24 ápr 26, 21:37:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 458 459 [460]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1000681 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #6885 Dátum: 16 feb 27, 12:45:18 »

Szerintem Marcót még a tenger se tudná megölni. A víz alatt is újjáéledhet(?)/regenerálódhat(?), csak bekerülne egy örök körforgásba, amíg valaki ki nem menti. Bár az is kérdéses, hogy mondjuk éhen tud-e halni.

Kíváncsi vagyok, hogy mikor láthatjuk újra Marcót  smirksweat
Naplózva

Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6886 Dátum: 16 feb 27, 13:33:02 »

nem azt mondtam hogy nem érnek fel az admirálisokkal.sőt pont hogy a top embereik már admirális szintűek. luffyék viszont sztem még nem azok, csak majdnem. amikor akainuban felment a pumpa vista és marco is egyszerre csak hátrarúgni tudta. Ez jó példa sztem arra hogy milyen admirális ha bedurvul. Pedig vista és marco is admirális szintű volt ( jó talán vista nem de megállta a helyét mihawkkal szemben aki viszont régebben shanksel rivalizált szal olyan rossz nem lehet)
 Marco persze hogy van admirális szinten, bőven, és ha 1 v1 be menne akainuval sztem addig harcolnának amíg a fáradtságtól vmelyik össze nem esik. még ha akainu hakija erősebb is marco meggyógyítja magát. viszont nem tudja megsebezni akainut kb semmivel. kizarut se tudta. Hiei nem csak te ismered marco képességeit, minden van bőven olyan értelmes hogy felfogja. de támadóképessége igazán nincs. hakival rúgdalózik, elég sikeresen de nem elég ahhoz hogy egy admirális szintű embert kiterítsen vele. Ben beckmann pedig Shanks első tisztje persze hogy ott van erőszintben.

víz alatt nem regenerálódhat mert gyümölcs képesség. valóban csak a tenger és a kairoseki a gyengéje.

Azok mellett sok igazság van abban amit Dungeon Lord írt. Elvileg fehérbajuszék voltak a legerősebbek. persze most hogy kaido meg a legerősebb élőlénynek lett kikáltva és konkrétan hallhatatlannak lett bemutatva felmerül a kérdés hogy most Oda hogy is gondolja. Gondolkozik
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6887 Dátum: 16 feb 27, 13:44:15 »

Kaidou attól még, hogy a legerősebb élőlény, meg attól, hogy kb. elpusztíthatatlan, még nem lesz a legerősebb. El lett mondva, hogy hányszor kapták el, mind a Yonkou, mind a tengerészet.
Egyszerűen csak akkora tank, hogy nem tudják megölni. Legyőzni (ideiglenesen persze) le tudják.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lad
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #6888 Dátum: 16 feb 27, 14:07:01 »

Elvileg fehérbajuszék voltak a legerősebbek.

De ezt sehol nem jelentették ki, hogy az ő bandája volt a legjobb/legerősebb. Csak Ferhérbajuszról tudjuk, hogy elvileg ő volt a legerősebb kalóz, bár a betegsége miatt valószínűleg már ő sem volt az.

Vagy rosszul emlékszem?
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 27, 14:08:18 írta Lad » Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6889 Dátum: 16 feb 27, 14:45:13 »

hát sztem amennyi területük volt meg szövetségesük, simán lehet. persze ki tudja hogy akkor kaido elkezdte már e a smile sereget amikor ezt mondták. kíváncsi lennék moria és kaido közti eseményekre is.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6890 Dátum: 16 feb 27, 15:54:50 »

Ha valóban olyan erős Marco ahogy Hiei írta, akkor miért nem tudta megállítani Akainut? Értem én h megsebesült, meg hátba lőtték, de ha tényleg olyan hipergyorsan gyógyul, ahogy Hiei írta, akkor elvileg ahogy levette a bilincset már 100%-os állapotba került, ergo akkor meg kellett volna tudni állítani Akainu-t, de nem tudta, sőt a társaival együtt fel se tudták tartani sem.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qtcqGeW36mY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qtcqGeW36mY</a>


Azért lássuk be, ha Shanks nem bukkant volna fel, valszeg elkapták volna Luffy-t is.

Biztos op gyümölcs ez a főnix, de azért nem állítanám a legerősebbnek, ha még egy láva gyümivel se tudott mit kezdeni véleményem szerint.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 27, 16:04:13 írta jasek89 » Naplózva
Lad
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #6891 Dátum: 16 feb 27, 17:16:48 »

hát sztem amennyi területük volt meg szövetségesük, simán lehet. persze ki tudja hogy akkor kaido elkezdte már e a smile sereget amikor ezt mondták. kíváncsi lennék moria és kaido közti eseményekre is.

Elvileg a smile már létezett akkor:
http://www.mangareader.net/one-piece/504/6
Azt nem tudom, hogy ekkor már Kaido is bevásárolt belőlük vagy sem.

Arra én is kíváncsi lennék, és remélhetőleg el is lesz mesélve. (Szerintem Moriah is vissza fog még térni valamilyen formában.)
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 27, 17:17:49 írta Lad » Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6892 Dátum: 16 feb 27, 19:59:39 »

a regeneráló képessége valóban olyan beteg ahogyan hiei írta. De attól hogy nem tud benne akainu kárt tenni ő se tud akainuban. azért írtam hogy ha 1 v1 be mennének addog tartana a harc amíg vki össze nem esne a fáradtságtól.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 458 459 [460]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!