24 szep 28, 23:58:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Démongyümölcs - Logia  (Megtekintve 36081 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #60 Dátum: 12 máj 22, 17:26:18 »

Nem jól értelmezed. Nem a jeget meg magmát, illetve a hozzá hasonlókat kel megütni hanem a használója testét. A többiek képesek teljesen az elemük szerint átalakulni míg Magellánnak megmarad a teste. Ez okozza azt, hogy nem logia a gyümölcse. Ha logia lenne akkor teljesen azonosulni tudna a gyümölcse képességével.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #61 Dátum: 12 máj 22, 20:32:36 »

Bezony. Ez a Marineford arc-ba látszott igazán. Kizaru is sokszor fénycsóva szerűen közlekedett, ill. mikor Marco megrúgta akkor is fénycsík formába repült a falba. Aztán Aokijit is szét törte Jozu, a gyémántember. ÉS azon a ''moslék'' (gusztustalan egy képessége van, mintha takony lenne  Pojén ). csávón is látszik tisztán, hogy igazi logia akit Luffyék elvittek a gyogin szigetre, mert folyékony halmazállapotban is közlekedett. Magellánnak a támadásai voltak ilyenek Ő maga nem tudott ''elfolyni'' és úgy közlekedni. Ugyan így Mr.3-se.

Felhő logia egyébként ki volt?  Gondolkozik nem rémlik nekem.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #62 Dátum: 12 máj 22, 20:53:12 »

Szerintem Smokerre gondolt, csak nem felhő, hanem füst gyümölcs.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #63 Dátum: 12 máj 22, 21:37:22 »

amúgy az ilyen nagy halak mint admirálisok, smoker, meg a többiek vajon azért kapták a gyümölcsöt mert jó, erős tisztek voltak a tengerészetnél, vagy pedig azért lettek nagy rangú tisztek mert nagyon erős gyümölcscsel bírnak? ide sorolható még magellán is noha neki sok kzöe nincs a logiákhoz, mégis van szerintem olyan erős mint smoker xD

Mondjuk elvileg az hogy utána ették meg hülyeség, mivel enies lobbyban a 2 csöves is megevett kettőt és akkor úgyvolt hogy nemtudni melyik melyik, későbbpedig ezzt megcáfolandó feketeszakáll egyből levágta hogy amit tacht elkapott az az ő választottja. Ez most valami hiba a mátrixban, vagy rosszul emlékszem eniesre. (jó hát aztis megdöntötte feketesz. hogy egyszerre egy gyümölcsel bírhatsz...)

hát sajnos a legerősebb a sötétség, de egy gyümölcs mentes ember hakival simán lerúgná őtet szerintem  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #64 Dátum: 12 máj 22, 21:43:29 »

Háát elég valószínű, hogy azért jutottak oda, ahol tartanak, mert ilyen képességekhez jutottak. Bár sztem már azelőtt is tengerészek lehettek, sőt vmi magas beosztásban, különben nemigen juthattak volna olyan könnyen gyümölcshöz.


Egyébként azt hiszem az a zsiráf gyümölcs, a másik meg vmi szappan volt, ikszdé hogy arról azt mondták, hogy azonosítatlan gyümölcsök voltak. Vagy vmi ilyesmi, de nem biztos.

Mondjuk egy gyümimentes ember lehet kiütötte volna feketeszakállt, de így már rengésgyümölcsel együtt, hát nemtom.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #65 Dátum: 12 máj 23, 00:09:09 »

Ha jól emlékszem akkor Blackbeard sötétség gyümölcse sem logia. Az ő gyümölcsének sincs hatása a testére, az mindig megmarad. Szerintem ugyan abba a kategóriába tartozik mint Magallán méreg, Mr 3. viasz és az ő sötétség gyümölcse.
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #66 Dátum: 12 máj 23, 07:24:05 »

Nekem meg az rémlik, hogy Kurohigének logiája van, és hogy említve is volt, hogy az ő gyümölcse különleges, logiaként is meg lehet érinteni a testét, de cserébe el tudja venni mások gyümölcserejét. http://onepiece.wikia.com/wiki/Yami_Yami_no_Mi
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #67 Dátum: 12 máj 23, 10:14:15 »

BB gyümölcse Logia.  Az Ace elleni harca során mondja el, hogy milyen Logia. 325. rész 17:15-től.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #68 Dátum: 12 máj 23, 10:39:26 »

Erre nem emlékeztem. Köszi az információt. Mosolyog
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #69 Dátum: 12 máj 26, 07:29:45 »

emlékeztek mikor enel-ére aztmondták hogy benne van az öt legyőzhetetlen gyümölcsben? (jó hát neki pont volt egy akhillesz sarka).
De azóta kiderült már hogy melyik a többi négy?
Mert azért a többi elem amit láttunk nemvolt jobb mint a villám. Talán a fény vetekedhet vele, de az a furcsa, hogy minden logia egy szinten mozog, csak hakival üthetőek meg (kivéve az elemi gyengeségeiket is, pl enel gumi, crocodile víz segítségével)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
renato
Vendég
« Válasz #70 Dátum: 12 máj 26, 09:12:09 »

Csak az első helyezett gyümölcs derült ki: Edward Newgate rengés gyümölcse.
De szerintem Phoenix Marco és Marshall D. Teach gyümölcsei is a top 5-höz tartoznak.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #71 Dátum: 12 máj 26, 09:59:43 »

nemértem mértlenne a legerősebb gyümölcs az, azon felül hogy elpusztítja a világot, nem emelkedik ki, ennyi erővel a magma is megtehetné ha lekúszna a középpontba és tovább hevítené a közeget.
csizidani: feketeszakáll gyümölcse nem elveszi a képességeket, hanem nullázza, mivel Ő nem bír belük utána. bár fehérbajuszét elvette. Faceg
Egyébként valószínű hogy Dragoné meg bírja irányítani az időjárást (vagy nem gyümölcs, hanem ő maga), akkor az is vetekedhet az Öregével.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #72 Dátum: 12 máj 26, 12:49:23 »

Nono, álljon meg a menet.  Te honnan veszed azt, hogy Dragonnak van gyümölcse?  Linkelnél mangából ahol mondják hogy van, vagy mutatják?
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #73 Dátum: 12 máj 26, 13:21:37 »

Egyes elméletek szerint ő küldte a villámot Logetownba, aminek következtében Luffy feje a helyén maradt.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #74 Dátum: 12 máj 26, 14:32:17 »

villámot, és azt a zöld szelet is ő támasztotta minden valószínűség szerint.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!