24 ápr 27, 20:26:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Admirálisok  (Megtekintve 24501 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Dátum: 10 ápr 28, 14:06:24 »

Aokij, Akainu, Kizaru, topicja.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 25, 13:41:20 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Nolly
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



WWW
« Válasz #1 Dátum: 10 júl 24, 22:16:35 »

Hát nem tudom, hogy ti hogy vagytok velük... De én nem bírom őket. Oké, Garp és Aokiji elmegy - őket bírom. De Akainu meg Kizaru... wááá. Főleg Akainu. Hülye kis dög. Szó szerint egy hülye kutya.
Naplózva
Dawlish
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #2 Dátum: 10 júl 24, 22:28:41 »

Kizaruról nekem egyből Kyoraku Shunsui jutott eszembe a Bleachből,magam sem tom miért Mosolyog Bírom a karakterét + a képességei sem semmik.A másik 2 admirálist viszont nagyon utálom.Iszonyatosan ellenszenvesek számomra.
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 10 júl 25, 15:06:48 »

Nekem is egyedül Grap és Kizaru volt aki még elfogadhatóra sikerült. Viszont Aokiji meg a másik az valami iszonyat nagy retardált.

A sengoku akkora csalódást okozott nekem mint Yama apó a blícsben. Tőle is sokkal többet vártam azt hittem ha oda csap valakinek ott kő kövön nem marad erre. pahhh.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 25, 15:09:46 írta Hiei the legend » Naplózva
Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #4 Dátum: 10 aug 15, 17:12:11 »

Nekem Kizaruról mindig Prichard jut eszembe a Dirty Sanchezből. Nevet
Am nekem az összes admirális szimpi, kivéve Akainut. Őt legszivesebben magam folytanám meg egy jó kiadós kis kínzás után! Ördögi
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 10 szep 22, 22:13:21 »

Akainu milyen gyümölcsöt evett? Most ő egy elementál akar leni vagy láva? Nem igazán jött le nekem...
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6 Dátum: 10 szep 23, 10:43:51 »

Akainu magma logia gyümit evett.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7 Dátum: 11 márc 02, 14:10:15 »

Idézet
Azért arra nagyon kíváncsi lennék, hogy Akainu miért lett ilyen köcsög. Mi vezette idáig, hogy ilyen sunyi alak legyen belőle. Mert ennek is kell lenni valami okának ha így viselkedik. Szerintem a véghajrában biztos kapunk rá választ illetve magyarázatot. Bár az is igaz, hogy az még igen csak messze van.

Engem is érdekelne. Ha tippelnem kéne lehet már a családja is ilyen hagyomány meg rend mániás volt. Amolyan tipikus katona család.
Elég kemény a felfogása a saját társait megöli, ha utban vannak vagy hátráltatják a tengerészetet.
Valaki írta, hogy neki Kizaru nem szimpatikus. Hát én imádom a hangjával az élen az a beszéd stílus:D. Sajnálom, hogy az egyik kedvencemmel nem harcolt többett mutathatták volna azt a harcot kicsit jobban is. Már mint MArco ellen:D. Imádom a Főnix gyümit:d.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8 Dátum: 11 márc 02, 14:54:28 »

Ez is lehet egy indok de szerintem ahhoz, hogy valaki ilyen engesztelhetetlenül gyűlöljön ahhoz több ok kell.
Én például tipikusan szeretem Kizaru laza viselkedését. Azért érdekes a három admirális viselkedési szokásai. Akainu a hideg és könyörtelen. Kizaru a laza és gondtalan kalandor jelleg, míg Aokiji a megfontolt/mérlegelő és tervező típus. Mellesleg én is Aokijit tartom a legjobb választásnak mint Flotta Admirális. Akainu ész nélkül csak törne előre a kalózok ellen és képes lenne nekimenni egyszerre az összesnek. Kizaru ilyen szempontból olyan mint Jirayra. Egyszóval alkalmatlan. 
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #9 Dátum: 11 ápr 24, 20:42:30 »

Nos, nekem itt lenne a személy szerinti véleményem:
Aokiji: Hát, ő olyan semleges. Nem is a gonosz kategória, de nem is a jó.
Akainu: Na, ő egy szemét kis dög. Nagyon-nagyon utálom, egyszerűen nem tudom neki megbocsátani, amit tett. (Megölte Acet. Húú, egyszer kinyírom a monitoron keresztül, az tuti)
Kizaru: Ő egy igazán jófej. Egyeseknek irritáló, de nagyon nagy arc. :) Ahogyan azt mondja, hogy ~Mosmos~, az számomra megunhatatlan!
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 03, 22:19:24 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10 Dátum: 11 nov 25, 22:23:48 »

Hát.... nekem egyik sem a szívem csücske.
Aokiji: ő még a legelviselhetőbb, de neki is megvan a sablon dumája 'gonosz csúnya kalózok, éljen az 'igazság'. Bah. De igazából az zavar, hogy nem látom az indétékait. Még ha jót cselekszik is éppen, nem tudhatod, van-e hátsó szándéka vele.
Kizaru: vele kapcsolatban egy kérdés foglalkoztat: ő tényleg enniyra lassú, hülye, és retaldált, vagy csak megjáttsza? mert enniyre nem lehet valaki.. olyan mint ő xD az a mimika, az a beszédstílus... az agybaj jön rám tőle. de amikor a háború úgy hozza ő is kegyetlen, ami nem elv. férne össze a természetével. Most vagy az egyik vagy a másik. szeretem az árnyalt karaktereket, de ez már túlzás. magyarul: ha már írtja őket, akkornem úgy tegye, hogy egy kérődző ökör jusson róla eszembe.
Akainu: ő a másik véglet. minden szempontból gonosz, kegyetlen, etc. mondjuk egy admirálisnál oké,hogy leöli a kalózokat, ezért még nem akadok ki rá, de ne akarjon már megölni egy egyébként is haldokó Ace-t. Nem szép szokás.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #11 Dátum: 11 nov 26, 10:30:03 »

Én imádom Kizarut:D. Egy jó arc:D. Aokiji olyan semleges. Aokijit viszont utálom az egy mocskos kis görény. Nem azért mert megölte Acet. Nem érdekel, hanem mert válogatás nélkül mészárol. Aki útban van ellenség. Ha gonosz lenne azt mondom ám legyen, de ő elméletileg az igazság...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Putir
Vendég
« Válasz #12 Dátum: 11 nov 26, 10:43:54 »

Tudtommal nem aokiji ölte meg éct.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13 Dátum: 11 nov 26, 10:57:24 »

Csak elírta a nevet. A magma kozora gondolt. Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #14 Dátum: 11 nov 26, 12:13:05 »

Jah a Vöröskutyára gondoltam:D. Mondjuk vicces mert szerintem Akainu inkább róka:D. Sunyi és görényXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!