24 ápr 28, 17:18:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Roronoa Zoro  (Megtekintve 41041 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
sylvanor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #15 Dátum: 11 márc 28, 21:35:53 »

Zoro...szemkivágás? majmok? már előre félek x D

Én mondjuk bírom, hogy azt hiszi, hogy ő van jó helyen és a többiek tűntek el. xD Pedig nem. Nevet
Végre egyszer nem tévedett volna el a buborékos szigeten, mert segített volna számozás. Ennek ellenére jó, hogy eltéved, mert mindig így jut a harctér közelébe. Nevet
De hiába ilyen, a kegyetlenül hülye címet nem nyeri el Luffytól. Luffy a kedvenc igazából, de Zoro is kimondottan jól nyomja. Azt a túl nyugodt természetét bírom. Alszik, edz, eltéved, harcnál pedig elő veszi az igazi komoly viselkedést.
PL.: Sanjinál néha már zavaró, hogy harc közben elkezd áradozni, ha csajt lát. Nálam nincs meg az élmény ezeknél a harcoknál. De Zoronál nincs ilyen. És az életcélja is eléggé ötletes. Majd megszerzi a Zoro, a világ legjobb kardforgatója címet, esetleg még egy harci haki-t is megtanul, de ki tudja. Nevet
Naplózva

Eight Strings High zenekar a Facebookon. Legyünk minél többen, mi rajongók!
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #16 Dátum: 11 ápr 23, 09:42:40 »

Zoro az állandó eltévedéseivel nagyon meg szokott nevetettni.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 14:45:56 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #17 Dátum: 11 jún 10, 18:31:31 »

Legjobb karakter a kedvencem, hogy miért? magától értetödő, meg már leírtam Mosolyog Nem részletezem tovább Mosolyog Mondjuk az vicces volt Thriller Bark-on, amikor Sanji és Zoro zombija összecsapott csak úgy és megjegyezte Chopper, hogy ezeknek a szelleme már alapból nem férnek össze Nevet Nevet nagyon nagy Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #18 Dátum: 11 jún 10, 20:47:06 »

A one piecefanon kaptam egy pü-t amiben felhívták a figyelmemet erre:
http://www.mangareader.net/one-piece/614/6

Viszont egy valamit nem értek... A szalmakalapos csapatot halottnak hitték mivel 2 évig egyik se mutatkozott. Szóval, hogy a rákba nőtt Zoro vérdíja 40 millát? 120-ról 160-ra? Valaki ezt hívatalos forrásból megtudja erősíteni? Amennyiben nem én elgépelésnek nyilvánítom... ha valakit eltűntnek nyilvánítanak annak elég nehezen növelik a vérdíjátXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #19 Dátum: 11 jún 10, 20:56:34 »

Na ez egy jó kérdés, amire talán a készítője tudja a választ, max majd később kapunk rá választ, lehet összefüggés a Kuma-val v akár Mihawk-kal kapcsolatban... de tényleg rejtélyes  Gondolkozik
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #20 Dátum: 11 jún 11, 12:59:11 »

Töltsétek le és nézzétek meg, én melóhelyen nem tok torrentezni
http://www.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=211522

A japók is számmal írják, ez a 62. kötet linkje, elvileg a 614. fejezet az utolsó benne.
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #21 Dátum: 11 jún 11, 22:59:52 »

Tudtommal Luffynak is a marinfordi csata után emelték meg a vérdíját 400 millióra, pedig mindenki azt hitte, hogy meghalt. Ha tévedek akkor meg sem mukkantam
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #22 Dátum: 11 jún 11, 23:34:34 »

Nem, nem tévedsz, bár sztem közre játszik, még az, amit az Égisárkánnyal leművelt.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #23 Dátum: 11 jún 14, 15:27:21 »

Elgépelés, az 120 milla ^^
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #24 Dátum: 11 jún 14, 16:53:13 »

Jahhh én is emgnéztem. Jól gondoltam^^. Kösz a segítséget. Nem tudom már kiírta a pü-t One Piecefanon, de Zoro plakátja marad 120 millió.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #25 Dátum: 11 jún 14, 17:42:47 »

Ennyih... amúgy én is azt hittem először, hogy 140 milla.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
todi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 12


« Válasz #26 Dátum: 11 aug 16, 00:22:53 »

A történet hosszúságát szavatolva az lenne a legjobb hogyha Zoro álma, akkor valósulna meg, ha legyőzné a spéci kardok használóit. Az minimum 29 ellenfél, de hacsak a nagyon spéciket nézzük akkor is 12.
Az eddigiek alapján a legjobbak a kalózoknál Mihawk, a kormány felől a Goroseies tata és egy kakukktojás, ami erősen fikció számba megy az pedig a forradalmárok részéről Kuina.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #27 Dátum: 11 aug 16, 01:19:47 »

Én voltam aki üzent Onepiecefan-on, de megnéztem én is a torrentet, és látom, hogy 120. Pedig szép lett volna:D Az én szememben Zoro akkor lenne a legjobb ha mind a Gorousei kardosát legyőzné(Gandhi,vagy nem?:O) Illetve egy jelképesnek mondható csata Mihawk-kal, ahol átveszi "a koronát"
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #28 Dátum: 11 aug 16, 19:15:12 »

Ahhoz, hogy ezeket a mókusokat Zoro leverje külön utakon kellene járjon. Vagy legalábbis nekem gyanús lenne, hogy útjuk során mindegyikkel találkozzanak. Persze szép lenne és repesztene a vérdíja 1000-el felfelé de .... majd kiderül.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #29 Dátum: 11 okt 19, 17:48:46 »

A mangában benne van, h mi lett a bal szemével? Mert az animében nem esett szó róla.  Vagy kihagyhattam 1 részt?  Gondolkozik
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!