24 jún 01, 13:56:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 335 336 [337] 338 339 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1807078 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #5040 Dátum: 13 jan 26, 12:32:19 »

Na a mostani rész egész pofás volt, persze sokat dobott az élményen az esetleges sárkány invázió lehetősége  Mosolyog
Minerva egy igazi kíméletlen dög, de szerencsére egyre jobban áll neki.  A magam részéről most neki szurkolok, nem különösebben bírom, de kár lenne érte Mosolyog
Jurára kíváncsi leszek, pontosabban hogy a 2 villámgyerek mire megy vele szemben. Nem hiszem hogy összefognának ellene, külön-külön harcolnak, vagy elfutnak Nevet
A magam részéről nem tudom hogy pontosan mit tudna tenni a királyság vagy bárkik is 10ezer! sárkány ellen. Még ha nincsenek is Acn. közelében, félelmetes erőt képviselnek a mangán belüli világban.
1 Szent Mágus képes lehet szemben harcolni velük, de max egy pár darabbal - véleményem szerint - vagy pedig a sárkányok ereje lesz nagyon lebutítva...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5041 Dátum: 13 jan 26, 12:42:08 »

Vagy a sárkányok lehet "nem" is feltétlen támadni jönnek. Jövő-Lucy elvileg börtönben volt, amikor az ő idősíkján a sárkányok megérkeztek és elkezdtek zúzni. De nem kizárt, hogy történt ott még valami, ami miatt bunyó lett a dolog vége. Csak erről az időutazó vagy nem tud, vagy csak még mi nem tudjuk, mert nem mondta. De majd a kövi fejezetben "vall"...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #5042 Dátum: 13 jan 26, 12:44:40 »

Spekuláció következik seregszemlével!
Akkor vegyük sorra (az egyszerűség kedvéért ha valaki több helyre is kerülhetne, nem írom le):
Szent Mágusok:
Jura+Makarov+Gerárd (ő a címet elvesztette, de az ereje megmaradt)
Mágia Tanács:
Doranbalt+Laharl (katonák)+Yajima+Ultear (az utóbbi kettő már nem tag, de a hatalmuk megmaradt)+a rúnalovagok
Céhmesterek:
Mavis (varázsolni tud)+Bob+Ooba babasama+Goldmine+akikről nem tudunk
Istenölők:
Cherria+Orga
Sárkányölők:
Natsu+Gazille+Wendy+Rogue+Sting
S osztályúak:
Meledy+Laxus+Erza+Mirajane+Bacchus+Kagura+Ichiya+Lyon (http://fairytail.wikia.com/wiki/Lyon_Vastia)
S-osztályhoz közeliek:
Polyhuska+Juvia (aki valaha S volt)+Lucy+Elfman+Gray+Kana+Lisanna+Bixlow+Fried+Evergreen+Levi
Játékokon jelen vannak:
113 csapat (113x5=565 fő, ebből levonjuk az eddig felsorolt játékosokat)+a céhekből jött mágus-szurkolók
A királyi haderő:
Yukino+Éhes farkasok rendje (5 fő)+katonák

Azt nem felejteném ki, hogy most már 3 Lucy lehetséges(Lucy-gemiLucy-jövőLucy: eleve szabadon mozog saját varázserejéből: Taurus, Virgo, Loki, Horologium), itt van 13 kulcs (amik ha összegyűlnek, valami lesz (bár lehet, az Eclipsére gondoltak) kvázi 4 csillagmágusra, ez eléggé meg tudja dobni a számot még. Talán még beállíthat a védők oldalán Igneel, Grandine, Metallicana (valószínűleg a sárkányok elemétől függ az erejük is). Így a 10 000 sárkány között is lehet gyengébb. Emellett emlegettek még démonokat is, ki tudja kihez csapódnának (megidézett másolatok mint a Pandemoniumban, vagy Zeref mágiája alapján (Genesis Zero).

A sárkányokat szerintem Acnologia vezeti:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/252/7 + http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/316/19  -> a tetkók és a farok forma miatt

Hogy melyik oldal nyerne, jó kérdés: Lullabayt hárman győzték le, Deliorához egy Szent Mágushoz közeli erő kellett. Acnologiát egy fél Fairy Tail se tudta megsebezni.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 26, 12:46:27 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5043 Dátum: 13 jan 26, 13:40:33 »

Valaki korábban írta, hogy a 10 000 sárkány az 10 000 sárkányelem?

Szerintem nem. Biztos lesznek átfedések. Pl. egy sárkánycsaládon* belül valszeg lesz több sárkány is, akiknek ugyanaz az elemük. Esetleg lesznek olyan sárkányok is, akiknek nem lesz konkrét elemük (nem elemi mágusok), hanem valami egyedi mágiát használnak, esetleg nem is tudnak varázsolni. De mivel csak sárkányokról beszélünk, még így is jelentős pusztítóerőt fognak képviselni.

* Feltételezve, hogy vannak nőstény és hím sárkányok is. A nőstény sárkányokra eddig az egyetlen "bizonyíték", hogy Grandine női hangon szólalt meg, amikor Igneellel beszélgetett. De mivel ez csak animében halhattuk (mangában ugye nincs hang), így majd meglátjuk. Bár nem hiszem, hogy osztódással szaporodnának. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5044 Dátum: 13 jan 26, 13:59:21 »

@Senais

Igen most hogy felvázolod, hogy kik és mennyien vannak, épp eszembe jutott hogy jöhet még gildarts is, aki túlélte achnologiát ami nem kis dolog.

Akárhogy is nézzük a győzelem lehetetlen a sárkányok ellen. Így nem nyernek.
2 lehetséges opció van:

1. Külső segítséget kapnak valakitől/valakiktől. Akár országok.
2. Veszítenek és elkeseredettségükben használják az eclipse-t hogy visszamenjenek az időben.

Akármi történhet, csak én így képzelem.
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #5045 Dátum: 13 jan 26, 16:07:22 »

Nagyon remélem,hogy a 2. verzió lesz,és mellette jó sok halàl,ami fokoznà a vilàgvége hangulatot.
Azért elég beteg lenne,ha az emberek le tudnànak gyõzni ennyi sàrkànyt veszteség nélkül.
Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #5046 Dátum: 13 jan 26, 16:09:03 »

A jáde sárkány alapján szinte az összes kristályfajtáról lehet sárkány. Ugyanígy lehet, hogy pl. ha létezik fa-elemű sárkány, azon belül lehet tölgyfasárkány, bükkfasárkány, fűzfasárkány stb. Egyes sárkányok lehet, hogy valamilyen állatról kapták a nevüket, mint pl. tigrissárkány. Lehet, hogy a hierarchiájuk is ilyen alapon van:
- elemi sárkányok
- kristánysárkányok
- hibridsárkányok
Bár lényegében felesleges végiggondolni, úgy sem hiszem, hogy az összes sárkány egyesével be lesz mutatva Nevet Nem hiszem, hogy a továbbiakban ilyen fejezetcímekre kell számítani, hogy "Natsu az akácfasárkány ellen" Nevet
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #5047 Dátum: 13 jan 26, 18:13:05 »

Elég jó rész volt, de valami hiányzott belőle... Ne kérdezzétek mi, mert nem tudom a választ!
Nagyon élveztem egyes kommentek olvasást! Mosolyog
Szerintem elég jó elképzelés, hogy nem minden mágia képes sárkányt ölni. Nekem ez ugrott be rögtön: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/126/16 ez nagyon epic jelenet volt. Nevet

Hmm, ez az erőviszonyítás a sárkányokhoz elég érdekes, de én is elmondom a saját véleményem.
Mint tudjuk, az Acnologia a legerősebb sárkány, aki elintézte Gildartzot. Na de azért ne higgyük azt, hogy olyan erősek azok a gyíkok. Nem tudom, hány mágus mert elvállalni az elmúlt 7 évbe SS osztályúnál nagyobb missziót, de nem hinném, hogy sokan lettek volna (ha voltak), és mint említették Gildartz mind fölött áll, mert ő egy 100 éves küldetést vállalt. Amiről azt mondta, hogy ha nem jön a "fekete sárkány", akkor el tudta volna végezni a feladatot. Sting kb. olyan erős, mint Natsu 7 évvel ezelőtt. Tudjuk, hogy elméletileg megölte a pokemonját, de ha olyan erős mint említettem, akkor Gildatz lazán felaprít vagy 50et. Pusztán azzal térdre kényszerítette Natsut, hogy megmutatta a korlátait(még a szigetet is megviselte). S, még csak nem is támadott rá. Mellesleg a mágiája nem egy gyenge típus... Lehet akár milyen erős az ellenfele, ha eltalálja a zúzással neki lőttek.

Most pedig vegyük a tényeket. Van 10.000 sárkány, ez egy hatalmas szám, ha darabra mérjük és nem kilóra. smirksweat Na most ha csak 6 sárkány támadja meg a legerősebb mágus egyikét, annak valószínűleg lőttek, ha csak nem egy hiper-szuper harcművész(mert ők többfelé is képesek már figyelni) vagy nem egy szamuráj(mert mint tudjuk, a  szamurájok addig edzettek, amíg reflexszerűen nem voltak képesek harcolni, így egyszerre 2 ellenféllel tudott harcolni).

Most pedig elemzem a részt ^^"

Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem Minerva nagyon, de nagyon szimpatikus.  Pontosan
Tényleg olyan szereplő, akinél Mashima odafigyel arra, hogy minden mozdulata elegáns, de ugyanakkor kegyetlen is legyen. Egy tündér meg nyugodtan kieshetne, már ép eléggé leharcolta magát. Ideje lenne már annak, hogy felmossák vele a padlót, hogy legyen indok a gyors fejlődésére.

A másik lánypáros harca, nem valami érdekfeszítő, szóval azt inkább kihagynám.

Gazille és Rogue viszont érdekesnek ígérkezik. Hmm... gyengébb mint a tűzsárkányölő... de azt már nem mondja, hogy csak egy kicsivel... ebből még gondok lesznek.

Luxus vs. a senkiházi(ikszdé, nem a szívem csücske az biztos)
Mindketten igénybe vették magukat, ha még az egyikük nem is nagyon erőlteti meg magát. Megy itt is a szópárbaj, De aztán! betoppan a Skinhead banda vezére. Az indiántörzsfőnök tollazatát utánzó hajával nem tett jó benyomást, és szemmel láthatóan, meg is van ijedve. Nem úgy, mint a céhmesterunoka. Végre elérkezettnek ézi az időt, hogy beleadjon apait, nagyapait. Nem tudom, hányan tudják, hogy ő is rendelkezik sárkányölő mágiával, de szerintem kevesen.

A történet többi részéről nem nyilatkoznék jelenek, mert nincs róla mondani valóm, vagy pedig már elmondtam.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #5048 Dátum: 13 jan 26, 18:31:51 »

Nem tudom, hányan tudják, hogy ő is rendelkezik sárkányölő mágiával, de szerintem kevesen.

Mikor Lector magyarázta a sárkányölő generációk közötti különbséget, említette a második generációt, mint Laxus és Cobra... vagyis valószínűleg ez egy nyílt titok. Mindenesetre a DF-el még tud meglepetést okozni Mosolyog
Naplózva
pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #5049 Dátum: 13 jan 26, 18:56:46 »

Nem tudom mennyire tartozik ez most ide, de az animében Minerva kinézete zöld szem kék smink lebutított ruha.. Lusták az anime szerkesztők a szeme meg lehetett volna vörös vagy lila mint az egyik képen amit nem tudom ki csinált szerintem sokkal jobban nézett ki itt http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/284/22 mint amilyen lett, a hangját is másabbnak képzeltem.. (Igen tudom női hülyeségek).

10 000 sárkányhoz annyit tennék hozzá, hogy az elemeknek is van kombinációja nem csak tűz, víz, föld, levegő, villám van de van jég, hó, kristály, vas, szentség, árnyék, fa, jáde, és többi ásvány pl gyémánt, gránit  Ördögi , láva agyag(vagy sár), vihar, köd, homok, por (xd naruto az ötletgazda) hasraütésből ennyi, szerintem bőven meglehet a 10 000 különb elem is én legalábbis optimista vagyok, jah meg elne felejtsem hogy nem csak támadó mágiás sárkányok jöhetnek lehetnek pl pajzs, gyógyító, buffer sárkányok is. A közelharcosokat nem is említve, sok harcsílus van biztos sárkány változatban is.

Acnologia meg arról lett híres, hogy dragonslayer volt aki írtotta az emberekre támadó sárkányokat bár később (nem tudni pontosan miért, tudom volt szó a mellékhatásról de nem tudni mennyi igazat mondott Jáde kun) úgy maradt. Arcadios szerint Zeref műve volt szal lehet megátkozta és azért megy oda ahol Zeref van mert megakarja ölni őt nem azért mert oda "hívja". Szal arra voksolok h Acnologia bármennyire nem foglalkozik az emberekkel azért ő a jók oldalán harcol majd.

Valaki írta (télleg bocs hogy sosem tudom megnevezni, de mire oda jutok hogy írjak mindig elfelejtem), hogy poén lenne ha Rogue és Gazzille testvérek lennének erre már én is gondoltam mivel szem haj szín azonos. De erről így olvasva beugrott hogy mekkora érvágás lenne Lektornak ha ő és Happy tesók lennének ikszdé (tudom Happy egyedüli gyerek)

Elnézve ezt az "előzetest" ahogy ti fogalmaztatok lehet búcsút mondhatok az általam várt visszaemlékezéseknek múlt fejtegetéseknek, hisz most jobban érdekli a tömeget a jövő...  Johhny Depi

ui: az animés kiírás szerint Milliana lett nem Miriana
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 26, 19:33:36 írta pegazus20 » Naplózva
georgee12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 51


« Válasz #5050 Dátum: 13 jan 26, 19:55:47 »

Remek felvezető. Ezt a részt is nagyon vártam, de a következőt már még jobban. Rogue megásta a saját sírját azzal mondattal  Mosolyog. Minerva ezt már jó rég megtette, ugyan lehet, hogy naiv vagyok de nem hiszem, hogy Erza fogja öt kiütni bármilyen ijesztő fejet vágót. Alig vártuk már a sárkányokat erre lehet kicsit túl sokat egyszerre, de nem baj minél több annál érdekesebb Ördögi   
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5051 Dátum: 13 jan 26, 20:02:13 »

A vége nagyon menőre sikeredett, és a párosítások is jónak ígérkeznek. Arra tippelek, hogy a sárkányok akkorra érnek majd ide, amikor már a párok közül csak kevesen maradnak talpon. Azonban így, nem lesznek sokan, akik harcolhatnak, ezért történhet majd annyi haláleset. Annak örülnék, ha a 10 szent mágus többi tagja feltűnne, no meg a többi céh vezető is bekapcsolódna, hogy megmutassák, hogy ők mit is tudnak. Talán, még a Sabertooth is képes lenne egy kis összefogásra, bár nem valószínűNevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 26, 20:02:56 írta Domynyk » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5052 Dátum: 13 jan 26, 20:52:19 »

Jura nem kis erőt képvisel. Régebben a 10. volt vagy mi. Most is annak tartom, mert az előtte lévők se ültek a helyükön és néztek. Én a top 3 szent mágusra lennék kíváncsi, mert azok szerintem már gildartson is túltesznek. Ki tudja milyen erőket képviselnek.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5053 Dátum: 13 jan 26, 21:09:11 »

Lusta vagyok most regényt írni, inkább a párokra térnek ki.

Erza vs Minerva
Mindenki tudja mi lesz a végkimenetel. Felesleges lenne róla bővebben beszélni. Cheater is coming...
Azt talán el tudnám fogadni, hogy Erza használná az Esküdtellenséget, de ahhoz fel is kellene állnia  smirksweat

Laxus vs Orga
Mondtam, hogy ne szóljátok le Orgát. Senkiházi, villámháború meg pár paneles Laxus győzelem... Attól, hogy a Fairy Tailben egy szörnyetegnek számít az ereje miatt, az miért zárná ki, hogy nem lehet ellenfele neki szinte már senki? Ugyanez a helyzet Gildartsal. Amint egy csatában felmerül a neve, az ott egy 100% győzelem. Hagyjuk már ezt. Orga áll és körülbelül ugyanannyit kapott, mint Laxus. Kíváncsi vagyok mit fognak kezdeni Jurával. Én egy villámcsapatot szívesebben látnék Jura ellen, nem pedig egy Laxus vs. Jurát.

Gajeel vs Rogue
Rogue csak az igazságot mondja. Gajeel nemhogy nem erősebb Natsunál, lassan Wendytől kell tartania és ezt teljesen komolyan gondolom. 114 fejezete nem mutatott új technikát, és az a technikája is csak az első és eddigi egyetlen Titkos Sárkányölő Technikája. Ráadásul a harci tudománya kimerül az Üvöltésben és Ütöben(Tetsuryūken) mostanság. Semmi más. Wendynek már ilyen fiatalon van Titkos Sárkányölő Technikája és még a Támogató Mágiájával is nagyon jól bánik. Ezzel persze nem akarok elindítani egy Gajeel vs Wendy lavinát, Isten ments...  smirksweat

Juvia és Gray vs Lyon és Chelia
Ha nem a Lamia Scale csapat nyer, akkor maximum a döntetlent fogadom el. Egy kikötés: Ne legyen Juviának nyálas, szerelemtől való Power Upja, amitől átmegy a Tenrou Szigeten látott állapotába, mert az megint ismétlés lenne, plusz mérhetetlenül sablonos. Szeretném látni azt is, hogy Lyon mennyit fejlődött.

A Sárkányok meg csak jöjjenek.Nevet Amúgy a képen, Acnologia vezeti őket?  Gondolkozik

Jövő héten: Béka    
Froschon kívül utalhat ez még bármire?

UI: A vizsga sikeres lett.  Mosolyog
UI2: Köszi Domynyk!  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 26, 22:34:37 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5054 Dátum: 13 jan 26, 21:20:32 »

Orga igenis erős, az istenölők nem csak becenévként kapták a nevüket. Szerintem a Luxus-Orga-Jura harc lesz a mostaniak közül a leglátványosabb.
Az Erzás eléggé gyanítható végkimenetelű.
A Gajeel-es harc nálam nem sok vizet zavar:D
Juvia meg sztem sajnos megkapja a szerelemből származó erőt (de sztem anélkül is elég kemény lenne, csak hát így van kitalálva a karaktere), de ha mutat pár új támadást, amik tarolnak, én nem bánom.
Lehet, hogy Acnologia, a mintázata hasonló.

UI: Grat a vizsgához!  kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 335 336 [337] 338 339 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!