24 jún 18, 21:30:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sötét céhek (Tartaros, Grimoire Heart, Oración Seis, stb.)  (Megtekintve 42827 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #30 Dátum: 10 dec 24, 17:59:38 »

Jaja, a mangából nem lehet "kihagyni" semmit, mivel az adja az anime alapját. Vagyis ha az animében több van, mint a mangában, akkor azt az animések toldják bele (jobb esetben a mangaka közreműködésével, nehogy valami olyasmit lőjenek el, amit nem kellene).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
paszi011
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #31 Dátum: 10 dec 25, 13:39:55 »

Jaja, a mangából nem lehet "kihagyni" semmit, mivel az adja az anime alapját. Vagyis ha az animében több van, mint a mangában, akkor azt az animések toldják bele (jobb esetben a mangaka közreműködésével, nehogy valami olyasmit lőjenek el, amit nem kellene).

Én sem tudom miért hagyták ki de az a lényeg hogy ezt a történet szálat nem az animések találják ki hanem a mangaka.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #32 Dátum: 10 dec 26, 18:58:51 »

Arról egy szó/kép sem volt a mangában, hogy Az Oración Seis tagjai a Mennyország tornyában raboskodtak. Azt csak az animében szerepel. Mosolyog
Ha nem hiszed, akkor olvass utána a mangában, itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail , vagy hidd el nekem (A Fairy Tail manga egyik fordítója én vagyok ^^). Nevet

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
paszi011
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #33 Dátum: 10 dec 26, 23:56:54 »

Arról egy szó/kép sem volt a mangában, hogy Az Oración Seis tagjai a Mennyország tornyában raboskodtak. Azt csak az animében szerepel. Mosolyog
Ha nem hiszed, akkor olvass utána a mangában, itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail , vagy hidd el nekem (A Fairy Tail manga egyik fordítója én vagyok ^^). Nevet



Tudom hogy arról egy szó nincs a mangában,de már az animés oracion seis arc elött tudtam hogy Brain a menyország tornyábol adoptálta az Oracion Seis tagjait,de ne kérdezd honnan.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #34 Dátum: 10 dec 28, 12:19:41 »

Arról egy szó/kép sem volt a mangában, hogy Az Oración Seis tagjai a Mennyország tornyában raboskodtak. Azt csak az animében szerepel. Mosolyog
Ha nem hiszed, akkor olvass utána a mangában, itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail , vagy hidd el nekem (A Fairy Tail manga egyik fordítója én vagyok ^^). Nevet



Tudom hogy arról egy szó nincs a mangában,de már az animés oracion seis arc elött tudtam hogy Brain a menyország tornyábol adoptálta az Oracion Seis tagjait,de ne kérdezd honnan.

Szerintem ezt maximum csak álmottad =D Egyedül arról volt szó  a mangában is ( asszem ) hogy Brain ismerte Gerardot mert Brain egy időben a tanácsnál dolgozott. de ez se biztos rég olvastam már.
Naplózva


BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #35 Dátum: 11 ápr 07, 20:31:23 »

Nekem az egész Oración Seises történet nagyon tetszett, közülök talán Hoteye lett a kedvencem, pedig az elején azt gondoltam, hogy őt fogom rühelni egyedül. Főleg amikor elkezdte azt a pénz-mániás bemondásait.. De aztán a Nirvána hatására megváltozott és segített a szövetségeseknek. ^^ A végén még az igazi nevét is felfedte és egész jól harcolt Midnight ellen. Sajnáltam, hogy végül el kellett, hogy vigyék, megható volt a kis története a testvérével.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #36 Dátum: 11 ápr 07, 21:07:20 »

Nekem Cobra a favorit közülük. Mind a kinézete, a stílusa, a mágiája és, hogy sárkányölő. Nevet Ő meg Hoteyera, lehet mondni, hogy végül is nem is voltak nagyon gonoszak. Ez látszik az imáikon is. Nevet És az is lehet, hogy őket még újra látjuk egyszer. Hoteyet előbb kiengedik jó maga viselet miatt, Nevet Cobrának meg van esélye, hogy amire jöttek a katonák felébredt és lelépet, vagy ha nem, akkor Cyberios biztos elrepült vele. Kúl
Addig amíg nem láttam Zerot azt hittem, hogy Brain örökbe fogadta Midnightot. smirksweat De azért Midnight anyjától se semmi, hogy túlélt egy egész éjszakát Zeroval. ikszdé 
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #37 Dátum: 11 ápr 07, 21:57:56 »

Tilon, hát erre még nem gondoltam, de talán ne is firtassuk Zero magánéletét  smirksweat
viszont osztozom a véleményeden ami Cobra-t illeti, nekem is ő volt a favorit, és van egy pillanat amikor látni, hogy igen, nem is olyan gonosz: 61. rész 14:55  Mosolyog és ezt bizonyítja a Cyberious-sal való bánás módja.
és amúgy nekem Racer is szimpatikus volt, a maga megszállottságával a gyorsasággal kapcsolatban és azzal az őrültséggel amit kapott egész vagány szereplő lett számomra  kacsint
Naplózva

LordSkysurfer
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9


« Válasz #38 Dátum: 11 ápr 08, 13:59:08 »

Szasztok.....  Mosolyog szerintem az egész Oracion Seis király bár szerintem nem illik oda Hoteye.....nem valami nagy szám ....hja és a legnagyobb az Cobra.....SÁRKÁNYÖLÖK!!!  Nevet Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #39 Dátum: 11 jún 09, 07:28:05 »

Az Erzával folytatott harca alatt Azuma egész szimpi lett.
Ahogy már a manga témájában is írtam, olyan karakternek tűnik, mint a Bleachből Aizen, mintha csak arra várna, hogy valaki legyőzze végre és megmutassa, hogy az erő nem minden. ^^

Bluenote meg nem is lehetne ellenszenvesebb. -.-
Nálam talán sokat nyom a latba az is, hogy épp Gildartz-ot gyalulja bele a földbe. Nem azt mondom, hogy egy rendes küzdelemben esélye sem lenne Clive ellen, de reménykedem, hogy ha esetleg fordul a kocka, akkor jól ki lesz porolva az irhája. >:-> (A kettejük összehasonlítgatását majd a "Ki nyerne csatában" c. témában folytassuk. ^^)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gemini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #40 Dátum: 11 júl 07, 19:26:05 »

Nekem Angel a kedvencem, mert elég erős, ha Ichiyat meg Jurat is el tudta intézni, no meg érti a dolgát Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #41 Dátum: 11 júl 08, 06:44:08 »

Ichiya egy hangyányit perverz. Gondolod, hogy első blikkre kezet emelne egy olyan nőre, mint Angel? Nevet
Mire magához térne, hogy "hú, ez ellenség", akkorra már gúzsba kötve heverne a szekrény aljában. ikszdé
Jurát pedig Gemini "győzte le", Ichiya képében. Az "csak" egy okos trükk volt. Egy szemtől szembeni harc szerintem elég kikapós lett volna Angel részére, ha szembeszáll a Tíz Szent Mágus egyikével.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 08, 06:46:08 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #42 Dátum: 11 júl 08, 08:22:51 »

Azért én remélem, hogy 1-2 tag még fog szerepet kapni mert a Sensei nem szokta elfelejteni a karaktereit. Pl Erigor, Leon, Sherry + Shou és cimborái és Luxus. Cobrát és Richard-donot szívesen újra látnám Hümm-hümm
Angel mondta, hogyha Jura olyan erős lenne mint, Makarov vagy Jose akkor nagy bajban lenne mert "hátulról" se tudná őket kiütni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Gemini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #43 Dátum: 11 júl 08, 14:46:44 »

Azzal kapcsolatban, hogy Jura-t meg Gemini győzte le csak annyi, hogy akkor ennyi erővel a csillagmágusok nem érnek semmit, mert nem ők harcolnak...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #44 Dátum: 11 júl 09, 18:21:17 »

Válaszomat lásd ebben a témában: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3792.msg620355#msg620355
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!