24 ápr 28, 17:44:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Admirálisok  (Megtekintve 24510 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #45 Dátum: 12 júl 13, 11:06:56 »

sztem azért kongnak is van némi beleszólása,hogy ki lesz admirális, szóval nem minden akainun áll sztem. Ha igen akkor a másik 2 admirális is az absolute justice hitvallású. Kobby sztem max olyan szinten van mint a sztori kezdetén smoker, annyi kivétellel, hogy sztem nem lesz gyümölcse. Garp a legjobb példa rá, hogy gyümölcs nélkül is lehet táp vki.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #46 Dátum: 12 júl 13, 12:15:13 »

A tengerészek a jók a kalózok a rosszak (csak hogy tiszta legyen Nevet). Semmi baj nincs Akainuval... Mondták is a mangában hogy amióta ő a Flotta admirális nagyobb a rend Nevet Így kell csinálni!

Nézőpont kérdése, hogy ki jó és ki rossz. Ami mészárlást lenyomtak a Marinfordi csatában főleg Akainu, az pont ugyan olyan mint amit a kegyetlenebb kalózok, pl Kurohige, Kid csinálnak a civilekkel. Szóval szerintem Akainu egy kegyetlen gyilkológép aki az ''igazság nevében'' szavak mögé bújva végzi a dolgát, egy egyszerű mészáros.
A mangát nem olvasom de szerintem a tengerészetnél nem tisztelik az alatvalói, vagy legalábbis a többség nem, hanem csak félnek tőle és ez így nem helyes.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
ikariam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #47 Dátum: 12 júl 13, 21:15:28 »

amúgy jah:D
Ha most a One Piece arról szólna hogy luffy tengerész mindenki a kalózokat utálná Nevet
Amúgy az jó érv, hogy nincs azon a szinten, szerintem max ilyen kapitány lehet vagy hasonló.
De szerintetek akkor ki lehet Admirális?
Naplózva

http://titok0008.qwqw.hu <---Oldalam! nézd meg, One piece nevelde.(remélem nem gond, ha az akkor írj üzit Admin, és leveszem.)
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #48 Dátum: 12 júl 13, 21:32:26 »

A háborúban megismert altengernagyok közül vki az egyik sztem, a másik meg full ismeretlen.
Naplózva
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #49 Dátum: 12 dec 04, 17:42:40 »

A tengerészek a jók a kalózok a rosszak (csak hogy tiszta legyen Nevet). Semmi baj nincs Akainuval... Mondták is a mangában hogy amióta ő a Flotta admirális nagyobb a rend Nevet Így kell csinálni!

Nézőpont kérdése, hogy ki jó és ki rossz. Ami mészárlást lenyomtak a Marinfordi csatában főleg Akainu, az pont ugyan olyan mint amit a kegyetlenebb kalózok, pl Kurohige, Kid csinálnak a civilekkel. Szóval szerintem Akainu egy kegyetlen gyilkológép aki az ''igazság nevében'' szavak mögé bújva végzi a dolgát, egy egyszerű mészáros.
A mangát nem olvasom de szerintem a tengerészetnél nem tisztelik az alatvalói, vagy legalábbis a többség nem, hanem csak félnek tőle és ez így nem helyes.


Hát ez nagyon nincs így szerintem. Ok, hogy mi Luffyékat követjük, akik kb. kaland kalózok, ha lehet ilyet mondani. De elvileg, ahogy elő van adva a kalózok erőszakos bűnözők, akik ölnek, rabolnak.
Egy csatában meg kell ölni az ellenséget, szóval Akainu pont, hogy jól csinálta. Coby féle visítozás volt a túlzás, bár még tapasztalatlan és érhető, mert most látott először igazi harcot.
Akainut meg igenis tisztelik. Kb. minden admirálist a tengerészet, az igazság és ezáltal a világ békéjének megőrzésére szolgáló bástyaként tekintenek.
Pont az a logikátlan, hogy még azokat sem ölték meg, hanem inkább börtönben tartották, akik már egyszer felforgatták a világot. És msot újra szabadok Teach által.

Én kedvelem mindhárom admirálist. Eltérő stílusúak, de szerintem nagyon jó és érdekes karakterek.
Sengoku és Garp is a kedvenceim között vannak.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #50 Dátum: 12 dec 04, 21:01:19 »

Azért nevezte Aokiji félkegyelműnek Akainut és harcolt vele a vezető szerepért? Akainu azért az egyért vállalta volna ezt a szerepet, hogy egy őrült mint Akainu ne irányíthasson. Oharában is ártatlan embereket ölt meg. Módván valaki lehet a hajón. Ilyet csak egy őrült csinál aki élvezi a gyilkolást és van mire fognia. Harcmániás és feltételezem imád háborúzni. KArakterével semmi bajom, mert kell ilyen is, de őt nyugodtan nevezhetjük gonosznak. Morgan 2.0:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #51 Dátum: 12 dec 04, 23:34:05 »

Akainu az abszolút igazság híve. Tehát nem enged meg semmilyen ellentmondást és kiskaput. Ezért is lövette ki a civil hajót. Mert mi van, ha mégis van rajta valaki. Nem hiába mondja, hogy ha itt vagyunk, akkor csináljuk rendesen. Buster call még is csak buster call. És pont ezt követi flotta admirálisként is, ezért is helyeztette át a vezetőséget az Új világba.
Egyáltalán nem gondolom, hogy harcmániás, inkább az elveihez és a kötelezettségéhez ragaszkodik. Erre jó példa az, amikor a Marinefordban elhagyja a Kizaru és Aokiji a helyét, Akainu mondja, hogy ha mi elmegyünk, kivédi meg ezt a helyet. Tehát ő maradt és nem harcolt ellenben Kizaruval, aki kapásból Shirohigére támadt. Azért maradt, mert a feladata, a terv az volt, hogy nekik ott kell maradni és védeni a szigetet, mert az egyben jelkép is.
Az igaz, hogy Aokiji sokkal mérsékeltebb és valószínű inkább Sengoku féle tengerészeti vezetést folytatta volna, míg Akainu keményvonalas, amolyan zero tolerancia vezető.
Gonosznak nevezni, meg romantikus dolognak tartom.  Azért akármennyire shonen fight, ennyire nem egydimenziós karakterek vannak, hanem szerencsére többnyire összetettebbek.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #52 Dátum: 13 jún 14, 08:27:26 »

Amúgy Kizaru is egy féreg, rem a vágóhídra küldik, mert vagy hányszor megakarta ölni Luffyékat de főleg őt. Mikor menekültek Marinfordról, akkor is ment a hajó után
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #53 Dátum: 13 jún 14, 15:07:07 »

Kizaru mégis egy admirális, a tengerészet egyik példamutató alakja. Nem engedhette meg, hogy egy olyan valaki megmeneküljön a háborúból, aki potenciálisan veszélyt jelenthet a későbbiekben a tengerészetre és a világkormányra nézve. Ő ezt abban a helyzetben meg kellett, hogy lépje, ahogy Garp is valamennyire elfogadta Ace kivégzését...
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #54 Dátum: 13 jún 15, 13:16:24 »

Az én szememben Akainu hasonló kategória ilyen szempontból mint a Bleacben Aizen. Nem abszolút gonosz csak az út, ahogy igyekszik az igazságát megvalósítani. Olyan pedig, hogy abszolút igazság szerintem nem létezik mert véleményem szerint a számtalan a helyes meghatározás. Ahány ember, annyi eltérő vélemény egy dologról. A vélemények lehetnek hasonlóak de teljesen soha nem egyeznek meg. Ez a helyzet az igazsággal is.
Naplózva
Haru01
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #55 Dátum: 13 okt 12, 16:19:21 »

Nem tudja valaki, hogy mi Akainunak és Kizarunak a teljes neve?  Gondolkozik (Be akarom írni a Death Noteomba)
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #56 Dátum: 13 okt 12, 17:11:22 »

Hát Kizaru ő eredeti nevén Borsalino, Akainu meg Sakazuki, ha jól emlékszem.  De teljes nevükről nem tudunk többet.
Naplózva
Darklight
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #57 Dátum: 13 okt 15, 14:50:56 »

http://31.media.tumblr.com/b17a610c8859f680beb7ac809ff31aed/tumblr_mt8atmIWPk1sa4l1bo1_1280.png

ez talán válasz a kérdésetekre, hogy miért olyan Akainu, amilyen...
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #58 Dátum: 13 okt 15, 17:30:08 »

Rákerestem az oldalra ami a képen meg van jelölve. Sok ilyen kép van. Az oldalra ki van írva, hogy csak fikciók.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #59 Dátum: 15 aug 27, 13:49:13 »

Egyébként még mindig nem derült ki, hogy Fujitora egyáltalán gyümölcshasználó-e? Sztem valamilyen gravitáció féle gyümije lehet. Valakinek van tippje?
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!