24 szep 26, 23:07:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1988613 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1350 Dátum: 11 szep 17, 14:08:57 »

Hát, ez nem tűnik teljesen feketének, inkább foltos. Mosolyog
__________

Natsu beszívta. ikszdé "Győzz le és S-osztályúvá nevezlek ki!" BAMM! Egy embernyi ököl! ikszdé

Luxus meg hozta a szokásos hülyeségeit. Nevet Szegény Lisanna... szépen "letesztelte", hogy tényleg ő-e az. ikszdé
Remélem, Luxus mostantól fontosabb és gyakoribb szereplő lesz. Bár szerintem Mashima-sensei pont ezért finomítja és árnyalja a jellemét (ahogy annó Gazille-lal is tette). kacsint

Látszólag a mangaka kedveli a Lucy+Kanás fürcsizős jeleneteket. Nevet Mondjuk én biztos nem fogom hibáztatni ezért. ikszdé

Gildartz lefőtt a "hír" hallatán... ikszdé Ahogy már sokan mondták előttem, a "névsor" nagyon odatett. Nevet A nagy Don Juan. Nevet
De nem rossz apa. Azt már a mangából is láttuk, hogy szereti a gyerekeket és az animében is eléggé ki lett hangsúlyozva. Mosolyog

Acnologia az utolsó oldalon elég érdekes. o.O Ahhoz képest, hogy eddig csak egy(+1) élő sárkányt láttunk (Igneel) és őket sem sokáig, most elvileg elég behatóan megismerkedünk ezzel a foltossal. Már ha tényleg sárkány...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
mr.busta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #1351 Dátum: 11 szep 17, 15:09:21 »

Na, üzenem azoknak akik szépen kiokosítottak, hogy nézzék meg szépen ezt a fejezetet:) nem a nyelvtani szabályok alakítják a mangát...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1352 Dátum: 11 szep 17, 15:14:27 »

Ja, még valami... Kana ki van akadva, hogy a fater egy nőcsábász... De ő sem panaszkodhat, mert ő meg egy férfifaló, piáshordó. Nevet Szal hogy is van...? "Zsák a foltját?" Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #1353 Dátum: 11 szep 17, 15:39:07 »

Nos, hol is kezdjem Nevet Először is ott, hogy megmondtam, hogy egy kicsit (nem fikázásból írom, mert nem lehetett tudni Acnologiáról, hogy élő-e vagy élettelen...) hibás a fordítás, sikerült megjósolnom, hogy sárkány fog jönni, szóval örülök.
(és megmondtam előre, hogy Acnologia élő dolog (persze ha ő a "sárkány"Nevet)
Gildartz nagyon nagy forma Nevet igazán megismertethette volna velünk kb 250 fejezettel hamarabb is ikszdé Amikor elsírja magát, az egy nagyon megható rész, és bár én nem nézem az animét, vétek lenne ezt a jelenetet rosszul megcsinálni.

Mindenesetre nagyon fontos dolog fog történni a FT manga történelmén belül, mert a pontos dátumot is kiírta az utolsó előtti oldalon (én erre következtetek)
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1354 Dátum: 11 szep 17, 16:05:12 »

251.fejezet:

Már hiányzott a fanszőrvíz  Nevet
Laxus és Gildartz jelenetén besírtam, az vitte volna a prímet ha Wendy megy,bemutatkozik és erre Laxus csúnya fejjel ami megijeszti Wendyt benyőgi: Örvendek ikszdé
Utolsó oldalról meg beugrott: "Téged választalak Acnologia, Acnologia szigetpusztító támadás"  Nevet
Az a sejtésem hogy Gildartz feláldozza magát és a Charle jóslatábol ismert síros kép rá fog vonatkozni.  Ördögi
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1355 Dátum: 11 szep 17, 16:17:13 »

Tetszett ez a rész. Számomra többet ért mint sok eddigi harcos fejezet együttvéve. Jól megcsinálta a mangaka Natsuék S vizsga jeleneteit, amikor mindegyikük felháborodott.  Szintén tetszett Kana és Gildartz beszélgetése és az ahogy a végén Gildartz rájött, hogy ki Kana édesanyja. Ennyi nő közül nem egyszerű dolog. Nevet

Másrészt ha ennek az utolsó képen látható lényt látom, nekem is sárkány ugrik be róla. A díszítése alapján és ahogy Hades által megidézett lények mintája alapján hasonlítanak valamennyire egymásra ezek a díszek. Röviden azt gondolom, hogy ez a lény valamilyen démon lény vagy sárkány. Nem gondolom, hogy ő lenne az Achnologia. Én inkább úgy gondolom, hogy az Achnologia az élet mindenfajta elutasítását takarja ebben a formában és az ezt használó személy ebből meríti az erejét.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1356 Dátum: 11 szep 17, 16:56:26 »

Nahát, ez egy igen jó fejezet volt.

Örültem, hogy Kana végre megmondta az igazságot. Az a fej, amit Gildartz vágott, mindent vitt. Nevet Mondjuk az ilyen romantikus behatású történetekben sohasem értettem, hogy egy - addig semleges személy - hogy válik egy csapásra szeretett, fontos családtaggá. Ha két ember között nincs kötődés, legyenek bármilyen közeli rokonok, nem fogják jobban szeretni egymást. Persze egy ilyen történetben nem köthetek bele efféle dolgokba, és egyébként nagyon is örülök, hogy így alakult. Ezt Mashima nem is rajzolhatta volna jobbra. Nagyon tetszett az a rész például, amikor felsorolta a sok nő nevét.

Valaki megmagyarázná egyébként, hogy a lányok honnan szedik folyton a sok ruhát? Erzán kívül nem nagyon rohangálnak tonnányi cuccal, mégis minden fejezetben más ruhát öltenek. Úgy látszik gyakran ülnek be az Órába relaxálni, vagy Virgo már kifosztotta az összes közeli turkálót.

Az a foltoska nagyon tetszett a végén. Bár őszintén szólva nem nagyon jön be, ha egy sárkány orra lapított, de most elnézem. Ja, tényleg nem is foltos, hanem mintás. A tetoválómester túllőtt a célon a nonfigurativitással. Egyébként azért is tetszik nagyon, mert az egész sárkánynak magyar tarsolylemez beütése van. Nevet Már csak pár tulipán kéne rá.

Én sem vagyok benne biztos, hogy az az Acnologia. Ugye Zeref már egyszer használta ezt a technikát az őrült fazon ellen. Akkor nem történt semmi. Most is használta, Hades ki is nyúlt miatta. Valószínűleg a technika hatásától, és nem a sárkány megjelenésétől halt meg. Ami azt jelenti, hogy az Acnologianak inkább a Zeref által használt képességnek kell lennie, mint a sárkánynak. Ráadásul eléggé feltűnő, hogy az előző fejezetben és most is, Zeref elég meglepett képet vág. Valószínűleg őt is meglepetésként érte a sárkány megjelenése, ami kizárja azt, hogy ő idézte meg.

Ettől függetlenül, még mindig nagy az esélye, hogy a sárkány Acnologia.
Az is lehet, hogy Zeref "sárkánya", de számba jöhet az is, hogy Zeref ellensége, és őt megölni ment a szigetre. Ki tudja.

Én is azt gyanítom, hogy valami "nagy" készülődik, ha már a dátum is kikerült.
Bastian, melyik fejezetben volt a síros jóslat? 
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1357 Dátum: 11 szep 17, 17:39:03 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/201/19

Parancsolj saphira.

Bár szerintem nem azért sír Kana mert meghal Gildartz.
- Másik ruhában van mint amit a kép ábrázol.
- Már volt egy síros jelenete amikor rájött hogy cserben hagyta Lucyt.
- Elvileg a szigeten aki a Ft jelét viseli nem halhat meg.
Naplózva


Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #1358 Dátum: 11 szep 17, 17:41:18 »

De az Acnologia, nem technika. Amikor Zancrow felkapja akkor csak érzi a közeledtét. Amikor azt a halálfalót használta akkor se mondott semmit, akkor máskor miért tenné? Olyan mintha emlegetné, és ha technika lenne akkor nem mondaná azt hogy: "Itt van, Acnologia!"
Na és az hogy sárkányölő, ez nagyon is lehetséges. Minden sárkány más képességet ad a tanítványoknak. Mivan akkor ha Acnologia a halált, élet elszívását és örök életet adott Zerefnek. Azaz ő egy előző generációs sárkányölő és ő az előző Natsut ismerte és talán csapattagok vagy haverok voltak.
Remélem akik szidják majd ezt a hozzászólást nem írják azt hogy: Nincs előző Natsu. Ez hülyeség, mert amikor a sárkányok beszélnek Grandine mondja hogy "remélem jobban kijönnek majd egymással" vagy valami ilyesmi. Azaz voltak még ezelőtti Natsu, Wendy és akár Gazille is.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1359 Dátum: 11 szep 17, 18:19:25 »

Death Force, lehet igazad van a technikával kapcsolatban. Annyira már nem is emlékszem ezekre a jelenetekre, ráadásul már nagyon kusza ez az egész a fejemben.

Az előző Natsuval kapcsolatban nézz be Zeref topicba, ott már beszéltünk hasonlókról. Mosolyog

Lew, köszi a linket. Mosolyog

Az a képen szerintem tuti nem Gildartz. Az ő ruhájának ugye nincsen ujja, amellett a keze sokkal nagyobb, izmosabb.
Az is lehet, hogy Lucy, de ahhoz meg talán nem elég nőies. Hmm.
Mindegy, legalább úgy néz ki, Zeref be fog darálni pár embert. Nevet
Naplózva

Ucshia Obito
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #1360 Dátum: 11 szep 17, 18:29:20 »

Az lucy keze amikor kana elaltatja és jön a dagat grimoni heartes
Naplózva
Overlap
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 9



« Válasz #1361 Dátum: 11 szep 17, 19:00:26 »

Ez marha jó rész volt Nevet
Gildartz mindent ütött,meg ahogy a mester kiütötte Natsut.. +a sárkány..
A fejemet teszem rá,hogy Gerard pár fejezeten belül betoppan..xD
Naplózva


Soul-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Bleach Game !
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1362 Dátum: 11 szep 17, 19:26:32 »

A kéz és Kana már tisztázva van elvileg (Kana, Mavis sírjánál vág hasonló sírást,kétségbeesést, a kéz meg Lucyé)
Én egyedül Natsu majdnem síros fejére nem emlékszem még, úgy hogy még bejöhet a jóslatom, bár nem akarom.
Off: A mostani anime részben  benne van a jóslatos jelenet, bár mintha megváltoztatták volna.  Mosolyog

Update: Natsu síros feje lehet a Gildartz elleni harcból is akár. Gondolkozik Szóval lehet hogy Charle jóslatának már nincs is jelentősége.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 18, 09:25:40 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
XPetike
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 210


« Válasz #1363 Dátum: 11 szep 17, 20:12:29 »

Én csak annyit említenék meg, amit valamiért mindenki kihagyott, hogy Natsu egy, vagy több lányról gondolkodik!!! (és még két sor felkiáltó jel) :O
Vannak ilyen fajta érzelmei!!! :O
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 17, 20:14:37 írta XPetike » Naplózva

Dett95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #1364 Dátum: 11 szep 18, 08:53:00 »

Én még arra is tippelek hogy ez az Acnologia lehet varázslat is. Nagyapó meg Hades is azt beszélték, hogy a mágia él. Miért ne lehetne ez egy erős varázslat? A manga elején is volt hasonló, mikor Zeref furulyája hegy méretű szörnnyé változott. Vagy mégse? Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!