24 jún 16, 07:22:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 785 786 [787] 788 789 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852963 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #11790 Dátum: 15 okt 10, 16:18:29 »

Mostanában sorozatban elég jók a friss fejezetek (megtáltosodott Mashima). Jó látni, hogy Natsu használja kicsit a fejét és nem lövi el az összes puskaport. Legváratlanabb rész Miráé volt. Azt hittem, hogy felveszi a szokásos formáját és elkezd aprítani. Kellemes meglepetés volt, hogy elnyelte Sayla-t és most őt használja. Gondolom a golyófejű spriggan tudja hatástalanítani a macroját és azért nem aludtak be a körülötte lévő katonái. Érdekes harcnak ígérkezik. Remélem a Lucy vs. Brandish fürdőzésből nem csak fanservice lesz (van egy sejtésem, hogy Aquarius is be fog ugrani a kádba a végén). Kíváncsi vagyok, hogy Brandishnek mi is az igazi célja Lucyval.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #11791 Dátum: 15 okt 10, 17:15:52 »

Brandish valószínűleg Gildarts lánya és segítséget akar kérni Lucytől....
Mirától pont ezt vártam  Ördögi remélem lassan megjönnek már a segítők is (Gerard + tőbbi céhből az erősebbek)  meg persze Gildarts is. Erza eléggé kínlódik már Ajeellal valaki már tényleg csinálhatna valamit...
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11792 Dátum: 15 okt 10, 17:27:56 »

Most tényleg jóságnak, kedvességnek akarják beállítani, hogy Mira ellopta Seilah testét? Szerintem Seilah már meghalt azzal, hogy Mira megszállta. Legalábbis semmi nem mutat arra, hogy ő még élne ott valahol belül. Vagy inkább meghalna, mintsem az ellenség használja a testét és az erejét.

Most ez csak én vagyok, vagy Brandish mintha leszbi lenne. xD Felkeltette Lucy az érdeklődését, miközben nem csinált mást csak bikiniben pózolt előtte, most meg azt akarja, hogy vetkőzzön le és fürödjenek együtt.. Nem lenne meglepő a Kyouka-Seilah páros után.  Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
StellaLuna
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9



« Válasz #11793 Dátum: 15 okt 10, 17:35:46 »

Lenne még egy kérdésem, mégpedig, hogy a Take Over-nek pontosan milyenek a képességei? A mostani animében Mirajane alkalmazta a Take Over-t Seilah képességén, itt pedig: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/448/17 Lisanna mondja, hogy erősebb lett, mint valaha. Lehet ez annak a jele, hogy Mira megtanulta alkalmazni és előhívni bármikor Seilah macróját? Mert, ha jól emlékszem, a Tenrou arc-nál Elfman így "vette el" Rustyrose karját. Persze, lehet, hogy félreértem, de a fentebb említettek alapján én úgy gondolom, Mira szert tehetett valami hasonló erőre.  Gondolkozik

Úgy örülök, hogy végül Mashima-sensei valóban berakta Seilah-t Mira új képességének - nagyon sokat fejlődött! Mosolyog Lucy és Brandish pedig elég érdekes...  smirksweat Nagyon várom már a többi céh és Jellal érkezését!!! Nevet
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #11794 Dátum: 15 okt 10, 23:29:48 »

Szerintem Erza-t Jellal fogja kimenteni és oneshotolja Ajell-t valami finomsággal.  Ördögi

Ami még menő lenne, ha Natsu-t tényleg elrabolná Zeref, akkor ezt Jellal látná és
legközelebb csak END formában találkozna vele.

Vagy még egy, Jellal-nál lennének etharion kapszulák és adna egy kis csomaggal Natsunak.

Meldy képességét meg ki lehetne használni ott, hogy rakna egyet Zerefre és END-re. Abból mi lenne.
Naplózva

bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #11795 Dátum: 15 okt 11, 11:09:35 »

Ha valamire fogadnék, akkor az, hogy Gerard és a klubb be fog ugrani, illetve tuti, hogy a Blue Pegasus, a Sabertooth is. Ennyi ellenfél ellen, csak maga a FT nem arányos, nincs meg valahogy az egyensúly a felek között.

Ebben a fejezetben Mira volt a legnagyobb és számomra a legmeglepőbb. Azt hittem, mikor Lisannat visszahozzák,  visszatér a rocker énje, de kicsit csalódott voltam, mikor nem és sajnáltam is, hogy nem mutattak belőle többet, nagyobbat a Take Over képességéből, mert végül is ő az egyik S osztályú és nem sok szerepe volt, az erősebb ellenfelek ellen. De most, emelem kalapom a Sensei előtt, végre azt érzem, hogy méltó a nevére. Respect.

Nem tudom min lepődik meg Happy, Natsunak mindig is megvolt a magához való esze, csak Ő inkább ösztönösen cselekedik, például mikor megette az Etheriont ( ebben nem vagyok biztos, hogy ez a neve, javítsatok, ha tévedek).
De a Mágiajátékokon is, Gazille-al nem rohantak neki Stingnek és Rougenak. Natsu okos, csak szerintem szereti abban a tudatban ringatni az embereket, hogy nem Nevet

Én mondjuk kifejezetten azt hiányolom, hogy Happyneek nincs valami hypeja. Ott van Charlie és Lily akik emberi alakba tudnak változni, mindketten tudnak harcolni így, Lily meg még mellé kardot is forgat, de Happynek nincsen és én emiatt picit méges-csalódott vagyok. Ha Charlienak is sikerült, akkor ez egy elég nagy kihagyott gikszer Happynél Szomorú

Brandish nem fog harcolni szerintem. Vagy ha igen, akkor valami elég random indok miatt, hiszen Ő maga mondta, hogy nem az ő stílusa embereket ölni. Van egy olyan érzésem, hogy ebbe Zeref kényszerítette bele és a többi Máguskirály. Mellénk állsz vagy meghalsz alapon, én is inkább melléjük állnék. Ő lesz az átállítható karakter, aki a végén segíteni fog, remélem nem csak én gondolom így.
Ha már Lucy, érdemes megemlíteni, azt, ami számomra elég érdekes, hogy ahogy haladunk a sztoriban, egyre több minden kapcsolódik a csillagmágiához, ahhoz képest, hogy a manga elején, én speckó nem sok mindent kötöttem volna hozzá. Számomra egy tök gyenge harcmodor volt amihez most is tartom magam. Nem a saját erejéből küzd, csak a mágiája fogy az által, hogy megidéz pár, random kosztümbe öltözött idiótát.Nevet

Annak pedig, hogy Layla X777-ben halt meg, ugyanúgy lesz valami jelentősége. A sárkányok is ekkor szállták meg a sárkányölőket. Itt mindennek van jelentősége és ennek a számnak,még nem kaptuk meg, pedig már az elején elötte Mashima a számot.

Mellesleg Layla azt mondta Lucynak az egyetlen varázslatról, hogy az maga a "love". Mavis- Zeref szituációban, lehet fordítani szerelemnek, de szerintem maga a mindent átfogó szeretet.

Mavis nekem egy nagy csalódás volt. Komolyan? A nagy Tündér Taktikus, aki 100 vagy több csatát megnyert így kilehet játszani? Borzasztó. Fúúúh. Úgy felidegesített. Mondom ilyen nincs. És mégis van...ez gáz.

Most egy csomó dologról írtam, el is felejtettem miről akartam eredetileg  ikszdé

A mangareaderes és a mangastreames fordítás között megint akkora a különbség mint a Rám-szakadék. Az egyiküknél az egyik mondat kijelentő, a másikuknál kérdő. ikszdé sok sikert srácok ebből kihámozni.




Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #11796 Dátum: 15 okt 11, 11:47:14 »

Szerintetek van valami közük egymáshoz Sorano-nak és Brandish.nek? Vagy csak szeritnem hasonlítanak Nevet

Állat volt ez a fejezet. Beindultak a dolgok rendesen. Az meg érdekes lesz, ha a kádban mezítelenül fognak küzdeni a lányok.  Pojén
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11797 Dátum: 15 okt 11, 12:43:32 »

Jó fejezet volt, különösen tetszett hogy Mira is fejlődött az évek folyamán Nevet Szerintem meg ezzel a Seilah dologgal lehet még később is érdekes fejleményeket kezdeni. Engem például érdekelne ha E.N.D felébredne akkor Seilah is feléledni vagy Ő meghalt? Azért mert ugye E.N.D a mestere neki, így egy követője máris lenne ikszdé Mondjuk az is igaz hogy sosem találkoztak személyesen Gondolkozik Natsu valóban fejlődött mind erőben mind fejben ami dícséretes. Azért arra  kíváncsi lennék hogy Zeref is jön-e a sereggel vagy ő visszament Alvarezbe aztán szépen durmol a hintaszékben ikszdé
A Brandish-Lucy párosra már nagyon kíváncsi vagyok hogy ebből mi fog kisűlni. Csak könyörgöm ne azon menjen a szájkarate hogy kinek ki tetszik Kúl Ez a meztelen közös fürdés azért tetszik, ki tudja lehet hogy paraszt gameboy-al döntik el a küzdelmet ikszdé
Naplózva
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #11798 Dátum: 15 okt 11, 12:54:10 »

 Gondolkozik Lehet, hogy én értettem félre valamit de miért várják az emberek E.N.D visszatérést/felébredést mikor az Natsu? ( Zeref már elmondta egyszer).

Happy meg úgy jó ahogy van elég fura lenne ha ő is átváltozna és harcolna már megszoktuk, hogy ő csak lelki támasz.
Naplózva

bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #11799 Dátum: 15 okt 11, 14:01:11 »

Gondolkozik Lehet, hogy én értettem félre valamit de miért várják az emberek E.N.D visszatérést/felébredést mikor az Natsu? ( Zeref már elmondta egyszer).

Azért, mert END és Natsu kicsit olyan mint egy érme két oldala. END-nek szerintem ugyan úgy van tudata és ereje, csak el van zárva az az erő Natsuban, mint például a Dragon Force. Meg kell tanulnia előhívni és használni, de ez annál sokkal összetettebb.
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11800 Dátum: 15 okt 11, 14:07:15 »

Ez a rész sem volt túl nagy eresztés. Egyedül annyi pozitívumot tudnék kiemelni, hogy Erza szószban van, és kifújt. Mavist meg eddig se bírtam, de legalább már nem is kell hallgatni, hogy mekkora észkombájn, mert rendesen beégett. Faceg
Ez a közös fürdőzés meg marhára kell bele, mondhatom...

BTW Jellalt várom egyedül. Remélem őt nem rontja el masni, mint a karakterei 99%át.

@bdaniel: szerintem én vagyok az egyetlen a fórumon, akit rohadtul nem érdekel END ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 11, 14:10:40 írta Aizen » Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #11801 Dátum: 15 okt 11, 17:10:59 »

Mert Acnologia és Jövő Rogue voltak az egyetlenek,akik egy hatalmas pofont adtak az Fairy tail céhnek.
Jövő Rogue mikor adott nagy pofont a FT-nek? Jövő Lucy halálára gondolsz? Mert szerintem Rogue teljesen súlytalan volt ezen kívül. (És azért jövő Lucy nem egyezik meg az igazival, főleg nem, ha életről-halálról van szó.)
Nem csak Lucy haláláról van szó Jon .Jövő Rouge több Ft tagok  is megölt volna,ha Ultear  nem lett volna(Gray,Macao,Droy stb+több más céhből).Leírok pár dolgot:
-Jövő Rouge átverte az egész Fiora katonaságot.
-Mind a 7sárkányölő nem volt képes megölni egy  Sárkányt.
-Juvia  bohóckodás miatt Gray meghalt a sárkánykölyköktől.
-Ultear áldozata nélkül,már mindenki halott lenne.(Persze ha Natsu nem támadta volna meg a kaput,akkor később megint meghaltak volna)
-Erza a nagy szájával,hogy semmi baja majdnem meghalt egy sárkánykölyöktől,ha nem lett volna Gerárd.
-Rengeteg Fairy tag más céh nem tudta eldönteni,hogy köpjön vagy nyeljen a halála előtt.
-Natsu még Atlas flame erejével se tudtam legyőzni a sárkányt és a Jövő Roguet.(Ezért ment neki a kapunak)
Stb.stb .
Ez volt a Fairy tail 2legnagyobb bukása.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 11, 17:34:09 írta Dungeon Lord » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11802 Dátum: 15 okt 11, 19:59:40 »

Hát nem tudom. Mivel a végén győztek, semmiképpen sem mondanám bukásnak, az most, hogy Urtear megmentette őket, ez benne van...ezen az elven, a FT rengetegszer elbukott volna már, ahogy minden shounen főhős is. Ezen az elven, akkor Hades ellen is elbuktak? Mert ha nincs Urtear (tényleg, most esik le, hogy kétszer mentette meg őket...), akkor valszeg Hades még a szíve ellenére is vissza tudott volna támadni.
Igazából csak Acnologia ellen bukott a FT kollektíven, ill. a Tartaros ellen sokan vesztették el valakijüket, ott kellett rádöbbenniük arra, hogy a jelenlegi erejük nem elég. De a FT, mint céh, ott is győzött.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 11, 21:10:53 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11803 Dátum: 15 okt 13, 14:05:41 »

Vajon Mira fog kiütni egy pajzsot? Nevet vagy ez annak a függvénye, hogy Erzának sikerül-e? ikszdé Az a baj, hogy én már a megjelenésénél attól féltem, hogy végig az ilyen trash közkatonákra lesz elhasználva.Menő meg minden de akkor is súlytalan, hogy most összeesett miatta egy utcányi szerencsétlen. Kapjon rendes ellenfelet!

Ezt a Brandishes dolgot meg el fogja vinni Mashima egy hardcore fanservice-be.Ha tippelnem kéne akkor a végén megint szétalázzák Lucyt(Először Luffyt írtam be ikszdé ). De remélem kellemesen csalódok.Azért meg nem jár szerintem Nobel díj, hogy Natsu rájött a maraton első kilóméterén nem kell sprintelni úgy ahogy a csövön kifér.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11804 Dátum: 15 okt 13, 16:36:03 »

Ej-ej Mashima sensei. Egy kis meztelen csata? Mosolyog Persze miért ne. Csak eddig azt hittem, ez akcióról szól.  ikszdé
Natsu meg a taktika? Ez tényleg a manga végét jelzi...  Nevet  Gondolkozik  bow
Mirajane nagy.  Kúl De a legnagyobb az kétségkívül Max és Warren nagyjelenete. Tökéletes.  ikszdé  ikszdé  ikszdé
 Nevet Hát erre nincs elég ilyen jel:  ikszdé
 Hümm-hümm  Pontosan
Valami fergeteges.az egész.
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oldalak: 1 ... 785 786 [787] 788 789 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!