24 jún 15, 06:48:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 692 693 [694] 695 696 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1849411 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10395 Dátum: 15 márc 19, 17:55:03 »

Zeira feltehetően tényleg Kana ük-dédanya lehet.
Ez gondolatnál csak az lehet mint Minervánál, aki szintén démonná tettek..
Zeref hogy hogyan teremtette a démonokat az rejtély, a zeroban adhatnának magyarázatott
Naplózva

Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #10396 Dátum: 15 márc 19, 21:44:36 »

Zeref maga mondja Hades megölése előtt Hades-éknak, hogy ők pont olyanok mint akik teremtették őt.Szóval Zerefet valaki létrehozta ez alapján, legalábbis azzá tette aki.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10397 Dátum: 15 márc 19, 21:54:44 »

Inkább azzá tette aki...szerintem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10398 Dátum: 15 márc 20, 12:14:35 »

Zeref maga mondja Hades megölése előtt Hades-éknak, hogy ők pont olyanok mint akik teremtették őt.Szóval Zerefet valaki létrehozta ez alapján, legalábbis azzá tette aki.

Máskor rendesen olvasd a mangát, Zerefet nem teremtették csak kihozták belőle a rosszabbik, pusztító énjét mert felhúzták a hülye fanboyságukkal, meg azzal hogy az ő nevében pusztítottak! És ez Acnologiára is igaz.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/249/19
Naplózva

Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #10399 Dátum: 15 márc 20, 14:26:39 »

Zeref maga mondja Hades megölése előtt Hades-éknak, hogy ők pont olyanok mint akik teremtették őt.Szóval Zerefet valaki létrehozta ez alapján, legalábbis azzá tette aki.

Máskor rendesen olvasd a mangát, Zerefet nem teremtették csak kihozták belőle a rosszabbik, pusztító énjét mert felhúzták a hülye fanboyságukkal, meg azzal hogy az ő nevében pusztítottak! És ez Acnologiára is igaz.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/249/19



Ami Zeref mond, úgy értelmezed ahogy szeretnéd.Ez elég szubijektív, amit mond az pedig elég ködös.Achnologia-ról meg annyit tudunk hogy egy sárkányölő volt.És a sárkányölőket a sárkányok teremtették.A sárkányok az eddigi ismereteink alapján nem adtak sárkányölőmágiát rossz embernek.Szóval a kérdés adott, mi történt Achnologia-val, hogy bekattant?Eddig a Nirvana-s tézis a leglogikusabb.De Zeref karaktere annyira kusza, hogy nem is igazán érdemes következtetni vele kapcsolatban.Egyszerűen bármi lehet.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10400 Dátum: 15 márc 20, 15:21:49 »

Ez egyáltalán nem igaz. Nem szubjektív hogy ki hogy értelmez valamit. Valaki vagy felfogja azt amit lát vagy nem ennyire egyszerű. Attól hogy valaki mást lát egy magyarázatban nem jelenti azt hogy az a valós. Itt viszont Zeref szó szerint azt mondja hogy az ilyen bájgúnárok mint Hades és társai miatt változik át megint gonosszá. De ennek semmi köze az átkához. Zeref akkor vált át pusztítóvá ha nem értékeli az életet és azt pedig csak a Hades féle irányítás mániás gyilkosok hozhatják ki belőle. Ha egy nyugodt és szép környezetben él mint a sziget pl és olyanokkal társalog mint Mavis pl akkor nem fog nekiállni pusztítani viszont minden más elpusztul körülötte akkor is mert ugye akkor nem tudja irányítani az erejét. Szóval nem, ez egyáltalán nem szubjektív dolog ez így van és kész. Ez a valósában is így van. Amíg jó emberek vesznek körül nem kezdesz el őrjöngeni de amint rossz dolgok történnek veled kijön belőled az állat hogy úgy mondjam. Zereffel is ugyan ez történik.

Acnologia más kérdés nála magát a kialakulást már tudjuk azért vált sárkánnyá mert megölt egy csomót és átváltozott. Ez tény. De hogy miért kezdte el ölni őket valójában és gonosz volt-e azt nem tudjuk 100%-ra biztosan hisz nem tudunk elég konkrét infót. Nirvana is esélyes opció LENNE ha közben a Nirvana nem pusztult volna el. Ugyanis amint nem működik a Nirvana nincs hatással másokra nézd meg azt a történet ívet. Nirvana elpusztítása után mindenki visszaállt a régi önmagára. De Acnologia továbbra is pusztít szóval valahogy nem tudom elképzelni hogy ő jó karakter lenne. Ráadásul ha minden igaz pont a jó sárkányok ellen harcolt. SŐT a Nirvánát még csak elpusztítani sem kell hogy ne legyen hatással másokra. Végül is egy gép tehát ha ki van kapcsolva akkor nem terjed ki senkire a hatása.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 20, 15:25:34 írta Kuro25 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10401 Dátum: 15 márc 20, 15:31:14 »

Zeref konkrétan igencsak megszívta az átkával és az emberi élet megbecsülésével.

Mert ha nem becsüli az emberi életet, akkor ő lesz Zeref a gátlástalan sötét mágus, aki bárkivel végez, ha azt akarja.
De ha becsüli az emberi életet, akkor pedig az átka az, ami öli körülötte az embereket és élőlényeket.

Vagyis Zeref esetében "mindegy" mit tesz, pusztulnak körülötte...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10402 Dátum: 15 márc 20, 19:53:23 »

Na igen csak nem mindegy hogy mi pusztul, fák meg élőlények pl egy lakatlan szigeten, vagy emberek. Nevet
Viszont nagyon várom már amikor végre kiderül ki is ő honnan származik mitől vagy kitől kapta ezt az átkot. Tuti hogy epic fejezetek lesznek azok. Nevet
Naplózva

Filipendula ulmaria
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #10403 Dátum: 15 márc 23, 09:35:11 »

425
http://www.mangareader.net/fairy-tail/425
Amit mindenki sejtett, igaz lett. :-/
Naplózva
Aphofis58
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4


« Válasz #10404 Dátum: 15 márc 23, 09:49:42 »

Hát eltaláltam a múlt héten asszem egy picit a dolgokat:D:D
Amúgy kicsit kezd Narutos beütése lenni a dolgoknak....remélem itt nem az lessz h most Gray gonosz azt majd megtér....Inkább maradjon is gonosz abból lehetne még jó szálakat kihozni mint pl Gray megöl vkit a Fairy Tailből. Nem meghatározót de nem is egy full gyengét kb egy Elfman vagy Fried szintűt.
Rogue meg ugy sem marad meg a valagán......utánuk megy az tuti.
Az biztos hogy érdekes pár hét elé nézünk:)
Naplózva
ricskoferenc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17



« Válasz #10405 Dátum: 15 márc 23, 10:17:44 »

Jó kis fejezet volt, a többség elég jól kikövetkeztette ezt a 22 oldalt Mosolyog
Viszont, ha a dolgok folyása marad ebben a gyorsaságban, akkor talán egy év múlva már megalapul az új Fairy Tail.
Naplózva

"Csak akkor beszélj, ha a csendnél értelmesebbet tudsz mondani." - Mahatma Gandhi
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10406 Dátum: 15 márc 23, 12:39:42 »

Nekem pont most van egy olyan érzésem, hogy innentől fognak lassulni a dolgok. Nevet
Juvia eléggé beteg lehet, ha Wendy azt mondja, hogy nem tudja meggyógyítani.
Gray-t szívesen elpáholnám, de ezek szerint ami eszembe jutott az tényleg igaz lehet, hogy Mashi akarta beletenni az animébe azt mikor J. Rogue Natsuhoz beszél. Csak a mangából direkt kihagyta. Láttam már ilyet.
Igaz nagyon idegelne, de Rogue meg Frosch biztosan utánuk mennek. -.-"
És ahogy nézem, a Lucy&Natsu&Happy trió indul neki a küldetésnek. :3 Kivéve ha kihagytam valamit, és még visszamennek Wendyért meg Charlaért. smirksweat

Am valaki elmagyarázná ezt az ígéret dolgot, amiről Nyár hadovált? Nem igazán értem. Hehe Miért olyan fontos ez? Pojén
És ami még fontosabb... honnan tudja Natsu, hogy Gray az Avatar-hoz csatlakozott? O.o
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 23, 12:48:17 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10407 Dátum: 15 márc 23, 14:02:17 »

Nem tudja, csak sejti, hogy ha eddig nem lett baja Frosch-nak, de Gray már eltűnt, akkor most indulhat be a banzáj. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10408 Dátum: 15 márc 23, 15:20:15 »

Gray-t szívesen elpáholnám, de ezek szerint ami eszembe jutott az tényleg igaz lehet, hogy Mashi akarta beletenni az animébe azt mikor J. Rogue Natsuhoz beszél. Csak a mangából direkt kihagyta. Láttam már ilyet.
Igaz nagyon idegelne, de Rogue meg Frosch biztosan utánuk mennek. -.-" És ahogy nézem, a Lucy&Natsu&Happy trió indul neki a küldetésnek. :3 Kivéve ha kihagytam valamit, és még visszamennek Wendyért meg Charlaért. smirksweat Am valaki elmagyarázná ezt az ígéret dolgot, amiről Nyár hadovált? Nem igazán értem. Hehe Miért olyan fontos ez? Pojén És ami még fontosabb... honnan tudja Natsu, hogy Gray az Avatar-hoz csatlakozott? O.o

Hát szerintem inkább arról van szó, hogy Mashi igazodott inkább az animéhez, ugyanis kétlem hogy ő ezt előre lebeszélte az animésekkel mert akkor anno is betehette volna a Mangába hogy J.Rouge elmondja Natsunak ki öli meg nekünk attól még nem kellett volna tudnunk. Szóval szerintem csak próbálja javítgatni az anime hülyeségeit. Nevet

Ha az Avatár banda nem kispályás egyesület, már pedig nem tűnnek annak akkor Lucy és Natsu nem tudom mit tudna tenni mert oké hogy mindketten erősebben lettek, pláne Natsu de ketten ellenük akkor is hülye megoldás lenne. Szóval szerintem ha Rouge nem is de Sting és Minerva lehet csatlakozik majd később, talán még Yukino is jöhetne. Sőt szerintem lehet ő mondja el Rougenak a helyzetet hisz ő is ott volt mikor J.Rouge beszélt Natsuval. 

Ez az ígéret dolog Natsu és Lucy közt nem olyan mint a Naruto és Sakura közti. Neten sok helyen láttam hoyg a sok idióta egyből Sasuke copyzik meg hasonlók. Köze nincs ehhez a dolognak. Natsu csak előre tudta hogy mi lesz Gray-el és hogy Lucy hogy reagálna ha ők ketten elkezdenek harcolni akkor közbe avatkozna, barátság miegymás miatt ugye. Ezért Natsu előre megkérte hogy bármi lesz ne szóljon közbe mert meg fogja menteni Gray-t. A pláne majd az lesz ha közben felébred Natsuban END és Gray vedlik vissza a szokásos énjéhez. Nevet Egyébként Natsu/Lucy jelenete nagyon jó lett szerintem. Poénos is meg komoly is lett egyben. Most már tuti felpörögnek az események. Bár én azt hittem, hogy Natsuék még összeszednek pár tagot mint Erza vagy Gajeel de ezek szerint egyből Gray után mennek. Wendyék tuti Juviával maradnak hisz rá vigyázni kell.

Ami még meglepett, hogy Gajeel nem volt a Sabernél.

Amúgy nagyon pöpec kis fejezet volt Sting-en eldobtam az agyam. Mikor megláttam kb leköptem a monitorom a röhögéstől. Szerencsétlen fangirlöket láttam magam előtt ahogy sírnak a bánattól hogy Sting kövér lett. ikszdé
Minerva így már sokkal jobban bejön, sokan nyavalyogtak hogy ez nem az igazi Minerva pedig épp hogy ez az igazi énje. Nem volt ő gonosz csak kiöltek belőle minden érzést. Ugyan ez történt Narutoban Nagato-val mert angolok MS-en itt is egyből Narutora hivatkoztak. Nevet

Amire még kíváncsi vagyok az az Omake fejezet amit a színes borítón írt az MS. Remélem hamaorsan azt is kiadják. Mashima tényleg nem tud pihenni, 65 oldal a heti fejezet meg az Omake fejezet együtt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 23, 15:26:18 írta Kuro25 » Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10409 Dátum: 15 márc 23, 15:55:14 »

Jól kigondoltva story. Gray öli meg Froscht, azért ez más, mint ami volt. Jobbulást Juviának. E.N.D Natsu meg kellene látni ahogy Grayyel harcol. Azt ne szurják el.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 692 693 [694] 695 696 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!