24 szep 29, 04:27:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1092162 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Almanach
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #6090 Dátum: 15 szep 17, 14:17:11 »

Az életkor mérvadó? Rayleigh egy vénség, mégis saját belátásom szerintt hozná egy Yonkou szintjét.

Hát ha belegondolunk Rayleigh "csak" egy tiszt volt Roger mellett, és Roger volt olyan erős mint egy Yonkou, akkor a tiszt értelemszerűen egy picivel gyengébb. Én Rayleight-t fénykorában valahol Yonkou és admirális közé saccolnám, most gyengébb lett mivel nemcsak idősebb lett de már nincs edzésben sem, így kb admirális szintjén lehet.

Bár lehet One Piece-ben nem számít a kor.....  Gondolkozik

Amugy pont ez látszott (hogy Rayleigh kb admirális szinten lehet) is mikor Rayleigh Kizaru-val harcolt, hogy felveszi vele a versenyt (talán még le is győzné) de Luffyéknak segíteni már nem volt ereje amit Kizaru meg is jegyzett.

Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #6091 Dátum: 15 szep 17, 22:59:42 »

Ezt csak most vettem észre:
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/800/9
A jobb alsó panelen a háttérben ott issza Zoro meg Franky is a sakét Nevet
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #6092 Dátum: 15 szep 17, 23:29:53 »

Az utolso oldalon meg Zoro ölelgeti Lawt..az meg milyen fejet vag ikszdé
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6093 Dátum: 15 szep 18, 06:36:50 »

Már csak egy kérdés nyitott. Law vagy Bellamy csatlakozik? Valszeg egyik sem. Viszont Luffy megkérdezi Lawt abban biztos vagyokxD Vicces fordulat lenne, ha igent mondanaXD Kár, hogy túl erős.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6094 Dátum: 15 szep 18, 18:49:32 »

Itt a 79. kötet borítója és szerintem nagyon menő lett.  Nevet

http://onepiecepodcast.com/wp-content/uploads/2015/09/Vol-79-cover.png
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6095 Dátum: 15 szep 18, 21:14:13 »

Egyébként most még egy kérdés fogalmazódott meg bennem a fejezet végét nézve. Vajon mit fognak szólni ahhoz és milyen arcot vágnak akkor a Szalmakalapos Flotta kapitányai, amikor közlik velük (már ha közlik velük), hogy Doffy legyőzése egy terv része volt, ami nem más, mint Kaido legyőzése? Merthogy Kaido ellen kelleni fog a Flotta ereje az kb tuti.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6096 Dátum: 15 szep 18, 21:29:20 »

Nem hiszem, hogy kéne. A világkormány ellen inkább. A yonkoukat legyőzik magukban Luffyék.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #6097 Dátum: 15 szep 18, 22:15:16 »

Egyébként most még egy kérdés fogalmazódott meg bennem a fejezet végét nézve. Vajon mit fognak szólni ahhoz és milyen arcot vágnak akkor a Szalmakalapos Flotta kapitányai, amikor közlik velük (már ha közlik velük), hogy Doffy legyőzése egy terv része volt, ami nem más, mint Kaido legyőzése? Merthogy Kaido ellen kelleni fog a Flotta ereje az kb tuti.

Ez egy jó felvetés. Jobban belegondolva úgy látom, hogy így még logikusabb, hogy Luffy mögött egy flotta áll. Hiszen nemcsak erő kell ahhoz hogy valaki Yonkou (vagy kalózkirály) szintre kerüljön, hanem ember is. Ebből tömegverekedés lesz. Elképzelhető tartom hogy a következő arc alatt két Yonkou ki fog esni: Big Mom és Kaidou. És Luffy a legkörözötebb személlyé válik, vagy esetleg csak Dragon lesz menőbb mint ő.
Amúgy nagyon kiváncsi vagyok, hogy a forradalmárok mikor és hogy lesznek komolyabban behozva. Ez az arc jó volt felvezetőnek, de valószínűleg ha eljön az idő többet fognak számítani. Elméletileg nem, de gyakorlatilag Luffyék szövetségese. És így oda még zseniálisabbnak látszik. Mert kb. a Szalmakalaposok is ugyanazt csinálták minden országban, amit a forradalmárok. Én úgy látom, hogy a világkormány megdöntését követően ők fognak vezető pozicíót betölteni. És ha így lesz, akkor Oda sensei egy zseni, hisz még a Grand Line előtt behozta őket, ami már hány éve volt.... Remélem lesz egy pár fejez Dragon főszereplésével. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen fiatal korára, kalóz volt-e vagy tengerész (Garpot figyelembe véve kérdéses) és hogy miért indult ezen az úton. Furcsálom, hogy Garp nem sokat beszélt róla.

Off: Így áttekintve a dolgokat, Oda csak egyetlen egy hibát vétett a manga elején. Az pedig Shanks karja. A későbbiekben kiderült, hogy Shanks már akkoriban is jártas volt az Újvilágban (ismerte Mihawkot), de legalábbis nem akárki volt. És azt k*rva hal még letépte a karját. Az egész tengerészet megijedt tőle, de egy hal elvette a kezét. Csak engem irritál?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6098 Dátum: 15 szep 18, 23:45:33 »

Igen, azt hiszem, hogy Shanks karjára nem nagyon van logikus magyarázat.
Egyébként most még egy kérdés fogalmazódott meg bennem a fejezet végét nézve. Vajon mit fognak szólni ahhoz és milyen arcot vágnak akkor a Szalmakalapos Flotta kapitányai, amikor közlik velük (már ha közlik velük), hogy Doffy legyőzése egy terv része volt, ami nem más, mint Kaido legyőzése? Merthogy Kaido ellen kelleni fog a Flotta ereje az kb tuti.
De hát Bartolomeoék tudják, hogy a Yonkou ellen kelleni fog Luffyéknak a segítség, ezt említette is.
A fejezetről annyit, hogy látom megoszlanak a vélemények, van aki szerint ez is időhúzás, van aki szerint epic. Hát szerintem nagyon-nagyon jó fejezet volt. Nem mondom, kicsit mást vártam 800. fejezetre (pedig utólag belegondolva, ez tökéletes ide), valami hírt a világból, de miközben olvastam, abszolút elégedett voltam. Tökéletesen megoldotta Oda a dolgot, hogy a flotta is csatlakozhasson, és Luffy is hű maradhasson magához, mert legyünk őszinték, nem vall Luffyra, hogy irányítson egy flották, neki nem ezt jelenti kalózkirálynak lenni, ahogy ez a mostani fejezetben TÖKÉLETESEN ki is lett bontva.
A poénos részek is ültek, főleg Zoro és Law, na és persze Fujitora, aki egyre érdekesebb számomra. Még mindig nem igazán tudom eldönteni, hogy hova tegyem pontosan a karakterét. Az biztos, hogy a szalmakalaposokhoz való hozzáállásában ő az új Aokiji, aki ha kell, biztos, hogy kiütné őket (már persze ha tudná...), de alapvetően semmi baja velük, sőt, szimpatizál velük, talán még jobban is, mint Aokiji, aki sokkal passzívabb ember. A narráció meg egyszerűen hidegrázós, ez adja meg számomra a OP igazi feelingjét. Alig várom már ennek a "mesének" a többi részét.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 18, 23:46:43 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #6099 Dátum: 15 szep 19, 23:44:40 »

Már csak egy kérdés nyitott. Law vagy Bellamy csatlakozik? Valszeg egyik sem. Viszont Luffy megkérdezi Lawt abban biztos vagyokxD Vicces fordulat lenne, ha igent mondanaXD Kár, hogy túl erős.

Ha belegondolsz Law ugyanabban a helyzetben van, mint Luffy, szóval nincs választása. Mosolyog
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6100 Dátum: 15 szep 20, 09:02:40 »

Ez a borító valami zseniális lett.Közel egyik kedvencem.Felöleli a 2 éves arc alatt felépített összes feszültséget a végjátékból.Külön tetszett a 2 admirális vitájának bevonása. óriási!  bow Ohh My God
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6101 Dátum: 15 szep 20, 12:14:04 »

Law nekem még kicsit furcsa. Igaz, hogy ugyanabban a helyzetben van mint Luffy, de a történetszál alatt többször is hangoztatta, hogy vége a szövetségnek, igaz Luffy ezt nem vette komolyan, de azért rátérhetne lassan Oda Law álláspontjára is, hogy akkor most mi van. a 800. fejezet után még én is úgy gondolom, hogy marad a szövetség, de nekem van egy olyan érzésem, hogy mire Kaidou le lesz győzve, addigra valamilyen úton-módon Law lefog morzsolódni.

Amúgy még ebben a vérdíjas témába annyit hozzáfűznék, hogy mindenkinek igaza volt részben. A 100 milliós vérdíj emelés szerintem korrekt volt, de ha Ace-hez viszonyítjuk Luffy vérdíját, akkor ez tényleg kicsit igazságtalannak tűnik, (igaz nem tudjuk pontosan Ace miket vitt végbe), de szerintem Luffy sokkal több balhét csinált Ace-nél és nagyobb neveket győzött le. Na de erre mondják azt, hogy nem a vérdíj határozza meg valakinek az erejét.  Nevet
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6102 Dátum: 15 szep 20, 13:32:24 »

Don Chinjaonál számított a kor. Nem hiába adta át a stafétát Sainak.
Rayleigh más tészta, nem is róla volt szó.
Ennyi erővel,se Garp se Rayleigh és más legendás öreg kalózoktól ne  várják semmit  se. Op világában pedig az öregeket nem olyan könnyű legyőzni. Jó pl  itt:Whietbeard,aki még betegséggel képes volt harcolni a végsőkig.  Ha már legendás és nagy vérdíjal rendelkezett,akkor legalább a harmadrangú G-man nyugodtan legyőzhette volna és utána pihenjen egy jót.Sajnos itt Oda nagyon hibázot.
A 100 milliós vérdíj emelés szerintem korrekt volt, de ha Ace-hez viszonyítjuk Luffy vérdíját, akkor ez tényleg kicsit igazságtalannak tűnik, (igaz nem tudjuk pontosan Ace miket vitt végbe), de szerintem Luffy sokkal több balhét csinált Ace-nél és nagyobb neveket győzött le. Na de erre mondják azt, hogy nem a vérdíj határozza meg valakinek az erejét.  Nevet
Ace kapcsán csak annyit mondok,hogy ő volt Roger fia.Mivel Roger volt a második legerősebb ember ,így ezért kapott  nagy vérdíjat a fejére. Arról még ne feledkezünk meg,hogy az egyik legerősebb logia démongyümölccsel  rendelkezett  és  mind3hakit tudta használni .Szerintem már ezzel a 3dologgal érhető 550millió vérdíj.
Luffy is azért kapott +100millió a timeskip előtt,mert ő volt Dragon fia.

« Utoljára szerkesztve: 15 szep 20, 13:41:33 írta Dungeon Lord » Naplózva
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #6103 Dátum: 15 szep 20, 14:13:17 »

Halálig kb senki nem tudta hogy ő Roger fia, igy emiatt nem kaphatott + vérdijat
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6104 Dátum: 15 szep 20, 14:51:11 »

De igen ... A Tengerészet és Világkormány akkor jött rá, hogy Ace, Roger fia amikor Fehérbajusz a pártfogásába vette. Emiatt nem tudtak vele mit kezdeni. Itt annyit tehettek, hogy megnövelik a vérdíját és hátha elkapja valaki. Sőt így még a fedősztori is meglett volna a vérdíjemelésre, hiszen a legerősebb kalóz csapatába csatlakozott.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!