24 jún 16, 07:08:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 690 691 [692] 693 694 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852924 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #10365 Dátum: 15 márc 17, 08:24:02 »

Gray átállt az Erő Sötét oldalára!  Ohh My God Ez, de uncsiiiiiiiii.... Ez most a trend a főszereplő spanjai körében? Sasuke a kis divat diktátor. Akárki átállhatott volna, AKÁRKI, még Charlie is. Az is izgalmasabb lett volna mint ez.

Más részről totál nem értem Gray-t sem. Tudja, hogy bele van esve Juvia, de őt nem érdekli, és mégis együtt pecóznak. MIÉRT? Ha valaki olyan kajtat utánam, akinek nem kéne az első dolgom, hogy lerázom. Nem csak azért mert idegesít, hanem könyörületből. Nem fogom álltatni azzal, hogy összeköltözök vele. Ez azért milyen már?

De bírom a semmiből előkerülő újabb és újabb gonosz szövetségeket. Mert ezekről egy büdös szó nem esett eddig. De még véletlenül sem dolgoznának össze a többi Zeref csicskával.
A másik meg ez a nyomorult Zeref. Miért mindenki őt macerálja? Ha én gonosz lennék inkább próbálnék felé kerekedni, nem vissza hozni az életbe, hogy aztán a talpát nyalhassam. Geeeez.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10366 Dátum: 15 márc 17, 10:53:50 »

...
Chakra, Gray-en nincs kesztyű az a démoni tetkó rajta. Nevet
http://readms.com/r/fairy_tail/424/2721/23
...

Az első olvasat telón történt, MP-s verzióból. Aztán gépen az MS-ből már rájöttem. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10367 Dátum: 15 márc 17, 11:24:30 »

Valaki betudná linkelni ezt a "Rouge elmondja Natsunak, hogy ki öli meg Froscht" jelenetet?
Naplózva

iiHALA MADRID!!
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #10368 Dátum: 15 márc 17, 11:27:35 »

Másnak is feltűnt amúgy, hogy eltűnt a Fairy Tail jele Gray-ről (illetve talán Juvia-ról is, bár nála nem láthattuk teljesen tisztán azt a részt ahol van/volt)? Jelenlegi tudomásunk szerint ugye Gray és Juvia nem volt ott amikor felosztották a céhet, talán Natsuékhoz hasonlóan már azelőtt elmentek edzeni, akkor az magától eltűnt? De akkor Natsuéknak hogy maradt meg? Vagy maguknak tüntették el?
Naplózva
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #10369 Dátum: 15 márc 17, 12:25:05 »

Valaki betudná linkelni ezt a "Rouge elmondja Natsunak, hogy ki öli meg Froscht" jelenetet?


http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/337/16 Tessék szerintem erre gondolsz, de nem mondja meg ki öli meg csak azt, hogy megfogják ölni. Fentebb valaki kifejtette, hogy már kifutottunk egy egy évből.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10370 Dátum: 15 márc 17, 12:26:00 »

Valaki betudná linkelni ezt a "Rouge elmondja Natsunak, hogy ki öli meg Froscht" jelenetet?
Igazából nem biztos, hogy elmondta, hogy ki ölte meg őt csak valószínű. Bár ez a fordítástól is függ.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/337/16
Juviának elvileg a bal combján van a jel, hogy az most ki volt takarva vagy eltűnt nem tudni. Gray esetében viszont valószínű, hogy vagy a ruha vagy a démoni része kitakarja. Egyébként másnak is feltűnt? Gray-en van ruha!!!
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10371 Dátum: 15 márc 17, 12:46:34 »

Kicsit off, de leírom inkább, mert mire ideér az anime elfelejtem  smirksweat
Szóval az animében a "mindenki kedvenc" Daphnés filler íve azért jó sok mindent lelőtt így belegondolva ikszdé Kezdte az edolasi robotsárkánnyal, aztán a Gruviás unison-raid, most meg Gray "árulása" Nevet Ez is ritka, hogy az anime spoilerez a mangának, talán Akame ga kill!-ben volt egy ilyen hasonló dolog Nevet

On: Ha a sárkányölők sok sárkányölő mágiától sárkánnyá, démonölők pedig démonná válhatnak, akkor az Istenölők Istenekké? :O Kíváncsi vagyok mikor akar velük foglalkozni végre részletesebben Mashima.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 17, 12:48:06 írta Csabi28 » Naplózva

sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #10372 Dátum: 15 márc 17, 13:56:27 »

Gray-nél tuti eltűnt a jel:
Itt felső középső képen nincs a mellkasán: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/424/10
Démonosodásakor is tisztán kivehető: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/424/11
Juvia-nál pedig nem tudjuk biztosra, mert nem volt elég fan service ebben a részben. Ördögi
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #10373 Dátum: 15 márc 17, 14:47:42 »

Ez a Gray a gonosz dolog akkor lenne a érdekes, ha tényleg gonosz lenne és nem lenne happy end a Natsuval való harc, hanem mondjuk Gray vagy Natsu kinyifanna. Ha jobban belegondolok, hány olyan anime/manga volt már ahol a főellenség egy jó karakter haverja a múltból, szerintem igen érdekes lenne, ha Gray gonosz lenne. De valószínűbbnek tartom a beépülős elméletet, lévén hogy Natsu most kezdi összeszedni az embereket, és a Wendys fejezetéknél volt harc, tehát arra merek következtetni hogy mindenkinél lesz valami kisebb csetepaté. Mondjuk elgondolkoztató az a Frosch-os egy év is, ez az egyetlen ami nem hagy nyugodni. Kiváncsi vagyok Mosolyog

UI: várom már a FT Zero fordítását, azt nem szoktam tudni angolul megérteni, mert nehezebb.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10374 Dátum: 15 márc 17, 15:31:26 »

Relite: Azt ne is várja senki hogy bárki meghal a jók közül. Ez még mindig egy Shounen manga. Nevet
Naruto talán az egyetlen ahol meghalt egy komolyabb főszereplő. Neji ugye, na meg Jiraiya. Más manga így most nem is jut eszembe, persze lehet hogy volt de akkor nem hagyott túl mély nyomott. ^^

Chakra: Valahogy sejtettem hogy rossz scant néztél vagy ilyesmi. De van ilyen. Nevet

Gray átállt az Erő Sötét oldalára!  Ohh My God Ez, de uncsiiiiiiiii.... Ez most a trend a főszereplő spanjai körében? Sasuke a kis divat diktátor. Akárki átállhatott volna, AKÁRKI, még Charlie is. Az is izgalmasabb lett volna mint ez.
Más részről totál nem értem Gray-t sem. Tudja, hogy bele van esve Juvia, de őt nem érdekli, és mégis együtt pecóznak. MIÉRT? Ha valaki olyan kajtat utánam, akinek nem kéne az első dolgom, hogy lerázom. Nem csak azért mert idegesít, hanem könyörületből. Nem fogom álltatni azzal, hogy összeköltözök vele. Ez azért milyen már?
De bírom a semmiből előkerülő újabb és újabb gonosz szövetségeket. Mert ezekről egy büdös szó nem esett eddig. De még véletlenül sem dolgoznának össze a többi Zeref csicskával.
A másik meg ez a nyomorult Zeref. Miért mindenki őt macerálja? Ha én gonosz lennék inkább próbálnék felé kerekedni, nem vissza hozni az életbe, hogy aztán a talpát nyalhassam. Geeeez.

Úgy látom mi nem egy mangát olvasunk. Nevet EZ nem AZ a Manga amiről te beszélsz mert ilyen nincs benne. Nevet

1. Nem tudjuk hogy mi van Gray-el ne állítsatok már tényként felvetéseket. ^^'
2. Kb 30 éve ez a szokás a Shounen mangákban hogy a két barát megküzd egymással. Ha más "áll át" az lett volna csak a Bullshit mert Gray pálfordulásának legalább rendes indoka van akármelyik is következik be, lásd Démon énje átvette az uralmat, vagy követi az apja nyomdokait és közel akar kerülni Zerefhez majd END-hez. Nincs ebben semmi rossz.
3. Juviának pedig ehhez semmi köze. A szerelemhez meg pláne. Gray egyébként nem közömbös iránta ez tuti csak ő is pont olyan mint Sasuke volt, nem mutatja ki az érzéseit. Mondjuk ironikus hogy ahhoz képest hogy dobálja a ruháit lefele eléggé zárkózott érzelmileg. Nevet Mondjuk nem is csoda, mindenkit akit szeretett, vagy aki őt szerette, Juvián kívül mind halott, Céhtársakat leszámítva. ^^ Ráadásul nem igazán ér rá csajozni. Ha nem érdekelné Juvia eleve nem lakott volna vele. Túl sok kapcsolati tapasztalatod nem lehet... ^^ Ráadásul hogyan rázza le őt mikor egy Céhben vannak?
4. Mondj egy Shounen mangát ahol nem történt olyan hogy egy új ellenség a semmiből jött elő. Nagyon kevés olyan van amiről már régóta tudunk ráadásul ha az Avatárok a régi sötét céhekből álltak össze ami elég valószínű akkor ez egy új megmozdulás szóval eleve nem is tudhattunk róluk. Just sayin! kacsint
Az pedig hogy miért követi mind fejvesztve Zerefet egyértelmű mert egyik sem tudná felülmúlni az ő szintjét! Nyelvesít A gonoszoknál pedig nem igazán szokás az összedolgozás nem véletlen hogy nagyon minimális a csapataik létszáma...

Amúgy ami Frosht illeti azt megint csak az anime cseszte el. Mert a mangában nem mondja Rouge hogy ki öli meg de az anime úgy állította be mintha mondaná. Elég szánalmasan oldották meg ezt is. Csomó mindent elspoilereztek már pl Happy Afróját is. Nevet

Egyébként tudjátok mi a röhej hogy nem rég azon rinyáltatok hogy nincs változás a mangában erre itt egy zsáknyi változás most meg sír a szátok. Akinek nem inge.... vegyen sajátot. Nyelvesít

BTW, Csabi ötlete érdekes és van is benne ráció. Bár a sárkányölők már tuti hogy nem változnak sárkánnyá de a Démonölő(k) átváltozhatnak, na meg az Istenölők is bár belőlük nem tudni mennyi van még.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 17, 15:40:47 írta Kuro25 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #10375 Dátum: 15 márc 17, 17:03:29 »

Egyenlőre nem igazán tudok annál többet hozzászólni, hogy Grayról meg mertem volna esküdni, hogy Cobra az annak ellenére, hogy láttam a karján azt az azt és a nevét kiírva  Technikai KO >.<# Hmm?
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10376 Dátum: 15 márc 17, 17:13:52 »

Lassan jöhetnek az istenek is szerintem , mert ha van istenölő akkor van isten is.
Talán Zeref az egyik ......
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10377 Dátum: 15 márc 17, 17:57:56 »

Még mindig furcsálom, hogy Zancrowot megölték. Ha Mashima elkezd végre az istenölőkkel is foglalkozni, akkor nem ártana majd egy olyan badass jelenet, ahol mindet felvonultatja együtt Nevet Persze még csak háromról tudunk, amiből már csak kettő él, de mivel az általunk ismert eddigi 3 eleme full megegyezik a sárkányölők első-második generációjával, így nem kizárt, hogy ezekből is lesz 2. és 3. generáció, bár nem biztos. Én valahogy sokkal erősebbnek tartok egy Istent, mint egy Sárkányt, éppen ezért az "ölőjeiket" is ilyen sorrendben helyezném el, holott a mangában Luxus lazán ownolta Orgát és Wendy is elvolt az idősebb Sheriával. Igaz Natsu kikapott Zancrowtól, vagyis igazából végül nem, de 1v1 szituációban és a szokásos luck nélkül esélye nem lett volna ellene. No meg nem kellett sok pihenés és Zancrow talpra is állt, de egyből megölte őt Zeref.
Na ahová ki akartam lyukadni az az, hogy mi van, ha az istenölők képesek a feltámadásra? Szerintem ez nem lenne olyan meglepő, hisz elvileg az Istenek halhatatlanok. Oké, az ölőik elvileg csak közönséges emberek, de ha nagyon vallásos dologba akar majd átmenni Mashima, akkor az istenölők lehetnek egyfajta félistenek, akik képesek a feltámadásra. Sheria is tudja magát gyógyítani.
No mind1, ennek a fejezetnek semmi köze nem volt hozzájuk, szóval nem írok erről többet, csak nagyon érdekelnek már engem ezek a "lények"  >.<#
Egyébként nem tartom kizártnak, hogy fel fog még tűnni több ölő is Nevet De persze az emberölő lenne a legop-bb ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 17, 17:58:57 írta Csabi28 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10378 Dátum: 15 márc 17, 19:39:41 »

A gyógyításból én nem következtetnék feltámadásra, hisz Sheria akkor gyógyult, mikor evett. Ő képes gyógyulni, míg Wendy a mágiáját tudja visszatölteni a levegőből. A feltámadás nem lenne rossz, csak pont most volt ellőve, hogy a démonok újjáélednek a kamrában.
Ha feltételezzük, hogy az istenek ellen csak az istenölő mágia hatásos, akkor hogy ölnek meg egy istent, hogyha az halhatatlan?  ikszdé

Nem értem, hogy miért a Saberthootba csatlakozott volna Erza. Inkább a Mermaid Heel-ben lenne helye. 1. Lány. 2. Milliana 3. Kagura olyan, mint Minerva, csak mélyebb és régebb a kapcsolata Erzával. Meg Lucy térképe szerint Erza pont az ország másik felében van.
Jogos, a csajokat el is felejtettem hirtelen. De azért mi ez már, hogy, mert ő "lány"? Diszkrimináció rulez? Nevet
a Mermaid Heelbe csak lányokat vesznek fel, szóval ő megfelel a felvételi kritériumnak. Nevet Ha már Yukino nem oda ment, akkor legalább Erza kössön ki ott.

Ha már cicusok, szerintetek van arra esély, hogy Lily az Exceedekhez ment el az elmúlt 1 évben? Persze nem hiszem, hogy Gazille-t magára hagyná, de rég láttuk a macsekokat, vajon mi lehet velük?   Gondolkozik
Lily a legerősebb Exceed volt Edolasban. Nem hiszem, hogy sokat tudna tanulni a társaitól. Mondjuk érdekelne, ohgy Charle anyja mit szól az ember alakhoz, de a többi macsek nem érdekel onnan. xp

Vajon Silver tudta, hogy milyen terhet helyez Gray vállára, mikor átadta neki a mágiáját? Vagy azt gondolta, hogy tűzzel a tűz ellen, démonnal a démon ellen. Gondolkozik
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10379 Dátum: 15 márc 17, 19:46:13 »

Lassan jöhetnek az istenek is szerintem , mert ha van istenölő akkor van isten is.
Talán Zeref az egyik ......

Zeref csak egy Sötét Mágus semmi több, legalábbis eddig nem mondtak mást.

Csabi: Zancrow nem biztos hogy meghalt mert nekem az rémlik hogy Natsu kiütötte majd lelépett és összebarizott Zereffel de nem biztos hogy kinyírta. Legalábbis nem tudom ki hogy van vele de tuti hogy nem véletlen hívják őket Istenölőknek. Már ha valamennyi köze is van a jelentésnek az Istenekhez akkor halhatatlanoknak kéne lenniük ELVILEG. Persze ez lehet hogy nem érvényes az ölőkre is. Mindenesetre valahogy kétlem hogy ők hárman csak az ölők. Meg amúgy ja tényleg nem mutattak fel túl sokat. Natsu egyébként ha nem is simán de le KO-zta Zancrow-ot. Senki nem segített neki. Legalábbis azt amit Makarov csinált nem hívnám annak. Natsu egyszerűen elszívta Zancrow erejét ezért sikerült kiütnie. Gól az gól ahogy már mondtam. Nevet Remélem még visszatér az SSJ 3-as harcos. ikszdé Ha Istenek esetleg bejönnek akkor tuti hogy nem mostanában. Max a végső nagy háborúban. Az Ishgaliakat sem véletlen hívják Isteneknek szerintem egyébként. Bár az is lehet hogy ez csak egy jelző és csak az erejükre utal és nem arra hogy valóban Istenek.  Nem véletlen hogy őket sem láttuk eddig. Megnevezve legalábbis, hogy - ne ezek az Istenek - tuti nem. Nevet

Tilon: Fura, pont most írtam én is hogy lehet hogy nem szó szerint értendő Istenek. De az is lehet hogy csak egy bizonyos ideig vagy alkalommal tudnak feltámadni. A Tartaros "feltámadás" sem zárja ki hogy ők is tudnak ilyet. Ráadásul a halhatatlan nem feltétlen jelenti azt hogy ölhetetlen is. Pl amíg nem ölik meg addig nincs gond mert bármeddig élve marad de ha megölik akkor vége. Lásd Hegylakó film vagy sorozat. Nevet Ami a macskákat illeti engem Happy családja is érdekelne. Bemutathatná nekik is hogy mennyit fejlődött. ikszdé Silver meg szerintem tudta hogy mi vár Gray-re. Apja fia szóval nem féltem Grayt. Egyszer már "meghalt" többször nem hiszem hogy sokkolná Mashi a fangirlöket. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 17, 19:49:54 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 690 691 [692] 693 694 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!