24 ápr 28, 12:04:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Admirálisok  (Megtekintve 24507 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #60 Dátum: 15 aug 27, 19:44:10 »

Én ezt természetesnek vettem, gyümölcs nélkül nem tudna meteorokat lehozni, meg repülni, meg krátereket lyukasztani a földbe, pláne nem felemelni egy várost...
A felsorolt tettei pedig igencsak a gravitációhasználat irányába mutatnak...szóval szerintem igen.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #61 Dátum: 15 aug 27, 20:00:44 »

Egyébként még mindig nem derült ki, hogy Fujitora egyáltalán gyümölcshasználó-e? Sztem valamilyen gravitáció féle gyümije lehet. Valakinek van tippje?
Én ezt természetesnek vettem, gyümölcs nélkül nem tudna meteorokat lehozni, meg repülni, meg krátereket lyukasztani a földbe, pláne nem felemelni egy várost...
A felsorolt tettei pedig igencsak a gravitációhasználat irányába mutatnak...szóval szerintem igen.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/757/11
Szerintem ezzel elég egyértelmű,hogy Fujitora egy  Paramecia  gravitációs gyümölccsel rendelkezik.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #62 Dátum: 15 aug 27, 21:50:50 »

ODa még mindig tud újat mutatni... Nevet

Én még arra leszek majd kivi, kié lesz a szikla logia gyümi, mert Pica inkább paramecia volt, nem volt 100% logia.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #63 Dátum: 15 aug 28, 09:33:06 »

Off: Pica meghalt?  Hmm? és igen sose volt Logia egyáltalán.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #64 Dátum: 15 aug 28, 13:41:35 »

Tudod sose utáltam jobban semmi moderátorkémt, mint amikor egy hozzászólás azzal kezdődik, hogy off. Ha tudod, hogy az miért ide küldöd el a hszt? Amúgy szép Madzsar lett a mondat:P
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #65 Dátum: 15 aug 28, 14:52:25 »

Ilyen ez ha kapkodva írod a hsz-t, most már úgy marad  smirksweat ikszdé Csupán azért ide írtam mert itt volt a hsz amelyikre a kérdésem irányult.

Az meg tuti, hogy Fujitora Paramecia, bár képességek alapján nem hinném, hogy van olyan erős mint Kizaru vagy Akainu.Bár kitudja  >.<# Valahogy azokban a Logiákban több lehetőséget látok és effektívebbnek találom őket harcban bár a gravitációval ők sem tudnak mit kezdeni.Mondjuk ha Akainu felbassza Fujitorát én el tudom képzelni, hogy beleküld egy meteort a pofájába  Ördögi akkor majd kiderül.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #66 Dátum: 15 aug 28, 15:46:55 »

Ilyen ez ha kapkodva írod a hsz-t, most már úgy marad  smirksweat ikszdé Csupán azért ide írtam mert itt volt a hsz amelyikre a kérdésem irányult.

Az meg tuti, hogy Fujitora Paramecia, bár képességek alapján nem hinném, hogy van olyan erős mint Kizaru vagy Akainu.Bár kitudja  >.<# Valahogy azokban a Logiákban több lehetőséget látok és effektívebbnek találom őket harcban bár a gravitációval ők sem tudnak mit kezdeni.Mondjuk ha Akainu felbassza Fujitorát én el tudom képzelni, hogy beleküld egy meteort a pofájába  Ördögi akkor majd kiderül.

Egyetértek, jójó persze nagyon erős Fujitora ez nem kérdés, de ha tényleg olyan erős akkor eddig hol volt? Miért csak most lett admirális? Aztán ott van Sabo, aki megállította Fujitora-t, bár Sabo valszeg most erősebb mint Ace volt, na de kérem Akainu-nak akkor is "csak"két mozdulat kellett h térdre kényszerítse Acet, aztán ott voltak yonkou parancsnokok akik szintén ne mtudtak mit kezdeni Akainu-val. Kizaru meg kb sérthetetlen, van neki egyáltalán gyengepontja?
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #67 Dátum: 15 aug 28, 18:20:00 »

Kizaru még a logiák között is előnyös mert kb ha le is vágják egy kezét (haki nélkül) azt azonnal visszanövesztheti mivel nem jégből vagy magmából vagy takonyból van.Szóval szinte olyan mintha le sem vágták volna.Persze amilyen bamba ezt sosem fogja ilyen gyorsan használni Nevet Valamint neki vannak szerintem a legerősebb támadásai és a leggyorsabbak is.Persze Oda sosem fogja kihasználni azt a potenciát ami a fénygyümiben (remélem jól mondom) lakozik.Akkor tényleg legyőzhetetlen lenne.

Meg akármekkora táp is Kizaru, egy hierarchiának a tagja amiben a helyéhez mérten kell behatárolni az erejét.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #68 Dátum: 15 aug 28, 18:54:37 »

Fujitora az elmúlt két évben csatlakozott a tengerészethez, és szerintem pont az mutatja az erejét, hogy rögtön admirális lett. Inkább az a kérdés, hogy eddig mit csinált, hol járt, hogy szerezte meg az erejét.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #69 Dátum: 15 aug 28, 21:29:27 »

Fujitora az elmúlt két évben csatlakozott a tengerészethez, és szerintem pont az mutatja az erejét, hogy rögtön admirális lett. Inkább az a kérdés, hogy eddig mit csinált, hol járt, hogy szerezte meg az erejét.

Nemcsak tengerészetre gondolok, aki erős az feltűnik tengerészeten kívül is. Én mindenesetre várnék még ezzel a Fujitorával, még mielőtt a legerősebbek közé tenném, mert eddig nem igen győzött meg. Valahogy nem érzem azt h ettől az embertől nagyon tartani kellene.

Asasino
Sztem Kizaru OP egyik legnagyobb troll-ja, mindenkivel szórakozik, szivatja. Legalábbis nem nagyon emlékszem h komolyan vett volna egy harcot is.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 28, 21:45:20 írta jasek89 » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #70 Dátum: 15 aug 28, 23:58:26 »

Asasino
Sztem Kizaru OP egyik legnagyobb troll-ja, mindenkivel szórakozik, szivatja. Legalábbis nem nagyon emlékszem h komolyan vett volna egy harcot is.

https://www.youtube.com/watch?v=76PsdW2b4sk

az egyetlen alkalom amikor Kizaru komolyan vett egy támadást Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!