24 ápr 29, 11:49:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 457 458 [459] 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1001630 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6870 Dátum: 16 feb 25, 18:53:13 »

Dettó. Már most irritál Raizou. Frankón Kinemon a legszimpatikusabb az eddigi 4 wano-i közül.
Jacknél meg el kellett gondolkoznom, hogy kihagytam e egy oldalt, annyira hirtelen jött a képbe. Most már tuti, hogy ő lesz a kövi boss. Valakin le kell gyalulni a Minkek meggyötrését, hogy meglegyen az aktuális jótett.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6871 Dátum: 16 feb 25, 19:00:24 »

Nekem csalódás volt a rész, de legalább azért haladt előre a történet.

Azért számítani lehetett valami hasonlóra, mert a szamurájok elég erősen titkolóztak egész végig. Nem tetszik, hogy ennyire felhypolta azt a takony Momonosukét, nem tehetek róla, engem nagyon idegesít. Raizo se nagyon jött be, szóval most elég nagy csalódás ért engem Wano részről. Szóval én amondó vagyok, hogy tűzzenek gyorsan Wano országba és dobják ki őket gyorsan.

Jack nagy pozitívum volt az elején, igaz biztos voltam benne, hogy túlélte, de tetszett a kis közjátéka az embereivel.

Remélem még joban begyorsulnak a történések és lelépnek Zou-ról.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6872 Dátum: 16 feb 25, 20:57:12 »

A nagyon nagy pozitívum, hogy valószínűleg kapunk egy új kirakós darabkát az elveszett történelemhez.

A ninja meg olyan, amilyen. Én nem vártam komoly karaktert.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6873 Dátum: 16 feb 25, 22:41:44 »

Innentől sztem nem Sanji felé mennek, hanem Wano országba. Lesz majd ott is egy konfliktus amit Luffyék megoldanak természetesen Zoro főszereplésével (remélhetőleg), aztán esnek neki egy Yonkou-nak.

Kicsit sajnálom azért a Sanji fanokat, 1 évig nem láttuk és megint nem fogjuk egy darabig látni.... Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6874 Dátum: 16 feb 26, 11:18:33 »

Oda azt mondta, hogy ez az ő éve lesz. Szerintem hamarosan rátérünk az ő szálára.
Amúgy, szerintem marha jó fejezet volt Nevet Rég mosolyogtam (néhol még nevettem is) ilyen jól egy One Piece fejezeten Nevet
Franky beszólása, még Zoro és Law is beállt a sorba Nevet Momonosuke perverz képe is jó volt már Nevet
Jack él, ez nem meglepő, de...de semmi egyéb? Gondolom nem tudta kiszabadítani Doflamingot. Pedig fú, azt megnéztem volna.
Szóval Momonosuke Wano ország örököse...nekem ez nagyon tetszik! Ez megmagyarázza azt is, hogy miért akarta megszerezni őt Doflamingo. Épp ezért tudom könnyen elhinni, hogy nem hirtelen ötlet ez, hanem ezt (is) előre eltervezte. De ha jól értem, ezek szerint Wano ország ura Neko meg Inu ura is egyben? Eddig azt hittem, hogy inkább szoros baráti-testvéri kötelék fűzi őket össze. Sőt, ezek szerint Wano meg Zou már nagyon régóta szoros kapcsolatban állnak.
És egy poneglyph. Egy vörös. És egy oldalt sem kapott Nevet Mondjuk az, hogy van itt egy, nem lepett meg, egy 1000 éves "szigettől" ezt el is vártam.
De amit nem nagyon tudok hova tenni...Momo is hallja a dolgok hangját? Úgy, mint Roger? Rá utalt Neko meg Inu? És ha igen, akkor Luffy miért nem hallotta? Elvileg neki is kéne hallania...habár, az égi szigeten sem hallotta a poneglyph "hangját". De a tengeri szörnyekét hallotta. Na mindegy, ezt még nem tudom hova tenni.
És Raizou. Én nem tudom mi bajotok van vele Nevet A másik három szamuráj szerintem idegesítő és idióta, de ez a csávó valami hatalmas forma Nevet A szigorú komolysága, aztán amikor engedett a gyerekeknek és mutatott néhány trükköt Nevet (Kicsit Jiraiyára emlékeztetett az a beállás amúgy Nevet). De komolyan, én nagyon élveztem a bemutatását. Főleg, hogy valószínűleg fontos karakter lesz valamiért...ha ennyire kereste Jack.
Szerintetek most Jack visszajön a szigetre? Elvileg itt hagyta a csapata egy részét... Mert ha igen, akkor érik neki egy kiadós verés, és ezzel teljes is lenne a konfliktus Kaidouval. De legalábbis megtudnánk pontosabban, hogy milyen erős is Jack, meg hol is állnak Luffyék pontosabban. Szerintem egy G4-et Jack is megérezne. Muszáj. Különben tényleg esélytelenek egy Yonkou ellen.
Aztán szét is válhatnak, Luffy mehet Sanjiért, a többiek meg mehetnének Wanora.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 26, 11:20:14 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6875 Dátum: 16 feb 26, 12:46:28 »

Ha Luffy elindul Sanjiert egyedul Zoro tudja majd megállítani Jacket  Ördögi Fuh.... Az a harc eszméletlen lesz ha lesz Nevet
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6876 Dátum: 16 feb 26, 13:54:45 »

Nem volt rossz fejezet, mert elég sokminden történt. Jack életben van de ez nem meglepő. Bár ha belegondolok kik ellen ment lehet mégis meglepő. Mondjuk Sengoku meg Fujitora ereje nem éppen olyan, amit egy hajón használhatnak.

Momo kiléte valóban megmagyarázza, hogy Doffy miért akarta őt. De engem akkor is idegesít ez a kis porbafingó. Ráadásul ez a perverz énje.  Technikai KO Engem nagyon irritál már az eleje óta. Miért? Nem tudom. Biztos nektek is vannak olyan emberek az életetekben akit legszívesebben nekifutásból rúgnátok fejbe.

Raizo engem nem irritál jobban, mint Kinemonék. Sőt első benyomásra még jobban is tetszik. Bár Jirayához hasonlítai egy kicsit túlzás. Van egy kis olyan beütése, de én nem szeretném a kedvenc Naruto karakteremet ezzel a ninjával egy kalap alá venni. Mosolyog

Az egyetlen olyan dolog, ami valóban nagyon érdekes volt az az új Poneglyph. Főleg, hogy ez úgy tűnik valamiben más lesz, mint a többi. Ha többen nem is de színében biztos. Nyelvesít
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6877 Dátum: 16 feb 26, 14:38:38 »

Már vagy hatszor neki futottam, hogy leírjam a véleményem a részről, de valahogy képtelen vagyok szavakba foglalni. A fejezet maga nem volt rossz, de megint több kérdést kaptunk mint választ.
Jack hová tart?
Mi lett Fujitoráékkal és Mingoval?
Mi van a táblán és miért piros?
Ha nincs apa-gyermek kapcsolat köztük még akar mind a kettő lehet potenciális tag jelölt, de főleg Kinemon. Bár ezt kétlem.
Mit csinál a csapat? Elmennek Wanora és ott várnak Luffyra? <---- evidens, hogy Luffynak első lesz Sanji ez nem is lehet kérdés.
Momo miért hagyta el az országot?
És akkor még ott van Raizou is.

Az egy jó ötlet, hogy Zoro gyújtsa le Jacket nem örülnék, ha Luffy előbb egy szoros harcot tolna egy Yonkou tisztel. Ha abból indulok ki, hogy egy Yonkou messze erősebb egy emberénél.
Még egy gondolat. Eddig az kék táblák mint az ősi fegyverekről szóltak lehet ez végre az elveszett évszázadról tartalmaz infókat azért vörös? Esetleg valami végső fegyverről.
Honnan vettétek, hogy Momo hallja a dolgokat? Ez az utalás inkább Rogerre Vonatkozhatott. Feltűnően mindig a nyomában haladunk. Gondolom itt is járt.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 26, 14:41:06 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6878 Dátum: 16 feb 26, 16:16:17 »

öööö emberek a tag éppen most élt túl egy harcot fujitorával.tsuruval, sengokuval.....zoro akármilyen hypolt is jelenleg biztos hogy kevés  >.<#

doffy csak azt tudta hogy momo fontos azt nem tudta hogy a daimyo fia. akkor dressrossán tartotta volna mint mansherryt.  Gondolkozik
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6879 Dátum: 16 feb 26, 18:29:50 »

na ez a rész se volt piskóta - hülyeség szempontjából. Már majdnem mind lekeseredtek, aztán Raizou mutatott valamit Mosolyog
De az persze túlzás hogy isten Mosolyog  Nevet
Momonosuke megint élvezte egy női melludvar lehetőségeit Nevet ikszdé
Jack meg gondolom most értesült hogy vissza kell mennie.
De ki szivárogtatott?
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6880 Dátum: 16 feb 26, 23:15:35 »

öööö emberek a tag éppen most élt túl egy harcot fujitorával.tsuruval, sengokuval.....zoro akármilyen hypolt is jelenleg biztos hogy kevés  >.<#

doffy csak azt tudta hogy momo fontos azt nem tudta hogy a daimyo fia. akkor dressrossán tartotta volna mint mansherryt.  Gondolkozik

Nyaaaaah...ki tudja. Tegyük fel, hogy a 4 yonkou hasonló, majdnem egyenlő erőt képvisel (bizonyára van köztük valamilyen különbség, de na, kb. hasonlóak kell legyenek, ha így áll fenn az egyensúly). Nemcsak a négy személyre gondolok, hanem a legénységükre is. Na most, láthattuk, hogy Fehérbajusz főtisztjei az admirálisokkal voltak egy szinten (eeeh, kb. végül mind kikaptak, de ugye számítottak a körülmények, na meg azt se felejtsük el, hogy ekkora erőszinteknél már nagyon el tud nyúlni a csata, és nagyon kis dolgok döntenek- lásd Aokijit és Akainut). Tehát nem létezhet az, hogy Jack egymaga sakkban tartson két admirális szintű embert. Egyet, még oké. Attól még, hogy nagy tank...nem hiszem, hogy erősebb lenne, mint mondjuk Marco, vagy a többi Yonkou főtisztei.
És Luffyék már karcolgatják az admirális szintet. Zoro sem ijedt meg Fujitorától: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/730/9
És eleve, fölösleges itt méricskélni, Luffy tisztázta, hogy SENKI elől nem fognak elfutni. http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/798/17
Biztos vagyok benne, hogy ha szembetalálkoznak Jack-el, akkor meg fogják verni. Ha együtt vannak, akkor egyértelmű, de szerintem Luffy G4-ben van akkora tank, mint egy Jack. Egy ideig, persze. De amúgy egyetértek veletek...egy Zoro vs Jack űűberkirály lenne. Nem is tudom, hogy mióta nem láttam Zorot megizzadni.
Csak hogy itt van az, hogy a két mink vezér megesküdött, hogy bosszút állnak Jacken. Én megnézném amúgy azt, hogy a kettő, végre összefogva agyon veri a beképzelt köcsögöt. Oké, most nagyon sérültek, de...Jack is az.
Mindenesetre azt is el tudom képzelni, hogy Luffy elmegy Sanjiért, Zoroék meg elindulnak Wanora a szamurájokkal (kérdés persze, hogy egyáltalán mi a fenének hajóztak ki a szamurájok, és miért ilyen fontos Raizou...), és erre Jack rájön, és utánuk megy. És akkor ebből lehetne bonyodalom Wanon, mert most már biztos, hogy nincs köze Wanonak Kaidouhoz, vagy valamilyen yonkouhoz, hanem barátságosak lesznek Szalmakalaposékkal. De ha oda menne Jack, akkor adott lenne, mint ideális ellenség. És ha nincs ott Luffy, akkor minden adott Zoro előtt. Jack is megérett már egy verésre.
És még csak attól sem kell félni, hogy Zoro így megint túl nagy hypot kap, mert Luffy meg Sanji egy másik Yonkounál lesz éppen Nevet Jó, mondjuk ki tudja mi lesz abból még. Meg eleve, ki tudja mi lesz. Magyarázom itt a semmit, aztán Oda úgyis valami tök mással fog előjönni. (Mondjuk azt is megnézném, ahogy Luffy ad két pofont Weeblenek, aki átáll az oldalára. Most úgy sincs már sok szövetségese a shichibukai-ok közül Nevet).
Mindenesetre több lehetőséget is el tudok képzelni. Attól nem félek, hogy csalódás lesz Nevet

A másik meg, hogy Doflamingo igenis tudta, hogy kicsoda Momo, ebben már biztos vagyok:
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/730/5 Itt név szerint említi a kölyköt, tehát biztos, hogy tudja kicsoda, na meg persze: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/730/15 Itt Nami elmondja, hogy igenis, személyesen Momonosuke fontos Doflamingonak. Nyilván nem fontosabb, mint Ceasar meg a gyár, mert az közvetlen fenyegetés, de biztos, hogy tudta, hogy mekkora érték Momo, és megpróbálta elkapni.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 26, 23:24:07 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6881 Dátum: 16 feb 27, 09:41:12 »

és ebben a fejezetben pont hogy kinemon mondta hogy azért nem mondták el még a szalmakalaposoknak sem mert annyira fontos. http://readms.com/r/one_piece/817/3248/10  legfelső panel. és mint mondtam ha doflamingo tényleg tudta volna hogy a daimyo fia egyrészt mr megzsarolta volna, másrészt dressrosán tartotta volna mint mansherryt.

zoro nem szart be fujitorától? öhm hát akkor nézd vissza amikor a gödör alján van milyen képet vág..... amikor luffy neki ment fujitorának az végig röhögött.... ha rádobja a törmeléket Fujitora eltörli az egész szalmakalapos flottát. szal szted karcolgatják az admirális szintet? max luffy és max g4ben kb 15 percig aztán KO. oké nem láttuk ki mennyit fejlődött teljesen két év alatt, de kizarut meg fujitorát se láttuk milyen ha bedurvul. de Akainu tökéletes példa egy admirális erejére: oké semmi nem volt Fehérbajuszhoz képest, de kihasználta hogy öreg és bevitt neki párat azért. Aztán miután feketeszakáll eltakarította helyette, nem volt ember a fehérbajusz kalózok és szövetségesei között aki meg tudta volna állítani. még marco is csak annyit tudott tenni hogy csak hátrébb rúgdalta, pedig marco igazán erős. nem azt mondtam hogy sakkban tartotta őket, de bírta ellenük egy ideig és túl is élte. Eddig csak fehérbajusz és feketeszakáll csinálta meg ugyanezt, hogy rájuk szállt kettő vagy több admirális rangú tengerész. Ja és azelőtt 5 teljes napon át harcolt a minkekkel. Lehet hogy brutál erős a hakija azért bír ki ennyi gyűrődést.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6882 Dátum: 16 feb 27, 10:11:01 »

Nem. Biztos vagyok benne, hogy Doflamingo tudta, hogy kicsoda Momonosuke, ismerte NÉVRŐL, és Nami nyíltan elmondta, bár még nem értette, hogy miért, hogy ő érte is harcolnak Doflamingoval. Azért nem tartotta Dressrosán, mert abban a pillanatban a legkisebb gondja is nagyobb volt annál, hogy még túszokat ejtsen. Vagy szerinted Ceasert is csak úgy elengedte, nem akarta ott tartani? Nem. Egyszerűen csak nem volt rá képes.

Ezekre a szintekre meg nem tudok mit mondani. Majd meglátjuk. De az biztos, hogy Zoro nem félt Fujitorától, csak erőlködött. Kb. az időugrás óta először.
De. Ha igaz amit mondasz, már pedig van benne igazság, akkor a yonkou emberei sem érnek fel egészen az admirálisokhoz. Tehát akkor Jack sem.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 27, 10:12:00 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6883 Dátum: 16 feb 27, 11:01:49 »

Momo magától szökött fel a hajóra, amin a gyerekek voltak. Nem Dofi küldte a Phra. Szóval tudhatott róla, hogy kicsoda. Amúgy, ha Kaidounak nincs köze a szigethez Momo miért jött el onnan? Valami csak történt ott. Jack nem véletlen keresi Raizout.
Hagyjuk már ezt Marcot kairoseki nélkül szinte esélytelen legyőzni. Akainut is 1v1 valszeg simán megölné. Nem véletlen monda a Gorosei, hogy ő az aki még talán képes megállítani Teachet. Kizarunak momentuma nem volt ellene, ha nem kap bilincset Marco valószínűleg az egész háború másként végződik. Azt se felejtsük el, hogy a tengerészet berendezkedve védekezett míg Shirohige csapat támadott egy felállt falat.
Látom, hogy ti nem vagytok tisztában Marco gyümölcsével. Akkor leírom sokadszor őt hiába sebzed meg Hakival, mivel meggyógyul. Feltételezem, hogy mivel főnix, ha megölöd őt újjáéled. Bár ez eddig nem derült ki, de ez a főnix képessége.
Szóval tenger és kairoseki talán az egyetlen, ami képes végezni vele. Győzz le egy ilyen embert 1 v 1-ben.
Nyugodtan elkönyvelheted, hogy a Yonkouk emberei partiban vannak az admirálisokkal sőt többsége erősebb is náluk. Bár Fujitora erősebbnek tűnik az összes eddigi admirálisnál.
Shanks embere simán leszerelte Kizarut egy hajó árbocon ülve. Nyilván jelent valamit. Persze itt már Kizaru fáradt volt.
Ezt alátámasztja a balance, amit talán Garp mondott. A shichibukai a tengerészet és vk van egyensúlyban a császárokkal. Nem véletlen nem akarták engedni, hogy két Yonkou szövetséget kössön.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6884 Dátum: 16 feb 27, 11:52:28 »

Elismerem,hogy Marco képessége az egyik  legtáposabb  és az ő erejét nehéz behatárolni. Hisz neki van a legritkább gyümölcs,aki logia,zou és Paramecia áll.
Azonban Hiei csak félig értek egyet. Mert arról ne feledkezz meg,hogy Marco nem egyedül ment neki Akainunak,de még így se tudta legyőzni vagy megölni.(A bilincs már nem volt rajta)Szerintem Marco gyengéje a haki volt.Ha 1vs1 lett volna,akkor végül Akainu adom a győzelmet.


Nyugodtan elkönyvelheted, hogy a Yonkouk emberei partiban vannak az admirálisokkal sőt többsége erősebb is náluk. Bár Fujitora erősebbnek tűnik az összes eddigi admirálisnál.
Egyelőre a többi Yonko legénységét nem ismerjük,így nem akarom elkiabálni.
Azonban ha   Whitebeard  legénységét nézzük,akik elméletileg a legerősebb kalóz banda volt 2éve ezelőtt.Akkor csúnyán kikaptam az admirálisoktól.Max talán Marco az egyetlen,aki még bírta.De végül csak Shanks miatt menekült meg.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 27, 11:55:01 írta Dungeon Lord » Naplózva
Oldalak: 1 ... 457 458 [459] 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!