igen Viz lehet legerösebb,de villám veri. Figyelmeztetés
Azonban sokkon múlik pl mekkora Haki rendelkezik,és életerövel,taktikzás ez más démon gyümölcshöz is vonatkozik,ha erösseb akkor gyengébb elem veri erösebbiket.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 24, 19:52:44 írta Pein7 » Naplózva
Csobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #80 Dátum: 12 okt 30, 12:15:27 »

A szélgyümölcs Logia lenne?
Ezen nagyon elgondolkodtam. Mivel a használója képes levegővé változni, de nem látható, és a szél egy elem.
Tehát szerintem ez Logia.
( És ez erősebb a sötétségnél, mert a szelet nem tudja elnyelni a sötétség, mert a használó elfújja jó messzire a sötétséget, Plusz.... Szerintem Dragon Logia gyümölcsöt evett, és szerintem megette az időjárásgyümölcsöt. Mivel LogueTown - ban biztos ő mentette meg a fiát; Luffyt.
Ezzel képes tűzet, jeget, szelet, és sok minden időjárással kapcsolatos támadást okozni.
Vérdíja: 800.000.000 Beli.
Szerintem egyelőre ő a legerősebb a One Piece világában.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 12:16:35 írta Csobi » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #81 Dátum: 12 okt 30, 16:59:53 »

linkeld be pls hogy hol találtad meg dragon vérdíját és ne rajongók által csinált képet pls, hanem a mangából vagy az animéből, mert nekem ez új infó.
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #82 Dátum: 12 nov 02, 19:53:10 »

Wikkipédián kivan irva,de hogy igaz e azt nemtom.De jobban örülnék ha 1millárd körül mozogna.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 02, 19:53:59 írta Pein7 » Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #83 Dátum: 12 nov 02, 20:09:39 »

A wikipédia és a google is csak fake információkat tartalmaz a vérdíjakról... Csak az lehet hiteles amit mutattak az animében vagy a mangában (Bár nem sok van sajnos). Engem is érdekelne a nagyok vérdíja de hát ez van.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #84 Dátum: 13 jan 01, 23:55:04 »

Ide írok választ WayneGace, ha már van neki megfelelő topik.
Azért a logiák nem képesek arra amire hivatott lenne elvileg, vagy direkt nem erősítette fel őket az író.

Nézzünk párat: Smoker: simán meg tudna fojtani bárkit azzal hogy nem juttatja levegőhöz. (bár sosem tette meg)
                           Crocodile: Erre ő is képes lenne, sőt durvábban kiszáríthatna bárkit. (ezt ő alkalmazta noname senkiken, de mért nem vetette be komolyabb ellenfél ellen, Luffyn kívül aki úgyis nyerte a harcot mert főszereplő)
                             Enel: senkit sem bírt megölni a 100millió voltjával, valljuk be, akkor mi értelme az áramnak?
                              Aokiji: Ő is egy óriást fagyasztott le, meg Jozut, de Jozut mért nem ölte meg? Ha megfagysz abból józan ésszel belehalsz, persze ez egy mese.

Ezért könnyű azt mondani hogy erősebb a logia, de ha összeveted (hogy két jobbat említsek): Fehérbajuszéval és Lawéval akkor azért még az admirális gyümik is messze vannak ezektől. Mellesleg a parameciákba jóval több a lehetőség, és a végén úgyis az fog kijönni hogy Gumi>Többi.
Bár a jelen felállásban már a haki dominál, és értelmét veszti az első 300 részből vett logia>zoan>paramecia
(és ez először a gyakoriság alapján volt mérve nem erőben, azért ad valami támpontot)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #85 Dátum: 13 jan 02, 00:51:23 »

Csak azt elfelejted, hogy a logiák induláskor, egy olyan ellenfél ellen aki nem ismeri a hakit, szinte tehetetlenek. Másodsorban a logiák képesek nagy kiterjedésű területi támadásokat létrehozni. Lásd Aokiji tengerár megfagyasztását vagy később a meteorok is ilyenek voltak. Luffy ilyenekre nem képes mint ahogy a zoanok sem. Legalábbis ilyet nem láttunk tőlük. Shirohige gyümölcse is csak azért veszedelmes mert képes volt ilyen támadásokat létrehozni, de Law is ebbe a kategóriába tartozik, hiszen a támadásai ha akarja akkor nagy területre is kihathat. Ezek valamilyen szinten kivételek a paramecia típusból, viszont ez jellemző az összes logiára. Alapvetően az elönye annyi a logiáknak, hogy hakival nem rendelkező ellenfélnek esélye sincs ellene, másodsorban képesek nagyerejű területre ható támadásokat létrehozni. Az is szinte biztos, hogy a parameciák és zoanok ott hasznosabbak ahol egy az egy elleni harcot kell vívni. Természetesen a haki szükséges hozzá ezekben az esetekben.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 00:55:27 írta rini67 » Naplózva
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #86 Dátum: 13 jan 02, 14:08:00 »

Ide írok választ WayneGace, ha már van neki megfelelő topik.
Azért a logiák nem képesek arra amire hivatott lenne elvileg, vagy direkt nem erősítette fel őket az író.

Nézzünk párat: Smoker: simán meg tudna fojtani bárkit azzal hogy nem juttatja levegőhöz. (bár sosem tette meg)
                           Crocodile: Erre ő is képes lenne, sőt durvábban kiszáríthatna bárkit. (ezt ő alkalmazta noname senkiken, de mért nem vetette be komolyabb ellenfél ellen, Luffyn kívül aki úgyis nyerte a harcot mert főszereplő)
                             Enel: senkit sem bírt megölni a 100millió voltjával, valljuk be, akkor mi értelme az áramnak?
                              Aokiji: Ő is egy óriást fagyasztott le, meg Jozut, de Jozut mért nem ölte meg? Ha megfagysz abból józan ésszel belehalsz, persze ez egy mese.

Ezért könnyű azt mondani hogy erősebb a logia, de ha összeveted (hogy két jobbat említsek): Fehérbajuszéval és Lawéval akkor azért még az admirális gyümik is messze vannak ezektől. Mellesleg a parameciákba jóval több a lehetőség, és a végén úgyis az fog kijönni hogy Gumi>Többi.
Bár a jelen felállásban már a haki dominál, és értelmét veszti az első 300 részből vett logia>zoan>paramecia
(és ez először a gyakoriság alapján volt mérve nem erőben, azért ad valami támpontot)

Még mindig tartom, hogy a logia több annál, hogy kivédik a Haki nélkül a támadásokat. Ezt már többen is kifejtettük. Lényegében olyan elemi technikákat tudnak használni, amik elég erősek, amellett, hogy csak Hakival érnek ellene valamit.

Amit írsz Smokerről, Crocodileról, stb., az persze igaz. De ugyanezek vonatkoznak a többi típusra is. Ez egy shonen és így az elhalálozások lényegében csak a névtelen embereket érintik, azokat is ritkán és legtöbbször nem látjuk őket, felrobban valami, elsüllyed a hajó, stb..
Valamint, mint írtam egy sima szalmakalap már 3 generáció óta sértetlen, pedig mindenféle legendás csatában ott volt. Szóval logika és valós fizika és biológia nem működik a one pieceben. Ha valakit kiszárítanak, azt nem elég meglocsolni vízzel és már rendbe is jön, ha valaki megfagy, ha kiolvasztod, akkor is fagyhalál már bekövetkezett. Ott van Jozu, a gyémánt szén, egyszerűen elégne Akainu 1000 fokos magmája mellett, megjegyzem minden és mindenki más is, igen még a gumi is.

Egy szó, mint száz akármilyen erős is elvileg egy gyümölcs, lásd. Kizaru. Ha fénysebességgel tudna mozogni, mint fényember, akkor lehetetlen lenne legyőzni, gyakorlatilag megüthetetlen lenne és egy másodperc alatt 1 millió ütést bevinne bárkinek.

Ezzel szemben kellett erősíteni például a zoan típusúakat, amik elvileg csak állati erőt adnak. De hakival mégis lehet olyan erős, hogy bárki ellen megállja a helyét. A démongyümölcsök és használóik közötti egyensúly miatt van mostanában talán háttérben a logia és a másikk kettő inkább előtérbe. Amiatt, hogy ne az legyen, hogy jaj ő teknős típus, akkor tuti nincs esélye.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #87 Dátum: 13 jan 02, 14:48:15 »

A kalap nem sebezhetetlen, mert Buggy a hős megkarcolta keményen Mosolyog
Igen értem a mondandód, de én is azt fejtegetem hogy a haki ami dominál az Újvilágban, és ezért erősödnek fel a zoan gyümik is, mivel gyorsítják a használót mondjuk.
És itt jön a képbe még akinek nincs gyümölcse: Garp (legalábbis eddig nemmutatta), vagy Rayleigh, ők is elég sokra vitték.

És még a logiákhoz: Hogy volt képes Akainu megölni Acet, mikor mindegyik tűz alapú bár az admirális egyértelműen jobbat birtokolt. Ellenben Ace nem volt megsebesíteni Smokert akinek pedig a gyümölcse Aceének maradéka Nevet

(és nem azért ütötte át akainu őt, mert hakit használt hanem mert kijelentette hogy az övé jobb, ami igaz; de Acenek le kéne vernie akkor Aokijit meg Smokert fél perc alatt)

rini: és luffy is tud támadni területre hatóan a gatling gunnak hála, sőt elég sok paramecia képes erre. De az 1v1 harcokban egyetértek, és a végén tömegharcban is jobbá fognak válni, mivel mindenki blokkolja majd a logiákat (vagy megvédik őket az erősebbek)
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 14:50:28 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #88 Dátum: 13 jan 02, 15:10:27 »

Kb. azonos véleményen vagyunk. Azt leszámítva, hogy logia még mindig nagyon erős megfelelő kézben. Értsd, szintén erős Haki használó.
Szerintem Garpnak nincs gyümölcs erője. Legalábbis remélem, ő így kuriózum.
Rayleigh meg ugye lazán úszkált, szóval neki nincs.


Smoker vs Ace. Ha azt nézed, hogy égéshez oxigén kell, a füstben pedig nincs oxigén, legalábbis nagy mennyiségben, akkor a füst ki tudja oltani a lángot.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #89 Dátum: 13 jan 02, 15:38:23 »

Vajon ha létezik olyasvalaki aki birtokolja/birtokolta a víz gyümölcsöt, akkor milyen erős lehetett? Képes volt pl arra is hogy a vizével legyengítse a démongyümölcs evőket? Esetleg képes volt irányítani a tenger vizét amivel elsüllyeszthette a nagy hadihajókat?
Kicsit azért brutális lenne. Nevet

Én pl még mindig nem értem azt hogy Zoro hogy volt képes megsebezni Monet-et aki elvileg logia gyümölccsel rendelkezik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!