24 szep 29, 00:18:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 408 409 [410] 411 412 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1092114 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #6135 Dátum: 15 szep 24, 11:07:13 »

Ezt mar leírták többen is, hogy Frankynak is volt csapata és ha ugy vesszük Usoppnak is Mosolyog
Úgy hogy ez nem kizáró ok és elég sanszos hogy Kaidou emberei fogjak megölni Barto embereit igy egyedül maradva Mosolyog plusz ugye végig ott volt Dressrosen Barto most meg Luffyekkal megy Kaidou ellen mert nem hiszem hogy kirakja oket egyszerűen aztán tovább hajózik...Nevet

Most miért is ölné meg Barto legénységét Kaidou? Arról meg nem is beszélve, hogy Jon már leírta, hogy miért más az, hogy Franky csatlakozott. Bartonak van egy hajója, és legénysége. Jinbei-nek van most a legnagyobb esélye, és Ő igazán jó karakter, Zoro mellé elfér.
Naplózva

MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #6136 Dátum: 15 szep 24, 11:27:14 »

Nagyon jó fejezet volt,tartalmas.Habár dressrosa mutatása kicsit sok volt.A férdíjakkal is megvagyok elégedve kivéve luffy-éval.Bartolomeo hajója eszméletlen. Nevet Ami pedig a legjobban fölkeltette az érdeklődésem az sanji.Vajon miért csak élve,valami hülyeség miatt?Vagy komoly dologról lehet szó?Mindenesetre érdekes.Lucci-nak egyátalán nem örülök,mit akar még ő?Én inkább azt szeretném ha law társait ölnék meg és csatlakozna luffy-hoz.Bartolomeo jó szövetségesnek.Várjuk a fojtatást. Nevet bye bye
Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
Almanach
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #6137 Dátum: 15 szep 24, 11:36:31 »

Én inkább azt szeretném ha law társait ölnék meg és csatlakozna luffy-hoz.Bartolomeo jó szövetségesnek.Várjuk a fojtatást. Nevet bye bye

Nemár Bepo-t meg ne öljék, ezt te sem akarhatod Mosolyog
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6138 Dátum: 15 szep 24, 11:40:17 »

Kristóf, a Kuma arcával díszített pólót én is meg akartam említeni. Elsőre az jutott eszembe, hogy ugye a kölkök mindig hogy odavannak Frankyért, a robot mivolta miatt. Lehet, hogy Kuma is hasonló avanzsálást ért el a fiataloknál? Nevet

Eszméletlen király fejezet volt egyébként!
Bartolomeoékon szakadtam. Ahogy kigurították Luffyéknak a vörös szőnyeget, meg a hajó. Meg ahogy beszólt Trafinak, hogy a te plakátodat kidobtam. ikszdé

Jah, a körözési plakátok. Engem Frankyé nagyon-nagyon zavar. Simán mehetett volna Robin elé. Robin lassan már annyira sem hasznos, mint Chopper. Mindenki más árával meg vagyok elégedve. Usoppé külön poénforrások áradatát jelzi előre. Nevet

Ezt a nevetséges megölősdit meg hagyjátok már! Senkit sem fognak megölni. Pláne olyanokat, akik csak töltelékkarakterek, és nem lenne súlya a haláluknak. Hahó, ez a One Piece! Már 800 fejezete!  Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6139 Dátum: 15 szep 24, 11:42:59 »

Na ez a fejezet eszméletlen jó volt Nevet

Uh de király. Lucci visszatért. Nevet Éppen most nézem újra Water 7 meg Enies Lobby részeket és ez most így szívderítő volt. Végre egy visszatérő ellenség, aki szintúgy erősödik és tartja a szintet a főhőssel. Az a fickó meg tényleg Spandman. De ő, hogy az istenbe heverte ki a gerinctörést arról fogalmam sincs. Ráadásul CP0? Ez a kis gyenge senki? Inkább hozzák vissza Kakut, Califat meg a többi tagot.

Doffy beszédje végén majdnem kirázott a hideg. Ha belegondolok, hogy ez a rengeteg hatalom egymásnak fog esni az nem lesz semmi. Luffyék pedig elindították ezt az egész folyamatot azzal, hogy Doffy-t kiütötték.
http://www.mangapanda.com/one-piece/801/8
Big Mom elég durván fest.  smirksweat Bár az eddigiek alapján nem éppen egy nőies nő lesz. Végre látunk valami a 3. admirálisból. Őszintén szólva, ha neki is olyan ereje lesz, mint Fujitorának akkor eszméletlen katonai ereje van jelenleg a tengerészetnek. Azt az új arcot a forradalmárok között meg nem tudtam senkihez sem hasonlítani. Lehet tényleg egy eddig ismeretlen erős karakter lesz ő is.
Ami pedig egy másik furcsaság, hogy X-Drake a Schicibukaik között van ábrázolva nem a Supernováknál.

Ennek a Jack-nek a nevét még Punk Hazard-nál hallhattuk. Mivel Kaido jele van a hajón lehet, hogy Kaido első tisztje vagy valamelyik főembere.  Gondolkozik

http://www.mangapanda.com/one-piece/801/11
Neeee.  ikszdé Nem gondoltam, hogy ennyire beteg hajója van Bartonak. Az oldalán azok "Chopper agancsok?"

http://www.mangapanda.com/one-piece/801/12
Luffy hátán.  Hmm? "Kaido jele?"  ikszdé
Hála az égnek Bellamy sem tartott velük.

http://www.mangapanda.com/one-piece/801/15
Na és a fejezet egyik legérdekesebb része. Az új vérdíjak. Bár ezek a képek basszus. Usopp összevert arca, Franky tábornokja. ikszdé Sanjiról meg nem tudnak rendes képet készíteni. Bár ez a mostani jól visszaadja a belső énjét.
A vérdíjak mértéke szerintem teljesen jó. Egyedül Frankyé lehetne picit magasabb és Chopper meg.  smirksweat Nem is értem a tengerészet pofára adja a vérdíjat? Vagy egyszerűen senki nem látta még Choppert harcolni.
Azért Franky kiakadásán jót röhögtem. Nevet Meg ez baszarás, hogy Usopp neve úgy terjedt el a világban, hogy God Usopp.
Egyedül még Sanji érdekes, hogy ő miért élve kell a kormánynak. Az Égi Sárkányos ötlet igazából tetszik és más ésszerű magyarázatot én sem látok egyenlőre.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 24, 11:46:19 írta hagabi » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6140 Dátum: 15 szep 24, 12:28:45 »

Navégre!!!
1-2 új arc is feltűnt a fejezetben de az olvasás közben ez engem pont nem érdekelt mert, PLAKÁTOK! Nevet na de komolyan.

Zoroé nagyon betalált még írtam is, hogy 300-350 közé kellene rakni.A többi is nagyon jó lett majd Sanji ha megtudja, hogy Usoppé nagyobb lett mint az övé ikszdé

Chopperé tetszik is, meg nem is.Poénforrásnak ott van Usopp plakátja, szóval mehetett volna neki rendes vérdíj bár másfelől meg nem csinált semmit.

Mondtuk azt is, hogy a másik csapat nem csinált olyat ami miatt jobban növekedhetne a vérdíja, hát úgy tűnik off-screen mégis csináltak.

Sanjira én is kíváncsi vagyok.Remélem valami komoly fordulat lesz.

Frankyét viszont nem értem.
Én simán ráraktam volna 150-t túlzás nélkül.Most nem Robinhoz hasonlítok de akárkit nézünk a csapatból, magához képest senki nem fejlődött annyit mint Franky.Jó Zorot megizzadni se láttuk de az ő erejét be lehet lőni a Luffyéból Nevet és Franky azért erősnek számít.

A többivel pedig maximálisan megelégedtem.

Doflamingo beszéde pedig epic volt.A többi rész is jó volt nem részletezem én is Nevet
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #6141 Dátum: 15 szep 24, 12:41:43 »

Ezek a plakátok... Frankyét és Sanjiét keveslem...

Frankyt egyszerűen nem értem hogy miért ilyen kevés... 150-et és is adnék neki minimum. Sanji meg megint szét lesz alázva, főleg ezzel a képpel, meg hogy Usoppé mennyi lett...  Sanjitól valahogy sajnálja oda a badass-séget.

A többiekével nagyjából egyet értek, talán Zoroé lehetne egy picivel több.
Naplózva

Mr. Prince
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #6142 Dátum: 15 szep 24, 13:06:25 »

Igazság szerint én sem akarom megölni trafó csapatát, csak őt nagyon szeretném a csapatba és nem tudok jobb megoldást.Mekkora lenne már Luffy-Zoro-Sanji-Law-Jinbei ötöse.Bárkivel fölvennék a harcot. Nevet
Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6143 Dátum: 15 szep 24, 13:09:15 »

Egyébként Zoro mekkora badass állat azon a plakáton??Az egyetlen poszter ami valamennyire tükrözi magát a karaktert ikszdé ikszdé

Egyébként most kaptunk közel 6000 új tagot.Minek problémáztok ezen? Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6144 Dátum: 15 szep 24, 13:46:26 »

Azért azt is nézzük, hogy Sanjiék csapata a vérdíjat  time skip után kapta míg Usopp most. Ebben az arcban ki voltak vonva a forgalomból. Viszont elnézve a borítot ott is történik valami, mert Sanjiék megtalálták csipkerózsikát. Mire oda érnek Luffyék még ők is alkothatnak valamit. Feltételezem, hogy így is lesz és most őket fogjuk nézni egy rövidebb arc erejéig.

Sanji pedig valószínűleg égisárkánynak lehet a fattya. Szabi linkelt egy elméletet, amiben nagyon jól összeszedtek bújtatott és burkolt célzásokat a dologra. Rengeteg apró utalás volt rá így én is teljesen elkezdtem hinni benne. Ez pedig még inkább kezdi alátámasztani.

https://www.youtube.com/watch?v=jU2YTDD-vnI

Rengeteg buta ötlete is van a srácnak, de ez nagyon eltalálta.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 24, 13:49:23 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6145 Dátum: 15 szep 24, 14:53:54 »

nahát ez a fejezet 10/10 volt  Nevet hagyjátok amúgy már ezt az új tagozást jinbe jön majd amikor jönnie kell, most flottát kaptak na  bye bye gambia full olyan hülye mint bartolomeo  ikszdé nameg a hajójuk, kb leestem a székről röhögés közben  Nyelvesít
ha már méltóság én inkább a herceges elméletre szavaznék, oda már elnyomott egy "elmegyünk mariejois-ról mert átlagosak akarunk lenni" családot és egy " kösz nem, inkább maradunk a saját országunkban" famíliát is. hátha jack neki akar menni sengokunak csak tssék várom  Kúl sztem amúgy nem kell dühöngeni hogy spandam miért van a cp-0-ban, egyrészt lehet fejlődött másrészt sztem az egész volt cp-9 mostmár a cp-0 sorait erősíti.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6146 Dátum: 15 szep 24, 16:44:39 »

Ezután a fejezet után engem az izgat most a legjobban, hogy Doflamingo ki fog-e szabadulni. Ez nagy fordulat lenne. Jack gondolom nem lehet egy gyenge, igaz még 1 vs 1-ben sem tudná legyőzni se Fujitorát se Sengokut, de most nem is ez a cél. Elég lenne őket addig feltartani, amíg kiszabadítják Doflamingot, vagy az embereit. Ezután pedig Doflamingo simán eltudna menekülni. Bár nem tudom, hogy ha ez megtörténne mit hozna ki belőle Oda.

Én nem nagyon szeretném, ha Lucci bandája megint megküzdeni Luffyékkal. Benne van a pakliba, hogy Lucci sokat erősödött, de a többi szerintem nem nagyon tudta tartani a tempót, alapból nézzük Franky aki jóval erősebb lett amióta megküzdöttek. Nem lennének nagyon ellenfelek szerintem.

Sanji egy Égi Sárkány? Most hirtelen nem tudom mi sülne ki belőle, de Oda végre középpontba helyezhetné már őt is, mert túlzás nélkül a timeskip óta vele volt mindig a legjobban kiszúrva.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6147 Dátum: 15 szep 24, 17:48:02 »

Lehet, hogy harci szempontból mindig el volt nyomva Sanji, és nem kapott normális ellenfeleket. De azért ettől függetlenül ő naaagyon is el volt kényeztetve.
Először meglelte az ő "All Blue"-ját a sellők karjaiban, majd Nami testébe került. Konkrétan arany élete volt. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6148 Dátum: 15 szep 24, 17:50:36 »

Jo az a videó amit Hiei linkelt, a többi videoja se rossz érdemes megnézni Nyelvesít

De szerintem nem lenne semmi extra ha Sanji herceg vagy sarkanyfi lenne  Gondolkozik most komolyan mit számítana Nevet? Max egy plusz arc hogy megpróbálják elrabolni vagy valami.. Es akkor talán megismerhetjük az új admiralist Nevet

Ha mar nagy valószínűséggel Zororol fog szólni a wano ív ugy hogy Sanjinak is kijár egy Nyelvesít

De előtte remelem Kaidou legyőzése lesz  Ördögi
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6149 Dátum: 15 szep 24, 17:51:42 »

Amúgy nem tudom mit csinált Law pontosan, annál az incidensnél, hogy egy szinten van Luffyval a vérdíja. Persze neki is emelkedni kellett, így reális ez az 500-500, de a 2 éves emelkedését tartom picit soknak.

Volt is külön fejezet róla, hogy Law vérdíja azért ilyen magas, mert asszem minimum 100 milliós bellis kalózok leváégott fejét hozta a tengerészet elé. Így lett belőle shichibukai is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 408 409 [410] 411 412 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!