24 szep 28, 00:32:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sötét céhek (Tartaros, Grimoire Heart, Oración Seis, stb.)  (Megtekintve 44054 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Gemini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #45 Dátum: 11 júl 10, 17:01:59 »

Olyasmire emlékszem, hogy mondták, hogy az Oracion Seis tagjai egyenként le tudnak győzni egy-egy céhet. Angel hogy tudja ezt megtenni? Neki nincsenek annyira erős kulcsai, Geminivel lehet taktikázni, meg ha ő erős mágust másol az jó, de Aries meg Scorpius nem éppen a legerősebb. Aquarius meg Taurus erősebb mint a másik kettő, szóval akkor Lucy is le tudna győzni egy céhet? Caelum meg ezüst kulcs, igaz, hogy hasznos, de azért egy céhet...
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #46 Dátum: 11 júl 12, 09:19:24 »

Azért Scorpiust ne írjuk le olyan gyorsan. Nem láttuk meg igazán keményen harcolni. Aries pedig egy darabig húzta Loki ellen ami azért nem kis szó.

Lucy már legyőzőtt magába 1 egész céhet =D

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/130/8


De hogy ne legyen off: Akikre az oracion Seis közül legnagyobb esélyt látok arra hogy visszatér az Richard. Ö börtönben van és akár még ki is szabadulhat.

Akik valószínüleg meghaltak: Cobra, Midnight, Zero/Brain, és valószínüleg Racer is. Angel túlélte és vagy elkapták vagy nem.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 12, 09:21:23 írta Lew » Naplózva


Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #47 Dátum: 11 júl 12, 09:26:13 »

Az nem egy egész céh volt csak pár embere. Az egész céhüket Natsu és Gray verte le és annak a céhnek a vezetői az a 2 majom. Án Nasu ék is mondták, hogy kemény volt.
Cobra mitől halt volna meg ? Abba még senki nem hall bele, hogy lett egy lyuk a vállán. Nevet
Racer se hallt meg mert Leon megmentette. És nem hiszem, hogy egy hullát húzott volna maga után. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #48 Dátum: 11 júl 12, 10:02:06 »

Az nem egy egész céh volt csak pár embere. Az egész céhüket Natsu és Gray verte le és annak a céhnek a vezetői az a 2 majom. Án Nasu ék is mondták, hogy kemény volt.
Cobra mitől halt volna meg ? Abba még senki nem hall bele, hogy lett egy lyuk a vállán. Nevet
Racer se hallt meg mert Leon megmentette. És nem hiszem, hogy egy hullát húzott volna maga után. ikszdé

De abba sztem símán belehal hogy egy több ezer tonnás város rázuhan amig félholtan fekszik a város közepén.

Racer valóban túlélhette  Gondolkozik akkor ö is a dutyiban ül.
Naplózva


Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #49 Dátum: 11 júl 12, 10:42:57 »

Cyberios elég okos ahhoz, hogy elrepüljön vele. Kúl És azért a Nirvana se semmisült meg teljesen, csak beszakadt az alsó része (ahol a lacrimák voltak és a folyosók) és a lábaknak már nem volt energiája megtartani a várost így összeroskadtak a súly alatt. Gyakorlatilag leült a Nirvana. Nevet

Egyébként fogalmam sincs, hogy hogy írtam ennyire el azt hogy "És Natsuék is mondták" ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #50 Dátum: 11 júl 14, 12:14:13 »

Látom nagyon nem akarod, hogy Cobra meghaljon. : D Amúgy nem csak Natsu "sebesítette meg", hanem Brain is a botjával, amitől szépen kifeküdt. :/
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #51 Dátum: 11 júl 15, 19:37:18 »

A mangában Brain átlőtte a vállát de az nem olyan vészes. Ő a kedvencem hatuk közül persze, hogy nem szeretném, hogy meghaljon. Nevet Amúgy tegnap megkérdeztem a Fairy Tail wikin és ott azt írták, hogy él. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #52 Dátum: 11 júl 16, 14:38:36 »

A Fairy Tail wiki az anime alapján (is) van. Ott a Nirvána összedőlése után láthatjuk, amint pár Oración Seis tag elrepül.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #53 Dátum: 11 júl 16, 15:57:52 »

Chakra erről tudnál rész vagy fejezet számot adni ? Mert most néztem végig a Nirvana pusztulását az animében és a mangában is de ott nem találtam ilyen részt. Véletlenül nem kevered a Mennyország tornyának összedőlésével ?  Hümm-hümm Mert abban tényleg volt olyan rész, hogy a Ravenes mágusok elrepülnek. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #54 Dátum: 11 júl 18, 06:55:18 »

Ott a pont.  smirksweat
Akkor azért nem találtam az animében, a Nirvánás részeknél, pedig kerestem. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #55 Dátum: 11 júl 31, 13:00:23 »

... Ami még tetszett az a Purgatorium tagjainak eltérő személyiségjegyei illetve jellemzőik. Volt itt bolond, kedves, megszállott, kötelességtudó, örült és sunyi is, akik érdekes mágiákat birtokolnak. ...

Lássuk csak...

Az én meglátásom szerint:
- Bolond: Kain Hiraku
- Kedves: Meldy
- Megszállott: Urtear,
- Kötelességtudó: Azuma
- Őrült: ZanCrow, RustyRose
- Sunyi: Capricorn/Zoldeo

Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #56 Dátum: 11 júl 31, 13:15:08 »

Igen! Nagy részében erre gondoltam, de van egy-két átfedés is. Én a megszállotthoz is soroltan RustyRose-t és Urteart a sunyihoz, de oda is jó ahova te is besoroltad.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #57 Dátum: 11 aug 25, 19:25:55 »

Urtear-t én inkább az őrült-megszállottba raknám
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #58 Dátum: 11 aug 27, 11:24:44 »

Mivel a 248. mangafejezetben látszik, hogy "Grimoire", így a téma címét javítottam.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #59 Dátum: 11 nov 04, 08:33:46 »

Kíváncsi vagyok, h ki győzi le ZanCrow-ot. A mangában láttam egy rövid részt és ott lenyomta Makarovot... Gondolkozik
Szóval onnan már nem is néztem tovább, de jó erős. Én nem bánnám, h 1x kikapna a Fairy Tail. Unalmas lesz, h mindig nyernek. Bazi erősnek van beállítva az ellenfél de ők a végén az akarat erejükkel és kitartásukkal mindig nyernek... Neeem
És ha legyőzik a ''legerősebb sötét céhet'' akkor utána mi? Nem marad ellenfél. Szóval kapjanak csak ki mind Sabaodyn Luffyék.  Pojén
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!