24 jún 14, 12:16:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1846404 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2865 Dátum: 12 máj 05, 18:34:11 »

Lehet, hogy  Kagura és Simon testvérek valójában. Millianna szerint Gérard mindent elvett Kagurától. Ha a Mennyország Tornyában lévő rabszolgák elvesztették a szüleiket, testvérük attól még lehetett. Gérard meg megölte a drágalátos Simont, ezzel elvéve Kagurától az utolsó családi kapcsolatot, ami igencsak kivághatta a biztosítékot Kaguránál.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #2866 Dátum: 12 máj 05, 19:09:15 »

Kezdenek kialakulni a végső meccsek, de persze mivel olyan változatos és fordulatos a manga lehet, hogy mégsem így lesz, de szerintem a következő meccsekre lehet számítani:
Natsu vs Sting (rivalizálás)
Gajeel vs Rogue (rivalizálás)
Laxus vs Orga (villám vs villám)
Gray vs Rufus/Nullpuding/Leon
Wendy vs Obra
Erza vs Kagura/ Erza vs Miliana/ Miliana vs Jellal/ Jellal vs Kagura (az első már a fegyverek miatt kedvező lett volna, de most hogy kiderült, hogy Kagura megakarja ölni Jellalt, így már eléggé adott)
Lucy vs ???/ "Fiatal hölgy"
egyenlőre ennyi jutott eszembe, na meg persze ott vannak még a Raventail-esek, igazából nem tudom hogy lehetne az ő előnyüket behozni, hiszen a két legjobb emberük még nem is szerepelt és már így is jó nagy előnyre tettek szert.
Amúgy szerintem is aranyos volt ez a Fro(g)-Rogue beszélgetés, de azért ne igyatok előre a medve bőrére. Rogue elvileg megölte a sárkányt aki tanította. Általában úgy veszem észre, hogy a sárkányölők eléggé ragaszkodnak a sárkányaikhoz, és fordítva. Így Roguenak elég hidegszívűnek kellett lennie hogy megölje azt aki felnevelte, főleg, ha ezt csak a hatalomért csinálta, ahogy állítja. Persze ez csak az én feltételezésem.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #2867 Dátum: 12 máj 05, 19:37:17 »

Jó volt a fejezet. Nevet

A Sabertooth mestere csessze meg. Sting egy szemét, mert nemrég még tényleg ő papolt arról, hogy milyen aljas a tárasat elhagyni. Fro nagyon aranyos volt. Nevet

Kagura ereje még elég nagy rejtély. Megnézném az összecsapását Erzával. Annyit remélek, hogy Natsu a harcában, majd nem használ semmi feltápolást. Mondjuk a villámló tűzsárkány formát (ha még tudja egyáltalán.) Megnézném már ahogy saját erejéből ver el egy erős fickót, hiszen azért TŰZsárkányölő, hogy tüzet használjon.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2868 Dátum: 12 máj 05, 19:41:19 »

Depres: Wendy vs Obra? Ez meglepett mert szegény lánnyal feltörli a padlót >.<#. Szegény nem is tudja majd mit csináljon mert lenullázták múltkor is '' Ők'' a mágikus erejét. Igen. Obra és a kis állatkája. Persze kíváncsi vagyok rá Nevet de rossz vége lesz :/.
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #2869 Dátum: 12 máj 05, 20:17:10 »

Szerintem érdekes harc lenne. Más az, ha lesből támadnak rá és meglepik, meg az ha tudja, hogy veszély fenyegeti. Én nem írnám le Wendyt, bár harcban nem valami jártas, de azért tud egy-két trükköt. Kapott ugye nemrégiben két erős varázslatotot, remélem azokat is láthatjuk majd. Megígérte, hogy megmutatja mit tud és mint láthattuk ez a Fairy Tail igazi erejem, az összetartás, és a többieknek való bizonyítás, nem pedig a nyers erő. Ezt láthattuk Elfman esetében is, mindenki leírta, mert egy izompacsirta, mégis az eszével nyert.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2870 Dátum: 12 máj 05, 20:40:20 »

Az Obra vs Wendy nekem se tetszik. Lehet Wendyt alábecsülöm, de akkor sem létezik, hogy Wendy rögtön egy ilyen ellenfelet kapna. Csak picit aláznák meg szegényt. Én inkább Shelliára voksolnék a Lamia Scaleből, ellenfélnek hiszen korban szerintem közel állnak egymáshoz plusz kiscsaj vs kiscsaj lenne.

Obra mivel le tudja nullázni az ellenfél mágiáját, mindenképpen fizikai formában kellene neki bevinni a támadást. Ha kap is ellenfelet a Fairy Tailből, akkor Erzára voksolnék.

Graynek valóban ott marad Rufus vagy Nullpuding, Laxusnak meg Orga.

Natsu vs Sting és a Rogue vs Gajeel is borítékolható.

A Ravenből viszont megmarad Kurohebi és a Maszkos tag. Megnéznék egy Gérard/Laxus kettős meccset ellenük.

A "Fiatal Hölgy"is kerülhet Wendyhez feltételezve, hogy tényleg fiatal. Juviának lehet nem is marad ellenfél? Gondolkozik


Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2871 Dátum: 12 máj 05, 20:41:21 »

Wendy valószínűleg közvetlenül nem harcolhat már mert Elfman ment helyette a csatatérre. Rá még valószínűleg egy csapatos harc és egy verseny vár. A csapatos harcban pedig messze a legjobbak a képességei hiszen a mágiája nagyon jó a csapat támogatására. A versenyben pedig már talán már nem annyira szükséges a fizikai erő és akár az eszével is dolgozhat. Az viszont szerintem biztos, hogy a csapatos harcban a Raven lesz az ellenfelük. A kapitány igyekszik összeboronálni őket és kihasználni az ellentéteiket a céljai érdekében.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2872 Dátum: 12 máj 05, 21:23:15 »

Szinte semmit sem tudunk stingről és rouge-ról csak annyit hogy sárkány tanította őket de az még nem jelenti azt hogy az is nevelte fel őket mint natsuékat lehet már jóval idősebb korukban futottak bele a sárkányba...

Ja és ha valóban kagura és ikaruga testvérek voltak, akkor ugye ikaruga gerard miatt halt meg mert az embere volt de esetleg kényszeríthette vagy ki tudja, de akkor még az kavarhat be hogy erza volt aki legyőzte és sebesítette meg szal lehet hogy ebből lesz még az erza vs kagura, persze csak ha így vannak a dolgok... bár erza vs kagura abból is lehet persze hogy erza védi gerard-t...
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 05, 21:25:18 írta Sammy Blaze » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2873 Dátum: 12 máj 05, 21:34:40 »

Miriana nagyot csalódna akkor Erzában. Rogue neve érdekes módon zsiványt jelent angolul...ikszdé. Sting-é meg fullánk...ikszdé. Kicsit fura név nekik. Főleg hogy Rogue nem is olyan.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2874 Dátum: 12 máj 06, 08:48:01 »

1-2 ember írta, hogy natsu harcolhatna végre a saját erejéből... Ha azt nézzük végig ezt tette... Ezt csak azt bizonyítja, hogy a saját ereje igencsak széles skálán mozog mert ennyi minden megtudja tuningolni... Érdekes sem luxus sem gazille ereje nem ennyire skálázható, szal ha azt nézzük natsu ,,maximális" ereje sokkal nagyobb mint gazille-é vagy luxus-é...
Naplózva
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #2875 Dátum: 12 máj 06, 08:56:59 »

Ikaruga nem biztos, hogy meghalt. A mangában nem derül ki, hogy mi lett a Trinity Raven sorsa. Az animében pedig Fukuro megmenti a társait. Ettől függetlenül lehetséges még ez a feltevés, de esélyesebbnek találom, hogy Simon a testvére (persze ha tényleg testvérének elvesztése miatt gyűlöli Kagura ennyire Gérardt).
Az a kis különszám le lesz fordítva, ami a verseny résztvevőit mutatja be?
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2876 Dátum: 12 máj 11, 14:02:24 »

Kijött az új manga Nevet. Nem mangareader nem is mangastrem de jó mert angol Nevet.

http://www.mangahere.com/manga/fairy_tail/v26/c282/
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #2877 Dátum: 12 máj 11, 14:15:53 »

A vége a vége....... Ördögi yeahhhhhh  , legyen már jövőhét.
Szegény Yukina , Sabertooth volt az álma . Nem vártam hogy oda akarja adni a kulcsait , pedig említették itt.
Ezrának is van min gondolkodnia.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 11, 14:19:33 írta Banzai » Naplózva
kissmicy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 18


« Válasz #2878 Dátum: 12 máj 11, 14:21:38 »

hát ez is elég eseménydúsra sikeredett, Natsu hozta a formáját  Ördögi, bár attól tartok Gemma egy kicsit izmos lesz neki... De ki tudja, lehet odakeveredik még esetleg Gazille, Luxus, Makarov Nevet lesz megint tömegbunyó, mint a Phantom ellen
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2879 Dátum: 12 máj 11, 14:23:00 »

Na bejött a jóslatom, hogy Lucy megkapja a kulcsait, viszont érdekel ez a másik világ, amiről Yukino beszélt Mosolyog
Amikor Yukino elsírta magát Natsunak volt egy olyan érzésem, hogy nem fogja ezt szó nélkül hagyni és beront a Sabertooth céhbe és szétver mindenkit, és erre tessék, hát nem megtette? Nevet
Következő fejezet kemény lesz, Gemma vs. Natsu, nem tudom, hogy Natsunak lesz-e esélye egy mester ellen, majd kiderül, hogy mennyit is segített Urtear kis varázslata rajta is, amivel erősebbé tette Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!