24 jún 24, 12:50:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1884452 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #1995 Dátum: 11 dec 23, 01:02:57 »

Nevet Nagyon király fejezet volt! Ennyi, többet nem tudok mondani! Nevet Nevet Nevet Nevet nem kötekedésből, de szerintem kihagytál egy oldalt Chakra  kacsint
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Rebb
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #1996 Dátum: 11 dec 23, 01:07:13 »

17-18. oldal ugyan az. Nevet
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #1997 Dátum: 11 dec 23, 01:07:27 »

Szerintem is jó volt ez a fejezet viszont ha már Gerárd tényleg most jó fiú lett, akkor igazán összejöhetne már Erzával mert így annyira adja magát ez a párosítás, hogy egyszerűen be KELL következnie.

Másrészről még mindig bennem van ez az apró kis tüske, hogy meggyőződésem szerint Gerard lehetett volna a történet egyik legbadass-ebb, nagyonravasz főgonosza... de nem lett.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1998 Dátum: 11 dec 23, 01:10:17 »

Király rész volt! Happy nagy "beszólása" és repülésén aszaltam egy sort, viszont az olvasóban a 17 és a 18. oldal megegyezik! Meg a 14. oldalon csak én nem látok a két arc között semmi szabad levegőt? Nevet Azt hiszem ezzel megvolt az első ilyen nagyobb jelenet a fairy tail során! De az is meglehet, hogy csak én akarom ezt már odaképzelni, hiszen már nagyon érett a dolog!!! Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1999 Dátum: 11 dec 23, 02:48:29 »

A dupla/hiányzó oldal hiba javítva.
___________________________________

Vajon Erza miért nem érzett semmi fájdalmat a Második Eredet aktiválásakor?
Talán őnála már aktív...? Vagy annyi "boldogsághormon" keringett a testében, hogy egy "kis" fájdalom már fel sem tűnt? Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2000 Dátum: 11 dec 23, 03:04:30 »

Amúgy engem az is érdekel, hogy ez az 5 napos kemény edzés elég lesz-e a Nagy Mágiajátékokhoz. Viszont, már nagyon érdekel azoknak a fejlődése, akiket nem szippantott be a Csillagszellemek világa, gondolok itt főleg Gazille-ra, Mirajane-re és Luxusra. Ők legalább 3 hónapig igazán keményen edzhettek, biztos sokat fognak a latba nyomni Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2001 Dátum: 11 dec 23, 03:59:31 »

Luxus egy bestia Nevet inkább a másik három fog abból a csapatból fejlődni.
Kíváncsi vagyok arra, hogy hányan nevezhetnek be a tornára, elvégre kell, hogy legyen egy limit nem minden céh 100fős és lehet, hogy hiába gyúrja magát Romeo odahaza Nevet
Natsuéknak ez az edzés fájdalmas volt de még így is érződött a fanszörvisz bikinis csajokon... csoda hogy nem tépték le magukról.

ui.: őszintén és ErzaXSimon párti vagyok és bízom abban, hogy valahogy visszakerül a történetbe és Gerard meg meghal valahogy kb. ugyan abban az arc-ban.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #2002 Dátum: 11 dec 23, 09:38:36 »

Fú, ez nagyon jó volt. Amikor Gerard ellökte Erzát hát én is azt hittem, h kitépem az összes hajamat, már tombolni készültem, de szerencsére Erza rájött a hazugságra. Én is azt hittem h Urtear a felesége Nevet Urtear elég vicces lett, eddig ő volt a fekete listámon a 2., de kezd szimpi lenni. Nevet
Én is nagyon kíváncsi vagyok Mirára *-*
Naplózva

[/center]
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2003 Dátum: 11 dec 23, 09:58:58 »

De tényleg az az érdekes, hogy erza kicsit máshogy néz ki a végén kiváncsi vok natsuék is változnak-e ettől valamennyit... Meg ugye azért valszeg mindneki változni fog a többiek közül ez a 3 hónap alatt új ruhák, hajak stb...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2004 Dátum: 11 dec 23, 13:01:11 »

Én nem láttam semmi változást Erzán lényegében. Másrészt eltudom képzelni, hogy azért nem hat rá igazán a fájdalom mert kiskorában állandóan kínozták őket. Ezáltal nagyon magasra emelkedett a fájdalomküszöb értéke nála. Könnyebben viseli el az ilyenfajta dolgokat. Ebben a mangában nekem Meldy tetszett a legjobban amikor ott ül és megkérdezi Gerardot, hogy miért hazudott a menyasszonyról. A másik Happy a kis viccláda, megkapta amit érdemel és még szárnyak sem kellettek hozzá. Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2005 Dátum: 11 dec 23, 13:17:45 »

Csak nekem ötlött fel az az ötlet, hogy Erza azért bírta ki ezt az egészet fájdalom és karcolás nélkül, mert S szintű mágus? Az egyedüli, aki ott van a csapatban.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #2006 Dátum: 11 dec 23, 14:02:17 »

nekem az ugrott be hogy a menyország tornyában ennél kb 1szer nagyobb fájdalmakat élt át.
De amúgy két dolog a fejezetről:Gérard szerintem képkockáról képkockára egyre menőbb lesz  Kúl(meg nagyjából én is valami hasonlót hazudtam volna).
2:Az utolsó képkockákon könnyeztem a röhögéstől. ikszdé 
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2007 Dátum: 11 dec 23, 14:27:49 »

Nem csak neked ötlött fel, de el is vetettem ezt az ötletet, azért mert Natsu és Gray sincs olyan messze tőle még ha gyengébbek is. A másik ötletem az volt, hogy lehetséges az is, hogy már eddig is valamilyen kapcsolatban volt nála a 2. eredet és ezért nála nem hatott olyan erősen a fájdalom hiszen nem kellett olyan nagyon megnyitni. Ezt azért vetettem el mert ebben az esetben a bekövetkezhető erő növekedés alig több lenne a semminél hiszen már használja.

Végül maradtam annál, hogy túl magas a fájdalomküszöbe a korábban átéltek miatt. Ezért számára elviselhető mértéken maradt ez a fájdalom szint. Viszont Lucyék, akik nincsenek ehhez hozzászokva, most megízlelhetik ezt.
Naplózva
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #2008 Dátum: 11 dec 23, 17:02:49 »

Ilyet is ritkán látunk(vagy én biztos Nevet ) egy mangában. Erza x Gerard <3   <---ez eléggé egyértelmű is volt.Gerard egy szerencsétlen balfasz. :DD (vagy csak buzi  Ördögi de neem xD ) Meldy és Urtear jól le oltották Nevet
Happy szépen repült,lehet valaki hullócsillagnak nézi a kövi fejezetben :DD
Erzát nem is láttam mikor ,,felébresztették'' a Második Eredetét...Sztem a kövi fejezetben már egy kis erőfitoktatás is lesz :DD Vagyis remélem Nyelvesít

Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
Hige
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 100



« Válasz #2009 Dátum: 11 dec 23, 20:00:10 »

Hú én majdnem kiestem a székből az izgalomtól, hogy Gerard mikor csókolja már meg Erzát, de amikor eltolta magától már a hajamat téptem... Hogy lehet vki ennyire idióta...>_> De ott szakadtam mikor Urtear és Meldy szivatták.Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!