24 jún 23, 20:26:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1880619 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2895 Dátum: 12 máj 11, 18:31:02 »

Ghob : Hát Gemma elvei , a Sabertooth elvei tényleg Acnologiához hasonlítanak , de biztos , hogy ő nem az Edo Acnologia , mert akkor személységben különböznének .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #2896 Dátum: 12 máj 11, 18:34:48 »

Az új fejezetről csak ennyi:NEM csalódtam natsuban,sem lucyban.
És alig várom hogy natsu megint dühöngjön. Ördögi
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2897 Dátum: 12 máj 11, 20:06:12 »

Rég volt,hogy 10/10et adtam volna egy fejezetre, és nagyon vártam volna a következőt, de ez bőőven hozta azt a szintet.
Remélem nem lesz leállítva a harc.

szerk. De a legjobb azt volt látni, hogy a többi Sabertoothos hogy be volt fosva Natsutól ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 11, 20:17:28 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #2898 Dátum: 12 máj 11, 20:52:15 »

Igen, ez már visszahozza azokat a régi csihi-puhi részeket, amikben csak a verekedésről szóltak a dolgok. Lucy hozza a szokásos jó kislány szerepet, köteléket nem háborgatunk. Amúgy a 13. kulcsot honnan is szerezte Yukino? Egy dolgot még kihagytak, se Natsu se Lucy nem invitálták Yukinot a Fairy Tail-be. Biztosan ott fog kikötni, rég csatlakozott már hozzájuk új arc. A vége fenomenális volt. Natsu sárkány vére felforrt és kitörni készül. Valami azt súgja nagy pofonnak lesz kis gazdája. Gemma akár mekkora tapló, nem hiszem hogy vetítés lenne az ereje. A rettegés és a tőle való félelem tartja össze a guild-jüket. Ezt erő nélkül nem érhette volna el. Natsu földön végzi, de talán 1-2-szer ő is talál majd. Meglátjuk ki tippel jobban. Az uncsi lenne, ha Natsu győzne. A Raven Tail-ről is kaphatnánk már valami infót. Továbbra is a sötét ló szerepét játsszák. 
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Janoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14



« Válasz #2899 Dátum: 12 máj 12, 20:06:33 »

Am a 7. oldalon a fennti helyszín szerepel a mostani op végén.  Lehet ez lesz Zentopiai incidens az animében?
Naplózva
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #2900 Dátum: 12 máj 12, 20:38:02 »

A kissé heves vérmérsékletű tűzsárkányölőnk hozza a szokásos formáját.  Nevet Szerintem Natsu nagy ostobaságot követett el azzal, hogy rátámadt egy a játékokon résztvevő céh mesterére, értem ez alatt, hogy én nagy valószínűséggel azt mondom diszkvalifikálni fogják. Abszolút megértem Natsu reakcióját, csak kivételesen lehet, hogy nem az előbb ütök, aztán kérdezek stílust kellett volna alkalmaznia, dehááát elborult az agya.
A kulcsos Lucy-s jelenetnek sejteni lehetett a végét, Lucy nem olyan, aki csak úgy kulcsokat fogad el. Bár azt hittem, kicsit jobban összebarátkoznak Yukinoval, de talán később. (Stinget és Rouge-t még mindig utálom, ki kellett volna állniuk Yukino mellett... - ezt csak zárójelben jegyzem meg, de nagyon sajnáltam szegény lányt)
Az Erzás szál olyan lassúúúúúúúúú! Belegondolva milyen nehéz lehet neki, hogy senkinek nem mondhatja el ezeket az érzéseket (vagy csak nem akarja?), amik benne gyülemlenek: se vele, se nélküle kapcsolat Gérard-al, a szeretett barátai is gyűlölik őt, Erzának pedig bűntudata van, mert ő már nem tudja gyűlölni...  Sír
Nem hagyhatom megemlítés nélkül az official Gruvia pártfogást sem Erza részéről, bár azt nem igazán tudtam eldönteni, hogy Gray fintorog vagy elpirul, szokásos...  smirksweat Remélem ebből a szálból is kerekít a sensei valami jó izgalmas kis fejezetet.  Szeretet
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2901 Dátum: 12 máj 12, 23:02:00 »

Nagyszerű fejezet volt rég láttam ilyet. Hiányzott, már Natsunak ez a heves temperamentuma és a belépője nagyon impozáns volt persze feltételezem nem volt bölcs dolog berontani ajtóstul a házba, de cseppet sem zavar, így mégjobban fokozza a várva várt hatást. Erza vívódása Gerardal kapcsolatban pedig hidegen hagy és untat, ugyanis kicsit sem érdekel, hogy milyen lelki sérülést okozott Erzanak, vagy sem számomra simán egy szimplán idegesítő karakter akit minél kevesebbszer látok nekem annál jobb.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 12, 23:03:32 írta Train » Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2902 Dátum: 12 máj 13, 08:46:36 »

"Muha ha ha ha" Nevet
Ez a rész nagyon nagy volt  Nevet
Végre láthatjuk megint Natsut "őrjöngő" fokozatban, ilyenkor mindig pusztításra számít az ember ^^
Rogue és Sting csak lesett amikor meglátták, hogy a fél céhük már bevégezte Natsu által Nevet
A következő fejezet kétféle kép is érdekfeszítő, egyrészt kiderül Natsu második eredettel kiteljesült ereje, másrészt megtudjuk, hogy Mester Gemma miféle mágiát használ.
A kövi fejezet címe nagyon lázba hozott Nevet
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #2903 Dátum: 12 máj 13, 11:02:42 »

Jaj de jó volt, már alig várom a jövő heti fejezetet! Nevet Vajon van Natsunak esélye a Sabertooth mestere ellen? Normál körülmények között azt mondanám hogy nem, de még nem tudjuk hogy Natsu mire képes a 2. eredet miatt. Remélem nem az lesz, hogy ha Natsu veszít, akkor neki is el kell hagynia a céhét. Mondjuk ezt a Fairy Tail úgysem engedné meg. És mi van ha esetleg legyőzi a mesterüket? Az azért elég durva lenne Nevet Ki lenne a céh új mestere?
Remélem nem lesz semmi olyasmi, hogy Natsut kizárják a versenyből, mert játékon kívül rátámadt egy másik céhre Szomorú
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2904 Dátum: 12 máj 13, 11:53:17 »

Nem volt rossz fejezett. Azért Natsu nagyon hülye. Lecsaphatná már valaki rendesen mert tényleg több kárt csinál lassan mint hasznot. Nem hiszem, hogy komolyabb meccset látnánk itt Gemma ellen. Ez körülbelül annyiban kifog merülni mint annak idején Naruto és A közötti összecsapás. Szinte látom magam előtt amint megérkezik Erza és Gray, akik összefutnak a leányzóval és ő sírva elpanaszolja Erzáéknak, hogy mit csinál Natsu.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2905 Dátum: 12 máj 13, 11:54:16 »

Szerintem az egész fairy tailt kizárják ikszdé. Na jó lehet nem de azért fura lenne. Sting meg rogue-ra leszek kíváncsi milyen arcot vágnak majd ha natsu megizzasztja a mesterüket.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2906 Dátum: 12 máj 13, 14:20:05 »

Ha kizárják az egész céhet a viadalról Makarov megsiratja a fődíjat Nevet aztán rádöbben arra, hogy elkenheti a fia száját mert már nem számít. A kardfogúakat is le kell rendezniük így nem hivatalosan de ők lesznek  fiore első számú céhe Kúl
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2907 Dátum: 12 máj 13, 14:24:45 »

Valóban tartalmas egy rész volt. Ami viszont szembetűnő az Happy hiánya, valószínűleg ő kisérte el Yukinot a többi FT-hoz. Ez lehet az egyik ok amiért valaki megakadályozza a harcot, bár Gildartznak jobban örülnék.
Simán besétálna a falon keresztül s miközben Natsu Gemmának akarna nakirontani elkapná egy "gyere magyünk horgászni beszólással"  Nyelvesít , bocsi a zavarásért mi most megyünk ... (vagy valami ilyesmi)
Gemma ezt nem hagyná szónélkül s elkezdene keménykedni amire válaszul Gildartz szabadon egngedné a hatalmát úgy mint Natsu esetében is tette a vizsga alatt - "mondom megyünk" jelszóval sarkonfordulna s Natsu meg puffogna magának ..... (vagy valami ilyesmi Nevet bár kevés az esély ilyesmire inkább "Mistgun" közbelépésére voksolnék.)

Lehet akár csak egy hangember is mint Óz a nagy varázslóban Óz is volt Nevet , bár igan csak kizártnak tartom.
Valósznínűleg már azt is rangon alulinak érzi h szóba kellett állnia Natsuval s valószínűleg lekezelő módo kidobatására vagy likvidálására ad majdd parancsot.
Akár még a fekete villám megevését se zárnám ki. Teljes erejű tűzsákány üvöltést viszont valószínűbnek tartok (Akcióban környéken mindenki megtapaszttalta az erejét)ezután a sárkányölők tuti kispadosak lesznek s a többiek meg a félelem véged, vagy az infarktus végedt Ördögi

Natsu mostani felturbózott erejével igen messz is hallani lehetne s ez lehetne az ok amiért odasereglene valaki leálítani őt. Mint a Blue Pegasus s mint a Lamia Scale kemény magja kik már egyszer halloták.

Ezidő tájt már Yukinonak az FT-ben kellene lennie s a tagok az üvöltést követően Happytól kapnának útbaigazítást.

Az is lehet h Yukino FT-be való megérkezése fogja kitenni a manga 1/3 vagy még annál is többet de valami más trükköt is bevethetne h húzzák az idegeinket. (bár remélem ilyesmi nem lessz s 1-2 maga erejéig az a szál/esemény kitart Nevet)

 (Ha Natsu most bekajál valami új varázslatot mint pl a feketevillám akkor a versenyre ki lessz ütve Kúl ez is lehetne valami nem várt fejlemény)


« Utoljára szerkesztve: 12 máj 13, 14:27:06 írta Fr33man » Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #2908 Dátum: 12 máj 13, 16:24:47 »

Lehet Natsu-t diszkvalifikálják, és váltja Gildartz  Faceg Na jó persze nem, akkor eléggé szorult helyzetbe kerülne mindenki, szerintem, főleg hogy ott van a raven tail mestere, akit Gildartz nem csipáz  Nevet.

Egyébként én már azt várom hogy milyen erős ez a "sárkány duó".
Naplózva

Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #2909 Dátum: 12 máj 13, 20:38:11 »

Valaki írta, hogy nagyon unalmas lenne, ha ellőné újra Masima a villámló tűzsárkány formát, de szerintem nem. Én inkább arra a végkifejlettre voksolok, hogy nem lép közbe senki az FT-ből, csak amikor már legyőzte a mestert egy villámlótűzsárkányisten formával és pl. akkor érnének már oda, amikor az egész sárkánykert romokban a főépülettel. Az, hogy diszkvalifikálják őket vagy sem teljesen lényegtlen, hiszen a versenynek így is úgy is csak ilyen átvezetés szerepe van, és mivel annak a főemberkének már szinte minden megvan a tervéhez, így pont jó ez így. Szerintem eztuán a harc után már magára a versenyre visszase térnek, vagy csak nagyon minimálisan, de az is félbe lesz szakítva. Nagy valószínűséggel, amíg Natsu elvan Gemmával, addig Lucyt meg a másikat elrabolják és így két szál el is kezdődött. Majd lehet az egésznek a leállításához az FT és a Sabertooth együttes ereje kell majd. Mondjuk bírnák egy olyan jelenet, ahol Natsu és Zeref újra találkoznak és ennek elég sok mindenki szemtanúja lenne és végre fény derülne az ő kapcsolatukra is, hogy mi van. Ezzel kapcsolatban is elég sok találgatás volt.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 192 193 [194] 195 196 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!