24 jún 16, 05:46:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852700 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2910 Dátum: 12 máj 13, 21:02:49 »

Lehet Natsu-t diszkvalifikálják, és váltja Gildartz  Faceg Na jó persze nem, akkor eléggé szorult helyzetbe kerülne mindenki, szerintem, főleg hogy ott van a raven tail mestere, akit Gildartz nem csipáz  Nevet.

Egyébként én már azt várom hogy milyen erős ez a "sárkány duó".
Gildarts nem jön vissza, míg az FT első helyen nem lesz, ezt ő maga mondta ^^

Hát... ahogy elnéztem Sting és Rogue arcát, eléggé megdöbbentek, mikor meglátták Natsut ikszdé

Serpens92: egész jó elképzelés lenne ja, csak jöhetne már Zeref, mert ő rá mondom azt, hogy köbö az első legkomolyabb és legdurvább ellenfél az FT-ben Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #2911 Dátum: 12 máj 13, 21:48:08 »

Szerintem nem fog ilyen hirtelen belefogni a versenyes átvezető után a fő történetszálba, mert a Raven Tail még nem bontakozott ki eléggé. Tőlük még csak annyit láttunk, hogy csipkedik a tündéreket. De szerintem sokkal nagyobb szerepük lesz a történetben. Lehet, hogy Arcadias mellé állnak, és a Fairy Tail és Sabertooth együttes erővel mentik meg a világot. Végkifejletnek arra gondoltam, hogy valami miatt feloszlatják a Sabertooth-ot és a tagok szétszélednek, Rogue jön FT-be, Sting viszont megy a RT-be, és így egy amolyan rivalizálás kezdődne.
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2912 Dátum: 12 máj 13, 22:00:22 »

Mondjuk elég tápos lenne az FT csapat plusz 2 sárkányölővel még Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #2913 Dátum: 12 máj 13, 23:04:48 »

Nem fogják kizárni. Akkor sem nyomoztak, mikor wendyt elkapták a raven tailesek. Igaz nem lett bizonyítva, de nyomozás sem volt. Az sem érdekelt senkit, hogy besült Lucy varázslata. Pedig páran simán megérezték. Ha emiatt most kizárnák Natsut, akkor remélem a fairy tail szanaszét kúr mindent Nevet.
Valószínűleg nem érdekli őket, hogy a versenyen kívül mi történik.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2914 Dátum: 12 máj 14, 10:34:51 »

Viszont egyik céhnek tilos a másikra támadni... ^^"
A Phantom Lord ellen is csak azért nem cibálták meg a Fairy Tailt, mert bebizonyosodott, hogy a Phantom kezdte a balhét.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #2915 Dátum: 12 máj 14, 13:19:03 »

Nemtudom de nekem annyira az az érzésem hogy lucy fog berontani és leállítani natsut de stingék elkapják és natsu ugy áll le nemtudom ezt csak lehet én gondolom így  Nevet vagy ameddig natsut próbálják leállítani addig lucy-t elkapják ezen a 2 gondolaton töröm magam már régóta  >.<#  reméljük hogy emiatt se natsut se az FT-t nem zárják ki  Nevet
Naplózva
Misa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #2916 Dátum: 12 máj 14, 16:51:46 »

Azoktól, akik szidták a Sting-et, Rogue-t és azt a szerencsétlen kiscicát, Lector-t szeretném megkérdezni, hogy ha hozzájuk törne be valaki éjjel, amikor alszanak, akkor milyen fejet vágnának és mennyire lepődnének meg?
Másodszor pedig.. Sting mivel gonoszabb, mint Gazille volt? Ő megverte  Lucy-t, lerombolta a céhet, kicsinálta a Shadow Gear-t... és mégis szerethető, jó fej karakter. Sting beképzelt, de van neki mire... ő már megölt egy sárkányt.. a Fairy Tail-es sárkányölők hárman nem tudtak egyet!!! És Lector mivel undokabb, mint Happy? Azért mert egy Sabertooth-os sárkányölő a társa? ...
Yukino alig volt a céh tagja.. miért kellett volna megvédeniük? Nagyon megalázó volt, amit csinált szegény lánnyal Gemma, de igazából semmi közük hozzá. És kétlem, hogy Natsu megizzasztaná. Elég nagy esély van rá, hogy most őt fogják szétverni.
Amikor Makarov dühös a céhtagjaira, akkor ők nem félnek? Szerintem eléggé.
Ha egy kicsit odafigyeltetek volna, akkor olvashattátok, hogy Sting és Rogue igenis tisztelték  Natsu-t... De nem csodálom, hogy már nem..
Ráférne, hogy valaki végre jól elverje, hogy olyan lehessen, mint régen mert most már csak a Lucy számít. Kicsit már unalmas, hogy minden arról a lányról szól. Két csillagmágus van? Ez elég vicces, mert akkor a sárkányölők gyakoribbak náluk, holott az elején még elég ritkának számítottak.
A mangaka egyre lejjebb viszi a szintet, lehetne akár Lucy is a címe a mangának, mert másokról nincs is szó benne. Természetesen a többi csillagmágus nem szerette a csillagszellemeit, csak a Lucy ilyen. Gyenge, nyávogós, idióta és felesleges lány, mint Wendy, mert ő sem ér sokat. Persze az, hogy szegény Gray-t és Juvia-t beégette az nem baj, de legalább a Lucy benne volt meztelenül. Jaj de jó...

Arra is kíváncsi lennék, hogy ezek a szereplők kik: Gajeel, Jellal, Milliana, Yukina, Laxus... ?



Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2917 Dátum: 12 máj 14, 17:39:25 »

Misa: Túl elfogult vagy Stingel szemben. Megértem ha a kedvenced, de én kíváncsi lennék hogy hogyan ölte meg azt a sárkányt. Majd ha látom elhiszem. Nem meséknek hanem a szememnek hiszek. És azért gondoljuk többen azt hogy nem is öltek meg egy sárkányt csak fel akartak vágni vele mivel ha Sabertooth akkor már egy sárkánnyal is el bírnak. Ez mind szép és jó, de hagy lássam. Egyáltalán milyen állapotba volt a sárkány? Beteg is lehetett vagy hagyta magát nekik hogy 3. generációs sárkányölők legyenek. Erősek azt nem vitatom, de nem kell olyannal felvágni hogy egy sárkányt gyűrtek le. Lector? Arrogáns egy macska. Azért mert mindig azt hiszi hogy csak a sabertooth nyer meg hasonló de mikor legyőzné őket valaki akkor csak lesnek. Nem kell azt hinni hogy nincs párjuk a sabertooth-osoknak mert olyan erősek. Vannak náluk sokkal de sokkal erősebbek.
Nem bírtak el 3-an egy sárkánnyal? Ez nevetséges már ne haragudj smirksweat. Már azért is nevetséges mert a céhük legerősebb tagjai küzdöttek meg velük együtt erza, mira és luxus is. Ha ők nem elegek még ott van makarov aki alig bírt el vele. Pedig szent mágus és nem hiszem hogy egy sting vagy egy rogue erősebb nála. Az már a túlzás szintjét is túllépi. És sting meg rogue nem olyan erős hogy elverjen még ha 7 évvel ezelőtti fairy tail is de nem bírnák elverni őket: natsu, gazille, lucy, kana, levi, fried, bixlow, lisanna, mira, luxus, Makarov, Gildarts, elfman, gray, juvia....stb. és ezek már magában erősek. Ők csak ők nem bírtak el egy sárkánnyal de nem mondhatod hogy sting meg rogue elbírna vele mert egy legerősebb tagokból álló céhet 2-en nem vernek el. Még akkor se ha makarov vagy gildarts nincsen is ott.
Naplózva
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #2918 Dátum: 12 máj 14, 17:50:52 »

Azoktól, akik szidták a Sting-et, Rogue-t és azt a szerencsétlen kiscicát, Lector-t szeretném megkérdezni, hogy ha hozzájuk törne be valaki éjjel, amikor alszanak, akkor milyen fejet vágnának és mennyire lepődnének meg?
Másodszor pedig.. Sting mivel gonoszabb, mint Gazille volt? Ő megverte  Lucy-t, lerombolta a céhet, kicsinálta a Shadow Gear-t... és mégis szerethető, jó fej karakter. Sting beképzelt, de van neki mire... ő már megölt egy sárkányt.. a Fairy Tail-es sárkányölők hárman nem tudtak egyet!!! És Lector mivel undokabb, mint Happy? Azért mert egy Sabertooth-os sárkányölő a társa? ...
Yukino alig volt a céh tagja.. miért kellett volna megvédeniük? Nagyon megalázó volt, amit csinált szegény lánnyal Gemma, de igazából semmi közük hozzá. És kétlem, hogy Natsu megizzasztaná. Elég nagy esély van rá, hogy most őt fogják szétverni.
Amikor Makarov dühös a céhtagjaira, akkor ők nem félnek? Szerintem eléggé.
Ha egy kicsit odafigyeltetek volna, akkor olvashattátok, hogy Sting és Rogue igenis tisztelték  Natsu-t... De nem csodálom, hogy már nem..
Ráférne, hogy valaki végre jól elverje, hogy olyan lehessen, mint régen mert most már csak a Lucy számít. Kicsit már unalmas, hogy minden arról a lányról szól. Két csillagmágus van? Ez elég vicces, mert akkor a sárkányölők gyakoribbak náluk, holott az elején még elég ritkának számítottak.
A mangaka egyre lejjebb viszi a szintet, lehetne akár Lucy is a címe a mangának, mert másokról nincs is szó benne. Természetesen a többi csillagmágus nem szerette a csillagszellemeit, csak a Lucy ilyen. Gyenge, nyávogós, idióta és felesleges lány, mint Wendy, mert ő sem ér sokat. Persze az, hogy szegény Gray-t és Juvia-t beégette az nem baj, de legalább a Lucy benne volt meztelenül. Jaj de jó...

Arra is kíváncsi lennék, hogy ezek a szereplők kik: Gajeel, Jellal, Milliana, Yukina, Laxus... ?




Nem sértésként de azért szögezzünk le néhány dolgot:

Gazille-nek úgymond benőtt a feje lágya és normális (na jó ez nem jó kifejezés ikszdé) FT tag vált belőle. Akkor nőtt nagyot a szememben, mikor a szigeten megvédte Levyt, de előtte is egy szimpatikus karakter volt. Ami a céhhez csatlakozás előtti tettét illeti szerintem ilyenre mondják, hogy rossz társaságba keveredett. Akkor még azt gondolta, hogy az a nézet mely a Phantom képvisel jó és érdemes érte még céhek közötti harcot kirobbantani.

Stinget és Rouget szerintem sokan azért nem szeretik, mert megölték a saját sárkányukat AKIK megbíztak bennük és megtanították a mágiájukra és felnevelték őket. Ez a tett szerintem eléggé undorító, hogy hátba szúrod azt akik benned megbízik. És ezért még fent is hordják az orrukat, mikor ezt szégyellniük kellene.

Igazából Stingnek és Roguenak még nem igazán láttuk az erejüket, de amit eddig mutattak az nem nagy szám, ráadásul így elképedni, hogy a fél céhüket Natsu péppé verte, na ne...ha igaz amit mondtak, akkor egyik kisujjuk mozgatásával el kéne intézniük a céhtagjaikat, az összeset. Szerintem nem ez lett volna a normális reakció, ha igaz amit mondtak.

Azért Achnologiát (elnézést ha rosszul írom) összehasonlítani Natsu-Wendy-Gazille kombóval már enyhén szólva nevetséges. Nem tudom Igneel milyen erős, de a pusztítás fekete sárkányától nem hiába rettegnek az emberek ha ilyen a híre.

Nem tudom neked eddig mi a tanúsága a történetnek, de Mashima-sensei eléggé a céhen belüli összetartás híve, és próbálja ezt minél jobban hangsúlyozni. Amúgy Lucy még egy éve sem volt a céh tagja mikor a Phantom ügy történt és még is egy emberként álltak ki mellette. Szerintem ez messze elmond mindent.

Wendy még szinte gyerek, fiatalabb mint Natsu ha jól emlékszem, még ha sárkányölő is, ne várd már el hogy egy kis gyenge fizikumu lány olyat csináljon mint Gazille vagy Natsu. Így is teljes erőbedobással harcol és meg tesz amit csak lehet.

Lucy meztelenkedése...tudod van olyan dolog is hogy fanservice, mely a férfi/női közönségnek mutat egy két butyit vagy meztelenkedést. Ilyen is van. Megjegyzem szerintem Mashima-sensei a fürdős jelenetekben éli ki magát:D Amúgy le a kalappal előtte, szép lett a kidolgozás.

Gajeel=Gazille, Jellal=Gerard, Milliana=Milliana(asszem), Laxus=Luxus, ez azért van mert az angolok kicsit máshogy írják a nevüket. Fordítási szabadság:D

A fejezet amúgy nagyon jó volt, bírtam Gray pirulását és Natsu bocsánatkérését is. Sting meg Rogue jól mgnézhetik milyen egy igazi sárkányölő:D

(Mindez szerény véleményem, elnézést ha félre érthető lettem volna, nem akartam senkit leugatni, de ez a hozzászólás kihozta belőlem az írhatnékot Nevet)
Naplózva

Misa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #2919 Dátum: 12 máj 14, 17:56:15 »

Először is nagyon szeretem Sting-et, de Gray és Juvia a kedvenceim. Happy is arrogáns, mégis aranyos és imádom. Szerintem Lector is édes.
Személy szerint örülnék a Fairy Tail nyerne, mert ott vannak a kedvenceim. De azt te is beláthatod, hogy ha nem lenne  Erza, Gray, Natsu, Juvia, Gazille, Luxus, Mira, Gildarts, Makarov, akkor a Fairy Tail egy közepes erősségű céh lenne.
Úgy gondolom, hogy Sting sokakat legyőzne közülük.
Miért nevetséges, hogy a 3 sárkányölő nem bírt el velük? Sárkányölők nem? Akkor ez a dolguk és csúnyán beégtek.
Szerintem nem én vagyok az elvakult.

A szép kidolgozást én Erzára mondanám... És ha már ott tartunk, hogy ki az igazi sárkányölő? Véleményem szerint az aki sárkányt öl.
Wendy csak sipákolni tud. Lisanna sem túl erős és mindig teljes erőbedobással harcol és nem nyavalyog.

De tőled is megkérdezem: milyen arcot vágnál ha rád törnének, amikor alszol? Szeretem Natsu-t, de már eléggé kifordult önmagából, nem az aki az elején volt...  Remélem végre helyreteszik. És miért ne Sting legyen az. Szerintem erősebb nála. Egyébként... ő nem lehet, hogy 'rossz társaságban' van?...
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 14, 17:59:34 írta Misa » Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2920 Dátum: 12 máj 14, 19:02:41 »

mit vársz egy olyan kislánytól mint Wendy, még csak egy fiatal sárkányölő, és őt nem is tanította annyi ideig Grandine, mint Natsut Igneel vagy Gazillet Metalica...
de amúgy te elolvastad a Mangát? vagy csak a közepétől elkezdted és onnan folytatod a szálat? mert az egyértelmű volt, hogy Natsu mit fog csinálni.
az Acnologia meg valószínűleg a legerősebb sárkány, mert mondták is hogy egymaga országokat pusztított el...
ha Sting és Rogue olyan nagy szám akkor miért fagytak le mint a Windows? Sárkányölők nem? már akkor tudták, hogy ki az amikor nem látták mert jó a szaglásuk. meg akiket felsoroltál hogy ha kivennék őket a céhből akkor csak egy közepes osztályú céh lenne... igen a fele céh... akkor vegyünk ki a Sabertoothból 6 ismétlem 6 tagot(a legerősebb 5ös és a mester) és f*s az egész. Happy miért arrogáns? amit ő csinál az csipkelődésnek hívják.
Abban igazad van hogy sárkányölők DE nem sárkányok! és még csak nem is teljesedett ki az erejük... szerintem Zeref csak kinevetné a "híres" sárkányölő duot...
de a következő fejezetben kiderül minden az lehet, hogy Gemma erős de Natsu sem egy Kis Pista...
Elfman vs. Baccus harc is megmutatta, hogy akármi megtörténhet ha Mashima sensei győztesnek rajzolja meg Natsut (ebben én is kételkedek) akkor biztos nem egy könnyű harccal fogja és eddig nem látott technikákat fog bemutatni
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 14, 19:07:09 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #2921 Dátum: 12 máj 14, 19:07:11 »

Először is nagyon szeretem Sting-et, de Gray és Juvia a kedvenceim. Happy is arrogáns, mégis aranyos és imádom. Szerintem Lector is édes.
Személy szerint örülnék a Fairy Tail nyerne, mert ott vannak a kedvenceim. De azt te is beláthatod, hogy ha nem lenne  Erza, Gray, Natsu, Juvia, Gazille, Luxus, Mira, Gildarts, Makarov, akkor a Fairy Tail egy közepes erősségű céh lenne.
Úgy gondolom, hogy Sting sokakat legyőzne közülük.
Miért nevetséges, hogy a 3 sárkányölő nem bírt el velük? Sárkányölők nem? Akkor ez a dolguk és csúnyán beégtek.
Szerintem nem én vagyok az elvakult.

A szép kidolgozást én Erzára mondanám... És ha már ott tartunk, hogy ki az igazi sárkányölő? Véleményem szerint az aki sárkányt öl.
Wendy csak sipákolni tud. Lisanna sem túl erős és mindig teljes erőbedobással harcol és nem nyavalyog.

De tőled is megkérdezem: milyen arcot vágnál ha rád törnének, amikor alszol? Szeretem Natsu-t, de már eléggé kifordult önmagából, nem az aki az elején volt...  Remélem végre helyreteszik. És miért ne Sting legyen az. Szerintem erősebb nála. Egyébként... ő nem lehet, hogy 'rossz társaságban' van?...

Persze FT nem lenne olyan erős ha ők nem lennének,de s Saberboothnak is egy öt fős erős magja van és a többiek puhányabbak. Ez minden céhnél így van, de az összetartás mint az FTnél kevésben.

Szerinted abba hol van a logika, hogy egy sárkány megtanítja egy embert a mágiájára, arra hogy megölje? Megjegyzem ezt Lucy is megkérdezte még az első fejezetben:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/001/66
Mit értesz az alatt, hogy a dolguk? Mitha ez egy rend lenne, akik arra esküdtek volna fel, hogy sárkányokat ölnek. Pedig messze nem arról van szó. Ez inkább a sárkányok kedvessége volt, hogy egy árván maradt gyereket felnevelnek és mágiára tanítanak. Natsu se lenne most az aki, ha nem lenne Igneel.

Nem kezdem el sorolni, hogy Wendy azért néhányszor jól jött, hogy ott volt. Kinek mi a megítélése egy karakterrel szemben, az más tészta. Én sem kedvelem annyira Lissanat.
A kidolgozás mértéke is kedvenc szereplő szerint megy, mindenki jobban megnézi azt, mikor a kedvence szerepel az aktuális oldalon.

Szerintem a normális reakció nem ennek kellett volna lennie, hanem hogy egyből rárontanak, hogy mit keresek itt idióta, meg hogy azt hiszed elbánhatsz a céhünkkel mondatok és elkezdik püfölni egymást, nem meg csak állnak mint a kőszobrok csodálkozva.

Szerntem inkább Natsu a jó irányba változik, mint hogy kifordulna önmagából. Ez a változás meg nem olyan nagy mértékű, hogy ezt teljes kifordulásnak hívjuk...

Lehet, hogy Sting és Rogue (annyiszor írom már le, hogy már megtanulom helyesen írni a nevüket ikszdé) is csak a rossz társaságban van. Mi lett volna, ha FT nem hagy ki hét évet és hozzájuk csatlakoztak volna. Bár a sárkányölős tettük az előtt volt, hogy csatlakoztak volna egy céhhez. Bár elismerem annak a körülményét se ismerjük. Lehet a sárkány bteg volt és meg akartál könnyíteni az életét, hogy ne szenvedjen tovább, de akkor meg ne legyen akkora arcuk, hogy megöltek egy sárkányt.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 14, 19:41:04 írta Yumi-neechan » Naplózva

Misa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #2922 Dátum: 12 máj 14, 19:42:36 »

Kijavítalak, mert megint félreértettél: Lisanna-t én nagyon is szeretem.
Tudod épp azért állnak ott, mert nézik, hogy jéé mi van itt. De nem írom már le többször, mert nem érted.
Majd megtudjuk, hogy mi célból és hogyan ölték meg a sárkányokat.

Remélem Sting és Rogue idővel Fairy Tail tagok lesznek majd. De akkor úgyis mindenki kedvelni fogja őket nagy hirtelen.
Naplózva
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #2923 Dátum: 12 máj 14, 19:51:01 »

Kijavítalak, mert megint félreértettél: Lisanna-t én nagyon is szeretem.
Tudod épp azért állnak ott, mert nézik, hogy jéé mi van itt. De nem írom már le többször, mert nem érted.
Majd megtudjuk, hogy mi célból és hogyan ölték meg a sárkányokat.

Remélem Sting és Rogue idővel Fairy Tail tagok lesznek majd. De akkor úgyis mindenki kedvelni fogja őket nagy hirtelen.

Tudod szerintem ez a nézés a nem normális reakció, a jéé nézés cseppet sem illik egy olyanhoz, mint ahogy ők beállították magukat. Szerintem te nem érted én mit akarok mondani ikszdé Rossz a kommunikációs csatorna. De most már nem győzködlek tovább, te így gondolod én meg úgy. Mikor először írtam megjegyeztem, hogy ez csak az én véleményem az ő reakciójukra Natsuval kapcsolatban.

Szinte "természetes", ha FTsek lesznek és Mashima valami szívszorító történettel elmagyarázza miért ölték meg a sárkányaikat, hogy szeretni fogják őket sokan. Ezt más manga/animében is előfordult már. De ilyen például Urtear is, ha jobban belegondolsz. Ha kiderül a történetük és az FTbe jönnek én sem fogom utáni őket, de nem lesznek a kedvenceim sem. Csak elfogadom őket. Persze ehhez egy normális érthető magyarázat is kell majd. Csak mert FTsek lesznek, és nincs normális háttér story én nem biztos hogy örülni fogok nekik.
Naplózva

Cloud-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #2924 Dátum: 12 máj 14, 20:54:23 »

Ahogy én látom egy nyelvet beszéltek... csak tudod van olyan, hogy személyes vélemény... néha nehéz lenyelni más véleményét...

DE!

Ami engem illet... Rouge okés részemről... nem egy hiperaktív személyiség, számomra túúúúúl nyugis de jó Nevet. Sting túúúlságosan unszimpatikus.
Én nem örülnék ha csatlakoznának a FT-be Mosolyog elrontaná az egészet ... a FT akkor már SÖ lehetne inkább (SárkányÖlő céh)... maradjanak a fenekükön és bunyózzanak karácsonyig.

Aztán meg mi ez az
Idézet
Miért nevetséges, hogy a 3 sárkányölő nem bírt el velük? Sárkányölők nem? Akkor ez a dolguk és csúnyán beégtek.
Szerintem nem én vagyok az elvakult.
Nem azért de akkor azt mondom neked ennyi erővel az ember a föld táplálkozási piramisának a csúcsa Nevet minden élőlényt képes az ember megölni... DE! mégis van eset amikor fordítva sül el... Na de vissza a fő tényhez... Senki sem bukott el...

Ui.: Szeretem ha az embereknek van véleményük Mosolyog. Ugyanis amíg nem jön el az adott manga ami mindent megmagyaráz addig egyetlen lehetőségünk van... a találgatás és a vélemény.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!