24 ápr 28, 09:18:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Roronoa Zoro  (Megtekintve 41038 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Dátum: 10 ápr 28, 12:01:12 »

A Háromkardos stílust használó Zoro topicja... Mosolyog
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1 Dátum: 10 jún 18, 23:39:44 »

nekem ő a kedvencem...bírom a 3 kardos technikáit:D

kíváncsi vagyok hogy veri majd el Mihawk-ot...nameg hogy mikor:D
Meg azt bírom hogy hogy osztják egymással Sanjit xD persze Luffy-val is vannak beteg jeleneteik xD
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 09, 21:42:06 írta Mistich » Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #2 Dátum: 10 jún 19, 12:48:47 »

Ohh My God Itt még csak ennyi hsz van? Felháborító Nevet Nekem is ő a kedvencem xD Annyira hülye néha, hogy az már fáj Nevet Imádom, hogy tök erős de ugyanakkor elesett idióta is pl mikor mindig eltéved Nevet Meg mikor Sanjival veszekednek/rivalizálnak Mosolyog És mindig olyan érzéketlen tud lenni, pl mikor lelépnek Arabastáról és mindenki depressziós ő meg jól beszól és a többiek felháborodnak (Santouryuu. Yontouryuu xD) Marimo! Ámor
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 10 júl 09, 21:38:15 »

A Ritli által leírta a lényeget. Zoro... egy beteg állat.  Azért nem írom, hogy a  kedvencem mert mindegyik szereplőt szeretem valamiért legalább ennyire.
Nekem a kedvencem benne, hogy szép egészségesen tud aludni bárhol:D.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 10, 22:03:07 írta Hiei the legend » Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #4 Dátum: 10 júl 10, 21:38:12 »

Nekem Zoro a kedvencem Mosolyog az igaz hogy vannak hülyeségei, de pl mindig kiáll Luffy mellett ( hűséges) ^^ az alvás hát az wow télleg xD és arra én is kíváncsi vagyok hogy fogja teljesíteni a célját  Pojén
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Nolly
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



WWW
« Válasz #5 Dátum: 10 júl 24, 22:49:44 »

Abszolút kedvenc. Minden hülyeségével együtt ő a favorit karakterem az OP-ben. Leginkább a Skypiea saga alatt imádtam. Azt a tarzanozást vagy 5000X visszanéztem. xD
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6 Dátum: 10 júl 30, 14:15:21 »

Uhh tényleg a tarzanozás xD El is felejtettem Mosolyog Hát én is visszanéztem párszor Nevet Meg ahogy köszörüli előtte a torkát mintha valami nagy dologra készülne :3
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #7 Dátum: 10 júl 30, 14:19:10 »

Nami elcseszi az ugrást, ez a vadbarom meg fapofával közli hogy azért nem sikerült neki mert nem "ááááááááááááááááá"-zott xD

gondolom ez hülye kérdés,meg egyértelmű a válasz,de a One Piece hétvégében fog már találkozni Mihawk-kal?^^
vagy ha nem akkor a következő csomagban csak benne lesz már ugye? Nevet
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #8 Dátum: 10 júl 30, 15:04:54 »

Én most angol felirattal nézem, de egyenlőre semmi nyoma sincs Mihawknak, habár 1x-2x feltűnik, de semmi komoly
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Hiei
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 10 júl 30, 18:57:19 »

Nami elcseszi az ugrást, ez a vadbarom meg fapofával közli hogy azért nem sikerült neki mert nem "ááááááááááááááááá"-zott xD

gondolom ez hülye kérdés,meg egyértelmű a válasz,de a One Piece hétvégében fog már találkozni Mihawk-kal?^^
vagy ha nem akkor a következő csomagban csak benne lesz már ugye? Nevet

Mihawkal csak nagyon későn fog találkozni és abból se látunk szinte semmit:D.
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #10 Dátum: 11 jan 19, 18:01:11 »

Jajjj...Zoro, a másik kedvencem! Nevet Nagyon jó kardhasználó, és mindig alszik. xD Bár nem tudom melyik a jobb... Sanji vagy Zoro...?
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 14:51:50 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
withninaren
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #11 Dátum: 11 feb 01, 19:42:16 »

Zoro a legjobb.
Az alvása, az, hogy mindenhol el tud tévedni, ahogy szapulják egymást Sanji-val (marimo LOL), azok az idióta edzések és az, mikor ideges lesz azok a legjobbak.
De azért azt sem hagynám ki, hogy ő volt az, aki a Thriller Bark-on feláldozta magát Luffy-ért mikor Kuma odaténfergett. És volt a végén képe azt mndani Sanjinak, hogy nem történt semmi érdekes.
Amit még nagyon bírok benne, az a kendő. Amíg a karján van felkötve, addig biztos hogy gyakják rendesen, de mikor felköti a fejére és szinte már démoni lesz az arca, de főleg a szeme, no akkor tuti, hogy agyondarál mindenkit.
Bírom azt is benne, hogy van benne valami igazán szamurájos, valami igazán olyan, ami az igazi harcost képviseli.
Zoro is, mint az igazi szamurájok annak idején, urukért az életüket is feláldozták, mint ahogy Zoro teszi azt Luffy mellett.

Szóval
Zoro for Prez!
Naplózva
sylvanor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #12 Dátum: 11 márc 28, 15:03:38 »

Akkor itt. ; ) (azt gondoltam átszínezve lehet spoilert írni, akkor majd legközelebb nem)
Szóval Mihawk pontosan mi okból kezdi el edzeni Zoro-t? Elvileg ellenségek, Mihawk egy Schibukai, szóval.
Naplózva

Eight Strings High zenekar a Facebookon. Legyünk minél többen, mi rajongók!
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13 Dátum: 11 márc 28, 16:30:40 »

Az anime téma az egyetlen hely ahol tilos a spoiler.
Eleinte Mihawk se akarta edzeni:D. Ő is megkérdezte, hogy minek edzene egy olyan embert aki leakarja őt győzni. Erre Zoro annyit mondott, hogy legyőzhesselekXD Mihawk ezen jót derült és elvállalta. Nagy vonalakban így zajlott le. Előtte azért megmutatta Zoro, hogy fejlődő képes:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
renato
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 11 márc 28, 16:54:04 »

Azért az érdekelne, hogy Zoro szemét a majmok vágták ki, vagy Mihawk.. Nevet
Amúgy eléggé utálatos ponton "hagyták abba" a mangát... érdekelne mennyit fejlődött Zoro a 2 év alatt (az a hajószétvágás elég ígéretes tettnek tűnt)
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!