24 jún 16, 07:42:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853029 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #2025 Dátum: 12 jan 06, 18:50:53 »

Juvia új frizuráját kihagytátok, nekem nagyon tetszik! De Gray mire gondolhatott a "ezt te nem értheted" beszólással? Csak nem lesz Gray féltékeny?  smirksweat Natsunak meg ott lesz a dupla tároló alkotta lehetőség a villámló tűzsárkány fenntartására. Akkor ot szopatni fogja a népet rendesen. Abban az állapotban, szerintem közel csak meghaladná Erza erejét!


Azt nem úgy fordítod amúgy ahogy leírtad, hanem: " Fogalmad sincs róla miről van szó, igaz? "
Amúgy én érzem úgy, hogy ez a rész kicsit furcsán volt fordítva? Nyelvesít
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2026 Dátum: 12 jan 06, 18:51:09 »

Az nem kérdés, hogy gray féltékeny, ott mondja leon-nak hogy ne vidd el azt AMI AZ ENYÉM... Azt közben ott cibálja juviat magával... Meg asuka is nagyon elvan az öreggel Nyelvesít

Meg ugye ráadásul natsuék nem is a legerősebb csapattal indulnak pedig az ellenfelek az ő ,,tiszteletükre" igen, ugye pl leon-ék akik eddig nélküle és jura  nélkül indultak... Azért tuti nem lett volna gyenge egy ERZA, LUXUS, GAZILLE, MIRAJANE, NATSU 5ös... Legalábbis a jelenlegi csapatnál tuti erősebb lett volna:D:P

Ráadásul nem csak Sting-éknek de a mcsakájának lektornak is elég nagy arca van, ugyan happy nem is de majd lily kicsit kicsipkézhetné neki...
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 18:57:48 írta Sammy Blaze » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2027 Dátum: 12 jan 06, 19:06:34 »

Juvia új frizuráját kihagytátok, nekem nagyon tetszik!

Számból vetted ki a szót =D Valóban jól áll neki =D

 Natsu és Lucy nagyon jóba vannak mostanság =D Ha megnézitek a manga elején még Natsu folyton piszkálja Lucyt, de mostanában nagyon egy hullámhosszon vannak ^^

Sting és Rogue nem semmik ha tényleg meg tudták ölni a sárkányaikat.

Jó fejezet volt =) Tetszett !
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2028 Dátum: 12 jan 06, 19:11:50 »

Igen tetszetős volt a fejezet  Nevet

A borító szuper jó lett, Kuborol mondják hogy igen jól rajzol, de szerintem Mashima se szégyenkedhet.
Mashima úgy tűnik a Gray x Juvia szálon is lép egy nagyot. "Ne vidd el azt ami az enyém"  Hümm-hümm
Juvia is csini lett az új hajjal úgyis sztem az előző/első haja már nem illett hozzá mert olyan búskomorságot sugall.
Natsunak semmi veszíteni valója nincsen hisz a Laxustól kapott villám+ az erőnövelés kiegyenlíti a lacrimaval elért különbséget, ami elvileg Sting és Rogue felé billentené a mérleget.
Azok néznék egyet ha a király lenne az a kis ördögszerű izé ami Wendyéket sasolta  smirksweat
A Lector név a kandúrnak érthető választás  Nevet
Erza nagyon unott fejet vág az utolsó oldalon... kérhetett volna Levytől egy felnőtt könyvet  Nevet

« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 19:12:56 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2029 Dátum: 12 jan 06, 20:47:18 »

Végre egy normális haj Juviának. Nevet

Ez a Gray és Leon fogadás jóóó, bár lehetett volna drámaibb is. Ördögi Szegény Sherry...
Mondjuk Gray szájából fura volt kicsit ez a "ne vidd el, ami az enyém" szöveg. ikszdé Ahhoz képest, hogy eddig tudomást se nagyon vett Juviáról, mint nőről. Nevet

Natsut és Lucy-t egyem meg, a két kis hülye jól megértik egymást. :3

Azt pedig említenem sem kell, hogy számomra mekkora szívfájdalom volt látni, hogy Mirajane, Gazille és Lily kimaradnak a versenyből. Felakaszt Persze gondolom be fognak toppanni, de na... (Egyébként megint szánalmas volt a megoldás, hogy miért a főszereplők kerültek a középpontba ismételten, de mindegy.) ikszdé
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2030 Dátum: 12 jan 06, 20:56:45 »

De Juvia hogy kiakadt:
Most rögtön, mondd meg hogy most engem vagy Leon-t akarod... Nevet Nevet
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2031 Dátum: 12 jan 06, 21:24:25 »

Ez nagyon állat volt Nevet Nevet Nevet. Végre olyan fejezetek vannak maik után még jobban várom a következőt. Nagy arca van a "harmadik generációnak". Acnologiával szemben nem pattogtak volna ennyire ha látják, még Gildartsot is szétcincálta , bár ő valóban nem sárkányölő. Alig várom a sárkányölők harcát. Gazille és Laxus biztos utolsó pillanatban érkeznek mint Laxus annó Hades ellen , csak remélem még epikusabb lesz. A borító gyönyörű lett Nevet nagyon szépen rajzol a sárkányölők királya  bow  Még javítania kéne azon , hogyan keres kifogásokat de ezt eltekintve minden szép és jó.
Juviáék meg hát hozzák amit hozni kell Nevet. Greynek most bezzeg kell az eső asszony de eddig azt sem tudta , hogy létezik Nyelvesít
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2032 Dátum: 12 jan 06, 22:15:51 »

ott mondja leon-nak hogy ne vidd el azt AMI AZ ENYÉM...
Nem feltételezem angol tudásod, vagy merre olvasod a mangát, de mangastream szerint "She was OURS to begin with". A hangsúly az OURS-ön van, ami ugye "miénket" jelent. Vagyis a mondat helyesen úgy hangzik, hogy "Ő már a kezdetektől a miénk volt". De kéretik cáfolni állításom, közel 3 éve nem látogatom az angol órákat Nevet

Juvia sapijától meg végem van! Valahogy nagyon olyan, viszem-enyém csajt faragott belőle most Mashima. Eddig valahogy valami hiányzott belőle, de most nagyon rátalált Nevet
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2033 Dátum: 12 jan 06, 22:44:20 »

ott mondja leon-nak hogy ne vidd el azt AMI AZ ENYÉM...
Nem feltételezem angol tudásod, vagy merre olvasod a mangát, de mangastream szerint "She was OURS to begin with". A hangsúly az OURS-ön van, ami ugye "miénket" jelent. Vagyis a mondat helyesen úgy hangzik, hogy "Ő már a kezdetektől a miénk volt". De kéretik cáfolni állításom, közel 3 éve nem látogatom az angol órákat Nevet

Juvia sapijától meg végem van! Valahogy nagyon olyan, viszem-enyém csajt faragott belőle most Mashima. Eddig valahogy valami hiányzott belőle, de most nagyon rátalált Nevet

Igen igazad van.. Valóban ezt mondja.. De! Amiről mi beszélnk az egy oldallal ezelőtt van Nevet Don't just go taking what's mine... Vagyis ne vidd el ami az enyém közben cibálja el juviat... Amúgy az angol tudásom igencsak hiányos:D
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2034 Dátum: 12 jan 06, 22:57:49 »

Igazad van, ezt benéztem, én kérek elnézést! bow Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2035 Dátum: 12 jan 06, 23:24:14 »

Azért durva ez, hogy harmadik generációs sárkányölők, így elnézve, most megingtam kicsit, lehet Natsu-nak semmi esélye nem lenne 1 v. 1-ben egyik ellen sem?  Gondolkozik Majd kiderül...
Amúgy milyen rohadékok már, hogy megölték a saját "apjukat", igaz, hogy sárkányölők, megtették, de ez így kicsit durva.
Na ez a Sabertooth jól fel van tápolva, kicsit darálnak csak.  Hümm-hümm
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2036 Dátum: 12 jan 06, 23:45:21 »

Valószínűleg Sting és Rogue is tud két elemet használni, mert belegondolva picit felesleges lenne ha tud az egyik mondjuk föld sárkányölő támadásokat használni, amit sárkánytól tanult meg használni  és pluszba bele lenne építve egy földsárkányölő lacrima. Szóval figyeljétek meg befog figyelni a két elem náluk is  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 07, 10:56:30 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Cloud-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #2037 Dátum: 12 jan 07, 07:40:06 »

Nekem ezzel az új résszel kapcsolatban az merült fel..., hogy mi van akkor ha Igneel-ék anno azért tűntek el, mert megtudták, hogy ezek a harmadik generációs sárkányölők megölték saját sárkány "szüleiket". Aztán ezt követően félve attól, hogy rájuk is vadászni fognak eltűntek. Gondolkozik

Másfelől nem tartom olyan valószínűnek, hogy Natsu 1v1-ben olyan szörnyen kikapna... sőt Mosolyog szerintem legalább az egyik harmadig generációssal feltudná venni a versenyt, még ha nem is nyerne ellene de a döntetlent kihozná Nevet. Mellesleg Sting és Rouge nem hinném, hogy olyan sokat tudhatnának Natsu erejéről, hisz ezek az EGO huszárok elvannak foglalva azzal, hogy mivel van lakrimájuk és sárkány nevelte őket ezáltal elv ők az "abszolút" sárkányölők.
(Egy apróság :O, Laxus miatt Natsu-nak is már két eleme van asszem :O)

Gray és Leon viaskodása egy külön hangulatot teremt most a mangának. Juvia a tét ezek alapján szerintem bekövetkezhetnek Juvia legvadabb álmai is x"D!
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 07, 07:43:28 írta Cloud-san » Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2038 Dátum: 12 jan 07, 10:39:46 »

Az nem valószínű, hogy igneel-ék azért tűntek el... Mert sting-ék még csak kiskölykök voltak akkor amikor, pl a fairy vs grimoire volt és ráadásul amikor igneel-ék eltőntek az 14 éve volt akkor kb sting-ék nagyon max 4-5 évesek lehettek.. Ugye azt meg nem tudjuk, hogy az összes sárkány eltűnt-e azon a napon...
Naplózva
Cloud-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #2039 Dátum: 12 jan 07, 11:24:40 »

Hát őszínte leszek ... nem tudom, mivel voltak már eléggé nagy mágus tehetségek... mint pl.: amikor Brain tanította Gerard-ot önmegsemmisítő varázslatra... egyből megtanulta. Tehát én úgy vagyok vele, hogy amit mondtam csak egy lehetőség amit valamilyen szinten lehet mérlegelni így Gerard példáját követve. (Plussz Sting-ékben  volt lakríma... de ezzel megint ott egy gond, hogy mikor tették beléjük... ahj Nevet).
De viszont elfogadom azt a tényt, hogy nem tudjuk, hogy az összes sárkány eltűnt volna-e 777-ben :O.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!