24 jún 09, 14:49:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1023586 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2280 Dátum: 13 ápr 03, 19:45:42 »

Nekem csak egy kérdésem lenne.
1. Bellamy mit keress itt? Tudom, hogy a Doflamingo ház tagja, de még anno a Jaya-arcnál Luffy egy ütéssel kiütötte és Doflamingo is eléggé szétszívta vérét utána.

Plusz, mint írták az előttem szólok, Jesus Burges feltűnt, így Feketeszakáll is várható (szerintem), így már tuti, hogy a Lánggyümölcse a célpontjuk, csak azt nem eszik olyan forrón! Mosolyog
Aki azt írta, hogy Luffy a célpont a gyümölcse miatt, szerintem nem nagyon, inkább Ace gyümölcse a célpont, legalábbis az az elsődleges szerintem.

Mondjuk én örülnék ha azt a nyominger Kurohigét már levernék Luffy-ék. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2281 Dátum: 13 ápr 03, 20:11:45 »

samdav:
Igen én is gondoltam, hogy a lánggyümi a fő célpont de kitudja lehet hogy utána Luffy következik "két legyet egy csapásra" (Jinbei figyelmeztette Luffy-t hogy ő is lehet célpont, már ezért is mert meg lett említve a dolog...) Oda sensei Luffy-ra is rá terelheti a Feketeszakáll célkeresztjét...
Amúgy nem lesz itt Feketeszakáll elnáspángolás az szerintem később lesz...(bár lehet lesz egy kicsi ebből egy kicsi abból Nevet ) most Doffy lesz a "fő boss"  Mosolyog
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2282 Dátum: 13 ápr 03, 20:30:21 »

Burgess vajon milyen erős lehet? Ha képes hakira, akkor van a baj, mert ha csak a fizikai ereje nőtt, akkor olyan nagy gondot nem jelentene. Hakival könnyen megsebzi luffy-t, de remélem nem képes rá...
Naplózva
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #2283 Dátum: 13 ápr 03, 20:33:25 »

Csak nekem tűnt fel, hogy az utóbbi néhány arcban ( mióta a csapat tagja ) Franky maximálisan néhány fejezetnyit szerepel csak, aztán rejtélyes körülmények közt felszívódik? TB : szinte 0 szerep, Marineford : 0 szerep, G-sziget : csak míg bemutatta az újdonságokat, PH : az elején eltűnt a testcserés részek után kicsivel, és már itt is kivonták meghatározatlan ideig.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2284 Dátum: 13 ápr 03, 20:47:22 »

Hát nem valószínű hogy Burgess tudja használni a hakit. Feketeszakállék nem arról hiresek hogy ilyet tanuljanak/sajátítsanak el. ők a könnyebb utat választják megkeresni/ellopni és használni a démongyümölcsöt. Szerintem ők ennyire egyszerű emberek Nevet

Amúgy igen igazad van eléggé keveset szerepel Franky a középpontban, de reméljük neki is lesz vmi kulcsfontosságú szerep majd itt ebben az arc-ban...
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2285 Dátum: 13 ápr 03, 21:16:14 »

Biztos hogy tud használni hakkit. Ha Amazon Lilyn az összes csaj tudta használni, akkor egy Yonko és a fő embere nem tudná használni?
Inkább azt várom, hogy verje le Luffy Bellamyt mert a Jaya arc ban úgy felbaszott, hogy az a pofon is nehezen tudta enyhíteni. Csak azt hittem Dofi leverte.
Habár ha összekerülne Luffy val és felismeri akkor lehet összeszarná magát.
Frankyt meg "nem vette ki" a történetből Oda, most jelenleg biztosan a gyárat keresi. Hiszen látta, hogy a többiek (Zoroék elfutottak tündér vadászatra ).
Az utóbbi időben meg azért nem volt annyira háttérben. ( a többiekhez képest) Sőt. A halember szigeten is mutatott valamit magából, és PH végén rendesen elpicsázta Dofi embereit. Most szerintem ő a 4. legerősebb a csapatban. (mondjuk eddig is oda raktam). 9 embert elég nehéz kiemelni egyenként, de mindenki kap minden arc ban valami menő részt. Inkább Robin nincs kiemelve, habár ő szinte mindig a hátérben van. Vagy azért van lehet egy picit a háttérben  most mert a CP-9 róla szólt. Komoly megfontolt és nem hivalkodó...épp ezt a báját szeretem. De azért remélem kap valami epic jelenetet mert Skypián nagyon jó volt nézni, ahogy leveri a dagadtot.
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #2286 Dátum: 13 ápr 03, 21:24:21 »

Az a Bellamy vagy hogyishívják szerintem nem dofi családjának a tagja inkább a család egyik sokad rangú vazulusa, hisz dofy dresrosa királya. Egyébként szerintem nem annyira gyenge, bellamyt chopper szintre taksálom ha bucira edzette magát mivel szerintem kapot dofytól egy jókora verést, plusz egy figyelmeztetést, hogy erősödjön meg mert különben kinyírja ha szégyent hoz rá. Erősorrendem (szalmakalposok): Luffy, Zoro, Sanji, Kiemon (ha marad), Jinbei (ha jön, alapból lufy után raknám ha csak az erőt nézném, de lassú és mire csatlakozik lufyhoz addigra már csöppet öreg lesz ), Franky, Robin( de csak gyilkos szándékkal) Choper, Nami ( a bot miatt különben utolsó), Usop (mert gyáva, és béna közelharcban távolságit meg mindenki tud)
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2287 Dátum: 13 ápr 03, 21:34:26 »

Szerintem eszméletlenül jó fejezet volt. Bemutattak egy rakás alakot, akik közül valóban csak egy-kettő fog kiemelkedni, de... azért rég volt már ilyen, utoljára talán a Sabaody-on éreztem ennyi feszültséget az új arcok miatt.

Kytos szerintem egyértelműen a vak csávó lesz. Elég öreg, hogy ő legyen az.

Amúgy ha Luffy leveri Burgess-t, akkor Feketeszakállékat is magukra haragítja szerintem, legalábbis Teach-nek biztosan elszáll az agya egy kicsit... viszont... Big Mamot is felcseszte agyilag a bombával, és Kaidou-nak akar nekimenni? XDDD Megoldás: legyen öngyilkos Luffy, mert Shanks-ot kb csak azzal tudná felhúzni xDDD
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2288 Dátum: 13 ápr 03, 21:51:47 »

Nem is lenne baj az új arcokkal, ha nem lennének ilyen ránézésre senkik. A vak fószer az egyedüli akinek a megjelenése is tekintélyt parancsolt. Ha mondjuk más jött volna ide Jesus Burgess helyett akkor azt mondanám, hogy na, de így csak arra tudok gondolni, hogy ezt az aberráltat tuti nem hagyná elcsászkálni Feketeszakáll egyedül szal lehet tényleg itt van valahol ő is. Ami érdekel kapott e képességet Burgess vagy marad a fizikai ereje. Mondjuk valami ütös parameciával vagy Zoannal még lehet gond.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #2289 Dátum: 13 ápr 03, 22:11:07 »

Nem volt ez annyira rossz fejezet. Nevet

Sok új arcot láthattunk. Az most mindegy, hogy Luffy elbánna velük elég gyorsan. Ugyanis a lényeg az, hogy ezeket a fickókat erősnek tartják az Újvilágban. Ha leverik őket azzal tekintélyt szereznek az Újvilág nagy részén, hiszen ezek a harcosok sok országból jöttek.
Az a travi csávó elég furán néz ki. Az arca teljesen nőinek lett megrajzolva. Én mikor láttam a kockás hasát még akkor sem voltam biztos benne, hogy ez férfi. Oda nagyszerű munkát végzett ennek a karakternek a megrajzolásával.
Bellamy meglepett eléggé. Azt hittem kicsinálta Donflamingo. Belőle ezt néztem volna ki. Remélem Luffy hasonlóan fogja leverni, mint legutoljára.
Burgess feje még mindig irritál. Állandóan vigyorog mint a vadalma.  Hmm?  Remélem őt is kiüti a nyeregből Luffy. Bár nem hiszem, hogy Burgess csak úgy egyedül érkezett. Ha Feketeszakáll nincs is itt, attól még egy két társa vele lehet. Én pl nagyon megnéznék egy harcot Zoro és Shiryu között.

Szerintem ezzel a történetszállal az a célja Oda-nak, hogy a csapatnak hírnevet szerezzen az Újvilágban. Kell annál több, hogy ennyi nagyszerű harcost és Donflamingot leverik? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 03, 22:11:41 írta hagabi » Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2290 Dátum: 13 ápr 03, 22:20:22 »

Azon is gondolkodtam, hogy Teach és Fujitora bajsza fog összeakadni, mert az arc főbossa, mint ahogy előttem mondták, Dofi lesz.
De akkor már ha ennyi mindenkit le fognak alázni a szalmakalaposok akkor remélem kapnak majd egy kiadós vérdíj növelést, mert talán csak a kapitányé reális (habár neki is úgy 500 körül adnék, mivel Ace mikor meghalt talán 550 milla volt.[meg ha már leírtam vajon Kurohigének kiperkálták a több mint fél milliárdot?  Gondolkozik ])
Ja és új fotók is lehetnének, mert mindenkinek megváltozott a külseje 2 év óta. (csak Brooknak nem, de neki is kellene új plakát mert neki 40 éves már)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2291 Dátum: 13 ápr 03, 22:46:25 »

Már elég rég óta vannak új fotók.^^
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/662/15

Erősorrendem (szalmakalposok): Luffy, Zoro, Sanji, Kiemon (ha marad), Jinbei (ha jön, alapból lufy után raknám ha csak az erőt nézném, de lassú és mire csatlakozik lufyhoz addigra már csöppet öreg lesz ), Franky, Robin( de csak gyilkos szándékkal) Choper, Nami ( a bot miatt különben utolsó), Usop (mert gyáva, és béna közelharcban távolságit meg mindenki tud)
Nah és Brookot hol hagytad? Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #2292 Dátum: 13 ápr 03, 22:57:34 »

Brook nehéz eset mivel ő már halott (nem tudom, hogy kimúlhat-e végleg. Kardja nélkül nem sok harci képessége van (az ijesztésen kívül). Hogy boldog légy nami mögé tenném  szerintem nem kell részleteznem miért. Ha a vívási képességét nézzük akkor zoro után de a többség usopp és nami kivételével összességében lazán kettétörnék.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2293 Dátum: 13 ápr 03, 23:30:23 »

Érdekes egy logikád van.

Csak nekem tűnt fel, hogy az utóbbi néhány arcban ( mióta a csapat tagja ) Franky maximálisan néhány fejezetnyit szerepel csak, aztán rejtélyes körülmények közt felszívódik?
Beengnek van igaza. Épp hogy sorra kedvez Frankynek Oda bácsi. Engem személy szerint az is nagyon pozitívan lepett meg, hogy (ha csak 1-2 fejezet erejéig is, de) Luffy mellé őt rakta segítőként. Továbbá a timejump óta a Vaskalóz tábornokával is amint felbukkan, mindig nagyot alkot.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2294 Dátum: 13 ápr 04, 00:20:54 »

Ha valaki el van  hanyagolva az Nico Robin kérem szépen. Róla tudtuk meg a legkevesebbet a time jump után. Értelmes harca is alig alig akadt. Imádom a karakterét és a képessége miatt piszok nehéz neki normális harcot csinálni, de már sajnálom az állandó support szerepe miatt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!