24 ápr 28, 08:48:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Roronoa Zoro  (Megtekintve 41037 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #120 Dátum: 14 dec 30, 13:44:06 »

Szóval szerinted a Yonkou erősebb tisztjei erősebbek az admirálisoknál? Biztos nem. A Yonkouk igen, de a tisztjeik biztos nem, még ha közel is járnak.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #121 Dátum: 14 dec 30, 13:49:16 »

Szóval szerinted a Yonkou erősebb tisztjei erősebbek az admirálisoknál? Biztos nem. A Yonkouk igen, de a tisztjeik biztos nem, még ha közel is járnak.

Sztem picit erősebbek, legalábbis a Marineford-nál én azt láttam, hogy az admirálisok tartottak már a tisztektől is, pl Kizaro h meghátrált amikor meglátta Beckmant... de lehet tévedek

De ez már nagyon OFF itt
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #122 Dátum: 14 dec 30, 14:43:07 »

Hát nekem azzal sem lesz problémám ha tartogat valamit az a szem meg azzal se ha nem.Mondjuk ha azt nézzük, hogy Shanks is elvan 1 kar mínusszal akkor az a szem nem is olyan nagy dolog így tényleg valószínűbb, hogy csak egy "átlagos" sérülés.

Mindenesetre még bármilyen ereje is van egyenlőre az alapot lenne illő neki megmutatni, mert még azt se láttuk ikszdé Még mindig az a véleményem, hogy ennek az arcnak a végén fog lezárulni Zoro mostani harca amikor már Luffy legyőzte Doffyt az meg majd mond valamit, hogy a kalitkából a legyőzésemmel sem tudtok kijutni vagy valami és akkor Zoro Picával együtt kettévágja  Ördögi
Naplózva
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #123 Dátum: 15 jan 01, 22:41:51 »

Eleinte én is azt gondoltam, hogy lesz valami + erő a szemmel,de újabban azt a lehetőséget se zárom ki Kenpachi-hoz hasonlóam ő is csak szórakozik, direkt visszafogja az erejét és csak tényleg rohadt komoly helyzetben fogja kinyítni a szemét.
Bár ha igaz az a feltevés, hogy semmi + nincs benne, csak dizájn...hát elfogadom, de akkor rajzolhatták volna kicsit vagányabbra is a sebet, mert (főleg az animében) úgy néz ki, mint valami macskakarmolás...
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #124 Dátum: 15 jan 01, 23:11:43 »

Eleinte én is azt gondoltam, hogy lesz valami + erő a szemmel,de újabban azt a lehetőséget se zárom ki Kenpachi-hoz hasonlóam ő is csak szórakozik, direkt visszafogja az erejét és csak tényleg rohadt komoly helyzetben fogja kinyítni a szemét.
Bár ha igaz az a feltevés, hogy semmi + nincs benne, csak dizájn...hát elfogadom, de akkor rajzolhatták volna kicsit vagányabbra is a sebet, mert (főleg az animében) úgy néz ki, mint valami macskakarmolás...

Dizájn terén még sztem felesleges beszélgetni, mert még bőven változni fognak külsőleg a karakterek.....

Úgy értem még átfognak esni ilyen nagy "átalakuláson" mint amilyen TJ-n mentek át....
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 01, 23:12:47 írta jasek89 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #125 Dátum: 15 jan 02, 11:25:44 »

Szóval szerinted a Yonkou erősebb tisztjei erősebbek az admirálisoknál? Biztos nem. A Yonkouk igen, de a tisztjeik biztos nem, még ha közel is járnak.

Sztem picit erősebbek, legalábbis a Marineford-nál én azt láttam, hogy az admirálisok tartottak már a tisztektől is, pl Kizaro h meghátrált amikor meglátta Beckmant... de lehet tévedek

De ez már nagyon OFF itt

Ja, hát igen, lehet, ki tudja, hogy Shanks tisztjei milyen erősek, meg úgy alapjáraton, kemény, hogy le tudták Kaidot, és egy nap múlva már Marinefordon voltak Nevet
Én arra gondoltam, hogy Fehárszakáll tisztjei nagyjából egy szinten voltak az admirálisokkal, de mindegyik kikapott.

De ha Shanksnak mégis lenne démongyümölcse, akkor az biztos, hogy nem logia, mert akkor csinált volna már magának kezet.
Mit gondoltok?

Őszintén, szerintem biztos, hogy nincs démongyümölcse. Legalábbis nagyon remélem, nem kell mindenkinek adni gyümölcsöt. Persze ha mégis lesz, azt is el tudom fogadni, de kétlem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #126 Dátum: 15 jan 02, 13:32:00 »

Fehérbajusz. Egy hatalmas bajsza volt. Könyörgöm szokjátok már meg.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #127 Dátum: 15 jan 02, 15:32:22 »

Fehérbajusz. Egy hatalmas bajsza volt. Könyörgöm szokjátok már meg.

Ööö, ez most h jön ide Hiei?
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #128 Dátum: 15 jan 02, 16:12:23 »

Gondolom azért írta mert fehérszakállnak hívtátok és sok köze nem volt szakállhoz Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #129 Dátum: 15 jan 02, 20:30:15 »

Gondolom azért írta mert fehérszakállnak hívtátok és sok köze nem volt szakállhoz Nevet

Én mindig fehérbajusznak neveztem... Nevet
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #130 Dátum: 16 jan 01, 09:00:38 »

Személyiségjeleim (what One piece character are you) Ő lett kiválasztva számomra, és amúgy is kedvencem - Úgyhogy Istennek hála. Nevet
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oldalak: 1 ... 7 8 [9]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!