24 ápr 27, 23:31:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Admirálisok  (Megtekintve 24502 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Neptunusz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #30 Dátum: 11 dec 29, 17:53:43 »

Mondjuk a stílusa nekem is tetszik úgyhogy majd megpróbálok eltekinteni a kinézetétől.
Naplózva
Kankuro Gaara
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 36


« Válasz #31 Dátum: 12 feb 05, 01:02:37 »

Nekem igazából egyikőjükkel sincs bajom. Nem még Akainuval sincs. xD Na, jó nála nagyon változó, idegesít a ,,Az az ember, aki nem tartja be a szabályokat, nem érdemes az életre." dumájával. De, amikor gúnyos, na az tetszik. Nevet Akkor néztem nagyot, amikor levette a sapkáját és végig simított a haján. O_o És az a hangsúly a mondat végén. xD Hmmm.... Kizaru. Először utáltam, idegesített, hogy olyan lassú.  + amikor végre azt gondolom, talán nem is olyan rossz arc, akkor mond vagy csinál valamit, amitől elkap az ideg, hogy fuuuu. Elég szemét egy karakter, az az igazi kö*g. Mondhat nekem bárki bármit, akkor is az ez hallatszik néha a hangjából, látszik a mozgásából, mindenből együtt. Mindezek ellenére egyre jobban bírom.  Nevet De Aokiji a legjobb.  Szeretet Először, Úristen biztos ez a leghülyébb, de aztán megláttam Kizaru-t meg Akainut. Most már viszont  szeretem, és szerintem nem igaz, hogy nem lehet tudni mire gondol. Valahogy érződik, hogy ő valójában milyen. Nem, nem tudom elmagyarázni. Szerintem nem fog Luffyékhoz csatlakozni, csak segíteni fogja őket. Vagy max. egy rövid ideig egy arc elejéig, vagy míg leverik Akainut ilyesmi és visszatér a tengerészethez és ő lenne a flottaadmirális. De szép is lenne....

Amúgy, ti gondolkodtatok már azon vajon hány évesek lehetnek? Csak, mert amikor megismerjük Robin múltját látjuk Aokijit is, és mit mondjak nem sokat változott. Húsz év telt el és alig, szinte semmivel nem néz ki öregebbnek. Technikai KO Ez a Logia típusú gyümölcsök mellékhatása vagy mivan? Amúgy inkább nem szeretem tudni, hány évesek, kissé hogy is mondjam, illúzió romboló lenne. Vagy valami ilyesmi. De akkor is. >.<
Naplózva

,,Ne versenyezz az idiótákkal! Mert legyőznek a rutinjukkal!"
,,Én nem szeretem az egoistákat, mert nem engem szeretnek."
Darklight
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #32 Dátum: 12 máj 21, 18:40:25 »

Ne kövezzetek meg, de nekem egyik kedvenc szereplőm Akainu. Mindig kedveltem az ilyen szívtelen, kegyetlen, negatív karaktereket. De azért Kizaru és Aokiji is jófej, tetszik ez az Admirális összeállítás. És a képességeik is tetszenek, nem is tudom mi ütné azt a láva meg foton testet, elég kemény dió... Talán Aokiji lehűtené Akainu forró fejét, de hát ez nem nagyon várható.
Én is kíváncsi lennék, vajon hány évesek. Akainuból kinézem, hogy elmúlt 40, a másik 2 olyan 30-40 közötti talán.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #33 Dátum: 12 máj 21, 18:43:18 »

Aoikij Akainut? Te csak animét nézel ugye? Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #34 Dátum: 12 máj 21, 18:50:00 »

Még ha csak animét is néz akkor is, Ace elolvasztotta Aokiji jegét. Akainu pedig megégette Ace-t mondván a láva erősebb a tűznél, szóval akkor logikus, hogy a jégnél is smirksweat. Nem? Pojén
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Darklight
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #35 Dátum: 12 máj 21, 18:56:54 »

Akkor ez nem nyert... Biztos fog még koppanni a feje a hülyeségei miatt. Valaki belelöki hátulról a tengerbe és akkor nézhet... xD
De amúgy a tetkója se semmi. Meg nekem az öltözködési stílusa is tetszik. Öltönyhöz baseball satyek. Az olyan menően néz ki.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 21, 18:57:44 írta Darklight » Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #36 Dátum: 12 máj 21, 19:46:22 »

http://www.alternativmarketing.info/wp-content/uploads/2011/06/Kasza_Tibor78-300x276.jpg
http://www.onepiece.it/files/gallerie/tv/Ep_459/048.jpg

Szerintem tökre hasonlít a szájuk  Pojén ikszdé Nyelvesít Ördögi képzeljétek el ahogy Borsalino mozgatja a száját beszéd közbe és 1 pár másodpercet 1 Kasza riportból. Nem hasonlít szerintetek?
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #37 Dátum: 12 máj 22, 00:41:09 »

Én Akainut vélem hármuk közül a legidősebbnek. Olyan 50+-nak gondolom. Beütésileg pedig talán a Japán Jakuzák egyik tagjaként gondolok rá a kinézete miatt. Kizaru a második szerintem korban, olyan 45-50 környékére tippelem. Ő kinézetre az Olasz maffiát juttatja eszembe. Aokiji szerintem a legfiatalabb, olyan 40 év körülire saccolom és inkább a szabad kalandozó élet jellemzőit látom nála.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #38 Dátum: 12 máj 22, 21:29:08 »

szerintem nincs 50 akainu, mert akkor hallottunk volna róla roger idejéből, holott csak sengoku meg garp voltak akkor top tengerészek.
lehet akkor még nem volt ilyen erős, vagy birtokában ez a gyümölcs, és akkor lehet 50 éntőlem, amúgy az öregít rajta hogy egyszer sem mosolyodott el, s hogy megbarázdálta az orcáját a még több jótett amit elkövetett.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #39 Dátum: 12 júl 02, 17:04:19 »

Szerintem Akainu olyan 35-42 év között van. Bár az arca megtéveszteheti az embert:D elég mogorva. Folyamatosan olyan mint akitől elvették a játékát:D
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #40 Dátum: 12 júl 12, 13:14:13 »

Nézem újra az Ohara flashbacket, és most tűnt csak fel, hogy Akainu robbantotta fel az evakuációs hajót Nevet A kis drága.
Úgy tűnik, csak Kizaru nem volt ott az Oharai partynál.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 12, 23:43:47 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #41 Dátum: 12 júl 12, 23:38:06 »

Ugye már akkor is a kedvenc szereplőnk volt .  Nevet
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
ikariam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #42 Dátum: 12 júl 12, 23:46:38 »

Szerintetek ki lesz a két új admirális?
Mert ugye Anuki lett a Flotta Admirális, Anuki meg elhagyta a tengerészetet.Gondolom Kizaru maradt, de üres 2 hely:D
Én még talán arra is mernék gondolni hogy Kabit felturbozta Grapp a 2 év alatt, valami faxa gyümit is etetett vele, és ő lett az egyik:D Másikra ötletem sincs.
Naplózva

http://titok0008.qwqw.hu <---Oldalam! nézd meg, One piece nevelde.(remélem nem gond, ha az akkor írj üzit Admin, és leveszem.)
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #43 Dátum: 12 júl 13, 10:18:58 »

Akainu nem fog olyanokat mint Kobi maga alá választani. Olyan rohadék szemétládák lesznek mint Ő. Úgyan azt az elvet fogják vallani és full kalóz ellenesek lesznek. 2 év alatt szerintem a lehető legtöbbet kinyomozott mindenkiről Akainu és ha csak a gyanu is felmerül, h kalóz bandákat szimpatizálsz mész ID-be vagy egyszerűen kinyír. Akainu nem fog szarozni, plusz szerintem Kobi még nincs azon a szinten, h admirális legyen és nem is lesz az, talán csak a sorozat végén de akk. már mindegy lesz Mosolyog)
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #44 Dátum: 12 júl 13, 10:28:51 »

"Akainu nem fog olyanokat mint Kobi maga alá választani. Olyan rohadék szemétládák lesznek mint Ő. Úgyan azt az elvet fogják vallani és full kalóz ellenesek lesznek."

A tengerészek a jók a kalózok a rosszak (csak hogy tiszta legyen Nevet). Semmi baj nincs Akainuval... Mondták is a mangában hogy amióta ő a Flotta admirális nagyobb a rend Nevet Így kell csinálni!
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!