24 jún 16, 08:52:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853186 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5025 Dátum: 13 jan 25, 18:28:11 »

Az nem DF volt Natsu ellen, Gazella egyszerűen csak csinált magának egy vas páncélt.

Mavis mondjuk felfegyverezhetné a FT tagokat egy kis Fairy Glitterrel. (Legalábbis az erősebbeket.) Nyilván az már egy sárkánynak is fájna egy cseppet.

Abból nem csak egy van? Viszont ha minden igaz, akkor Fairy Law-ot hárman tudnak ott használni.
Az ugye durva instant sebzés lenne minden ellenfélre. ikszdé

Naplózva

Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #5026 Dátum: 13 jan 25, 18:34:52 »

Laxus viszont képes DF-re, szóval ő még villanthat azt is Mosolyog
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5027 Dátum: 13 jan 25, 18:36:37 »

...
Én arra tippelek, hogy Orga kikap, majd végén Luxus vs. Jura lesz. Tényleg igazad van, hogy Orga eléggé betojt és Luxus meg pusztán ilyen "Goku szerű" izgalomba jött, hogy egy jót harcolhat Nevet

Gazille vs. Rogue, itt szint FT győzelmet jóslok, ezt a múltkori összecsapásuk alapján jósolom, még ha Natsu be is lökte Gazille-t egy bánya kocsiba Nevet

Leon és Gray harcát csak döntetlenre tudom elképzelni, vagy max Gray győz. Juvia és Sherria úgy szint (amúgy ők meg olyan viccesen harcolnak, amikor chibisen vannak ábrázolva). Nevet

Sting-re én is kíváncsi leszek, hogy mi lesz vele. Talán az a forgatókönyv, amit kigondolt be fog válni? Gondolkozik

Sárkányok seregletére meg annyit, hogy jó alkalom lehet arra, hogy Natsu-Wendy-Gazille találkozzon a sárkányaikkal. Ja, meg szerintem azért itt már nem csak azok a céhek fognak beleszólni, akik Crocus-ban vannak a Nagy Mágiajátékokon, hanem talán a tanács tagjai is, vagyis a 10 szent mágus Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #5028 Dátum: 13 jan 25, 19:11:20 »

Na akkor kezdjük az elején , hát pont amikor megkedveltem a Mermaid Heelt , hát nem kiesik az összes tag ?
Gazille biztos leüti Roguet , már csak ránézésből is meg lehet mondani , hogy nagyon keményen fog visszatámadni . Már ideje , hogy ő is megmutassa , hogy milyen egy Fairy Tail mágus .
A Lamia és Fairy párost átlapoztam , ez már nem is érdekelt .  Nevet
Luxus VS Orga VS Jura : Itt nem marad város a végére , remélem Orga hamar kikap , és egy izgalmas csata lesz ami döntetlennel zárul . (Ezt szeretném én , de reálisan nézve Jura szétszed mindenkit . Nevet )

Na és akkor a fejezet fénypontja számomra a titokzatos , szörnyű jövő bemutatása .
Első reakcióm rá :  Ohh My God
Második :  Hmm?
A másodikon van a hangsúly . 10000 sárkányt honnan hoz ide Mashima (igaz , hogy ő a világa teljhatalmú istene , de akkor is) , amikor jelenleg a sárkányok vészesen megfogyadkoztak és ki vezeti ezt a sereget . Acnologiát kizárnám , őt mindenki utálja .
És ez milyen lesz 10000 elemet én az életben nem tudok elképzelni , max. 200-at , de már ott is nevetséges . Azt tudom elképzelni , hogy lesz pl. egy tűzsárkány osztaguk , de ez annyira lealacsonyítaná Igneelt , ő és a többi sárkányt is , hiszen eddig az összes egyedi volt . Amúgy nem kell ide 10000 sárkány , 1000 is elég lett volna .     

Várom a fordítását . Mosolyog
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5029 Dátum: 13 jan 25, 19:29:42 »

Azért 10.000-er és nem 1.000, mivel a japánok négyesével csoportosítják a számjegyeket és nem hármasával.

Hogy hol voltak eddig a sárkányok?
Tollországban.

Samu, tényleg ott van a tíz kicsi indián... vagyis szent mágus, de nekem eddig olyan elképzelésem volt, hogy egy szent mágusnak egy sárkány is kemény falat.

Habár ha Sting és Rouge elvileg elintézték a sárkányukat, és ha minden igaz, akkor DF nélkül, akkor viszont mér mégse olyan nagyszerűek a sárkányok Szomorú. Habár lehet, álmában ölte meg.

Na mindegy, ha ilyen gyengék, akkor van esélyük. Viszont így meg tényleg csalódás. Szomorú

« Utoljára szerkesztve: 13 jan 25, 19:31:42 írta Shiro » Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5030 Dátum: 13 jan 25, 19:31:07 »

Luxus-nak nyernie kell, Orga-t "simán" leveri, aztán Jura is kap majd.Persze a végén mindketten kb. mozdulni se tudnak majd de akkor is Luxus az Luxus. (bocs a sok ismétlésért)
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #5031 Dátum: 13 jan 25, 19:41:50 »

@marioV

10000 elem hát azért nem kevés az tény viszont ha vesszük, hogy van fény meg árnyék, meg Jáde sárkány akkor köbö a létező összes kristálynak lehet sárkánya, meg egyéb iylen szép dolgoknak, és én azt sem tartom kizártnak hogy esetleg van egy sárkányka aki az időt tudná manipulálni, és akkor meg van hogy hova tűntek el anno

Aztán a fejezetről:

A Nőstény tigris nagyon ássa magának a sírt, bár hogy a Tündér királynő  hogy rakja abba a sírba bele az egy jó kérdés, mert erre most nincs semmi reális ötletem. De ha arc kifejezése alapján ítéljük meg akkor sztem most elfogja felejteni a "mindenkinek joga van az élethez" elvét.  ((már nagyon várom a a Nakama Power Uppal kombinált, haraggal fűszerezett, Super Tsuchiryū (Föld Sárkány) Cheatania-jin 5-öt))

Gazille vs Rouge

Megy a lelki terror, ami eddig a manga történetében nem igazán hatotta meg a Vassárkány fiát. a következő fejezetekben meg úgy is kiderül egy két dolog a múltról hogy honnan ismerik egymást (végén kiderül hogy tesók xD)

Az elektromos mezőben pedig nagy földelés jön közbe ami csökkenteni fogja a kisülés erősségét, de mint már láttuk a Mangaka nem igazán szereti a 3as meccseket ugy hogy itt is majd lehet pihenő vágányra rak.

A két fangirlnek meg már ideje volt hogy abba hagyják a hajtépést mert a végén úgy néznének ki mint Jura Nevet
A hűvös pasik meg remélem azért most forrósítani fogják a levegőt egy izgalmas párbajjal Mosolyog


A jövő Lucys jelenetől meg lusta voltam fordítgatni google fordítóval ugy hogy arról majd akkor írok ha lesz magyar fordítás ikszdé
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5032 Dátum: 13 jan 25, 20:10:58 »

316. fejezet:

A fejezet egy felvezető fejezethez képest elég jó volt. Mosolyog A szárny nélküli tündér visszanöveszti a szárnyait, de most legalább 3x nagyobbra, hogy megleckéztesse a csúnya rossz tigrist. Nevet
A bosszú és macska királynő is kiesik a játszmából. smirksweat
Esőasszony és sebezhetetlen kisasszony befejezheti egymás hajtépését, mert megérkezett mindkét félnek a lovagja, hogy komoly csatát vívjanak meg.
Vasember kap néhány beszólást a búvalbélelttől, amit rossz néven vesz és most megy elpáholni a fenekét.
A felmentő sereg csapat eltévedt és szembejöttek a királynővel és a miniszterrel, akik nem semmi hírekkel szolgálnak számukra/számunkra.
A 10.000 kis kedvenc már úton van hogy kitöltsék haragjukat az állatkínzókon. ikszdé
A sárga villám király és a fekete villám király épp egymást tesztelik erőben, hogy megnézzék ki az erősebb, de ekkor betoppan a haj király keményfém jura, hogy szent mágusi élményben részesítse a két villám királyt. ikszdé

A fejezetre 8,5/10 adok. Egész számot azért nem adok mert 8 az túl kevés és 9 az túl sok. ikszdé

A harcok:

Erza vs Minerva
Itt minden bizonnyal erza fog nyerni, mert akkor minek a mostani tekintete és nem kis nakama-powerup-ban fog részesülni. Szinte kötelező legyőznie minervát. Ki is jár neki. smirksweat

Gray & Juvia vs Leon & Sherria
Itt én egy döntetlent nézek ki, ugyanis gray nem olyan erőben van a rufussal való harca után, de ez megmutatkozik a másik félnél, mert leon nem ütné meg juviát. Szóval itt egy döntetlen lesz.

Gazille vs Rogue
Lehet nem olyan erős gazille, mint natsu, de megközelíti erőben. Szerintem nem számít itt hogy gazille erősebb e natsu-nál vagy sem, mivel rogue-t mindenképp elveri.

Laxus vs orga vs Jura
Itt én a mágikus erőmérőt kicsit figyelembe veszem. Orga 3800 körülit csapott. Nem hinném hogy komolyan vette volna. Mondjuk ha komolyan venné akkor is legyen 5000-5500. Jura komolyan vette és 8500-at vert rá. Laxust azért mégis erősebbnek tartom orgánál ezért legyen 6000-6500 az övé ha komolyan is veszi. Rá ad még a DF is ezért 7000-7500. Nem rossz ez, mivel leginkább lehet jurát támadják ketten, vagy kiütik egyből ketten orgát és mehet az élvezet.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5033 Dátum: 13 jan 25, 21:53:28 »

Minerva elég csúnyán megkorbácsolta Mirianát*. Ez már nem csak egy újabb szög volt a tigris koporsójába, hanem az egész koporsóját teleszórta szögekkel... ^^”

* Kíváncsi vagyok, animében hogy oldják meg. Lehet sehogy, "csak" egy eltángált Mirianát fogunk látni.

Rogue-nak elég nagy az arca ahhoz képest, hogy már vagy háromszor fejelte le az öklét és vette le hassal Gazille ütéseit. Nevet Plusz sikerült beletrafálnia talán az egyetlen érzékeny pontba, amit találni lehet Vas Gazille-on. ikszdé

Jura belépőjére enyhén lefőtt a két villám használó. Nevet

Juvia és Sherria "harcát" inkább hagyjuk. Most, hogy Gray és Lyon feltűnt talán lesz egy kis csatázás is. ^^ De itt én a Lamia Scale-t látom esélyesebbek. Lyon még 100%-os, Sherria pedig mégis csak a szél istenölő, aki képes gyógytani magát. Ezzel szemben Gray eléggé lestrapált, Juvia pedig... hát... ha nem vérkomoly a helyzet (pl. nem Gray életéről van szó), akkor nem tudja bedobni magát. ^^"

Jövő-Lucy lehet nem is harcban vesztette az a karját, hanem az volt az időutazás "ára". Vagy esetleg a teste folyamatosan épül lefelé (elég rossz bőrben van), mivel ez nem az ő idősíkja és a karjával kezdődött. Vagy esetleg azért van rosszul, mert éppen változtatja megfelé a "saját" múltját és ez őrá is hatással van (az emlékei). Sok függ attól, hogy Mashima-sensei hogyan kezeli az időutazást. Egyetlen idősíkkal (pl. Vissza a jövőbe c. film), vagy párhuzamos idősíkokkal (pl. Psyren manga).

A sárkányok lehet pont az Elsötétülés kapu használatát jönnek megakadályozni. Hiszen tudjuk, hogy a palotára fognak támadni, ahol a kapu van. Talán érezték a kapuból áradó, Zeref mágiájára hajazó mágikus erőt (feltéve, hogy nem egy ember a forrás, hanem a kapu).
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 25, 21:54:35 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5034 Dátum: 13 jan 25, 23:10:38 »

Nem azért akarnak visszamenni a múltba, hogy Zerefet eltegyék láb alól, amíg lehet? Ugyanakkor Zeref eredetileg nem a sárkányokat (is) irtotta? Azaz ha nincs Zeref, az egyenlő azzal, hogy még több sárkány mehet nézőt mészárolni és kastélyt rombolni. Nevet

Illetve lehet, hogy a sárkányok a kapu miatt mennek, de magát a kaput meg a sárkányok miatt akarják kinyitni. Ez pedig megint paradoxon. Oké, így az egész időutazás az, szóval nem szóltam. Nevet
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5035 Dátum: 13 jan 25, 23:42:40 »


Samu, tényleg ott van a tíz kicsi indián... vagyis szent mágus, de nekem eddig olyan elképzelésem volt, hogy egy szent mágusnak egy sárkány is kemény falat.

Hát figyelj, azért a tíz szent mágusi címet, nem úgy osztogatják, mint tombolán a csokit, szóval nem a semmiért kapják kacsint)D Itt azért több sárkányt is kivégezhet 1 szent mágus kacsint

Na most ennyit olvastam, megyek is szerkeszteni, hogy legyen magyar fejezet a Naruto-kunon Nevet Csáó, béke, peace, One Piece--->(na erről jut eszembe, hogy abból kéne régi részeket nézni, mert azok nagyon királyak, mint a többi és epicek, na de nem offolok Nevet)
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
159357
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #5036 Dátum: 13 jan 25, 23:53:33 »

Saphira mond valamit, lehet úgy lesz 10.000 sárkány, hogy visszamennek az időbe és megölik zerefet Mosolyog így zeref nem tudja majd a sárkányokat aprítani Mosolyog
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5037 Dátum: 13 jan 26, 00:11:24 »

Régebben, mint tudtuk jura a 10. szent mágus volt. Én szerinte most is az. A különbség a 9. és a 10. közt nem tudni mennyi, ahogy a többi között se, de a top 3 szent mágus biztos nem valami normál mágus. Betájolhatatlan az erejük. Makarov is féken tudta egy ideig tartani achnologiát. Kinézem azt azért hogy 4-5-el elbírna, mert nem olyan erősek mint achnologia.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5038 Dátum: 13 jan 26, 00:48:15 »

Lehet több lenne, de lehet nem akarnák lerohanni az embereket.


Ha már említettétek, hogy a Lamia és a  Fairy közt nagy valószínűséggel páros csata lesz:
Nos egy Víz-Jég Demizson Raid szerintem jobb kombináció, mint egy Szél-Jég.


Jövő-Lucy lehet nem is harcban vesztette az a karját, hanem az volt az időutazás "ára".
...

---
Sammy
Én nagyjából husz sárkányt tudok elképzelni per szentmágus.

A Muzsikus és Vadóc erejét alapul véve. Ha fer küzdelemben nyertek a sárkányaik ellen.
Sting és Rouge erejét vegyük alap 100-nak.
Akkor Weißlogia ennél valamivel kevesebb, úgy 80-90 köröl.

Natsu alapján a DF 3x-os szorzó.
Natsu egymaga győzte le a két DF-múdban lévő Saber Sárkányölőt.
Szóval nála elképzelhető egy olyan 5-600-as érték.
Viszont ő még csak az általam "A osztálynak" nevezett szinten van a Fairy-Tailen belül.
Egy S osztályú mágus nagyjából minimum kétszer olyan erős mint egy A osztályú így pl Luxus és Erza nagyjábol 1.000

Makarow pedig, ha nem Gildartst vesszük alapul, akkor kb kétszer olyan erős lehet, mint egy S osztályú mágus.

2.000/80=25


De persze, ha egymás után bevetnek három Fairy Lawt, akkor az még tovább növelheti, meg lehet a Többi Céh mesterének is valami tömegpusztító mágiája.

Mondjuk, ha azt vesszük, hogy a döntős céhek fele a Fairy Tail leányvállalata,akkor még elképzelhető plusz 4 Fairy Law, vagy annak valami módosított változata.
 
Szóval így kapunk egy tyűha Szent Mágus lenyom 20 sárkányt, de elveszítjük az "azta egy sárkány" kifejezést.


« Utoljára szerkesztve: 13 jan 26, 00:49:31 írta Shiro » Naplózva

Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #5039 Dátum: 13 jan 26, 08:41:11 »

A logikád ott hibádzik, hogy a sárkányokat nem nagyon lehet megsebezni nem sárkányölő mágiával. Így lehet, hogy egy szent mágus tízszer erősebb, mint egy sárkányölő, a mágiája mégis lepattog a pikkejeiről. Míg a sokkal gyengébb sárkányölő meg tudja rendesen sebezni, mert ő a sárkányokra specializálódott. Nem hiszem hogy akár a fairy law, vagy akár a fairy glitter hatással lenne rájuk (sőt biztos, mert akkor simán nyernének az emberek). Persze nem azt mondom, hogy a legerősebb mágusok nem lennének képesek legyőzni EGY sárkányt, de még a szent mágusok is biztosan megizzadnának vele. Vegyük példának guildartsot. Nyugodtan tekinthetjük a létező legerősebb mágusnak az egész királyságban. Saját állítása szerint acnologia egy szempillantás alatt elintézte. Figyelembe véve, hogy Acnologia a legerősebb sárkány, és hogy a többi sokkal gyengébb, még akkor is gondban lenne Gildarts egy sima sárkánnyal is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!