24 jún 16, 08:51:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853184 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Harebell
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #2010 Dátum: 11 dec 23, 20:18:27 »

Emiatt a fejezet miatt volt minden: székből kiesés, visszafojtott lélegzettel bámulás, hajtépés Nevet Ezer éve várok valami igazán tuti ErzaxGerard jelenetet*.* Gerard hülyeségén először kiakadtam, de most már nem bánom mert így még izgibb h mi lesz később velük:) Annak meg külön örülök hogy Erzáról szólt a rész, végülis kedvenc karakter:) Nagyon jellemzi az, amit arról mondott hogy hogyan éli az életét, ettől igazán erős ő szerintem.

Happy meg Juvia hozták a formájukat, nem csalódtam bennük:D Juvia perverzitása még mindig nem ismer határokatXD
Gray se semmi, pont ő nem akar vetkőzni:D

Amúgy szerintem is azért nem látszott Erzán a fájdalom, mert egyrészt erősebb mint a többiek, másrészt meg volt már neki rosszabb is.
Naplózva

May the odds be ever in your favor...
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2011 Dátum: 11 dec 23, 21:42:05 »

Amúgy így jobban megnézve, ugye natsu hiányzik a csoportos szenvedős képről a végéről magyarul már túl van rajta azért kiváncsi vok mi lett vele..Nyelvesít Lehet épp a csillagokat nézi valahol mert meg sem bír mozdulni:D
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2012 Dátum: 11 dec 23, 22:09:24 »

Ő már kínlódott az elején vagy 2 oldalon keresztül. ^^" Kellett a hely a többieknek azon a képen. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #2013 Dátum: 11 dec 24, 08:37:23 »

Ez nagyon jó kis rész volt. Ez a Gerard nem komplett, de mindegy legalább megvolt az első csók, és remélem a következő Lucy lesz Mosolyog Happy hozta a formáját nagyon szemét volt Erzával, meg is érdemelte, hogy Erza röppályára küldte Happyt szárnyak nélkül ikszdé
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2014 Dátum: 11 dec 24, 08:55:31 »

Jaja kinlódott csak utánna épp nem láttuk, hogy mi lett vele miközben a többiek padlót súroltak Ördögi
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2015 Dátum: 11 dec 24, 13:49:32 »

Nekem is tetszett a fejezet főleg az erza x jellal. Meldy-re vártam már mert kedvencem lett Nevet. Egyszerűen fantasztikus rész volt de azon meglepődtem hogy erza fájdalom nélkül fogadta a 2. mágiatárolót. Azon gondolkozom még hogy milyen erősek lesznek ezzel meg lili-re és gajeel-ra vagyok még kíváncsi.
Naplózva
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #2016 Dátum: 11 dec 24, 18:49:01 »

Ebben a fejezetben mégiscsak Happy tanult a legtöbbet, mégpedig azt,hogy amit Lucy-val bátran megtehet, azt Erzával szemben már nem biztos, hogy okos gondolat. ikszdé
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2017 Dátum: 11 dec 24, 21:52:48 »

Jaja kinlódott csak utánna épp nem láttuk, hogy mi lett vele miközben a többiek padlót súroltak Ördögi

Padlót súrolnak ?
Szerintem valaki valami irtózatosan jó poént sütött el s csak a nevető görcs kapta el őket.  Ördögi Pojén http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/264/17
A harmadik képen akit csak látni annak nyitva a szája  ikszdé jókat röhögnek  ikszdé ikszdé smirksweat

Ebben a fejezetben mégiscsak Happy tanult a legtöbbet, mégpedig azt,hogy amit Lucy-val bátran megtehet, azt Erzával szemben már nem biztos, hogy okos gondolat. ikszdé
Happy most oltárit alakított csak azt sajnálom, hogy Erza arcát nemláttuk miközben fenéken billentette.
Vajon bosszús volt vagy inkább elpirulós vagy mosolygós s csak poénból billentette fenéket,hogy megmutassa "érti ő a viccet"  Pojén
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #2018 Dátum: 11 dec 24, 21:58:37 »

Jó kis fejezet volt bár be kell vallanom nem szeretem az ilyen szerelmi szálakat/dolgokat.
Fr33man igen szerintem is lucy már a padlót ütögeti marha nagy vicc lehetett.Nevet
happyn a végén sírtam a röhögéstől.Nevet
Naplózva
Kathalyn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 14



« Válasz #2019 Dátum: 11 dec 25, 17:35:50 »

Nekem egyből az jutott eszembe, hogy Erzán azért nem látszik hogy fáj neki, mert 1.: nem akar gyengének látszani, 2.: nem akarja, hogy Gerard szenvedni lássa... Mondjuk a többiek elég érdekes pózokat vettek fel :/ Nevet Happyn én is jót nevettem Mosolyog
Naplózva

---Mert mit érnénk barátok nélkül?
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2020 Dátum: 11 dec 30, 17:10:56 »

gray: mennyi kínt kell kiálnia?
mekdy: mit szólnál egy érzékkapcsolathoz?

ezen szakadtam, na meg happy nagyot alakított mint mindíg ikszdé
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #2021 Dátum: 12 jan 06, 15:58:27 »

Fent az új rész.
Ez a Sting és Rouge ezek valami állatok lehetnek .
Azt kell hogy mondjam sosem drukkoltam Natsunak még ennyire hogy valakit agyon verjen .
Köztudott tény hogy Laxusnak lacrimája van ????  ne már
Na most arra kiváncsi vagyok ez a 2 hülye gyerek mikor is nyírta ki a sárkányát .
Mekkora pofájuk van Zeref fosott Acnologiától.......... remélem megalázzák őket.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 16:04:09 írta Banzai » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2022 Dátum: 12 jan 06, 16:40:04 »

Nyitó oldal zseniális. Makarovnak nem jött be a terve, ezért a főhősöknek kell szerepelniük ááááááááá Nevet
Leon alkuja kész... Erza pihije se volt semmi látszik, hogy unatkozik egyedül Nevet

A harmadik generációs sárkányölők meg hímivarsejtek remélem elporladnak Natsu tűzétől vagy találkozzanak Acnologiával.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2023 Dátum: 12 jan 06, 16:43:07 »

Na igen itt asszem lesz adok-kapok rendesen, mert a ,,szópárbaj" már elindult.. Nevet Nekem is pont az fordult meg a fejemben, hogy remélem amikor itt az idő ultimate natsu darabokra tépi ezeket nagyképü ultimate dragon slayereket... Pedig sokan reménykedtek benne, hogy sting és rouge jó fiúk lesznek de én reménykedtem benne, hogy nem és nem is lettek azok nagyon helyesen... Mondjuk az elég valószinű hogy sting és rouge 1vs1ben darabokra tépné luxust(legalábbis az edzés előttit tuti), de acnologia megenné őket vacsorára.. Én még arra leszek kiváncsi hogy mikor jön acnologia dragon slayere mert sztem neki is lesz... Már csakazt nem mondták még natsunak, hogy jobb ha vigyáz a nőjére mert jóbőr és bejön nekik Nevet Nevet Na akkor aztán lett volna ne mulass... Mosolyog

Ja hát meg ugye erza is csinálja a show-t csak ő egyedül:P Az a fej a végén ahogy egymagában kártyátik mindent visz:D Meg az lesz még érdekes milyen gondolatai lesznek, hogy megint egy szobában fog aludni gray-el és natsuval meg persze még lucyék is ott lesznek...
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 06, 16:45:28 írta Sammy Blaze » Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2024 Dátum: 12 jan 06, 17:23:40 »

Juvia új frizuráját kihagytátok, nekem nagyon tetszik! De Gray mire gondolhatott a "ezt te nem értheted" beszólással? Csak nem lesz Gray féltékeny?  smirksweat Natsunak meg ott lesz a dupla tároló alkotta lehetőség a villámló tűzsárkány fenntartására. Akkor ot szopatni fogja a népet rendesen. Abban az állapotban, szerintem közel csak meghaladná Erza erejét!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!