24 jún 01, 12:35:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 783 784 [785] 786 787 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1806929 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11760 Dátum: 15 okt 05, 17:00:59 »

Zeref nem tudom, hogy jön-e a sereggel. Lehet meglátja Natsu-t meghatódik és meghal körülötte az egész sereg.
Nevet Nevet
Érdekes rész volt. Egyáltalán nem erre számítottam Nevet De sokkal jobb és logikusabb így, mintha a 12 pajzs szétszóródott volna, annak nem sok értelme lett volna Alvarez szempontjából.
-Erza és egy érdekes, izgalmas, ötletes csata? Nevet Hell yeah! Régen nagyon szerettem Erzát, és csak Mashimán múlik, hogy ez mikor lesz újra így, nem rajtam. Nagyon jól nézett ki a mostani páncélokban, főleg az elsőben (igaz, hogy Erza kb. mindenben jól néz ki, nem ezen múlik a dolog Nevet ).
-Lucy és Brandish érdekes lesz. Nem hinném, hogy Zeref küldte volna hozzá, szerintem most a saját szakállára dolgozik, legalábbis a "mély benyomást tettél rám" erről árulkodik. Biztos, hogy köze van ennek Lucy végső nagy rejtélyéhez, és ezáltal Laylához, szóval ez talán a legfontosabb momentum a fejezetben. Ja, és most már egyértelmű, hogy Aquarius kulcsa nem lett megjavítva, hiába bizonygatták egyesek (mondjuk ő már nincs a fórumon, de akkor is).
-Nekem bejön, hogy Alvarez nem csak a 12-ből és a noname figurákból áll, hanem vannak köztes "tisztek". Nyilvánvaló, hogy nem szabad, hogy problémát okozzanak Natsuéknak, de azért biztos, hogy komolyabb erőfeszítésre késztetik őket.
-Amikor Freed már magabiztosabban ki merte jelenteni, hogy innentől fen kell tudnia tartani a védőpajzsot, onnantól vált kb. egyértelművé, hogy jön valami gikszer. Valószínű, hogy az 1 millió emberrel (ami amúgy szerintem rohadt nagy túlzás...) jön a maradék 3 pajzs is, és akkor a FT-nek 12 pajzzsal, ezenkívül több erősebb emberrel kell szembenéznie (amúgy ezek a tisztek kitűnő csatát szolgáltathatnak a FT maradékának, meg az esetleges más céhekből jövő erősítéseknek), nem beszélve arról a cirka 1 millió emberről.
Nem tudom elképzelni, hogy ebből hogyan fognak kijönni. Csak úgy, hogy megjelenik valaki, aki kirángatja őket a mélypontról, mert abban még mindig biztos vagyok, hogy a FT kemény magja 1v1-ezni fog a pajzsokkal, de jelenleg nagyon megtörtek. Gildartz? Gérard? Szent mágusok? Többi céh? Ők mindenképpen kelleni fognak a tömeg ellen. Angol fórumokon sokan Mistogant várják, egy Edolasi sereggel a háta mögött, nem rossz ötlet szerintem. Valakinek muszáj befutnia. Gildartz kézenfekvő lenne, Gérard szerintem később jön, amikor már Zeref is képben lesz, a többiek pedig szerintem amikor már kicsit rendeződtek a viszonyok (habár ki tudja, nem lenne rossz, ha most az egyszer nem csak szimbolikus szerepük lenne).
Amúgy Luxus nagyon magas lóról beszél arról, hogy mi a fenét csinálnak a többiek. Esetleg megmutathatná, hogy nem alaptalan az arroganciája (amit amúgy nagyon bírok benne).
Szóval nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, mert fogalmam sincs, rengeteg lehetséges kimenetel létezik.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 05, 17:03:03 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11761 Dátum: 15 okt 05, 17:15:46 »

Na ez aztán frankó kis fejezet volt. Úgy látszik beindultak az események méghozzá elég nagy iramban Nevet Erza nem tudom hogy fog megbírkózni a helyzettel,de szerintem győzni fog viszont ára lesz ennek a győzelemnek. Natsu meg mintha meglepődött volna az ellenfél erejétől. Persze ez nem jelent semmit, lehet csak még jobban feltüzeli magát tőle ikszdé
A Lucy-Brandish páros nagyon jó volt. Kicsit unalmas lenne ha megint szegény Lucyt rabolnák el meg hurcolnák meg, de lehet hogy Zeref Natsut akarja Lucyn keresztül. Viszont nekem is az a véleményem hogy Lucy lesz az a valaki aki visszahozza Natsut ha E.N.D változik. Márpedig biztos vagyok benne hogy át fog változni Natsu és abban is reménykedek hogy lesz Lucy vs E.ND (Natsu) azt ott megmutathatja Lucy hogy mit is tud ikszdé Azért arra kíváncsi lennék hogy egy E.N.D vs 1,5 millió Alvarez sereg meddig aprítaná őket Natsu ikszdé Gondolkozik Ördögi Úgy néz ki hogy Zeref-nek terve van Lucy-val vagy csak szükséges a tervhez, de nagyon kíváncsi lennék ha Zeref beavatná Lucyt a Dragneel család titkaiba Ördögi A következő rész nagyon várós Pontosan
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11762 Dátum: 15 okt 05, 17:37:30 »

Ahogy mondtam feljebb is, szerintem Brandish a saját akaratából ment el Lucy után. A dumája erre utal.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11763 Dátum: 15 okt 05, 18:02:58 »

Vagy Mest elteleportal mindenkit de remelem nem ez lesz mert elég volt egyszer... smirksweat

Az a sereg tutti hogy az összes guild meg max Jellal+ oracion seis lesz máskülönben tényleg végük van Nevet Jellal is nagyon okos bármit kitalálhatott már Nyelvesít mondjuk össze kapcsolni mindegyik sprigant Meldyvel aztán Meldyt le fejezni  Ördögi


Olyan idegesítő amugy számomra hogy akar a tartaros ellen most se szólnak semmilyen más cehnek... Miért? Jönne a sabertooth kemeny magja pusztitana rendesen  Kúl
Megnéznék egy Orga es Laxus pusztítást Nevet
Naplózva
Filipendula ulmaria
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #11764 Dátum: 15 okt 05, 20:11:58 »

Én nem gondolom, hogy Brandish magán akcióba kezdett volna. Ezt Ajeel-ről képzeltük, de nem jött be. Szerintem itt mindenki teszi, amit Zeref mondott. Nem tesznek semmit sem az ő akarata ellenére. És mikor tett volna Lucy mély benyomást Brandish-re? Kb 3 percig látták egymást.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11765 Dátum: 15 okt 05, 20:46:29 »

Pedig szerintem de. Én nagyjából azt láttam eddig mindegyik Spingantól, hogy azt teszi amit akar. Mármint adott keretek közt. Van egy cél amelyet kitűzött a boss és annak elérése érdekében mindegyik azt csinál amit akar amíg nem tesznek egymásnak keresztbe. Szóval nekem ebből az jött le, hogy minden Sringan megkapta a feladatot. Támadják meg a Fairy Tailt. Aztán, hogy ki és hogyan csinálja az legyen az ő gondjuk. Egyébként nagy valószínűséggel a FT is megkapja a maga erősítését mert így tökéletesen esélytelenek.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11766 Dátum: 15 okt 05, 20:56:55 »

A következő fejezet címe alapján én reménykedek benne, hogy az az 1 millió ember tényleg ishgari legyen. Ugye a mágusoknak tilos háborúkba keveredniük a mágia tanács törvényei miatt. De elképzelhetőnek tartom, hogy a veszély miatt az elnök feloldotta a szabályozást és háborúba hívta a kontinens mágusait.

Nem baj, hogyha szinte semmit nem látunk a harcaikból (elvégre mindenre nem jut idő) a tudat, h a FT nem egyedül veri le Alvarezt bőven elég. Nem akarom, hogy most a FT egymaga leverjen egy több milliós hadsereggel rendelkező birodalmat.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 05, 20:59:00 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
DieHardy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #11767 Dátum: 15 okt 05, 21:07:07 »

Valaki előttem szóló mondta, hogy Warren mágiamennyiség alapján lőtte be az 1 milla főt. Esetleg nem lehet, hogy véletlenül Acnologiára hiszi azt, hogy olyan sokan jönnek, mert akkora mágiát érzékel? Mert azért kissé meglepődtek, hogy kelet felől is érkezik az ellenség és ugye elvileg neki is valamikor megkéne érkezzen a "buliba"  Gondolkozik
Mindenesetre nagy meglepetés lenne. Nevet
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11768 Dátum: 15 okt 05, 21:07:46 »

Átolvastam újra. Valóban lehet hogy igazad van Jon, mivel eddig akiket megismertünk springanok mind abban hisz hogy a cél szentesíti az eszközt Mosolyog Nem tudom mi fog ebből kisülni,de végre felpörögtek az események. Viszont olvastam egy olyan teóriát külföldi oldalon ami röviden arról szól hogy valakinek meg kell halnia a főbb szereplők közül hogy E.N.D felébredjen és kitombolja magát. Majd az egyetlen lehetőség hogy Lucy visszahozza Natsut az az időutazás, mégpedig abba az időbe mikor E.N.D és Igneel harcolt és ugye E.N.D vesztett. Lucy beszélgetne Igneel-el hogy hogyan hozhatná vissza Natsut. Viszont a kérdés hogy ki lenne Lucy kísérője ezen az utazáson vagy lehet hogy egyedül menne? Itt lehetőségként Erzát és Jellel hozták fel. Alapból ugye Gray kilőve hiszen valószínű hogy megakarja ölni E.N.D-et. Majd ezen szituáció között párhuzamot vont a Fairy Tail és a Rave Master között. Engem elgondolkodtatott ez a teória Gondolkozik
Igazából így megtudnánk azt is pontosan mi történt E.N.D és Igneel között. Kúl
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11769 Dátum: 15 okt 05, 22:58:44 »

Hm, igen, ez nem egy rossz ötlet. Érdekes adalékot, kitérőt adna a háborúnak, az biztos, és nagyon jó mód a maradék rejtély tisztázására.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Everything and nothing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16


Ankhserum


« Válasz #11770 Dátum: 15 okt 06, 18:49:24 »

Egyébként az nem lehetséges hogy a háború után Brandish vagy egy másik tag a Spriggan 12-böl csatlakozni fog a Fairy Tail-hoz  Gondolkozik  Nevet (ha ezt már felvetette valaki akkor kérem vegyétek semmisnek amit írtam, csak túl lusta vagyok vissza olvasni hogy megnézzem hogy valaki írta-e már)
Naplózva

Az élet sokféleképpen próbára tudja tenni az ember kitartását: vagy azzal, hogy nem történik semmi, vagy azzal, hogy minden egyszerre történik.

A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.

Ha az életben elérhető sikert A-nak vesszük, akkor A=X+Y+Z. X a munka, Y a játék, Z pedig, hogy befogod a szád.
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #11771 Dátum: 15 okt 07, 14:47:47 »

Na most jött el az ideje acnologiának
Szerintem ő legyalulja a springan 12 us és ezzel segít a fairy tailnek is
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11772 Dátum: 15 okt 07, 15:14:00 »

Ha valaki már leírta akkor bocsi.

Nekem az egész fejezet alatt az volt az érzésem, hogy az újonnan érkezőkből ha nem is mindenki de egy részük szövetséges lesz.
Azt nem tudták megállapítani, hogy pontosan kik jönnek és Mashima sem ugrott oda, hogy megmutassa csupán becsültek az érzékelt mágikus erő alapján.Az mondjuk más, hogy ilyen brutál számokkal valószínűleg csak az ellen rendelkezhet.Ezektől függetlenül én biztosra vettem, hogy azokból néhány nem az lesz akire számítanak.

Aztán lehet mégis.

Lucy remélem kap egy harcot.Unalmas lenne és idegb@szó ha megint őt kéne megmenteni.Eleget szopatta már Mashima.
És ha Natsut rabolnák el és Lucy mentené meg?  Hümm-hümm  >.<# >.<#

Még mindig egy Tenrou féle Makarov ragemódra várok  Ördögi
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11773 Dátum: 15 okt 07, 15:28:54 »

Ugyanezt gondolom.A Kelet felől érkezők tuti szövetségesek.Mangastreamen is elolvastam ott meg még inkább erre gondolok + MS verzióban még egyértelműbb hogy nem véletlen ment Brandish Lucy-hoz kíváncsi vagyok mi célból.Esetleg Zeref küldte vagy pedig önszántából.Várom a következő fejezetet!
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #11774 Dátum: 15 okt 07, 15:49:05 »

Most hogy mondjátok tuti hozzácsapódik a többi céh is
Az de király lenne ha lucy mentené meg
A leg epicebb viszont az lenne ha valaki a jók közül meghalna , nem azért mondom mert bárkit halva szeretnék látne na de lássuk be az epic lenne a köbön
És ki kell ábrándítsalak az egymilliós vagy bármelyik sereg nem a jófiuk mert mindel jön 3 tag
Lehet hogy jön egy szövetséges is de az nem ezekből lesz
Naplózva
Oldalak: 1 ... 783 784 [785] 786 787 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!