24 ápr 28, 13:40:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Roronoa Zoro  (Megtekintve 41039 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #105 Dátum: 14 jan 27, 16:24:42 »

Csak, hogy általában kapnak helyette mást. Például sokkal jobban érzékelnek mást. Amúgy nem feltétlenül veszítette el az egyik szemét, hiszen soha nem láttuk még kinyitva azt a szemet. Kitudja ennek milyen jelentősége lesz amikor igazán rá lesz kényszerülve?
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #106 Dátum: 14 jan 27, 16:31:58 »

Ha tényleg elvesztette, akkor nem is fogjuk nyitva látni.
Naplózva
KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #107 Dátum: 14 jan 27, 16:41:45 »

hisz a félszemű embereknek rengeteg minden kiesik a periférikus látásukból

Ezt hakival tudja pótolni, nem?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #108 Dátum: 14 jan 27, 16:42:12 »

Amúgy Zoronak semmi baja. Bejön ezzel a stílussal, de a feje olyan mint Frankeinstein teremtményének. Irritál a nyaka meg mintha bikáé lenne. A kimono so cool a fél szem meg egyenlőre inkább rejtély. Azt is kinézem belőle, hogy azért van csukva, mert így gyengébb és tovább élvezheti a harcot. Kenpachi feeling:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #109 Dátum: 14 jan 28, 10:44:54 »

érzékelő hakival ki tudja védeni, ez igaz. De zoro nem az a típus, mint fujitora, hogy az érzékelő hakija legyen olyan fejlett, ő inkább ez a mindent erőből típusú ember.

amúgy meg szerintem az író maga sincs mindennel tisztában a hakival kapcsolatban,  holott ő találta ki. most ha azt vesszük a logia gyümi=0, ha van hakid, hisz akkor meg tudod sebezni... max az admirálisoké ér vmit, hisz az alapból pusztító.
paramecia>logia

akkor ízlések és pofonok:D szerintem zoro olyan mint egy csöves, de elfogadom, hogy valakinek így jobban tetszik a kinézete most:)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #110 Dátum: 14 jan 28, 12:35:09 »

Azért ez nem így müködik. Egyetlen logia használónak sincs megtiltva, hogy tanuljon hakit. Tehát ez egyáltalán nem 0. A haki csak addig segít amíg a másik nem ismeri ezt a technikát. Amúgy én még azon a kijelentésen kívül amit Luffy tett, hogy Sanji és Toro hakizik még semmi bizonyítékát nem láttam. Sőt, éppen az ellenkezőjét láthattuk. Például Sanji és Doffy esetében ha hakizott volna akkor az életben nem tudhatta volna semmi perc alatt lefogni Sanjit a huzaljaival. Vagy Zoro aki kettévágta Monet logia formában, amelyről kiderült, hogy egyáltalán nem hakit használt. Nem azt mondom, hogy ne tudnának hakit de bizonyítékát nem láttuk.

Szerintem Sanji inkább a rokushiki technikát használja míg a kardforgatóknak is megvan a maga speciális képességeik, hogy felvehessék a harcot a logiákkal. Amúgy ezek szerintem valamilyen szinten beletartoznak a haki körébe de mégsem annak nevezik. Éppen ezért Luffy így tudja azonosítani ezeket a képességeket mert abból származnak, az az alapja.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #111 Dátum: 14 jan 28, 14:00:17 »

Amúgy Zoronak semmi baja. Bejön ezzel a stílussal, de a feje olyan mint Frankeinstein teremtményének. Irritál a nyaka meg mintha bikáé lenne. A kimono so cool a fél szem meg egyenlőre inkább rejtély. Azt is kinézem belőle, hogy azért van csukva, mert így gyengébb és tovább élvezheti a harcot. Kenpachi feeling:D
Nekem a szemével kapcsolatban két elmélet merült fel bennem.
Hogy megsérült azáltal a nagy gorilla által még, az edzése során, vagy valaki más által.

Illetve abban rejlik a "titkos" haki ereje, amit akkor ébreszt fel, ha már nincs másra lehetőség. Na meg persze, amíg nem nyitja fel a szemét tovább élvezi a harcot, ahogy mondtad, Hiei. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #112 Dátum: 14 jan 28, 15:04:14 »

önmagával az ötlettel, hogy zoro kap egy sebesülést nem vetem el. a megvalósítás nem tetszik, nem nézki jól az arcán az a seb.... most komolyan, 1 seb nem volt az arcán, erre kap egy 10 cm-es sérülést és azt is szerencsétlen pont a szemére. legalább az orrára vagy az állára kapta volna, de neeeem...

pl: eustass sérülése valami eszméletlen gizda lett:D nem tudom kitől szerezte, de kb úgy néz ki, mintha savval leöntötték volna:D na AZ már seb, de ez ami zoronak van inkább mondanám: kellemetlen helyre kapott macskakarmolásnak
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #113 Dátum: 14 feb 06, 18:19:56 »

Azért ez nem így müködik. Egyetlen logia használónak sincs megtiltva, hogy tanuljon hakit. Tehát ez egyáltalán nem 0. A haki csak addig segít amíg a másik nem ismeri ezt a technikát. Amúgy én még azon a kijelentésen kívül amit Luffy tett, hogy Sanji és Toro hakizik még semmi bizonyítékát nem láttam. Sőt, éppen az ellenkezőjét láthattuk. Például Sanji és Doffy esetében ha hakizott volna akkor az életben nem tudhatta volna semmi perc alatt lefogni Sanjit a huzaljaival. Vagy Zoro aki kettévágta Monet logia formában, amelyről kiderült, hogy egyáltalán nem hakit használt. Nem azt mondom, hogy ne tudnának hakit de bizonyítékát nem láttuk.

Szerintem Sanji inkább a rokushiki technikát használja míg a kardforgatóknak is megvan a maga speciális képességeik, hogy felvehessék a harcot a logiákkal. Amúgy ezek szerintem valamilyen szinten beletartoznak a haki körébe de mégsem annak nevezik. Éppen ezért Luffy így tudja azonosítani ezeket a képességeket mert abból származnak, az az alapja.


Életében nem kapta volna el a húrjaival?

Hát ebbe ne legyél biztosan, láthatatlan volt.
Magyarán nem látszódott, azt nem tudom, hogy az érzést (ahogy hozzád ér), lehet érezni hakival.
De msot nem részletezek, mert ezzel kapcsolatban tudok regényt írni.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #114 Dátum: 14 feb 06, 18:54:19 »

Az észlelő haki nem így működik. Nem kell látni neki semmit csak tudja, hogy jön. Olyan mintha a gondolatait előre látná.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 06, 18:55:07 írta rini67 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #115 Dátum: 14 dec 29, 16:20:54 »

Zoroval kapcsolatban nem tudom Ti hogy vagytok vele, de a későbbiek folyamán el tudnék neki képzelni egy király akaratát.  Nevet Szerintem rohadtul jól állna a karakteréhez. Amúgy régebben láttam egy képet, amin Zorot és Rayleight hasonlítják össze. Mindkettő 1. tiszt, mindkettő kardforgató, mindkettő stb. stb. , és ugye azt tudjuk h Rayleight rendelkezik a király akaratával.


Nem hiszem, hogy rendelkezni fog vele. Nem illene hozzá. Sokkal badassebb, ha egy vágással aprít le valamit, mint Mihawk. Róla amúgy is feltételezhető, hogy hallja a dolgokat, mint Roger és Luffy. Ez valszeg ritkább képesség, mint a Haoshokuhaki. Egyébként Roger, akkor Poseidon volt vagy ő nem lett volna képes irányítani a tengerkirályait? Erre kíváncsi leszek, mert ha az volt akkor lehet Luffy és Zoro is az, ami elég nagy fricska lenne a világkormányra nézve. Főleg, ha Franky esetlegesen megjegyezte a pluton tervét:D
Na de ez a rész itt már off.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #116 Dátum: 14 dec 30, 12:10:38 »

Sztem az se kizárt, hogy bal szemében rejlik egy plusz erő, amit akkor aktivál ha felnyitja, hasonló technika lenne mint Bleach-ban Kenpachié.... Nevet nagy badass lenne.... Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #117 Dátum: 14 dec 30, 13:15:35 »

Sztem az se kizárt, hogy bal szemében rejlik egy plusz erő, amit akkor aktivál ha felnyitja, hasonló technika lenne mint Bleach-ban Kenpachié.... Nevet nagy badass lenne.... Nevet

Én is esélyesnek tartom az első perctől, hogy megláttam Nevet így, hogy mondtad még Kenpachi és Zoro közt van is "néhány" hasonlóság  Ördögi Fogalmam sincs, hogy pontosan milyen erő lehet benne de le merném fogadni, hogy valamilyen van benne.Eddig nem igazán szorul rá semmiféle pluszra szóval ha még ilyen is van neki akkor el sem tudom képzelni mennyire OP lett ikszdé Aztán kitudja lehet csak dísz elem ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #118 Dátum: 14 dec 30, 13:29:11 »

Szerintetek nem lenne undorító sablon? Sokkal menőbb, ha fél szemmel jut a csúcsra. Akkor az emberek hálálkodhatnak, hogy fél szeme volt, mert ha kettő lett volna lehet a világot is ketté vágta volna.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #119 Dátum: 14 dec 30, 13:35:00 »

Szerintetek nem lenne undorító sablon? Sokkal menőbb, ha fél szemmel jut a csúcsra. Akkor az emberek hálálkodhatnak, hogy fél szeme volt, mert ha kettő lett volna lehet a világot is ketté vágta volna.

Sztem (ha tényleg lenne ez a plusz erős dolog) nincs mit szégyenkeznie, mert ilyen Pica féléket is lecsuk fél szemmel, meg valszeg majd admirálisokat is, nyilván Yonkou erősebb tisztjei ellen már nem fog menni olyan könnyedén és akkor lehet szüksége lesz a másik szemére is..... de ez csak egy elmélet, így is r*hadt erős már, hát még ha lenne + ereje is....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!